Alkohol - míra kdy neškodí

odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Alkohol - míra kdy neškodí  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Alkohol - míra kdy neškodí
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ondra89

PříspěvekZaslal: čt říjen 11, 2018 11:22 am    Předmět: Alkohol - míra kdy neškodí Odpovědět s citátem

Ahoj, narovinu říkám že nepiju, když už, tak jen pokud je k tomu patřičný důvod. Ten nastává za týden, mám narozeniny a příjde několik známých. Nejraději bych nepil vůbec, ale je to jen jednou začas a tak nechci pít celý den vodu. Tvrdé nepiju, piju jen pivo, nebo víno. Takže se chci zeptat, když nepočítám to že pivo a víno mají nekvalitní kalorie, které půjdou do špeku, zda je nějaká hranice kolik čeho můžu vypít, abych nenarušil "růst" a abych další den mohl normálně odcvičit ? Dík
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley

PříspěvekZaslal: čt říjen 11, 2018 11:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Individuální věc a hlavně žiješ jednou - když se vyleješ na svý narozky, nic ti to snad neudělá ne? :)

Mě třeba nedělá problém vypít sedmičku vína a druhej den odběhnout půlmaraton :) … záleží co piješ k tomu (nealko), co jíš a jak si to sedne … ale jestli nejsi v přípravě na soutěž, řešíš to ÚPLNĚ ZBYTEČNĚ
Humanic145

PříspěvekZaslal: čt říjen 11, 2018 2:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kdyz bys nejradsi nepil vubec, tak nepij ne :) to ze chlastaj vsichni ostatni na narozky, neznamena, ze ty musis taky :).
Cratach

PříspěvekZaslal: čt říjen 11, 2018 4:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Z jedný chlastačky ti fakt pupek nenaroste :) btw. tělo stejně kalorie z ethanolu do tuku uložit neumí. Pokud někdo tloustne po chlastání, tak je to ze sacharidů v pivu / z hromady cukru v koktejlech / z jídla, který k alkoholu ujídá.
Spazik

PříspěvekZaslal: čt říjen 11, 2018 4:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Když si dáš týdně pár piv nebo sem tam láhev vína, tak ti to nejspíš s váhou nic neudělá.

Jo když budeš denně lámat 5+ kusů, tak nejspíš nějakej špek na pupku nabereš :)
Ondra89

PříspěvekZaslal: pá říjen 12, 2018 10:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ok jak říkám, o ty špeky mi nejde, stejně jsem hubený, spíše mě zajímalo, jestli ten alkohol nějak nenaruší prostě růst svalů. Pokud řekněme budu mít jeden den trénink a den na to si teda dám na té oslavě řekněme 0,5 litru červeného vína, jestli to něco udělá :D Spíše teda nic říkáte
ShDW

PříspěvekZaslal: pá říjen 12, 2018 11:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Možná mě tu někteří radikálové rozcupují, ale já si myslím, že to dokonce pomůže..
Humanic145

PříspěvekZaslal: pá říjen 12, 2018 11:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ShDW napsal:
Možná mě tu někteří radikálové rozcupují, ale já si myslím, že to dokonce pomůže..

čemu a jak? to by mě zajímalo :)
malinovniik

PříspěvekZaslal: pá říjen 12, 2018 11:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Takhle, záleží na množství a typu. Tvrdé nejlépe nedávat vůbec, ale co se tak mezi lidma říká je to, že nejlepší volba je červené víno, protože narozdíl od ostatního chlastu tvému tělu i něco "dá", je plné anti-oxidantů, chrání proti různých chorobám, zlepšuje kardiovaskulární systém atd. atd. takže pokud si člověk dá 1-2 x za týden 2-3 decky červeného, spíše si tím pomůže, stejně tak na té tvé oslavě, pokud nepiješ často, tak půl 0,4-0,5l červeného se určitě negarivně nepodepíše.

Ale tím samozřejmě neříkám píjte červené víno , nejlepší je nepít vůbec, ale když už , tak je to nejlepší volba

Rychle na stránku:

Přejdi na: