Diamanty - technika



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Diamanty - technika  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Diamanty - technika
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
malinovniik


PříspěvekZaslal: út září 18, 2018 1:37 pm    Předmět: Diamanty - technika Odpovědět s citátem

Zdar, jen se chci zepta na jednu věc a to, zda je u "diamantových" kliků opravdu nutná pozice dlaní tak, aby se mi vytvořil ten "diamant", nebo to tak jedou lidi jenom proto, protože je to víc cool mít u dlaní tvar diamantu ? :D Zní to jako blbost, ale jde o to, že pokud mám dlaně v tom tvaru diamantu jak se všude ukazuje, tak mi lokty i když se je snažím tlačit k sobě jdou až moc do stran, ale pokud dlaně vytočím víc rovně a vznikne klasický klik s dlaněma u sebe, mnohem víc to cítím než u těch dlaní do stran a palcema v "diamantu" :D Zkrátka, je to jedno, nebo to má nějaký svůj účel ten diamant ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
IronAndrew


PříspěvekZaslal: út září 18, 2018 2:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nejde ani tak o to "kam tlačit lokty" ale je to spíše o tom, že když už děláš diamanty tak to nespouštíš na hrudník (ruce nemáš v rovině kde máš hrudník jako u klasických kliků), čímž automaticky ty lokty jdou prostě ven to snad ani jinak nejde udělat. Ale spouštíš ruce zhruba na vršek břicha.

Jen tak mimochodem proč tenhle cvik zrovna? Chápu, že né každý jede fitko. Ale tak zajímá mě to.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
malinovniik


PříspěvekZaslal: út září 18, 2018 3:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

IronAndrew napsal:
Nejde ani tak o to "kam tlačit lokty" ale je to spíše o tom, že když už děláš diamanty tak to nespouštíš na hrudník (ruce nemáš v rovině kde máš hrudník jako u klasických kliků), čímž automaticky ty lokty jdou prostě ven to snad ani jinak nejde udělat. Ale spouštíš ruce zhruba na vršek břicha.

Jen tak mimochodem proč tenhle cvik zrovna? Chápu, že né každý jede fitko. Ale tak zajímá mě to.


Jo s tím spouštěním to spouštím níže pod hrudník, ale stejně jako u každého kliku se snažím mít lokty co nejvíce u těla, jenže s tou pozicí dlaní kdy jsou dlaně mírně do stran a vytvoří se ten "diamant" mezi dlaněmi, tak je to dost nepříjemné dávat lokty k tělu když jsou dlaně do stran.

A tenhke cvik protože mám prostě radši kliky na úzko, jsou těžší než na široko a víc u toho cítím triceps i prsa
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
IronAndrew


PříspěvekZaslal: út září 18, 2018 8:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jako já benchuji takže kliky jsou spíše doplněk a vzpomínky na školní tělocvik. Tak hele když nebudeš mít úplně matematicky přesný tvar trojúhelníku tak určitě se na to neumírá. To je jako s dřepy ne každý je udělá na široko ne každý na úzko někdo je tak vysoký že mu jdou kolena přes špičku. Nehledej v tom problém prostě klikuj jestli tě to baví a pokud hledáš náročnější variace kliku tak bradla. Leda by ses připravoval na pobyt ve vězení tak to chápu že pak potřebuješ ty kliky umět. 😀
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Diamanty - technika
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: