Denníček "Dobre už bolo" Carabasa


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 233, 234, 235 ... 387, 388, 389  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
decarabas


PříspěvekZaslal: út červenec 24, 2018 9:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak som zas tu. Samozrejme som mal minulý tréning ešte tréningy, ale nezapisoval som, lebo som cestoval do ČR na reenactorskú mušketiersku akciu.
Bolo to fajn, ale spánok nula, jedlo nula, regenerácia nula, celý deň mi do hlavy pralo slnko, takže zo soboty na nedeľu som kľakol s úpalom a ráno som to ešte musel odšoférovať domov... Ideálna konštalácia na pondelkové ťažké drepy

Drepy:
1x3x20kg
1x3x60kg
1x3x100kg
1x3x140kg
1x1x160kg belt on
10x3x180kg video som ešte nepridal, ale bolo to hnusné

Bench press:
1x3x60kg
1x3x100kg
10x3x130kg
https://www.instagram.com/p/BlmcyOVBytY/?taken-by=pete_mad_lennack posledný set

Superset
Zhyby:

3x6xCarabas
+
AB wheel:

3x10

Hodnotenie tréningu: Na drepy som vletel ako drak, slúchadlá na ušiach a do hlavy mi na max reval rock a metal a wrestlingové nástupové pesničky. Vedel som, že telo je pocuchané z víkendu, nedospatý a rozbitý som nemal inú možnosť, ako sa vyhecovať a narvať to tam naplno, kým organizmus zaznamená, že mu už treba kolabovať. Čo je dosť zložité pri toľkých nástupoch na činku, udržať si nejakú motiváciu a bojového ducha. Takže väčšinu času som mal slúchadlá, s nikým som sa nebavil, lial zo mňa pot a k ľuďom, čo sa mi zdravili som bol dick a bol som vo svojom svete. Ale pomohlo, udržal som si viac než solídne tempo s pauzami okolo 2-3 minút.
Od začiatku som válčil s technikou, padal som veľmi do hĺbky a ohýbalo mi to chrbát, ale od takej štvrtej série sa to zlepšilo, kontroloval som rozumne hĺbku a darilo sa mi spevniť stred. Každopádne k ukážkovej technike to malo ďaleko, vo finálnom natočenom sete vidieť, že to už beriem hodne cez chrbát.
Ale splnené, bez zranenia, za popísaných okolností som ozaj rád, že to tak dopadlo.
Bench bol od začiatku masaker. Po prvej sérii som si bol istý, že to nedám. Ale stačilo postrečovať chrbát a stehná, aby som sa lepšie nasetupoval na most a hneď to bolo lepšie. Celý čas som sa hýbal na hrane zlyhania (pocitovo) a mal som dojem, že v ďalšej sérii už mi to môže odstrániť pár prebytočných zubov, oko a jednu zbytočnú lícnu kosť, ale podľa videa to bolo v pohode Tak neviem, no.

Prúser je, že som si doplietol dátumy a po piatom týždni silovky vyrážam na dobovú pešiu púť Košice - Levoča (90km) so spánkom pod širákom a len s tou stravou, čo si odnesiem. Počítam, že ten výlet ma riadne dojebe. To bude brutálny návrat... Ešte musím vymyslieť, ako sa dostať rozumne späť do tréningu, nech dôstojne dokončím silovku a nezraním sa.



_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st červenec 25, 2018 8:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Trocha z mojho vikendu


_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt červenec 26, 2018 8:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mŕtvola:
1x3x60kg
1x3x100kg
1x1x120kg
1x1x140kg
1x1x160kg belt on
1x1x180kg
10x3x200kg
https://www.instagram.com/p/Blrm-fPBFLM/?taken-by=pete_mad_lennack last set

Military press:
1x3x60kg
10x3x80kg

Superset
Príťahy v stroji s oporou hrudníka:

3x20x75kg
+
Brucho:

3x15

Hodnotenie tréningu: Tak najhoršie máme hádam za sebou Piatok prežijeme a od ďalšieho týždňa už len dvojky a iba osem sérií, čím objem klesne na cca polovicu. Pohoda
Prvé tri série mŕtvoly boli ukrutná smrť, ťažko som sa zrovnával, z pondelka som mal po drepoch svalovku na celé nohy, prdel a hamsy totálne na kašu. V štvrtej sérii som sa zázračne vzchopil a vydržalo mi to až do šiestej série a potom pokračovalo mučenie, kedy som s prázdnym výrazom v tvári odškrtával sériu po sérii. Dlane na cucky (takže som vynechal zhyby), spodný chrbát rozsypaný ako slovenské cesty, nohy by skôr pasovali nejakému dôchodcovi, čo sa škyntá na urológiu o barlách... Ale prežil som. Chápem, ako sa cítili navrátivší zo Stalingradu.
Keď tvrdím, že mŕtvola bola zvládnuteľná, tak military bolo pravý opak. Bez funkčného stredu tela sa tlakuje blbo, po pondelkovom benchi ramená ukázali vztýčený prostredník a mali v piči tlakovať. Vytrápil som sa veru, ale hotovo!

Toto som považoval za najťažší tréning celej rutiny, život som zachoval, hádam aj zdravie, ďalej už to môže byť len lepšie! Celým nadšením popletený, zabudol som prepotené boty aj trencle v šatni, závidim novej dievčine z recepcie, že to musela odpratávať
Iba žeby mala Randov syndróm a do rána to tam očuchávala...

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: so červenec 28, 2018 10:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Čelné drepy:
1x6x20kg
1x3x70kg
1x3x100kg
10x3x130kg belt on

Bench press:
1x3x70kg
1x3x100kg
10x3x122,5kg kokotina

Nejaký pastroj na chrbty:
3x10x80kg

Hodnotenie tréningu: Náš gym rekonštruujú a tak som sa rozhodol navštíviť iné, mega ospevované fitko na sídlisku.
Nezačalo to úplne márne, na recepcii ma privítala silikónová štetka s profi úsmevom, tak som si povedal OK, prečo nie, keby som chcel masáž s happyendom, stačí sa ozvať.
V šatni ma optimizmus trochu prešiel keď som tam stretol pár čurákov, ktorí boli z nášho gymu odídení alebo proste odišli sami, lebo to tam na nich bolo moc normálne.
Ale nehádzal som flintu do žita, prezliekol som sa a vliezol medzi kladkárov...

Nech pičujem na naše VIVA Romanian best hits of 1998, čo sa šíria z reprákov, je to stále poklad oproti vykastrovanému gay hiphopu a bezpohlavnému árenbí, čo tam revalo na plné koule, že človek ani nepočul, ako Štúr ospevuje štetku z recepcie a Rišo prdí a spôsobovalo rakovinu hudobného vkusu, kvôli ktorej som si chcel škrabať bubienky žeravými klincami vrazenými do uší. Takže ďalšie mínus.

Čelné drepy napriek tomu zbehli rýchlo a dobre, Landa na mňa reval zo slúchadiel, že chcíply dobrý víly, takže fajn fajn fajn, aj som si zakričal a pár miestnych sa šlo schovať za bar. Až došlo na bench. Ľahol som na ten paškvil, čo tam nazývajú lavicou a došlo mi niekoľko vecí:
1, Lavica bola krátka ako Randov zoznam serióznych vzťahov
2, Lavica bola mäkká, že moja preležaná 10ročná posteľ je oproti tomu žulový balvan
3, Lavica bola široká ako diaľnica do Las Vegas + cyklistický chodník a chodník pre chodcov
4, Zarážky na stojane boli presne kokotsky, najnižšia bola príliš nízko, vyššia príliš vysoko

Prvá pracovná séria mi dala vedieť, že z tohto ramená nevyviaznu ľahko, mostovať sa nedalo, lavica sa šmýkala ako naolejovaná prdel striptérky a padal som z nej jak posledný retard, takže som nevedel poriadne stlačiť lopatky a v duchu som ďakoval, že je to len ľahký bench, lebo nejakých 140 na činke by mi utrhalo rotátory, že by to počuli aj v Ružomberku. Striedali sme sa rýchlo, každý to už chcel mať z krku, jeden docvičil, skladali sa kotúče, nahlas sa pičovalo na kokotský gym a už išiel ďalší. Miestni kladkári síce zazerali, ale bolo mi to srdečne jedno, jak ma ten bench nasral, keby sa niekto ozval, hodím doňho krivý rozviklaný multipres, čo tam hrdzavel.

Zhyby. Kristaboha ZHYBY! Príde človek k hrazde a zistí, že nejaký chuj ju omotal hrubou gumou, čo sa v ruke pretáča, aby si dúhoví fitneskovia neoškrabkali zamatové dlane a mohli robiť frajerom anjelsky hebký smooth handjob. To už som šiel do vývrtky, lebo DOJEBAŤ tak základný kus vybavenia, akým je hrazda, to už chce ozaj talent. Tak som tam objavil nejaký stroj alebo čo to bolo, odšmrdlal som si svoje a vypadli sme preč.
Na recepcii ešte rýchlo popozerať silikónovú profi štetku a preč! Veľmi rád tam ešte niekedy nikdy neprídem.

To teda bol zážitok, ale aspoň si budeme o to viac vážiť náš starý dobrý shitný gym.



Video nemám, bolo to niečo ako vyšetrenie prostaty: radšej vytesniť spomienky a tvrdiť, že som tam nikdy nebol.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út červenec 31, 2018 7:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Drepy:
1x3x20kg
1x3x60kg
1x2x100kg
1x1x140kg belt on
8x2x185kg
https://www.instagram.com/p/Bl4eW67Hghz/?taken-by=pete_mad_lennack

Bench press:
1x6x20kg
1x6x60kg
1x2x100kg
1x2x120kg
8x2x135kg

Superset
Zhyby:

3x6xCarabas
+
AB wheel:

3x10

Hodnotenie tréningu: Tak sme prešli z desiatich troják na osem dvoják. Bolo to ľahšie? Vôbec
Aspoň pocitovo, fyzicky to šlo.
Pri drepoch som zaostával za tými dvoma poserami Rišom a Štúrom, lebo oni sú hneď na svojich detských pracovných sériách, ja kým to rozhýbem, tak to trvá. Z toho dôvodu skok zo 140 rovno na 185, to bol celkom záhul pre moje biedne telo a trvalo mi tri série, kým som sa z toho spamätal Napriek tomu fajn, za necelú polhodinku nebolo čo robiť a to sme sa striedali traja a rátam do toho času aj rozcvičovacie série. Pretože bolo v gyme sparno a horúco ako pod druhým podbradkom Ewy Farnej, potil som sa a leskol ako profi naolejovaný striptér. Od lesknutia som prešiel k lepivej mazľavosti a potom pružne k súvislému pramienku, ktorý mi kapčal z nosa a menil smer len keď som ho odfúkol. Čoskoro bolo možné ma ľahko vystopovať podľa slaných kaluží, čo sa len pomaly vpíjali do koberca.

Benče masaker. Ale aspoň poriadna lavica, nie tá pičovina z City gymu, ktorá vyzerala, ako by ju vyrobili v Čínskej base podľa návodu, ktorý bol nakreslený počas obednej prestávky na poslintanú vreckovku autistickým dieťaťom. Oproti minulému týždňu som pridal 5 kilo na bench, čo je ale kurva slušný skok. Nabudúce naštastie len 137,5kg, to by som ešte mal zvládať.

Rasputinka nezvestná, iste jej niekde Rasputin olejmi maže nahú prdel a smeje sa nám, a súloží ju penisom, ktorý je ako jeho tréningy: krátke, slabé a bez výsledkov.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt srpen 02, 2018 7:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mŕtvola:
1x3x60kg
1x3x100kg
1x1x140kg
1x1x160kg belt on
1x1x180kg
8x2x205kg
https://www.instagram.com/p/Bl9nt37gYf3/?taken-by=pete_mad_lennack posledný set tradične

Military press:
1x6x20kg
1x3x50kg
8x2x85kg

Zhyby:
3x5xCarabas + expander

Superset
Veslovanie - kladka široký úchop:

3x20x60kg
+
Sklápačky:

3x20 (presnejšie 2x20 a potom 1x11 + 1x5 + 1x4 lebo už som bol hotový )

Hodnotenie tréningu: Je to fun, zbehne to oveľa rýchlejšie ako desať sérií troják. Kto by to bol čakal, že Ale aj tak mi tých 205 prišlo ťažkých, dúfam, že to je len nazbieraná únava a neznamená to, že som taká slabá pussynka, aby so mnou mávali takéto smutné váhy.
Ale šlo to celkom zvládať, hoci na videu myslím celkom vidieť, že nejaký ten pot zo mňa tu a tam odkvapol Aj keď je teda fér povedať, že pot sa zo mňa v týchto horúcich dňoch leje prúdom aj keď sa venujem činnostiam ako je nehybné sedenie, dýchanie alebo žmurkanie.
Military pohoda, ale váha náhle zvážnela Uvidíme, ako to pôjde ďalej, viem, že u mňa na tlakových cvikoch stačí kilo navyše a z tlakového úspechu je boj o život

Pretože v septembri ideme zas spolupracovať s metlákmi na točení videoklipu, poslali sme tam nejakú kladku navyše, aby sme boli parádni a osvalení fešáci Tentoraz to nebude wrestling, ale holí bosí tam budeme aj tak, tak nech to vyzerá mužne! Asi sme sa im naposledy osvedčili ako dostatočne jeblí, tak sa tešia na spoluprácu.

Inak fitko prázdne, nikde nikto, len pár skalných, všetky legíny predvádzajú naolejované lesklé telá na kúpaliskách a plážach, len my starí bedári chodíme v 35 stupňoch umierať do gymu.

Tak sa trošku namotivujme
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: so srpen 04, 2018 10:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Čelné drepy:
1x3x100kg belt on
8x3x135kg no messing around

Deadlift:
1x3x60kg
1x3x100kg
1x1x150kg
1x1x190kg belt on
1x5x205kg
1x3x205kg

Bench press:
1x10x20kg
1x3x60kg
1x3x100kg
10x3x125kg

Hodnotenie tréningu: Tak sme zo zvedavosti mrkli do tréningu, čo nás vlastne čaká a s hrôzou sme zistili, že nie všade sme už mali ísť 8 dvoják tento týždeň. Hlavne nie v stredu na poslednom deadlifte. Takisto pondelkový bench bol plánovaný na desať dvoják a nie len osem.
A tak sa nakoniec ľahký tréning zmenil na boj o prežitie

S čelňákmi sme sa moc nesrali, rozcvičke som veľa nedal, tak pár sérií bolo takých kostrbatých, ale rozjelo sa to a lietalo to pekne. Akurát podľa videjka sa mi zdá, že ma ťahá na jednu stranu, musím na to cielene mrknúť, či to nebolo uhlom kamery - v zrkadle predo mnou ten dojem nemám.
Po čelných drepoch sme rovno zaradili chýbajúci DL. Chalani sa s tým nesrali a každý napálil chýbajúcich 8 opakovaní v jednej sérii. Bolo to hodne kriku a buchotu, potu a hecovania. Ja som tam poslal najprv 5 a potom 3 opakovania, som slabá pucka, okrem toho som mal vzpieračky na nohách, takže to bol vlastne deficit Ale nechcel som ísť naboso, jednak podkolienky už na mne visia v cároch, jednak bez topánok sa mi pri sume šmýka, takže by som skončil v šnúre ako gymnasta.
Potom sme pokračovali na benchi, kde sme si pridali dve série navyše, aby sme dorovnali defitcit z predošlých dní. To bolo fajn, žiadne trápenie, pekne s prehľadom.

Takže, milé deti, venujte zvýšenú pozornosť svojmu tréningu, inak budete musieť dorábať chýbajúce sérky

Nová kočka na recepcii sa nechala ukecať a celý tréning nám hrala ACDC a staré rockové vypalováky, z ktorých sa teší aj ona, lebo vraj hrá na bicie, či čo Takže bez slúchadiel, hudba revala, dobrá atmosféra, rýchle tempo. Vraj kým tam nie sú majitelia a staré babky, tak je to v pohode

Na WCku rišo objavil zabudnuté MEGAhovno a tešil sa z neho, ako keby bolo jeho vlastné Radostne behal po šatni a každého nabádal, aby sa šiel pozrieť, čím zas prinútil Štúra pozvať ho k sebe na psychiatriu, len tak nezáväzne si pokecať. Erik sa statočne šiel na hovno pozrieť, naplo ho, ale vyšiel a sklamane povedal, že videl väčšie Kam som sa to dostal...

Videl som toto video a keďže mi už tiež pár ľudí povedalo, že som pri ťahoch hlučný (zdravíme kvetinára a jedno smutné fitko), tak ma to zaujalo. Ja som síce vcelku kľuďas a nevyhľadávam konflikty, ale akonáhle by sa mi niekto pokúsil vykopnúť z ruky činku, tak by som mu jebol najbližším kotúčom cez hubu, aby vychladol a trochu si premyslel ďalšie životné kroky
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: so srpen 04, 2018 11:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Fuu, nervy som mal riadne na toho k...a včera, ešte v tričku animal, pfuj...
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dante Flyshit


PříspěvekZaslal: so srpen 04, 2018 12:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A teraz si predstavte ako dôsledne by tam ten pajác dupal po činke, keby tam takto cvičil Brock Lesnar
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: so srpen 04, 2018 6:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

V kúte by ticho suchal nohami.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út srpen 07, 2018 8:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Drepy:
1x6x20kg
1x2x60kg
1x2x100kg
1x1x140kg belt on
1x1x170kg
6x2x190kg
https://www.instagram.com/p/BmKgrWCH-_C/?taken-by=pete_mad_lennack posledná séria

Bench press:
1x6x20kg
1x2x60kg
1x2x100kg
1x2x120kg
8x2x137,5kg bleh

Superset
Zhyby:

3x6xCarabas + expander
+
ABwheel:

3x10

Hodnotenie tréningu: Drepy pocitovo desne ťažké. So Štúrom sme prišli na to, že sa už fakt ťažko sústredíme. Tých nástupov na činku je také kvantum, že je takmer nemožné udržať si pozornosť, sústredenie a motiváciu na každú sériu. Pristihol som sa, že som šiel do drepu a ani som nad tým nedumal, až kým nebolo treba zrazu začať tlačiť Nie som si istý, či to je najzdravší prístup, treba sa hecnúť, aby si človek nedajbože neublížil.
Z toho dôvodu detských 190 kilo ťažkých strašne, pocitovo to malo o desať kilo viac, ah jaj.

Bench ešte lepší... Najprv mi činku podával Štúr, ale pretože je to podelaný minitrpaslík, vždy som zamostoval, stiahol lopatky, napol sa a on mi položil upotené gule na čelo, aby mi podal činku Nič moc pocit a divím sa všetkým dúhovým, že sú s tým ok, tak som potom poprosil Riša, nech mi činku podáva on. Jak je vyšší, aspoň som mu nezabáral nos do spotenej prdele Štúr mi už len nakladal kotúče a to tak precízne, že zas som mal na jednej strane o 5 kilo viac, t,akže ma to znova vyhodilo zo setupu Je to hnusný sabotér. Horko ťažko som nakoniec dobenchoval, ale bolo to ozaj mizerné.

Na zhyby som sa pomotal expanderom a prikurtoval som ho dole o stojan, dalo to odpor tak 5-10 kilo, takže fajn pumpička z toho bola a lepšie, ako keď mi kotúč na opasku obíja kolená alebo gule.

Vrátil sa Rasputin aj s Rasputinkou z dovolenky. Nešťastný bradáč bol asi ešte v letnom režime a tak si optimisticky vzal kraťasy. Také tenké lýtka som nevidel od tanečného predstavenia mojej netere a jej 8ročných kamarátok. Ja teda žiadne extra nohy nemám, ale oproti nemu stojím na dvoch storočných duboch. Fitness tréner my ass. Zato Rasputinka priniesla svoje parádne nohy aj zadok a totálne ho zahanbila objemami aj formou (aj tým, že drepovali spolu, striedali sa na rovnakej činke ).

A Rišo sa potešil a boostol si ego, nejaký typan chcel robiť drepy a ponúkli sme mu, že sa budeme striedať, na čo vyhlásil "To radšej nebudem riskovať!"
Potom som mu vysvetlil, že to bolo preto, že chlapík len nechcel dostať žltačku od špinavého dedinského chlapca, akým Rišo je

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt srpen 09, 2018 8:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mŕtvy ťah:
1x3x60kg
1x3x100kg
1x1x140kg
1x1x160kg
1x1x190kg belt on
5x2x210kg
1x4x210kg
https://www.instagram.com/p/BmPqVmSgeWH/?taken-by=pete_mad_lennack

Military press:
1x6x20kg
1x2x50kg
1x2x65kg
7x2x85kg
1x4x85kg

Superset
Zhyby:

3x5xCarabas
+
Brucho:

3x20

Hodnotenie tréningu: Uuuf, no, takže tak. Ako vidieť na videu, technika už sla totálne do hajzlu a ani sa nesnažím to skryť. Prdel si lieta jak sa jej chce, chrbát povoľuje, trhám činkou jak sfetované cigánča s nezvládateľnou agresiou, keď sa snaží urvať hromozvod, aby ho odnieslo do zberných surovíncelé zle. Ale aspoň som si veľmi rozumne dal v poslednej sérii štyri opakovania, čím som si vyslúžil zdvorilé napomenutie od Maciaka, nech nerobím chujoviny Je to gentleman, ale verím, že to má so mnou ťažké, keď sa díva na môj instagram.
Myslím, že tá týždňová pauza a 4dňová turistika prišla v pravý čas, aby som si trochu oddýchol, už to začína byť trochu na hlavu celé a zmáha ma to
Mimochodom pri prvom hnusnom opáčku je možné vidieť v pozadí, ako sa Rasputin vznáša poza mňa na špilkových nohách, ktoré sotva unesú váhu jeho brady. Všetci ruku hore za Rasputina, ktorý chce byť fitness tréner, ale nepozná žiaden cvik na nohy...

Naopak military šlo mega tisíc. Štúr a Rišo sa trápili, ja som to zvládal s prehľadom a v poslednej sérii som si dal 4 opakovania lebo som MAN. Nutno povedať, že asi na tri štyri série som si vzal opasok a podarilo sa mi to s ním dobre trafiť, takže mi naozaj aj pomohol.

Rasputinka na bare rovná sa dobrá muzika (väčšinu času) a dobré nohy v kraťasoch (celý čas). Jej návrat z dovolenky sme oslávili tým, že ju slizký Štúr opeľoval celý čas. Tešil sa, že kým budeme s Rišom na púti do Levoče, bude s ňou sám v gyme, ale schladila ho, že má teraz len ranné smeny Zachránila sa z jeho slizkých pazúrov a môže spokojne byť naďalej v slizkých pazúroch Rasputinových. Tenkých a kostnatých ako jeho lýtka.

Do Levoče to je +- 90km cez les a po pomerne náročnom teréne. Vybavenie a jedlo je obmedzené striktne na rok 1645, takže sa teším na pľuzgiere na nohách, preliate hektolitre potu, nepohodlný spánok na zemi, hlad a spálených 1500 kcal denne len chôdzou. Po návrate asi budem mať sixpack A skorbut.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt srpen 09, 2018 4:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Neboj, popri ceste isto najdes lesne ovocie (neostate turistami, alebo diviakom), z ktoreho ziskas potrebny vitamin C. A myslim, ze aj v 17. storoci poznali kyslu kapustu, nezavahal by som. Ale tie pluzgiere ti nezavidim. Budes ich liecit stavou vytlacenou z nejakej lesnej ubohej rastlinky, alebo len namacanim noh v polovyschnutom potoku, cim zaroven ziskas aj potravu, kedze otravis aj tie zbytky ryb, co tam lesna zver nechala? 😂

A moja zena sa pyta, ci chodis aj na LARPy, nech uz to je cokolvek. 😂
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt srpen 09, 2018 7:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:

A moja zena sa pyta, ci chodis aj na LARPy, nech uz to je cokolvek. 😂


Odkaz zene, ze na LARPy ma uz nechcu pustat, lebo som vzdy posekal vsetkych buzerantskych elfov a priteplenych paladinov a bolo po hre

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá srpen 10, 2018 12:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Do Levoče to je +- 90km cez les a po pomerne náročnom teréne. Vybavenie a jedlo je obmedzené striktne na rok 1645, takže sa teším na pľuzgiere na nohách, preliate hektolitre potu, nepohodlný spánok na zemi, hlad a spálených 1500 kcal denne len chôdzou. Po návrate asi budem mať sixpack A skorbut.


to půjdete z Košic až do Levoče paráda... kolikrát se spí? to by mě taky bavilo... s vybavením a jídlem striktně neomezeným
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 233, 234, 235 ... 387, 388, 389  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: