Tenisový loket



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Tenisový loket  Úvodní stránka -> Trénink -> Tenisový loket
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Misavojacek


PříspěvekZaslal: čt září 27, 2018 7:35 am    Předmět: Tenisový loket Odpovědět s citátem

Zdravím, chtěla bych se zeptat, co všechno se dá s tenisovým loktem dělat. Řeším ho už rok a půl, ale doteď jsem fungovala spíš na HIIT, pak vytrvalostnich aktivitách, stabilizační systém, kde jsem zátěž lokte, předloktí neměla v takový míře, teď přes zimu ale s ohledem na práci mám k dispozici posilovnu, tak bych nechtěla dokola cvičit jen nohy a břicho. Chodím od března na rhb, mám za sebou ultrazvuky, tejpování, momentálně mám série rázových vln a jinak v lednu Vysoké nad Jizerou. Bolestivé je to celou dobu, mažu koňskou s kanabis a chilli, mám epikondilarni pásku (ta mi přijde k ničemu). Je to přetížený zřejmě z práce (servírka) plus péče o dítě (OZTP) plus kresba portrétů. Můj asi čtvrtý ortoped mi nabídl jakousi enzymovou léčbu, tak i na to padá otázka, jestli s tím někdo nemáte zkušenosti? Budu chodit s kolegy, oni cvičí už nějakej rok, ale nikdo se s tímhle nesetkal osobně, proto se obracím sem. Už takhle je ten loket omezující, nechci to dopracovat k tomu, abych to úplně zničila, ale nechci kvůli tomu sedět na zadku, to mě nebaví. Jinak jsem ještě hypermobilní, beru pravidelně kolagen a moje fyzioterapeutka mi doporučila vyzkoušet Alavis pro koně, na základě její osobní zkušenosti. Předem dík za rady.


Naposledy upravil Misavojacek dne čt září 27, 2018 8:04 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt září 27, 2018 7:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mne osobne sa osvedčila kostihojová masť a každodenný strečing predlaktia



Mával som s tým vcelku problémy a po dvoch týždňoch celý problém zmizol.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Misavojacek


PříspěvekZaslal: čt září 27, 2018 8:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Po masti se podívám, za to nic nedám, vyzkoušet jiné. Nějaký strecink mám od fyzio také nastavený, jsou to spíš aktivační-mobilizační cviky, tak ještě zkusím přidat toto. Měla jsem během loňska 3 opichy v nemocnici, tam se s tím prostě nese*ou, řeší jen důsledky, ale myslím, že to ještě přihoršilo. Jakmile s tím vlastně nehýbu, mám to delší dobu buď v natažené nebo ohnuté poloze, v tu chvíli celý loket jak kdyby ztuhne a s bolestí to trvá než to zase rozhejbu, takže už je to stadium docela šílený. Do Vysokého jsem objednaná už třičtvrtě roku-mají toho strašně moc. Na druhou stranu se snažím najít cokoliv jiného co by mohlo pomoct, aby se do toho nemuselo řezat, nechci bejt vyřazená z provozu, spíš si to nejde dovolit ani.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dodo1985


PříspěvekZaslal: čt září 27, 2018 9:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě se osvědčil octan hlinitý. (Mast, gel, obklady.......) a mačkání gumového kroužku.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Misavojacek


PříspěvekZaslal: čt září 27, 2018 9:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

dodo1985 napsal:
Mě se osvědčil octan hlinitý. (Mast, gel, obklady.......) a mačkání gumového kroužku.


dělá mi vlastně potíže takový běžný věci jako krájení, mačkání pumpičky s mýdlem, čištění zubů, šroubování.. tam mi říkali, nezatěžovat vůbec, což mi ale přijde jako hovadina, jinak se to snad nemůže doléčit. Ona mě právě odkazala jen na nohy a střed těla a co nejmíň zapojovat předloktí, tak mě docela uzemnila.
Jinak díky, zkusím i kroužek, doma ho mám, nemusím shánět. Fakt se chci vyhnout kudle takže zkusím snad vše.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LaFontaine


PříspěvekZaslal: čt září 27, 2018 2:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kdysi mě to taky trápilo na pravé ruce, měl jsem to teda klasicky z tréninku. Jak píše decarabas, tak i mně pomohlo protahování svalů předloktí. Těch způsobů je spousta, mrkni na YouTube na "forearm stretching" a uvidíš, co se ti bude líbit. Postupně se to zlepšilo a už se to nikdy nevrátilo. Teď už dělám jen to protahování, co má Pavla Kladivová v tom jejím tréninku mobility, který jezdím jako součást rozcvičky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Misavojacek


PříspěvekZaslal: čt září 27, 2018 2:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

LaFontaine napsal:
Kdysi mě to taky trápilo na pravé ruce, měl jsem to teda klasicky z tréninku. Jak píše decarabas, tak i mně pomohlo protahování svalů předloktí. Těch způsobů je spousta, mrkni na YouTube na "forearm stretching" a uvidíš, co se ti bude líbit. Postupně se to zlepšilo a už se to nikdy nevrátilo. Teď už dělám jen to protahování, co má Pavla Kladivová v tom jejím tréninku mobility, který jezdím jako součást rozcvičky.


Moc díky, zkusím..protahuju často, ale tak nějak intuitivně, ne na základě nějakých cviků, mimo tedy toho, co delam na doporučení
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Tenisový loket
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: