Denníček "Dobre už bolo" Carabasa


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 249, 250, 251 ... 387, 388, 389  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
decarabas


PříspěvekZaslal: st únor 06, 2019 9:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Martin Pedain napsal:
Čau,

sím Tě, co je to "pussypad"? Btw., jaké si dáváš pauzy mezi seriema u dřepů?


Pussypad je toto:


Pauzy sa priebezne menia. Co sa tyka napr tazkych drepov, tak sa hybu od 3-5 minut. Snazim sa nevychladnut, ale zaroven si trochu oddychnut, nech sa nedodrbem len preto, ze sa unahlim.
Co sa tyka doplnkovych cvikov, tam je to ovela rychlejsie.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt únor 07, 2019 9:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Čelné drepy:
1x4x20kg
1x4x70kg
1x4x100kg
4x4x120kg belt on

Zakopávanie uni:
3x10x20kg

Crab walk s expandermi:
3x10

Military press - objem:
1x6x20kg
4x6x65kg

Seal rows:
3x10x24kg

Close grip bench press:
1x5x60kg
3x5x105kg

Hodnotenie tréningu: Mega rýchly svižný tréning plný doplnkov.
Čelné drepy mega easy, dobre padlo pre zmenu robiť drepy, ktoré zo mňa nevysajú dušu a netackám sa po nich ako po darovaní troch litrov krvi Drepoval som pred Cukrárkou, ktorá poza mňa ťahala mŕtvoly s rovnými nohami. Smutné poradie, keby stála predo mnou, iste by som si to viac užil, ale čo sa dá robiť, postavila sa veľmi strategicky, aby minimalizovala zvrhlíkov za sebou Ale Štúrovi neunikla, to je starý beťár...
Čiže drepy som mal hotové hneď, tak som mohol potrápiť svoju bikinársku prdelku a hamsy. Nie som tak sexy ako Pleváková, keď v spomalených záberoch v zarezaných minikraťáskoch precvičuje zadok, že sa jednému orosí čelo. Ale nemakal som o nič menej a v rýchlom tempe som sa zničil a bol som rád, že zvyšok tréningu je už len upper body.
Dobre padli úzke benche, mám dojem, že mi to pomáha s klasickým benchom (logicky), akurát, tradične, cítim úpony okolo lakťa. Tak to mám vždy, keď robím tricepsy zvlášť. Zatiaľ to nie je nič strašné, ale zamrzí, lebo viem, že po pár týždňoch sa to začne zhoršovať.

Na konci tréningu sa ukázal Lorenzo Lamas, týpek v LIDL kompresnom tielku a čiernobielych maskáčových legínach, mal naleštenú briadku a dlhé lesklé vlásky v copíku. Vyzeral ako trápny motorkársky záporák zo seriálu Walker Texas Ranger, ešte mal aj lacnú kérku zo žuvačky na ramene. Nijak zvlášť zle necvičil, ani nemal vyslovene zlú formu, ale upútal ma zjavom, to zasa hej. Celé zle, myslel som, že takíto 90koví hrdinovia už vymreli, ale prežívajú a po každom tréningu odcválajú do zapadajúceho slnka.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po únor 11, 2019 8:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A jeje zabudol som zapísať piatok

Mŕtvola - objem:
1x6x60kg
1x6x110kg
3x8x160kg belt on
https://www.instagram.com/p/BtqX58Jn2td/

Doťahy spod kolien:

3x5x160kg

Drepy - objem:
1x3x60kg
1x3x100kg
4x6x150kg belt on

Bench press - objem:
1x6x60kg
1x6x100kg
4x6x120kg ízy

Brucho:
3x15

Hodnotenie tréningu: Fajnový trenál. Zadok a chrbty prepumpované po mŕtvole na max, musel som sa natiahnuť na zem, lebo vzpriamovače mi umierali. Ale potom som sa povaľkal na rolleri a povolilo to.
Objemové drepy boli ľahšie, než som čakal, zjavne ten objem na mŕtvole predtým ma nerozbije tak, ako intenzita, lebo po ťažkých trojkách sú tie drepy furt výžívné. Takto to pomerne rýchlo zbehlo, ale nebudem klamať, pumpa bola fajnová, nohy už komplet naliate (chcel som napísať bandasky, ale s nohami ako má komár je to jaksi nepatričné...).
No a benche boli totál do pohody, mám dojem a nechcem zakríknuť, že benche mi v tejto príprave idú najlepšie. Ale to sa ešte len uvidí.
V piatok žiadne legíny, fitko pomerne prázdne, len jeden nešťastník šiel po mne na drepy a mal tam 50 kíl a pussypad a jeho kolená chodili úplne všade a hĺbku mal asi takú, že v spodnej fáze by som popod neho prebehol len zľahka prikrčený Bolo to trochu smutné, snažil som sa nedívať naňho, ale všade sú zrkadlá a neustále sa mi dostával v odrazoch do záberu.

Sobota:

Doma na zemi a gauči: Mobilita, bicák a tricák s jednoručkou a potom pri zohnutí po činku som si natiahol vzpriamovač Štatistiky majú pravdu, najviac úrazov sa stáva doma. Našťastie o nič vážne nešlo, včera na nákupoch oblečenia (je to tak, zistil som, že po úmornom niekoľkohodinovom hľadaní, pátraní, skúšaní a hlavne platení sa aj na mňa dajú zohnať viacmenej slušné nohavice a košeľa, ktorú si oblečiem tak raz, než z nej pri nádychu ustrelím všetky gombíky) to povolilo a dnes ma to tak najskôr jebne pri drepoch

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út únor 12, 2019 8:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Drepy - intenzita:
1x3x60kg
1x3x100kg
1x1x150kg
1x1x180kg
5x3x200kg
https://www.instagram.com/p/BtxOlzzHCNH/

Bulharské drepy:
3x10

Bench press - intenzita:
1x3x60kg
1x3x100kg
1x1x110kg
1x1x130kg
5x3x140kg

Superset
Military press:

1x3x20kg
5x3x77,5kg
+
Zhyby:

3x6xCarabas

Hodnotenie tréningu: Pritvrdzuje!
Bál som sa tých drepov, lebo 195ky mi prišli minule kurva ťažké. Tak som troooošku papal. Svoj bežný celodenný príjem bielkovín som zožral už pred tréningom a dúfal som, že to pôjde dobre.
Navyše bola dobrá atmosféra, z reprákov výnimočne neyeahali a nejoukali a nebejbeovali raperskí hrdinovia dneška, ale reval rock a to sa hneď ide lepšie. Kde nereval rock, reval Rišo, do toho som si zareval aj ja a naladil soms a tak bojovo, že som bol schopný drepovať, alebo zaútočiť na Rím. Vybral som si drepy.
Boli ťažké a na poslednom opakovaní mi ujela dráha, ale dovolím si tvrdiť, že stále sú nejaké drobné rezervy.
Bulhary sme zvolili bez váhy, len na dopumpovanie a trošku streč hamstringu. Ono to aj bohato stačilo, ak mám zvyšok týždňa nejako zapájať nohy
No a potom benche, vedel som, že pôjdu, lebo ma neboleli lakte pri drepoch Takže pár troják so 140, išlo to fakt dobre, som zvedavý, či sa mi podarí ten bench udržať na nejakom rozumnom výkone Tlaky mi padajú mega rýchlo, ale zatiaľ sú ešte stále na vzostupe, čo je skvelé
No a na zaver likvidácia upper bodyv supersete. Síce sa mi nechcelo, ale aspoň to zletelo rýchlo a v zrkadle to potom vyzeralo super, až na to, že som chlpatý a pupkatý jak medveď
ľahké mŕtvoly som vynechal, mám spodný chrbát na hadry, nech si trochu odfúke.
A budúci týždeň asi deload.

Cukrárka sa mihla iba chvíľku, ale robila tlaky s jednoručkami na rovnej lavici a jak nevládala, agresívne prirážala panvou a dvíhala prdel Rišo sa pýril a tvrdil, že sa nepozeral, ale mňa neoklame! Určite si potom v sprche mydlil rozkrok dlhšie, ako obyčajne
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st únor 13, 2019 7:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak este ten bench z pondelka https://www.instagram.com/p/Btz2K9BnsD3/
Posledna, piata, trojka so 140.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st únor 13, 2019 12:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to seš někde v půlce cyklu? to už jsou teda pěkný "kulatý" váhy!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st únor 13, 2019 12:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
to seš někde v půlce cyklu? to už jsou teda pěkný "kulatý" váhy!


Ano, súťaž sa posunula na polovicu Apríla, takže to budem asi naťahovať. Už mám za sebou 6 týždňov z 10-12, podľa toho, ako budem zvládať. Zatiaľ sú rezervy, myslím, že predošlý tréning som končil na trojkách drepu s 210, ťahy s 230 a tlakmi 142,5kg, dúfam, že to dorovnám alebo prekonám (o mŕtvole pochybujem, necítim sa pri nej vôbec komfortne, budem to musieť po súťaži asi prekopať).
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: st únor 13, 2019 12:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
vlk# napsal:
to seš někde v půlce cyklu? to už jsou teda pěkný "kulatý" váhy!


Ano, súťaž sa posunula na polovicu Apríla, takže to budem asi naťahovať. Už mám za sebou 6 týždňov z 10-12, podľa toho, ako budem zvládať. Zatiaľ sú rezervy, myslím, že predošlý tréning som končil na trojkách drepu s 210, ťahy s 230 a tlakmi 142,5kg, dúfam, že to dorovnám alebo prekonám (o mŕtvole pochybujem, necítim sa pri nej vôbec komfortne, budem to musieť po súťaži asi prekopať).


překonáš... teď jsi měl drobné zdravotní komplikace a udržel ses v tréninku, takže už to zase bude šlapat. a s tou mrtvolou uvidíš... já ti zrovna nebudu radit, protože teď mám období, kdy mi připadá, že dávat těžkou mrtvolu v jeden týden s dřepama prostě nejde :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: st únor 13, 2019 12:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Výkony neskutečný, trojky dřep s 200 a benče se 140? Paráda!! Jen tak dál
Co ty bandy?
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st únor 13, 2019 1:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dave1913 napsal:
Výkony neskutečný, trojky dřep s 200 a benče se 140? Paráda!! Jen tak dál
Co ty bandy?


Bandy mi mrzačia nohy, serem teraz na ne. Asi to odmakám v SBD, furt lepšie, ako si zrakviť kolená. Cítim, že mi to nerobí dobre - budem musieť prípadne skočiť k niekomu, kto to vie viazať a drepovať s tým. Tteraz ešte prežijem s SBD a potom prípadne skočím do IPF, nech to vôbec nemusím riešiť.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: st únor 13, 2019 2:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Děláš dobře.
Kdybys měl cestu do Brna, stav se, rád tě uvidím a bandy ti navážu
I když teda nechápu jak ti ti nemůže něco dát. I když si je navážu špatně, aspoň 5-10 kg to dá (ať už na čince nebo pocitově).
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2019 8:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dave1913 napsal:
rád tě uvidím a bandy ti navážu




Čelné drepy:
1x4x20kg
1x4x60kg
4x4x125kg
https://www.instagram.com/p/Bt2bPm0H4uu/

Zakopávanie uni s expanderom:
3x10xčierna guma

Zakopávanie na mašine uni:
3x10x14kg

Crab walk s expanderom:
3x

Zanožovanie s expanderom:
3x10

Military press - objem:
1x6x20kg
4x6x67,5kg

Seal rows s JČ:
3x10x26kg

Close grip bench:
1x5x20kg
1x5x60kg
3x5x107,5kg

Hodnotenie tréningu: Na nejaký čas posledný tréning v Universal gyme. Je to otrava dochádzať tam krížom cez celé mesto, aj keď gym je fajn. Okrem toho, že je ďaleko ako dôchodkový vek na Slovensku trpí ešte jedným neduhom, je to tam samý naleštený gélovaný fuckboy v tielku, čo sa motá pod nohy a keď je tam viac ako osem ľudí, to fitko je beznádejne preplnené a ľudia vypadávajú z okien. Cukrárka bude chýbať, ale aj v starom gyme sa vyskytovalo pár kusov "vysokej", čo sme mohli pozorovať
Kým som robil čelňáky, powerlifterská borka sa chystala na drepy. Po 180 kilo sa nechala spotovať holohlavou kreatúrou s rukavicami, v skinny rifliach s prepotenou čiarkou na riti a žabkami!!! na nohách. Málokedy sa mi stane, že túžim niekomu prijebať bez toho, aby som ho vôbec počul prehovoriť, ale tento borec to zvládol s prehľadom len tým, že žije. Nad 180 kilo borka vyhodnotila, že žabkár asi nebude najbezpečnejšia varianta istenia a tak som ju potom spotoval ja. Nakoniec sa dostala na 2x195kilo s wrapmi, hĺbka síce nebola (ale videl som teda už aj vyššie drepy), ale rátam, že si to zatiaľ len tak ošaháva. Masaker výkon a Štúr sa zas cítil o niečo zbytočnejší
Mne zbehli čelňáky ľahko, len som urobil veľký skok zo 60 kilo na pracovnú váhu a cítil som to v kolenách. Našťastie som potom tak napumpoval hamstringy, že mi to hneď uvoľnilo napätie okolo kolien, fungovalo to perfektne. Viem, že mi to zaberá z dlhodobého hľadiska (silnejšie hamsy a prdel pomohli trieslam, pomohli kolenám, pomohli štartovacej pozícii mŕtvoly), ale že to bude efektívne z minúty na minútu ako panvica z telešopingu, to ma prekvapilo.
Military ťažké preťažké, ale čo sa dá robiť. Excel povedal, že musím, tak musím. No a benche na záver super, už to bolo ozaj náročné po predošlých tlakoch, ale odhliadnuc od tradične brniacej šľachy v lakti to šlo výborne. Len som musel mať lavičku v drepovom racku, lebo ako som spomínal, na benchi stále ležal nejaký fuckboy a hrozne mocno pumpoval

Legíny asi žiadne, čo by za to stáli, len Dominik v SBD drese, boxerky asi nechal doma, takže som videl veci, ktoré už nikdy neodvidím

Piatkový tréning vynechávam, v sobotu ideme do Michaloviec sa ukázať, tak zatrénujeme tam. A od pondelka týždňový deload, váhy nechám, objem znížim, nech si telo oddýchne a potom to rozbehneme zas.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2019 10:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Od 80% výše bojuji u čelňáků s tím, jak se nadechnout, když mám činku na krku (držím ji vzpěračským úchopem), kdy cítím, že mám boční břicho v tenzi, jakože napnuté a prodýchávám do něj spíš na sílu a ve spodní fázi pak ten sval jakože zmáčknu. U tebe nic takového nevidím, ty si dýcháš na pohodku a tak netuším, kde je sakra to kouzlo. Poradíš mi prosím nějaký bro tip?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2019 10:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Olejnas napsal:
Od 80% výše bojuji u čelňáků s tím, jak se nadechnout, když mám činku na krku (držím ji vzpěračským úchopem), kdy cítím, že mám boční břicho v tenzi, jakože napnuté a prodýchávám do něj spíš na sílu a ve spodní fázi pak ten sval jakože zmáčknu. U tebe nic takového nevidím, ty si dýcháš na pohodku a tak netuším, kde je sakra to kouzlo. Poradíš mi prosím nějaký bro tip?


Neviem, či je to presne to, na čo sa pýtaš, ale ja jednoducho idem jeden nádych do brucha-jeden drep. V spodnej fáze nič nemením, nemačkám, mám plné brucho vzduchu a ten tlak tam pekne vydrží. Takže nádych do brucha a drepnem to. To isté pri zadnom drepe, to isté mŕtvola aj bench.

Druhá vec je, že toto na videu je pre mňa ešte ľahká váha, takže sa mi to drží v pohode, pri 80% by som možno mal tiež podobný problém.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2019 2:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

@Olejnas: ja to robim takto, unrecknem tyc, vyvalkujem, zarazim do krku a skontrolujem chodidla ci su rovno, potom povolim trocha tyc a predycham sa a nasledne zarazim do krku a drepujem, necham zarazene az dokym niesom hore. Hore znovu povolim predycha a idem.
Odpadavanie na celnom nieje sposobne nedostatkom kyslika ale tym ze si priskrtis krcnu tepnu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 249, 250, 251 ... 387, 388, 389  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: