Jak se dostat z diety bez tuku



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Jak se dostat z diety bez tuku  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Jak se dostat z diety bez tuku
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kilroga


PříspěvekZaslal: pá září 14, 2018 11:59 am    Předmět: Jak se dostat z diety bez tuku Odpovědět s citátem

Zdravím, chtěl bych se zeptat na jednu věc. Asi 2 měsíce jsem držel dietu, deficit něco okolo 500 kalorií. Se svojí váhou už jsem spokojený, takže chci zase najet klasicky na lehčí objem. Lidi mi říkali, že pokud jsem byl ale v dietě na 2500 Kcal a ze dne na den přejdu na objemovku cca 3200 Kcal, tak že instantně naberu tuk, protože je to velký skok najednou. Chci se teda zeptat, jak to udělat, abych najel na ten objem, ale udržel si váhu co mám teď ? Přidávat každý den + 100 kcal například, nebo jsou nějaké metody jak na to ? Díky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: pá září 14, 2018 12:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ono v zasade plati, ze kalorie ktere telo nespotrebuje tak ulozi do tuku
takze je jedno kolik pridas, pokud nemas adekvatni pozadavky, aby z nich telo delalo svaly, tak pujdou do tuku i kdyby to cele bylo v hydrolyzovanem protejnu
naopak
pokud budes mit trening " jako strongman" klidne se muzes cpat slaninou a zapijet pivem a budou z toho svaly
neber to dodlova, ale je na tom hodne pravdy
pri kalorickem deficitu prichazis o vahu ( je otazka jestli o tuk nebo svaly, telo se zbavuje tuku jenom kdyz ty svaly vazne potrebuje)
a pokud jsi v plusu budes nabirat ( stejna logika, kdyz telo nepotrebuje regenerovat a stavet vetsi svaly, necha to dopriste v tucich)
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kilroga


PříspěvekZaslal: pá září 14, 2018 12:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Peter Ustinov napsal:
ono v zasade plati, ze kalorie ktere telo nespotrebuje tak ulozi do tuku
takze je jedno kolik pridas, pokud nemas adekvatni pozadavky, aby z nich telo delalo svaly, tak pujdou do tuku i kdyby to cele bylo v hydrolyzovanem protejnu
naopak
pokud budes mit trening " jako strongman" klidne se muzes cpat slaninou a zapijet pivem a budou z toho svaly
neber to dodlova, ale je na tom hodne pravdy
pri kalorickem deficitu prichazis o vahu ( je otazka jestli o tuk nebo svaly, telo se zbavuje tuku jenom kdyz ty svaly vazne potrebuje)
a pokud jsi v plusu budes nabirat ( stejna logika, kdyz telo nepotrebuje regenerovat a stavet vetsi svaly, necha to dopriste v tucich)


Jasný, asi rok jsem to na sobě zkoušel a trvalo než jsem to +- zjistil co na mě platí a vím, že pokud najedu na cca 3200 kcal, budu v plusu ve kterém budu tuk nabírát hodně pomalu, a u diety okolo 2500 jsem zase hubnul pomaleji tuk, ale tak jsem to chtěl, abych nepřišel zbytečně o svaly.

O co mi šlo je , že pokud ze dne na den přidám + 700 kcal a pojedu to tak už stále, zda to prostě nepůjde hned do tuků, jak říkali lidi, že nejlepší je přidávat postupně třeba co 1-2 dny + 100 kcal a cca za týden až 2 se dopracovat k těm 3200 kcal
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Jak se dostat z diety bez tuku
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: