Užívání gaineru.



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Užívání gaineru.  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Užívání gaineru.
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mk12


PříspěvekZaslal: pá únor 08, 2019 9:57 pm    Předmět: Užívání gaineru. Odpovědět s citátem

Ahoj všem, poslední dobou přemýšlím o koupi gaineru s tím, že bych ho nahradil jako dopolední svačinu. V práci se věčně nestíhám najíst a proto mě napadlo, zdali je možné si dát jako dopolední svačinu protein s gainerem abych zajistil příjem nějakých těch dobrých sacharidu z gaineru a bílkovin z proteinu přičemž se chci zeptat jestli to lze takto míchat, že v jednu dobu budu pít jak gainer tak protein . Jak jsem již psal v práci mám fofr a nestíhám se pořádně najíst, jedná se naštěstí jen o tuto jednu svačinu přičemž snídani a oběd samozřejmě neflákám.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ronnie
Administrátor


PříspěvekZaslal: so únor 09, 2019 8:47 am    Předmět: Re: Užívání gaineru. Odpovědět s citátem

Namíchat to k sobě obecně lze, není to nic proti ničemu.

Zda-li se to hodí zrovna pro Tebe záleží obecně na Tvém jídelníčku, potřebách i typu postavy. Pokud jsi hubený vysoký typ, co se mu těžko nabírá, pak větší nálož sacharidů právě v podobě gaineru může mít své opodstatnění, stejně tak pokud je třeba práce fyzicky náročná, tak o to více (ale stejně vše záleží na jídelníčku, zda-li už v něm nedáváš sacharidů tělu až až). Naopak pokud jsi spíš od přírody kulatější:), tak bych byl s gainerem určitě opatrnější a takovou svačinku nahradil jenom proteinem.

Jinak taky není od věci než si míchat protein s gainerem, koupit si prostě nějaký "protein padesátku", což je ve své podstatě to stejné, jen v jedné pixle. :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
mk12


PříspěvekZaslal: so únor 09, 2019 9:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Perfektní děkuji moc za info. Jsem skoro 190cm ektomorph takže jsem pravé usoudil ze gainer by nemusel být úplně od věci. Co se tyče jídelníčku a počítání to samozřejmě nešidím dvě plnohodnotná jídla za den je nutnost.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chadzi


PříspěvekZaslal: so únor 09, 2019 9:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Co to je dvě "plnohodnotná" jídla? A jak vypadá zbytek těch neplnohodnotných?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Užívání gaineru.
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: