Polutovaniahodne zapisky chorlavej, slabej, starej trosky


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 75, 76, 77 ... 248, 249, 250  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Polutovaniahodne zapisky chorlavej, slabej, starej trosky  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Polutovaniahodne zapisky chorlavej, slabej, starej trosky
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
cohen999


PříspěvekZaslal: so prosinec 29, 2018 5:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trening 218, sobota

Prinutil som svoje obtloustle, lenive, vykrmene telo k pohybu.

Goblet squat 32kg 3x5 . len lahucko pred behom, zajtra lyze a v pondelok tazke drepy...

Beh kopecky 4km 0:29:28 . aby sa nepovedalo. Pri momentlnej zivotosprave zahrnajucej priemerne 4 - 5 jednotiek alkoholu denne sa o nejakej regeneracii ci vykonoch hovorit neda.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: ne prosinec 30, 2018 8:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trening 219, nedela

Zjazdove lyzovanie 2h, session #4

Dnes taka oddychovecka.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po prosinec 31, 2018 3:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trening 220, pondelok

Silvestrovske dvihanie v gyme na Severe

Opat plnka a ja snad este so zbytkacom zo vcera. Musel som znizit pocty serii. 😱

Drep zadny midbar . heavy . Up to 3x3x87,5kg . Prekvapivo to slo. Do tretej serie. Dalsiu som si uz netrufol.
Bench press . medium . Up to 4x4x77,5kg . tu sa mi este ozyval presileny triceps z minuleho tyzdna.
Deadlift klasika nadhmat . Easy . Up to 5x5x110kg . nebolo to uplne easy, ale v tom stave... Ok.

Zhyby bw 3x5

Stretol som aj kamosa, tak mozno v piatok pojdeme zadrepovat a zabencovat. Ak ho dostanem z rotopedu a vesla. 😂
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po prosinec 31, 2018 9:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vcera zacal maly regulerne chodit bez pomoci. Ja sa citim podobne, dnes som si pri drepovani nedal kotuce pod paty. Ale mal som tenisky s vyvysenou patou, takze technika bola podobna.

Na nejake velke vyhodnocovanie momentalne nemam potrebny odstup, ale potesili ma dve veci: ze som Grimleyho naucil behat a ze som zacal koketovat so silovym trojbojom. V oboch disciplinach budem nadalej pokracovat a nejako to snad dopadne. 💪💪💪
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: st leden 02, 2019 5:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trening 1, streda

Ski session #5

Zjazdove lyzovanie 2 hodiny

Johoho, pripadlo asi 25cm a stale pada! Zjazdovka tym padom rozlyzovana na bubny, nozicky palicky dostali nakladacku, bolo treba lyzovat uplne inym stylom, energeticky narocnejsim, a tak sa aj citim - prijemne oddychnuty po hodinovom slofiku, lebo ma po obede a nasledujucej sankovacke s juniorom vyplo. 😁😍
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt leden 03, 2019 7:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trening 2, stvrtok

Zo vcerajsieho lyzovania v hlbokom snehu ma bolia upony na kolenach, takze dnes sme len sankovali a lopatoval som sneh. Nakoniec som si vsak ohmatal aj zelezo.

1H Close grip ktb floor press 32kg 2x4+4, 3x3+3

Snehova nadielka je paradna, zajtra chceme ist skoro rano zalyzovat, tak snad sa zadari.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: pá leden 04, 2019 4:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trening 3, piatok

Zjazdove lyzovanie 2h, # session 6

Dnes slnecno a masovka, nastastie sme vybehli skorej. Rano som citil slachy, ale na manchestri to bola pohodicka, lyze sli same.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: so leden 05, 2019 4:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trening 4, sobota

Zjazdove lyzovanie 2 hodiny #session 7

Tak nozicky uz pekne stuhnute, agresivny rytmicky styl a neochota oddychovat sa vzdy niekde prejavia. Ale neslo inak, ranny svah upraveny, nununu, prva hodinka a pol vyborna. Potom sa zrazu na svah nahrnuli fosniari a zaciatocnici a rozbili trat za 5 minut na kasu. Fakt, vazne. 😱

Zajtra asi oddych, alebo kratsi beh, uvidim ako sa zobudim a v pondelok sa uz tesim do borcovne, tusim budu tazke benciky! 💪😍

...a som zvedavy co sa stane, ked sa postavim na vahu, pretoze na bruchu mi narastol zjavny spek. Som obtloustly ako Carabas, akurat dviham smutne vahy.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: so leden 05, 2019 6:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tiez som tucny ako Carabas a dviham smutne vahy
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: so leden 05, 2019 10:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Tiez som tucny ako Carabas a dviham smutne vahy
Ano, ked sa porovnavas s talentmi ako Ripperr a podobne, si len obtloustla a polutovaniahodna nicka, troska a potrimiskar. Inac si v top 10 (mozno 5) % populacie a tvoj geneticky potencial by mal byt ziadany leginami a im podobnymi zjavmi. Tym sa upokojujem ja, radim sa do top 20%. Len by som mal zhodit spek, lebo teraz by ma s radostou pripustila tak akurat mesna zamerana na vytapanie masti.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po leden 07, 2019 10:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rano som sa postavil na vahu a tam poctivych 89,0kg after shitting. Bajna 90-tka opat odolala, dobre. Najblizsie dva tyzdne pre milaska ziadne sladkosti.

Dnes ma cakaju lahke drepy, nastastie, lebo stale citim slachu laveho kolena z lyzovania.

Zaroven som si dlzny nejake to bilancovanie , zacnem s disciplinami, kde vladne nespokojnost. Takze kardio. :D Statisticky som za rok 2018 nabehal 355km , co je historicky druhy najhorsi vysledok, tromfne ho len 297km z roku 2016, kedy som sa trapil s ramenom. Bicykel 464km , minuly rok 1125km. V terene som nebol vobec (shame on me), vacsinou som jazdil na biku do prace a absolvoval som dvojo pretekov, triatlon a duatlon s podpriemernymi vysledkami. Koho by zaujimali bezecke statistiky od roku 2011, na strane 1.

Plan: o nieco viac behat, dostat sa s bikom do terenu aspon pred pretekmi. Supnem maleho uz na jar do sedacky na bike a nazenieme nejake kilometre.

Doplnky: Nespokojny som aj s ktb pressom, Soju & Tuba vsak este dostane sancu, start bol dobry, len som to trochu prekombinoval. Aj ked tie vysoke pocty serii... uvidime. Do kytek sli trochu aj zhyby, prekvapivo, ked zaradujem lezecky trening, menej zhybujem. :D :D :D

Plan: restartovat Soju z tuby s 32kg, pokracovat s lezenim, a zhyby zaradit castejsie.

Velka trojka: asi spokojnost, za obdobie 34 tyzdnov doslo k nasledujucemu progresu: DL 145 + BSq 102,5 + BP 97,5kg = 345kg po piatom cykle (+82,5kg), narast pri jednotlivych disciplinach DL +30kg, BSq +27,5kg, BP +25kg.

Plan: pokracovat, kym to ide.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po leden 07, 2019 11:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
decarabas napsal:
Tiez som tucny ako Carabas a dviham smutne vahy
Inac si v top 10 (mozno 5) % populacie...


řekl bych, že i promile bude hodně
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po leden 07, 2019 6:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trening 5, pondelok

Bench press . heavy . Up to 4x3, 1x2,9x 85kg. spotter mi sahol na cinku, ale slo to. Tazke ako prasa.
Deadlift klasika . medium . up to 5x4x120kg . pohodka
Drep zadny midbar pod paralel . Easy . Up to 5x5x77,5kg . Nie uplne lahke, ale na slabeho chlapca smutneho akurat.

A uz len nakup a ponahlacky domov, na zaver prenasanie studeneho ktb 32kg z auta domov aj s nakupom. Farmers walking v praxi. 😂😂😂
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: út leden 08, 2019 7:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zacal som tvrdy boj s obtloustlostou a vianocnou vypasenostou. Boj odstartoval konzumaciou zabijackoveho taniera s pecenymi zemiakmi a kyslou kapustou. Tiez som oholil 4tyzdnovu bradu. Pol kila dole isto! 😂
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: st leden 09, 2019 7:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnes som bol tak rozsekany este z pondelka, ze som si dal na rozhybanie zopar gobletov a snatchov s 20kg, 2x7 pressov a zabalil to radsej. Doma som vytuhol na hodinu a pol s juniorom. Nechapka, utorky este ako tak, ale stredy namiesto zlepsenia zhorsenie. Asi vek. Sh*t.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Polutovaniahodne zapisky chorlavej, slabej, starej trosky Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 75, 76, 77 ... 248, 249, 250  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: