Růstový hormon - cukry po treninku



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Růstový hormon - cukry po treninku  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Růstový hormon - cukry po treninku
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Moth dont care


PříspěvekZaslal: út prosinec 18, 2018 10:24 pm    Předmět: Růstový hormon - cukry po treninku Odpovědět s citátem

Čau, chci se zeptat, kolik cukrů po tréninku dokáže narušit růstový hormon ? Jde o to, že v objemu jsem dával protein + maltodextrin a teď v dietě dávám po tréninku 2 odměrky proteinu, jenže jsem se díval na složení a můj 80% syrovátkový protein má na ty 2 odměrky cca 6g cukrů, může toto množství nějak narušit spalování tuků po tréninku ?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Houmí


PříspěvekZaslal: st prosinec 19, 2018 12:18 pm    Předmět: Re: Růstový hormon - cukry po treninku Odpovědět s citátem

Moth dont care napsal:
Čau, chci se zeptat, kolik cukrů po tréninku dokáže narušit růstový hormon ? Jde o to, že v objemu jsem dával protein + maltodextrin a teď v dietě dávám po tréninku 2 odměrky proteinu, jenže jsem se díval na složení a můj 80% syrovátkový protein má na ty 2 odměrky cca 6g cukrů, může toto množství nějak narušit spalování tuků po tréninku ?

Ne nenaruší ti to nic.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pajinaa


PříspěvekZaslal: pá prosinec 21, 2018 2:18 am    Předmět: Re: Růstový hormon - cukry po treninku Odpovědět s citátem

Moth dont care napsal:
Čau, chci se zeptat, kolik cukrů po tréninku dokáže narušit růstový hormon ? Jde o to, že v objemu jsem dával protein + maltodextrin a teď v dietě dávám po tréninku 2 odměrky proteinu, jenže jsem se díval na složení a můj 80% syrovátkový protein má na ty 2 odměrky cca 6g cukrů, může toto množství nějak narušit spalování tuků po tréninku ?


Ahoj, myslím si, že 6g cukrů po tréninku spalování tuků nějak výrazně nenaruší :-) I některé aminokyseliny v bílkovině jsou inzulinogenní, tzn. že zvedají nějakou měrou hladinu inzulinu v krvi. Růstový hormon a příjem sacharidů bych nějak výrazněji neřešil, i když je fakt, že navýšení hladiny růstového hormonu se stimuluje při hypoglykémii. Růstový hormon se ale vylučuje v sekvencích několikrát denně, nejvíc cca hodinu po usnutí, takže z tohoto důvodu bych to před spaním se sacharidy nepřeháněl a přijímal jich rozumnou míru.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Růstový hormon - cukry po treninku
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: