Otázka do začátku



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Otázka do začátku  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Otázka do začátku
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Umnamed


PříspěvekZaslal: st září 26, 2018 9:19 am    Předmět: Otázka do začátku Odpovědět s citátem

Ahoj rád bych začal cvičit a začít se sebou něco dělat...jako mladý jsem vždy dělal různé sporty a nějak se udržoval v kondici aspon trochu, ale posledních 6-7 let sedím jen doma u PC, skrčený, jím sračky (pizzu, fastfoodu, nezdravé jídlo, cukry, sladkosti). Pozoruji na sobě různé změny můj obličej vypadá strhaně a utahaně a vpadám furt neštastně...nejsem obezni vážím okolo 83 kg na 187cm, je mi 22 let. Ale nemám dobrou postavu mám tuk na blbých partiích (obličej - nevím jestli je to možný možná jen špatná genetika, ale příjde mi, že mám tuk v obličeji a proto můj obličej vypadá hůře a mám taky otázku jestli když člověk začne cvičit a jít zdravě a celkově žít zdravě jestli je možné, že se mu i obličej změní a bude vypadat více atraktivnějí?? nemyslím si, že budu model, ale jestli je šance že se třeba zhubne tuk nebo se vytáhne převislá kůže atd...ted když chodím tak se mi klepou tváře a tak když se přehnu je to jako kdybych tam měl tukový vak...další otázka je, že bych rád zkusil zajít do fitky a zjistit nějak jak jíst zdravě jak to udělat? Jsem Pražák máte nějaké fitko doporučené nebo nějaé trenéry za které nezaplatím majland a dokážou poradit a pomoci do začátku ? Jsem amatér a nechci to pokazit a začít špatně...díky za tipy a sorry za blbé otázky, ale zajímá mě to...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
IronAndrew


PříspěvekZaslal: st září 26, 2018 9:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Obličej tím že budeš hubnout taky hubne poznáš nejčastější na lícních kostich. V Praze jsou dobří trenéři v eagle fitness. Pak jediný kdo mě napadá skrz vstipeni základu jako technika cviku plánování strečink zahřátí je Jonáš Petřík. Kámoš na škole v Praze k němu chodil a technicky se celkem posunul. Co se týká stravy není to zase takový problém. Držet se nějakých rozumnych hodnot 1.6-1.9g bílkoviny 1g tuku sachry dle cílů ale jako optimální do začátku bych to viděl mezi 3g na kg váhy. A podle tuků a pasu bych to snižoval zvyšoval když vezmeš bílkoviny z vajíček masa a sýrů tvarohu v tomhle pořadí vajíčka ráno maso přes den mléčné vzrobky k večeru a sacharidy budeš mít ze zdrojů vločky rýže brambor ovoce zelenina nějaké kvalitní ořechy tak to je vlastně celé stravování.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: st září 26, 2018 9:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Obličej může souviset se zadržováním vody v těle, v důsledku špatné funkce ledvin a tvých stravovacích návyků.

Za sebe doporučuji vedene hodiny funkčního tréninku v www.arenapk.cz, coby dobrý začátek k tomu, hýbat se lépe a knížku "Jídlo na prvním místě" k tomu, abys lépe jedl. Zajdi na jejich víkendový seminář, abys pochopil co a jak dělají. Alespoň budeš vědět do čeho jdeš...

Pokud ti nebude vyhovovat Aréna, tak třeba v Praze ještě KB5, nebo Železná koule. Všichni mají první hodinu zdarma.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Otázka do začátku
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: