Effortless powerlifting- 730@-93


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 21, 22, 23
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Effortless powerlifting- 730@-93  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Effortless powerlifting- 730@-93
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ragnar Lothbrok


PříspěvekZaslal: so únor 09, 2019 1:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

8.2
Trénink doma s Brod Boyz. Byl jsem nějaký unavený. Ještě regenerace nejede ani na 50%.
Ale dostal jsem Alavis jako sponzorský dar takže o motivaci do dalších tréninků a závodů je postaráno.

Paused Sumo
Pauza ihned po odlepení činky, decentně mi to ujíždí od pravé nohy.
200x2
210x2
220x2
170x5

Tempo Bench
3s dolu 1s pauza na hrudníku
6x3x120

Tlaky na ramena ve stoje
4x6

Pendlay rows
3x8

Goblet sq
3x6

Bic
2x
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ragnar Lothbrok


PříspěvekZaslal: čt únor 14, 2019 3:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

12.2
Chytil jsem nějaký moribundus a mám ATB. Nicméně nen to nic vážného a nebrání i to nijak zvlášť v tréniku.

Jelikož se mi podařilo sehnat nový dres na bench tak v něm zkusím něco nacvičit. Dres je klasická Super Katana velikost 44.

Bench
Raw do 140 pak dres, šel jsem od 180 do 200 na malý board a pak
4x1x205 touch

Sumo
4x6x210
létalo to

GHR
5x5

Rows
4x10
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ragnar Lothbrok


PříspěvekZaslal: pá únor 15, 2019 2:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

14.2
Prázdná posilovna to je sen, dřepy začínají jít. Na benchi je ještě cítít únava z dresu ale nic hrozného. Dnes hodně doplňků a pořádná protahovačka.

High bar
175x5
205x5
210x5 PB o 5kg víc než minulý týden
4x6x180

Bench
3x7x135

Shyby neutralní uchop
3x8

Facepulls
4x10

Rows na kladce
4x8

Rozpažky
4x8

Swing
3x10

Kolečko
3x
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ragnar Lothbrok


PříspěvekZaslal: ne únor 17, 2019 11:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

15.2

Paused Sumo
pauza hned po odlepení činky

210x2
2x2x230

Bench

150x1
160x1
170x1RPE7,5
6x4x140

Rows
4x8

Pendlay rows
3x10

Upažování na kladce
4x8

Goblety
3x20
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ragnar Lothbrok


PříspěvekZaslal: út duben 09, 2019 9:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Prý mám začít zase psát, napsali mi všichni tři pravidelní čtenáři, že ig stories s 1/10 toho co odtrenuji, jim nestačí.

Switchnul jsem trénink na 3x týdně a nevidím žádný problém. Dodělávám závěrečnou práci a končím školu takže toho mám tak akorát. Všechny tři dny jezdím všechny tři disciplíny. Jídelníček 200b 340s a 60t. Závody v nedohlednu, chuť trénovat velká.

Dřep
70x10
120x5
170x3
220x5
240x4.5 asi velká gravitace
Chtěl jsem to jít znovu, ale hlava by mě nepustila
210x5x4
Každou sérii lepší

Bench
Lehce do 145x5, trochu jsem cítil biceps šlachu tak jsem to prcal a šel drop 3x5x130.

Tah s dvojitou pauzou
Výživná věc na dojetí, první pauza po odlepení, druhá pod koleny. Jel jsem 4x3x190. Ok, ale hrozně jsem nadával. Trhačky a pasek zapojeny. Samozřejmě jsem jel sumem.

Shyby neutral
Střídal jsem se asi s dalšími třemi nadějnými mladými sportovci takže jsem dal jen 3x8 a šel do prdele.

Dead bug na bříško, lehký strečink a domašov.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ragnar Lothbrok


PříspěvekZaslal: pá duben 12, 2019 6:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

10.4
Nezvyklý den a čas na trénink, proč ne. Byl jsem trochu mimo a vůbec se mi nechtělo. Alergie pus stres ze školy mi berou dost elánu do liftu.

Pin squat
Nechal jsem doma sbdčka na kolena tak to bylo takové jalové, šel jsem možná víc do předklonu než by bylo vhodné. Teprve po roce co dělám dřepy na piny jsem se to naučil a můžeme říct, že to dělám správně

215x2x3

Pin pressy
Lavička od firmy Fitnema, což je ta firma co spolupracovala s JT a co po sobě nechala jen dluhy a sliby, vyrobila tak geniální lavičku na bench že když udělám most a přestože mám safeties nejvýš jak to jde tak se dotykam hrudníku. Takže jsem se přesunul do klece kde ovšem na můj vkus ti zarážky byly zase vysoko. Musím to do příště vychytat. Osa byla nad hrudnikem tak 4cm.

150x5 effortless jako top serie
135x5x5 drop

Tah
Klasika, po půlroce. Welcome back my old friend. Jenže jak to bývá tak si se starými kámoši, s kterými ses neviděl od střední, nemáš co říct. Podobně jsem to měl s klasikou bylo to jen divný a nezvyklé. Jinak pohoda. Trochu jako sex a bývalou

5x4x190

Military with bells
Lepší na stabilitu, navíc bylo všude děsně moc lidí tak jsem si dal tlaky s bulinami. Myslím že to mojim ramenum prospěje.

5x6x22

Shyby
Hynďa plus 10 kg na pásku, velká premiéra. PB
4x6

Nějakej cemr plus mobilita
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ragnar Lothbrok


PříspěvekZaslal: út duben 16, 2019 9:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

12.4
Cvičba o obědové přestávce v Be Strong. Velký luxus. Potkal jsem tam Ripperra, dal mi nějaké rady k mrtvole tak očekávám do konce roku 300. Snad se dá brzo do pohody a dáme nějaký high reps zničující trénink

Dřep paused halfway up
Sheikova chuťovka. Ale bavilo mě to

5x4x190

Bench
Je to nějaké tuhé, úplně mi to nesedí. Bylo to lehké to je štěstí.

7x2x155


Sumo
Rozkaz jel jasně, vyjet do 250 pak byl v plánu nějaký drop. Jenže kyčle měli jiný názor.
1x250

Shyby
4x6+10

Bříško
4x


nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ragnar Lothbrok


PříspěvekZaslal: út září 24, 2019 7:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

-5w
Je na čase zase obnovit tréninkový deníček. Odehrálo se u mě hodně změn. Už nejsem student, ale pracující. Takže už to není 12h denně spánek a priority se změnily. Ale jak říká L. Simons: powerlifting is your first priority! :-D
Připravuji se na MČr kde chci obsadit medailovou pozici a dát total 700+

Pondělí 23.9

Dřep up to 250x2. Myslel jsem že to bude lehčí. Nic hrozného tak RPE 8.5 pak nějaké dropy s 222.5x3x4
Přidal se na trénink Sypač, který teď studuje v Brně. Takže delší pauzy. Trochu mě to sralo, nepopírám.

Bench up to 165x2, bylo to cajk, těžší v rukou ale kontrolováné RPE 8 Max. Pak drop 150x3x5

Jako doplňky jsem dal bulhary, rozpažky a cemr. Protáhl jsme si hrb a valil domašov.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ragnar Lothbrok


PříspěvekZaslal: pá září 27, 2019 8:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

-5w
25.9 Středa
Relativně příjemný sbd trénink. Středy bývají o dost lepší jak pondělky, není takový namrd. Zpět na menu pin sq. Asi je začínám mít i rád.

Piny up to 4x3x190. Zarážky tak abych byl na parallelu. Lehká pauza dole.

Spoto bench up to 145x4 na RPE 8 pak nějaký repetiton série se stejnou váhou. Konkrétně 3.

Sumo 200x3x3 jen takové leháro.

Jako doplňky jsem dal shyby a cemr a šel se najíst.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ragnar Lothbrok


PříspěvekZaslal: po září 30, 2019 4:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

5w
27.9 pátek
Výjimečně jsme musel jít v pátek, obvykle chodím ve čtvrtek, ale měli jsme firemní akci pro lékaře. Takže nebylo kdy.

Dřep šel překvapivě dobře, i když podle mojich kritérií to ještě pořád není ono. Dal jsme pěkných 5x3x227.5

Benche jsem se trochu bál, jelikož jsem měl v plánu 6 op. Ukázalo se zbytečně. Bylo to celkem easy. Začíná to vypadat slibně al time AMRAP mám 150x7. Teď jsme dal 5x6x140. Asi bych zkusil nějaký high reps s větší váhou.
Dal jsem odjel ramena s velkou činkou na které jsme měl zavěšeny kotouče na gumach. Pro mě v sezóně ideální cvik na ramena. Zvlášť na stabilizaci a hss.

28.9 sobota
Ani jsem po pátečním tréninku nebyl moc unavený takže jsem šel vše podle plánu

Bench na malý board (4-5cm) up to 157.5x5 RPE 9 a nějaké fatique serie. Konkrétně 3x5x150.

Následovalo Sumo up to 250x2x2. To bylo v pohodě. Zatím tah šlape jak nikdy.

Doplňky na hamsy a prdel. Lehce břicho
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ragnar Lothbrok


PříspěvekZaslal: ne říjen 06, 2019 7:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

-4w
Rozhodl jsem se, že budu dělat zápis jen jedou týdně s tím že tam zhodnotím celý týden přípravy. Co se povedlo co ne. A jak to probíhá po všech stránkách. Tenhle týden byl velmi příjemný co se týče tréninkové zátěže. A za mě velká spokojenost jak s provedením liftu tak s dosaženým RPE


Pondělí
Dřep byl v plánu jen 250, ale jelikož jsem se cítil dobře šel jsem nejdřív singl 252 a poté 255. S technikou spokojenost RPE 8. Následoval drop 212x4x4 který byl lehký.


Bench příjemně překvapil. Sice pocitově těžší v rukou, ale padly velice komfortní singly. 167.5x1x2 na RPE 8.


Středa


Pin squat vyšší opakování mi přinášejí lepší pocit z aktivace a navíc dřepy den po pin Squats jsou vždy suprovní


Spoto bench - daří se mi každý týden přidávat opakování při zachování stejné váhy a RPE. Teď se povedlo 147x6 na RPE 9 a pak ještě 3 fatigue série s 140


Sumo up to 3x5x200. Spíš takové házení. Ale pocitově děsně lehké


Čtvrtek
Dřep up to 222x3x5, asi technicky nejlepší dřepy. Opravdu lehké dynamické provedení.


Bench 150x3x5 nebylo to úplně ono, necítil jsem se v tom moc komfortně, prostě nebyl den


Sumo - novinka je, že jsem začal trénovat mrtvý tah 3x týdně. Musím opatrně na flexory kyčlí. Zatím to vypadá v pohodě. Tak to neposrat


Sobota


Board press - trénink v jiném gymu než v bs, trochu vyšší lavice, ale bez problémů. Board používám v rozsahu 4-6cm. Záleží co je po ruce. Up to 165x4 RPE 8 a 3 repetition series se stejnou váhou


Sumo - tady jsme měl celkem obavu, jelikož mě bolel žaludek, že to nebude dobrý. Ale bylo a podařilo se mi malé PB na tah a to 255x2x2. Ještě jsem dal jednu drop sérii a 230.


Video sestřih týdne zde :
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Effortless powerlifting- 730@-93 Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 21, 22, 23
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: