Smutne zapisky slabeho, obtloustleho chlapca v zime

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 79, 80, 81

odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Smutne zapisky slabeho, obtloustleho chlapca v zime  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Smutne zapisky slabeho, obtloustleho chlapca v zime
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
cohen999

PříspěvekZaslal: čt březen 14, 2019 10:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trening 48, stvrtok

Bench press 3x7x60kg trosku prepumpovat

Pistol 1+1 +5, +10, +15kg . slaba noha s rezervou, slabsia LTT.

Stena

5+ ok
7 seda brutal previs, 3x odsadnute, ale parada.
potom dalsie cesty lahsie a na zaver ako siedma v poradi
7+ seda previs 4x odsadnute . nabuduce ju skusim medzi prvymi.

Otazne je, kedy bude nabuduce, lebo od pondelka citim nejaky upon pri lopatke a nie je to dobre, takze v pondelok este vytrapim maxka a zaradim kludovejsi rezim. Ale nasadil som voltaren a klbovku, snad to zaberie.

Edit: zatial to vyzera na 95% skludnene, ale zostavam v alert mode, nech sa to nepodrazdi.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999

PříspěvekZaslal: po březen 18, 2019 7:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trening 49, pondelok

Kedze cvicenie je ako turecka telenovela, vzdy viete na 6 tyzdnov dopredu co sa stane. Dnes ale MAX DAY, takze nic samozrejme neslo podla planu, maxka su vzdy najlepsi spindoctor v dejovej linii slabosti a obtloustlosti.

Deadlift . Up to 1x140, 0x147,5, 0x147,5, 1x140 . Zakliate. Na doterajsie maxko 145kg mi stacilo 5x5x122,5 heavy, zjavne budem musiet nieco zmenit.
Drep zadny . Up to 1x110kg biiig PR Nasraty som bol za tu failnutu mrtvolu, tak som prihodil namiesto 2,5kg celych 5kg a vytlacil som to s vypulenymi ocami nejako, hlbka pod paralel, spokojnost.
Bench press . Up to 1x97,5kg, 0x102,5kg . Tazke to bolo, spotter ma zachranil pred biednou smrtou.
Vaha : 88,2kg, ide to dole.

Takze takto maxka su DL 145 + BSq 110 + BP 100 = 355kg . Stale nie som silna zena. Fok.

Zistil som, ze problem nie je v ramene, ale v upone kridla, takze vyhlasujem pokoj treningu az do odvolania a po vyrieseni latissimu dorsi bude nasledovat deload.

Ked sa dari, tak sa dari.
cohen999

PříspěvekZaslal: út březen 19, 2019 8:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Minitrening 50, utorok

Indiansky beh 7km s kocikom . beh bol tak cca 2km max, ostatne rychla chodza.

Podrazdeny upon sa zlepsil, ale ak pojdem na stenu, tak najblizsie az v piatok.
cohen999

PříspěvekZaslal: st březen 20, 2019 9:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kedze doteraz som kaslal na nejaky peaking pred maxkami a dve z troch disciplin som maxoval po lahkom, alebo strednom treningu, minimalne toto sa musi zmenit. Maximalky pojdem vzdy tyzden po kazdom druhom heavy treningu v kazdej discipline.
decarabas

PříspěvekZaslal: st březen 20, 2019 9:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Škoda tej mŕtvoly. Mal si sa nastaviť ešte v stoji

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
cohen999

PříspěvekZaslal: st březen 20, 2019 9:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Škoda tej mŕtvoly. Mal si sa nastaviť ešte v stoji
Ved som sa aj!

...ale bolo mi to prd platne.
cohen999

PříspěvekZaslal: so březen 23, 2019 1:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Setrim upon kridla, lahko ho strecujem, mazem Voltarenom a nechavam co najviac v pokoji. Jedine co ma potesilo je vaha, dnes rano po dlhom case tesne pod 88. Potom mensi vylet s drsnym kardiom, ked som s malym na ramenach a kocikom na chrbte najprv zisiel a potom vyliezol po lesnom strmom zlahka blatistom chodnicku. Po cca troch minutach som sa aj celkom zadychal. 😂

Neznasam zranenia. Neznasam.

odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Smutne zapisky slabeho, obtloustleho chlapca v zime Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 79, 80, 81
Rychle na stránku:

Přejdi na: