Polutovaniahodne zapisky chorlavej, slabej, starej trosky


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 74, 75, 76 ... 248, 249, 250  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Polutovaniahodne zapisky chorlavej, slabej, starej trosky  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Polutovaniahodne zapisky chorlavej, slabej, starej trosky
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
cohen999


PříspěvekZaslal: po prosinec 10, 2018 8:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
pekné
Vdaka, snazim sa, v ramci moznosti... Musim povedat, ze mam velmi rad ten cas straveny v klasickej borcovni, namaha pre telo, ale zaroven relax pre hlavu.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: út prosinec 11, 2018 3:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zhodnotenie piateho cyklu

Takto pred 3 mesiacmi som sa zamyslal, ci je za pol roka zlepsenie totalu z 262,5 na 320kg (+57,5kg) dost, alebo nie... ono keby to tam zostalo, tak by to asi bolo cele zbytocne, no nezastavilo sa to a dnes som na +82,5kg za 8 mesiacov. Pre narast pri jednotlivych disciplinach to znamena: DL +30kg, BSq +27,5kg, BP +25kg.
Asi mozem povedat, ze som viacmenej spokojny, aj ked realita je taka, ze k prekonaniu Scheilineho totalu z roku 2017 mi este stale chyba 12,5kg, a jej amrap drepy so 100veckou na mikulasskom zvedani ma uistili, ze stale nie som ani zdaleka silna zena. Mam veru este co robit!

#chlapecsiceslaby #alezatoobtloustly
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út prosinec 11, 2018 3:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
nie som ani zdaleka silna zena.


Plus si skareda
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: út prosinec 11, 2018 6:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
cohen999 napsal:
nie som ani zdaleka silna zena.


Plus si skareda


Ale sympaticky skareda! 😂😂😂
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt prosinec 13, 2018 7:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trening 208, stvrtok

Double bell FSq 24+20kg 3x6
1R KTB floor press 32kg 4+4, 3x3+3

Beh s kocikom 6km 0:44:50 . merac tepu zas blbol, ale odhadujem jemne cez 145bpm. Pocitovo OK.

Zajtra lezenie.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: pá prosinec 14, 2018 7:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trening 209, piatok

Dnes to nakoniec nejako dopadlo, najprv fajn, potom cele zle a nakoniec trosku bencikov na poskadlenie.

5 zlta natiahnuta ok
6- siva previs natiahnuta, odsadnute . otraaas, tu vzdy zle naleziem, vytrapim sa a nakoniec aj tak sedim a smutne pozeram.
7- modra previs natiahnuta
6 cervena natiahnuta, 3x odsadnute
6+ seda do 3/4 . pohodova cesta a zrazu sedmickovy - osmickovy krok. 4x som skusil a nevydalo.
5+ zlta? natiahnuta
6- modra natiahnuta

Bench press up to 3x5x70kg

No a mam dost, pivo sem a zle prec. 😱🍺🍺🍺🍺🍺🍺🍺🍺🍺😂
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po prosinec 17, 2018 6:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trening 210, pondelok

Zacinam siesty cyklus.

Mrtvy tah klasika nadhmat . medium . up to 5x4x117,5kg
Drep zadny midbar pod paralel . easy . up to 5x5x75kg . bolo to easy, ale nihy budu citit zajtra.
Bench press . heavy . Up to 5x3x82,5kg . tri opacka s touto vahou boli akurat.

Finisher 10 minut na vreci, brusaky dole hlavou 5, 6.

Tak co uz, odmakal som si, uvidim, ako sa ubratie opaciek prejavi na regeneracii. A najviac sa mi paci, ze tam este nejaky priestor na uberanie je. 😂
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: út prosinec 18, 2018 3:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trening 211, utorok

Kedze som nebol v nedelu behat (oslavicka), siel som dnes kratsi beh.

4km 0:27:55 tep avg 144bpm . vyklus v sedmickovom tempe.

Dnes som sa citil menej unaveny ako po beznych pondelnajsich treningoch, asi to uberanie opakovani regeneracii pomohlo. Uvidime zajtra. 😂
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: út prosinec 18, 2018 7:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Edit: odstartoval som pressovaci program Soju&Tuba s dvojpudom.

1R press 32kg 4x1+1
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt prosinec 20, 2018 7:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trening 212, stvrtok

Soja a Truba #2
1R press 32kg 6x1+1

Lezecka stena

5+ na rozlezenie
5+ na lepsie rozlezenie
6- v previse, 1x odsadnute
6- v previse
7- vo velkom previse
5 oddychovecka
7 v brutalnom previse cca do polovice, 3x odsadnute
6 3x odsadnute
6 3x odsadnute
5+

Vsetko som si natahoval sam, ruky mam jak opica, benche som nestihol, zato doobednajsie pressy boli mnam, najblizsia session 8x1+1.

Pekny trening, len si este musim ponatahovat rucicky a povalcovat chrbat a kridla.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: so prosinec 22, 2018 6:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trening 213, sobota

Sojka & Trubka #3
1R press 32kg 8x1+1 . uz znepokojivo vela serii
Goblet squat 36kg 3x7

Presun na sever, oddnes alternativne treningy s dvojpudom, ale ak miestne borcovne budu mat otvorene, v pondelok si normalne odcvicim.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82


Naposledy upravil cohen999 dne ne prosinec 23, 2018 4:17 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: ne prosinec 23, 2018 4:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trening 214, nedela

Ski session #1
2 hodiny zjazdove lyzovanie . Ked sa ta zima opyta, co si robil v lete a ty povies - DREPOVAL. 😂
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po prosinec 24, 2018 1:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trening 215, pondelok

Stedrodnove zdvihanie v Gyme na severe

Kedze som vela drepoval cely rok, lyzovanie ma vobec nepotrapilo, prekvapivo. Minuly rok by ma vcerajsok rozbil na kasu, dnes som vsak vstal cerstvy a vyspaty.

Deadlift klasika naboso nadhmat . Heavy . Up to 5x3x125kg . slo to, dost mi vyhovuje tento koncept.

Bench press . Easy . Up to 5x5x72,5kg . tak zas uplne lahke to nebolo...

Drep zadny pod paralel midbar . Medium . Up to 5x4x80kg . Pohoda, bolo aj na 5ky, ale naco. Zajtra chcem ist aj tak lyzovat, svokra sa nam vraj postara o juniora tri hodky, takze pojde aj manzelka.

Zhyby bw 3x6

Vyklus 1km na behajstroji.

Prave rameno opat trochu rozkasene, tak mazem Voltarenom, masirujem a nasadil som klbovku.

V Gyme na severe sa vyskytla pestra spolocnost od "netusim co robim" cez wannabe fitnessky a "makamnastrojoch" fotrikov, az po zopar masivnych kulturistov. Ale bolo tam aj zopar serioznych lifterov, ktori dvihali viac, nez na co vyzerali. A tiez typek, ktory honil biceps s velkou osou v stojane na drepy. Vo vsetkej slusnosti som ho upozornil, ze trenuje biceps v (jedinom) drepovacom stojane, ktory by som rad pouzil na drepovanie. Pochopil. Na znak zmieru som ho nechal dokoncit poslednu seriu. Ked uz su tie Vianoce.

A teda aj vam, mojim stalkerom spokojne a stastne. 😂😁😅
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: út prosinec 25, 2018 4:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trening 216, utorok

Zjazdove lyzovanie 2h
Tahanie krpana na sankach. Ani si nezasluzil, zobudil sa o stvrtej rano a tvari sa, ze je to OK! Idu mu este dalsie zuby, ja som na totalku zniceny po vcerajsku, ale nestazujem sa. Zimu proste milujem!
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: st prosinec 26, 2018 2:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trening 217, streda

Zjazdove lyzovanie 2 hodiny

Konecne maly vstal normalne a zverili sme ho svokrovcom. Trat rozjazdena na bubny, asi 3x viac ludi ako vcera, takze som trenoval frekvencny freeride. Zo vcera som citil koleno, ale v pohodke. Co sa cudujem je ze ani dnes ma neopustila svalovica na ramenach a rukach. Soju & tuba musi pockat.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Polutovaniahodne zapisky chorlavej, slabej, starej trosky Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 74, 75, 76 ... 248, 249, 250  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: