Utržené mozoly - rada



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Utržené mozoly - rada  Úvodní stránka -> Trénink -> Utržené mozoly - rada
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
IronAndrew


PříspěvekZaslal: pá únor 22, 2019 5:46 pm    Předmět: Utržené mozoly - rada Odpovědět s citátem

Zdar borci totálně jsem si serval mozoly do krve v podstatě jsem si je kompletně utrhl. No lepší mozoly než biceps, ale chci se zeptat ostříhal jsem si zbytek kůže nůžkami a vydezinfikoval jsem si to a jelikož mě čeká pár ještě těžkých tréninků tak potřebuji tipy a triky co použít na urychlení hojení zda nějaké zjemnovaci krémy eventuálně jak to ošetřit abych mohl pokračovat v tréninků co nejrychleji.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Saphenus


PříspěvekZaslal: pá únor 22, 2019 6:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

bohuzial nic co zazracne zrychluje hojenie takychto ran neexistuje.
musis to iba udrziavat v cistote a nenamahat to pokial to len je mozne a telo si to zahoji samo svojim vlastnym tempom.

ja by som si na to dal mastny tyl z lekarne a betadine mast alebo infadolan mast a mastny tyl a obvazoval by som to suchym krytim a kazdy den by som si to vymenil
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
IronAndrew


PříspěvekZaslal: pá únor 22, 2019 6:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

betadine doma mám to i nějaké léčivé vazelíny takže jako udržet to pěkně vlhký mastný, aby to valilo zítra to obvážu jedu tlaky takže nic hrozného. Primárně mi šlo o tom čím nejlépe to zakrýt, abych si mohl trénovat ale zároveň si to víc nerozdrbal.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Blackoff


PříspěvekZaslal: pá únor 22, 2019 9:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Když jsem si serva mozoly - visely už jen na kousku, tak jsem je přilepil vteřinovým lepidlem. Dalších pět dní se s tím dalo cvičit relativně normálně, pak se slouply, ale kůže pod už byla dobrá a jelo se dál.

_________________
180/80
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Saphenus


PříspěvekZaslal: pá únor 22, 2019 9:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Opatrne so sekundovym lepidlom. Pokial je to cerstvo strhnute a nie je to znecistene a je to mala ranka tak to je mozne spravit aj nim. Akurat ze ten sekundak liecivy proces vobec neurychli. Jedine na co je dobre je ze udrzi staru odtrhnutu kozu na svojom mieste ako kryt rany pred pripadnym znecistenim. Ale vzdy je to risk s tym ze sa tam rozvinie infekcia a sekrety z rany nebudu moct volne odchadzat a hocikedy to naraz iba zhnisa a potom uz treba liecit nie len ranu ale rovno infekciu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seeya


PříspěvekZaslal: pá únor 22, 2019 10:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fuj, do otvorenej rany sekundove lepidlo? Sak to je taka mala toxicka bomba..
_________________
bp:135@92 sq:180@87 dl(s):240@87 mp: 90@87 pullups 4x60(ng) mu:10x natty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
IronAndrew


PříspěvekZaslal: so únor 23, 2019 12:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To mi připomíná psi vojáky, že lepidlo vzniklo k zalepovani zraněných vojáků ve Vietnamu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: so únor 23, 2019 7:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Existuji naplasti na puchyre a funguji velice dobre. Vetsinou se pouzivaji na nohy, ale vem nuzky a prizpusob si je na ruce. Tyhle naplasti jsou jako druha kuze
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Utržené mozoly - rada
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: