Alkohol - míra kdy neškodí


Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Alkohol - míra kdy neškodí  Úvodní stránka -> Ostatní - kulturistika -> Alkohol - míra kdy neškodí
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ondra89


PříspěvekZaslal: čt říjen 11, 2018 10:22 am    Předmět: Alkohol - míra kdy neškodí Odpovědět s citátem

Ahoj, narovinu říkám že nepiju, když už, tak jen pokud je k tomu patřičný důvod. Ten nastává za týden, mám narozeniny a příjde několik známých. Nejraději bych nepil vůbec, ale je to jen jednou začas a tak nechci pít celý den vodu. Tvrdé nepiju, piju jen pivo, nebo víno. Takže se chci zeptat, když nepočítám to že pivo a víno mají nekvalitní kalorie, které půjdou do špeku, zda je nějaká hranice kolik čeho můžu vypít, abych nenarušil "růst" a abych další den mohl normálně odcvičit ? Dík
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: čt říjen 11, 2018 10:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Individuální věc a hlavně žiješ jednou - když se vyleješ na svý narozky, nic ti to snad neudělá ne? :)

Mě třeba nedělá problém vypít sedmičku vína a druhej den odběhnout půlmaraton :) … záleží co piješ k tomu (nealko), co jíš a jak si to sedne … ale jestli nejsi v přípravě na soutěž, řešíš to ÚPLNĚ ZBYTEČNĚ
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Humanic145


PříspěvekZaslal: čt říjen 11, 2018 1:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kdyz bys nejradsi nepil vubec, tak nepij ne :) to ze chlastaj vsichni ostatni na narozky, neznamena, ze ty musis taky :).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cratach


PříspěvekZaslal: čt říjen 11, 2018 3:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Z jedný chlastačky ti fakt pupek nenaroste :) btw. tělo stejně kalorie z ethanolu do tuku uložit neumí. Pokud někdo tloustne po chlastání, tak je to ze sacharidů v pivu / z hromady cukru v koktejlech / z jídla, který k alkoholu ujídá.
_________________
"A vy jste jako kdo?"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: čt říjen 11, 2018 3:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Když si dáš týdně pár piv nebo sem tam láhev vína, tak ti to nejspíš s váhou nic neudělá.

Jo když budeš denně lámat 5+ kusů, tak nejspíš nějakej špek na pupku nabereš :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ondra89


PříspěvekZaslal: pá říjen 12, 2018 9:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ok jak říkám, o ty špeky mi nejde, stejně jsem hubený, spíše mě zajímalo, jestli ten alkohol nějak nenaruší prostě růst svalů. Pokud řekněme budu mít jeden den trénink a den na to si teda dám na té oslavě řekněme 0,5 litru červeného vína, jestli to něco udělá :D Spíše teda nic říkáte
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ShDW


PříspěvekZaslal: pá říjen 12, 2018 10:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Možná mě tu někteří radikálové rozcupují, ale já si myslím, že to dokonce pomůže..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Humanic145


PříspěvekZaslal: pá říjen 12, 2018 10:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ShDW napsal:
Možná mě tu někteří radikálové rozcupují, ale já si myslím, že to dokonce pomůže..


čemu a jak? to by mě zajímalo :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
malinovniik


PříspěvekZaslal: pá říjen 12, 2018 10:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Takhle, záleží na množství a typu. Tvrdé nejlépe nedávat vůbec, ale co se tak mezi lidma říká je to, že nejlepší volba je červené víno, protože narozdíl od ostatního chlastu tvému tělu i něco "dá", je plné anti-oxidantů, chrání proti různých chorobám, zlepšuje kardiovaskulární systém atd. atd. takže pokud si člověk dá 1-2 x za týden 2-3 decky červeného, spíše si tím pomůže, stejně tak na té tvé oslavě, pokud nepiješ často, tak půl 0,4-0,5l červeného se určitě negarivně nepodepíše.

Ale tím samozřejmě neříkám píjte červené víno , nejlepší je nepít vůbec, ale když už , tak je to nejlepší volba
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
70mMyW!53


PříspěvekZaslal: út duben 09, 2019 5:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jak je to s tim zbytkovym alkoholem? Vim ze rozhoduje metabolismus, genetika, vaha, strava, atd.... ale jaky vliv ma spanek, resp. to ze napr. 12 pred jizdou kdy mam ridit rano tak pred spanim du spat vypity? Snizuje nejak spanek mnozstvi promile rychleji nez kdybych nespal?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
IronAndrew


PříspěvekZaslal: st duben 10, 2019 5:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky si myslím, že alkohol může někdy pomoct. Na psychiku máš režim jídlo stravu cykluješ trénink tak jednou za 2 měsíce se více opít je v pohodě kor v hospodě kde vaří objednáš si jídlo pěkně sem tam alkohol proložím nealkem a druhý den mi je super hardisc zresetovanej a super.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OukyDouky


PříspěvekZaslal: st duben 10, 2019 8:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Alkohol tě nejvíc rozhodí psychicky. Že se ten večer cítíš dobře absolutně nic neznamená.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
IronAndrew


PříspěvekZaslal: st duben 10, 2019 12:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak je to asi o člověku, ale nemám vaginu aby mě něco rozhodilo psychicky.

Ne teď vážně regeneraci to nepomůže fyzické určitě ne, ale mentální ano.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OukyDouky


PříspěvekZaslal: st duben 10, 2019 12:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

IronAndrew napsal:
Tak je to asi o člověku, ale nemám vaginu aby mě něco rozhodilo psychicky.

Ne teď vážně regeneraci to nepomůže fyzické určitě ne, ale mentální ano.


Pominu ten stupidní sexismus, ale právě v tomhle se velmi pleteš, alkohol může mít pozitivní vliv na psychiku v době konzumace, ale střízlivění a klesání hladinky, tam je to jednoznačně negativní, ale klidně si to nepřiznávej no
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
IronAndrew


PříspěvekZaslal: st duben 10, 2019 1:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak nevím teda když cvičím dru a jednou za 2 měsíce si dám 5 až 8 piv aktuálně se uvolním a celkově vytrhnu se z reality druhý den trénink a nějakou psychickou nestabilitu nebo že by mi padali výkony to je picovina naopak cvičit jen pro sebe a nemít to jako živnost a kvůli posranymu cvičení třeba 5 let nepít to mi přijde, že ta osoba je spíše víc psychicky nestabilní až skoro nebezpečná to už jako je divný. Ale je to úhel pohledu. Nemám to otestováno nějak topove piji jen jednou za ty 2 měsíce.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Alkohol - míra kdy neškodí Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: