Jak cvicit bez pouziti ramene.



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Jak cvicit bez pouziti ramene.  Úvodní stránka -> Trénink -> Jak cvicit bez pouziti ramene.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Izman


PříspěvekZaslal: so říjen 20, 2018 9:58 pm    Předmět: Jak cvicit bez pouziti ramene. Odpovědět s citátem

Dobry den, potreboval bych poradit jak cvicit bez (nebo s minimalnim zapojenim) ramene. Pred cca 6ti mesici jsem ukoncil cviceni v posilovne a vrhnul se na mensi rekonstrukci dilny a dvora. Nejak jsem fyzicky nedaval ten zaprah. Jenze co se nestalo behem rekonstrukce mi odeslo rameno. Po par tydnech bolesti jsem dodelal dilnu a sel k doktorovi. Po par mensich ci vetsich vysetrenich a ohmatavani od pekne mlade doktorky mi bylo oznameno ze rameno je v poradku a ze tam mam zanet. Mimo jine mi byla do ramene vetknuta jehla velikosti stredovekeho kopi a nasledne doporuceno ze kdyz cvicit tak to rameno mam setrit. Aktualne rameno poboliva zanet jeste asi uplne neodeznel. Ale uz chci zacit cvivit ale ne tak aby mi to rameno odeslo protoze cvicim jako debil. Proto jeste mu chci dat dostatecny klid.
Hlavni problem je ten ze za posledni 2,5 mesice mi nekdo dokazal k pasu pridat skoro 13kg pneumatiku (ano zral jsem jako prase a hlavne cokoladu) a uz me nebavi jak pribiram.

Mate nekdo tip na silove cviky ktere mi pomohou procvicovat mimo jine i vrsek tela. Pro stourali podotykam ze kardio (vesla a bezici pas) jsem nasadil. Drepy take, vzpur na loktech take (mrtvolu jsem jeste nezkusil ale mam ji v planu a uvidim jak rameno zareaguje). Ale mam strach zkouset veconjako bench, tlaky, pritahy a jine veci. A proto se ptam resil jste podobny problem nekdo? A vy zkusenejsi jakym zpusobem zapojit rameno do cviceni tak aby dopady byly pokud mozno co nejmensi. Dekuji moc za pomoc
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
deafslap


PříspěvekZaslal: ne říjen 21, 2018 8:34 am    Předmět: tlak s velkou činkou Odpovědět s citátem

já měl s ramenen podobné problémy. nejvíc tomu samozřejmě prospěje klid, ale to asi nechceš :). Mě hodně pomohl tlak s velkou činkou ve stoje. Začal jsem od osy a pomalu zvyšoval (měsíce) a rameno se mi srovnalo. Bench jsem zrušil, jako hlavní tlakový cvik mám tlak s velkou činkou ve stoje (před hlavu, za hlavu vůbec). A chodil bych k fyzioterapeutovi, aby to bylo trochu pod dohledem. A samozřejmě, při čem to bolí, to necvičit.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Jak cvicit bez pouziti ramene.
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: