2019 ME & MS GPC RAW Bench Open


Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - 2019 ME & MS GPC RAW Bench Open  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> 2019 ME & MS GPC RAW Bench Open
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Svalomir


PříspěvekZaslal: pá prosinec 21, 2018 8:34 am    Předmět: 2019 ME & MS GPC RAW Bench Open Odpovědět s citátem

Ahojte svetielka,
Dospel som k závažnému životnému rozhodnutiu, že je najvyšší čas opäť začať písať tréningové logy. Budúci rok bude pre SK lifterov zaujímavý z troch zásadných dôvodov:
1. ME GPC v Maďarsku (ani za toho boha si neviem zapamätať názov miesta konania)
2. MS GPC v Nových Zámkoch
3. Spojenie GPC s ostatnými najväčšími svetovými open federáciami (WRPF, WPC, GPA) v rámci Slovenska

Dajme si najprv také resumé posledných mesiacov - pre tých, ktorí ma nesledujú resp. nemajú tušenie čo som zač a napriek tomu sem nejakou náhodou zablúdili.

MS GPC 2018, Eger, Maďarsko


Christmas Cup, Terchová


Winter Cup, Bratislava


Do jari musím zamakať na sile dotlaku, čiže tricepsoch - to je na najbližších päť mesiacov priorita číslo jedna. No myslím, že potenciál na 240 tam je - a to je slovenský Flimelov all-time. Nechcem mať veľké oči a prehnané ciele, ale myslím, že toto číslo je reálne na MS prekonať – samozrejme ak sa nič zásadné neposere.

Môj tréningový plán do konca februára vyzerá takto, od marca už pôjdem ostrú prípravu na MSR a ME a lineárnu periodizáciu nahor.



Čo sa týka suplementácie, tak momentálne idem toto:
- AndroSterol (testo booster + turkesterón + beta-ecdysterón)
2x3 gramy denne

- Tribandrol (99% Protodioscínu)
2x1 gram denne

- Testolone (RAD-140)
2x15 mg denne

- Laxogenin
2x50 mg denne

- Godzilla alebo Extrem41 (na striedačku)
5 gramov pred tréningom

Všetko od Androrganics, tam mám 100% istotu kvality, kto by chcel skúsiť, tak klikajte androrganics bodka eu.

Nedávam nič iné, žiadne AAS ani peptidy. Kto mi neverí je mi úplne u prdele...

To je na úvod asi všetko, kľudne píšte otázky do komentárov, ak vás ešte niečo zaujíma.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Svalomir


PříspěvekZaslal: pá prosinec 21, 2018 8:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

18.12.2018

Pred tréningom: Extrem41

Nigga Thug Life Dope Murda benche
150 kg
2x6, 3x5

Nigga G-Unit Big Chainz @ foam roller
175 kg
3x4, 1x3

Tlaky v stoji za gebulu
70 kg
5x8

Triceps za gebulu v ľahu s EZ
38 kg
5x7

Rozpažky do predpažiek s JČ
8+8 kg
5x12

Na bachor a strečing už nebol čas, tak příšte.

Benche dneska bez hand-offu, lebo mi to proste nemal kto podávať, bol som okolo obeda a boli tam len dvaja tréneri s klientkami. Na foam som ešte niekoho splašil a zrovna keď som skončil a išiel do šatne, tak sa tam prezliekalo päť chlapov, čo práve prišlo, zákon schválnosti... Každopádne takúto váhu by som mal v pohode odoberať sám, no dnes to bolo nejak ťažké, som ešte rozbitý zo soboty, keď som išiel sedmičky so 160 kg s reverse purple bands.

Aktuálna váha je okolo 129 kg (pri 190 cm). Spravil som nejakú fotečku formy pre zvedavcov.



Po tréningu som šiel k barberovi a keďže tam, kde zvyknem chodiť, majú vybookované aj dva týždne dopredu, tak som skúsil novú konkurenciu kúsok odtiaľ. Prvá otázka po usadení do kresla býva obvykle „ako to bude?“, ale dnes som dostal celkom inú: „ako dlho už cvičíte?“ A následne desiatky ďalších počas toho ako ma holil. Ano, pýtal sa aj koľko benchujem...

Inak sa ešte musím pochváliť, že som dneska dostal „sponzorské“ od otca – 3 kilá falošnej sviečkovej, tak už normálne cítim tie Bí Aj Dží Gainz na sebe. Niekto sa zadĺži kvôli automatom, niekto kvôli alkoholu a ja kvôli žrádlu - jak by povedal už nebohý maestro – zežerem aj smrťke piču. Ak ste na tom podobne a ste zo západu, tak klikajte masoNR bodka eS Ká. Kvalita je niekde celkom inde ako v reťazcoch, to vám garantujem.

Na záver niečo tématické k nigga benchom:
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Svalomir


PříspěvekZaslal: pá prosinec 21, 2018 8:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

19.12.2018

Pred tréningom: Extrem41

Príťahy v predklone
140 kg
5x7

Veslovačky s poprdkávaním
110 kg
5x12

Zdvíhanie špekov na hrazde
BW
2x6, 1x7, 2x10

Biceps kladzivá s JČ
24+24 kg
5x20

No a bachor + strečing som zas nestihol, lebo som utekal na večeru s frajerkou

Príťahy v predklone som cvičil naposledy ešte tuším niekedy v Boleslavi, čiže skoro dva roky dozadu, vyhýbal som sa tomuto cviku, lebo mi nerobí moc dobre na kríže. Na čo som úplne zabudol je to, ako veľmi zvyšuje tlak a v kombinácii s Extremom41 mi išlo explodovať srdce po každej sérii, takže utorky už odteraz zásadne bez pumpy. Tá hrazda je už taká klasika, že prvé série to ide strašne ťažko, všetko ma bolí a mám problém poriadne zatiahnuť lopatky a od tej štvrtej série už pohoda-jahoda-pim-pam-hore-dole.

Čo ma dneska faaakt potešilo bol pracovný pohovor, za nejakú hoďku a pol mi hneď volali, že ma od januára berú. Od septembra som bol bez TPP s fixom a nevedel som si nič seriózne tutok v Nitre nájsť, takže mi fakt odľahlo, že už nebudem musieť naháňať prachy na všetky strany a budem si môcť dovoliť jarnú prípravu. Nakúpim fajnú hovädzinku od tatina a budem gápa.

Čo ma dneska faaakt sklamalo bol balík s gumami – objednal som zelený a modrý pár a prišiel mi z každého len jeden kus, tak som to hneď riešil, dúfam, že ich dopošlú čím skôr.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Svalomir


PříspěvekZaslal: pá prosinec 21, 2018 1:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

20.12.2018

Pred tréningom: len trošku kofeínu „na chuť“

Na úvod trošku strečingu, aby som sa dostal do hĺbky.

Dřepy píčooo abych chcípnul vy mrdky
160 kg
4x3

Predkopy
82 kg
5x

Zákopy
74 kg
5x10

Bitch abductions (roznožky)
124 kg
5x

Poriadny strečing na záver.

Pri drepoch nemám preklep, naozaj tam mám ženskú váhu. Pre tých, ktorí nevedia – mám vrodenú vadu na krížoch, kvôli ktorej si musím dávať sakra pozor pri cvikoch ako drepy, mŕtvoly atď., a preto nesúťažím v komplet trojboji. Kvôli celkovému telesnému stimulu (neviem ako inak to pomenovať) som ich teraz opäť zaradil do tréningov, no musím ísť fakt opatrne a so 110% technikou, lebo inak mi to robí zle-nedobre. Preto mi je jedno akú váhu tam mám, podstatné je, aby ma nič nebolelo. Hrubej sily mám v nohách dosť, ale prd z toho, keď po ťažkých drepoch nevydržím sedieť na stoličke.

Čo ma dneska potešilo:
Rasťo bude mať cez sviatky otvorené každý deň okrem Nového roka, takže mi to nenaruší tréningový rozpis.

Čo ma dneska sklamalo:
Facebookoví hejteri na adresu Hafthora Bjornssona a jeho výkon v trojboji. Kurva, ten chlap je bezpochyby jedným z najsilnejších ľudí, akí kedy chodili po tejto planéte a zapísal 1100 kg total. Tak ako sa vôbec môžu nájsť ľudia, ktorí bez hanby napíšu, že pri jeho BW je to slabý výkon a že na koeficient ho porazia aj absolútne neznámi lifteri polovičnej hmotnosti???! Nechcel som sa do tej konverzácie zapájať, ale toto môže napísať len nejaký krpatý, slabý, zakomplexovaný cirkusant, ktorého najväčším životným úspechom je, že ho tatko neutrel do paplóna.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: pá prosinec 21, 2018 10:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Super log, sledujem.

K Hafthorovi: výkon bol neskutočný, zapísať po rokoch 1100, čo je asi top 10 all time raw a po relatívne krátkej cielnej príprave je z iného sveta, plus si treba uvedomiť, že všetky drepy boli ľahké, aj 460 vyletelo jak nič na súťaži ala big dogs by to s prehľadom bolo uznané, zároveň však prekvapil benč, kde pomaly pred dvoma týždňami vydrel 245 a tu na povel 250, ako o čom? Mrťák škoda, v polke súťaže som stále veril vo sveťák, ale ten môže s prehľadom dať, ak si dá raz trošku viac času, alebo sa na trojboj pre tú srandu na istý čas zameria. Každopádne tento rok svet sily absolútne rozbil a pobral všetko, nech len vypisujú bludy...
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Svalomir


PříspěvekZaslal: ne prosinec 23, 2018 10:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Diky, ja ho píšem hlavne pre seba, ale samozrejme je fajn, keď mám naňho spätnú väzbu aj od iných lifterov.

Čo sa týka Hafthora, tak som presvedčený o tom (a určite nie som sám), že má potenciál na 1200+, pokiaľ by šiel trebárs na Big Dogs 2019. Lenže to by musel byť trojboj jeho prioritou a to by sa zrejme nepáčilo jeho sponzorom... No každopádne som veľmi zvedavý čo ešte predvedie v budúcnosti!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Svalomir


PříspěvekZaslal: ne prosinec 23, 2018 10:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

21.12.2018

VOĽNO

Čo ma dneska potešilo:
400-gramový rump steak na večeru, zmrzlina a masáž chodidiel - proste dokonalý večer...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Svalomir


PříspěvekZaslal: ne prosinec 23, 2018 11:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

22.12.2018

Pred tréningom: Extrem41

Nigga Ghetto P.I.M.P. benche w/ PURPLE bands
165 kg
5x6

Tlaky v stoji pred gebulu
60 kg
2x13, 3x10

Tlaky na stroji k vajcám
120 kg
5x10

Rozpažky v stoji s JČ
18+18 kg
5x

Lanko na triceps s vystrčenou riťkou
35 kg
5x

Od poslednej súťaže som ešte stále nezregeneroval úpony na predných ramenách. Gumy mi síce odľahčujú spodnú fázu a nigga úchop zapája ramená oveľa menej ako súťažný široký, ale aj tak ich stále cítim pod záťažou. Ono to neni celkom sranda dávať váhy cez 220 kg niekoľko týždňov po sebe, telo sa potrebuje dať dokopy. Každopádne sa snažím v tejto fáze prípravy benchovať s poctivou stopkou a páliť tú váhu nahor dynamicky ako to len ide, nech si zlepším aj výbušnosť po stopke.

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Svalomir


PříspěvekZaslal: po prosinec 24, 2018 11:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

23.12.2018

Pred tréningom: Extrem41

Mariju bohovú, tie ťahy dneska... To bol fail... Ani neviem či to sem písať, ale budiš, nech je to kompletné. Pred týždňom som si skúšal klasiku do 200 kg (ľahká, ale zlomila mi chrbát, takže technicky tragédia) a keďže som mal kraťasy a drsnejšiu osu, tak som si pár opakovaniami zodral do krvi holene. Dnes som tam ešte mal fajnové chrasty, ale hovorím si, že keď si dám tepláky a hladkú osu, tak to bude v pohode. Dal som so 170 kg trojku, pozriem pod tepláky a všade krv. Tak som zhodil na 140, že skúsim sumo, následne 170, to už som začal citiť tie moje nešťastné kríže a potom dve jednotky s 200kou, pričom ma zakaždým hore chytil blackout. Čiže celé zle dneska, jebem na to, dám tam radšej trap bar a až keď sa vrátim na nejaké neženské váhy, tak skúsim zase klasiku. Hlavne tie kríže musia byť bez bolesti a dnes neboli. Zvyšok tréningu už podľa plánu:

Kladka zhora naširoko
110 kg
5x12

Príťahy na stroji v sede
117 kg
5x10

Biceps s jednorúčkami
18+18 kg
5x

Na záver strečing.

Čo ma dneska potešilo:
Neskutočný Vlad Alhazov a jeho 525 kg all-time rekord v RAW drepe!



Čo ma dneska sklamalo:
Nechuť do života a do jedla od rána. Som dneska jak spičená mrdka zasraná.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Svalomir


PříspěvekZaslal: po prosinec 24, 2018 11:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

24.12.2018

VOĽNO

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Svalomir


PříspěvekZaslal: st prosinec 26, 2018 6:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

25.12.2018

Nigga Thug Life Dope Murda benche
140 kg
2x6, 3x5

Nigga G-Unit Big Chainz @ foam roller
180 kg
4x3

Tlaky v stoji za gebulu
80 kg
5x6

Triceps za gebulu v ľahu s EZ
38 kg
5x8

Rozpažky do predpažiek s JČ
8+8 kg
5x12

Dnes som tie benche ešte viac podsekol, lebo ma stále bolia úpony nielen na ramenách, ale už aj na predlaktiach a mám pod tou váhou veľmi nepríjemný pocit, že si niečo utrhnem. Nemá cenu to už ďalej takto hrotiť, treba tomu nechať pauzu, preto na pár týždňov z utorkového tréningu úplne vyhodím benche a nahradím ich tlakmi na strojoch (10+ opakovaní čisto na pumpu). K benchom dvakrát do týždňa sa vrátim až keď bolesti úplne odídu. Čo sa týka suplementácie, tak som pár dní dozadu pridal 5 gramov morského kolagénu + 1 gram Céčka + 10 gramov MSM denne, tak snáď to pomôže. Zjavne mi akútne chýba vitamín AS.

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Svalomir


PříspěvekZaslal: pá prosinec 28, 2018 12:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

26.12.2018

Pred tréningom: trošku kofeínu na chuť

Veslovačky s poprdkávaním
120 kg
5x12

Zdvíhanie špekov na hrazde
BW
5x

Príťahy na stroji v sede
117 kg
5x10

Biceps kladzivá s JČ
22+22 kg
5

Naťahovačky.

Ráno sa mi extrémne ťažko odchádzalo z teplej postele s frajerkou, ale musel som do 11tej odcvičiť, lebo nasledoval rodinný obed. No cvičilo sa dobre, akurát bola v posilke fakt plnka, hlavne keď som odchádzal, takže som bol aj rád, že som bol nútený ísť skôr. Príťahy v predklone som vynechal, aby som si zase nezodral chrasty na holeniach. Ale nakoniec to vstávanie stálo za to, lebo steak zo sviečkovice nemal chybu a aj tak sme do večera s frajerkou stihli tri kolá, takže spokojnosť.

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Svalomir


PříspěvekZaslal: pá prosinec 28, 2018 1:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

27.12.2018

V-drepy na stroji
180 kg (naložené kotúče)
4x5

Predkopy
96 kg
5x

Zákopy
74 kg
5x

Bitch abductions (roznožky)
124 kg
5x

Naťahovačky.

Dneska som mal smolu a napriek tomu, že v posilke bolo prázdno, tak mi klietku obsadil nejaký trpazlík, preto som si dal drepy na stroji. Bol strašne zúrivý, keď som ho slušne upozornil, že na príťahy VČ k brade s (takmer) prázdnou osou nepotrebuje zabrať klietku. Vraj potom tam ide drepovať. No keď to čo tam potom predvádzal boli drepy, tak ja čakám decko s Rytmusom...

K suplementácii som pridal ešte Ligandrol, dvakrát denne po 10 mg, takže momentálne to vyzerá takto:

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Svalomir


PříspěvekZaslal: so prosinec 29, 2018 5:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

28.12.2018

VOĽNO

Dajme si ešte poslednú vianočnú:

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Svalomir


PříspěvekZaslal: so prosinec 29, 2018 5:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

29.12.2018

Nigga Ghetto P.I.M.P. benche w/ PURPLE bands
150 kg
5x7

Tlaky v stoji pred gebulu
65 kg
5x

Tlaky na stroji k vajcám
120 kg
5x

Rozpažky v stoji s JČ
14+14 kg
5x

Lanko na triceps s vystrčenou riťkou
35 kg
5x

Keďže som stále ubolený, tak som zhodil váhu na benchoch ešte viac a aj sestra uznala, že to krásne dynamicky lietalo hore a nebolo to už pocitovo nepríjemné, takže momentálne way to go.

Pamätá si tu niekto Need For Speed Underground 2? Márišku, to boli časy, keď som brázdil ulice Bayview vo vytunenom „Zetku“...

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - 2019 ME & MS GPC RAW Bench Open Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: