Split vs FullBody rutina, natural, vysoke odhodlani


Jdi na stránku 1, 2  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Split vs FullBody rutina, natural, vysoke odhodlani  Úvodní stránka -> Trénink -> Split vs FullBody rutina, natural, vysoke odhodlani
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
c0mb0x


PříspěvekZaslal: ne leden 21, 2018 10:57 pm    Předmět: Split vs FullBody rutina, natural, vysoke odhodlani Odpovědět s citátem

ahoj, jmenuji se Petr je mi 24 cvicim zhruba 2,5 roku, mel jsem nejake pauzy ale nic extra, hrotim posilku, bavi me to, snazim se pribrat a snazim s cvicit dobre, mam docela dobry progres ale tohle me zajima

jsem ektomorfni typ, velky dric... Jidelnicek mam poreseny, ted to sice to nevazim ale ujistuju se ze toho snim 2x vic, kvalitni suroviny, klidne obcas nejaky masity fast food.

zajimalo by me, za se pro me jako naturala, ektomorfa a drice[kdesi jsem cetl ze je vic neuro typu, a na tom take zalezi] vyplati spis split nebo smyslny full body trenink.


cvicim ted split, snazim se menit cviky,, sokovat to pokazde jinak, zakladni zakladni cviky a osvedcene cviky co mi berou .,,,, jinak tezke sety ale prevazne tezke vahy , co muzu a 6/10 opakovani

nebo full body trenink ve stylu 6x tydne,,, ja vim zda se to moc na regeneraci a vsechno, ale kazdy den je jakoby jina cast svalu, jako natral ma jit o to odpalit proteinovou syntezu, a jit regenerovat , a ne se precvicit a akroat vsechno palit, ovssem zalezi jak tezke je tu syntezy odpalit / jak pokrocily jste cvicenec

nasel jsem ne internetu program s nazvem

The Best Damn Workout Plan For Natural Lifters


by Christian Thibaudeau


kdyztak google nvim jestli sem muzu kopcit jine linky..


a je to neco jako

pondeli

Romanian Deadlift:  2 sets of 6 and one all-out heavy double rest/pause set
Pronated Lat Pulldown or Pull-Up:  2 sets of 6 and one all-out heavy double rest/pause set
Bent-Over Lateral:  2 sets of 8 and one 6-8-10 drop set
Standing Barbell Curl:  2 sets of 6 and one all-out heavy double rest/pause set

utery
Front Squat:  2 sets of 6 and one all-out heavy double rest/pause set
Bench Press:  2 sets of 6 and one all-out heavy double rest/pause set
Dumbbell Lateral Raise:  2 sets of 6 and one 6-8-10 drop set
Lying Dumbbell Triceps Extension:  2 sets of 6 and one maximum mTor activation set


streda
Lying Leg Curl:  2 sets of 6 and one 6-8-10 drop set
Straight-Arm Pulldown or Dumbbell Pullover:  2 sets of 6 and one maximum mTor activation set
Pronated Chest-Supported Row:  2 sets of 8 and one all-out heavy double rest/pause set
Preacher Curl:  2 sets of 6 and one maximum mTor activation set


ctvrtek
Leg Extension:  2 sets of 6 and one 6-8-10 drop set
Pec Deck or Cable Crossover:  2 sets of 6 and one maximum mTor activation set
Military Press or Dumbbell Shoulder Press:  2 sets of 6 and one all-out heavy double rest/pause set
Close-Grip Decline Bench Press or Dip:  2 sets of 6 and one all-out heavy double rest/pause set



patek
Glute Ham Raise or Reverse Hyper:  2 sets of 6 and one maximum mTor activation set
Supinated Lat Pulldown:  2 sets of 6 and one 6-8-10 drop set
Neutral-Grip Cable Seated Row:  2 sets of 6 and one maximum mTor activation set
Dumbbell Hammer Curl:  2 sets of 6 and one 6-8-10 drop set


sobota
Hack Squat Machine or Leg Press:  2 sets of 6 and one maximum mTor activation set
Incline Bench Press or Incline Dumbbell Press:  2 sets of 6 and one 6-8-10 drop set
Dumbbell Front Raise on Incline Bench:  2 sets of 6 and one maximum mTor activation set
Rope Triceps Extension:  2 sets of 6 and one 6-8-10 drop set




co si o tom myslite, takovy trenink nebo split, klasika, kombinovat to, zakladni cvicky tezke vahy, protoze zase tohle 6x tdne by me bavilo, byt porad ve strehu, porad vsechno resit a nelenivet dik moc zatim cau :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nocomply


PříspěvekZaslal: po leden 22, 2018 9:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

z my zkusenosti ektomorfa co chce nabrat tak se mi hodne osvedcil tenhle trenink je to taky z T-Nation, uz ale bohuzel nevim kdo to napsal, je to jednoduchy komplexni Full Body 3x tydne...bavilo me to

1) Back or Front Squat 5x5-10
2) Benchpress (Medium grip) 5x5-10
3) Deadlift 3x5
4) Standing Behind The Neck Press 5x5-10
5) Pendlay Row 5x5-10
6) Dips 5x5-10
7) Pull Ups or Chin Ups 5x5-10

- vim, že to bylo jednoduchý a bavilo mě to rozsah opakovani bylo 5 až 10 jednou jsem naložil těžší váhu podruhe lehci postupne pridaval, žádný izolovaný zbytečnosti jenom velký cviky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
drlift_


PříspěvekZaslal: út leden 23, 2018 8:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

6x tydne bych necvicil. Zivot neni jen posilovna.

3x tydne fullbody nebo neco co se tomu hodne blizi by melo stacit. Soustredit se hlavne na zakladni cviky s velkou cinkou a necvicit blbosti.

Co mne zarazi je ten pocet cviku co se tu uvadi. Nedokazu si predstavit, ze bych odjel poradne 7 cviku za jeden trenink. Po tom vsem co jsem odcvicil mi prijde, ze jsem to casto zbytecne hrotil. Vetsinou v pohode staci odjet v treninku na partii poradne jeden cvik (v cca 5 seriich).
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
c0mb0x


PříspěvekZaslal: út leden 23, 2018 10:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Cus tak jsem premyslel, radil se a nakonec zkusim korte 3x3 tu objemovku a naky doplnkovy cviky, potom bych chtel zaradit tenhle plan cast 1 a 2 a potom bear routine a navazat zas na najeky split, inspiraci s tim korem a bearem jsem si vzal u Lukase Topinky- k tomu by jsme meli vzhlizet vseci
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OukyDouky


PříspěvekZaslal: st duben 10, 2019 10:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj, přiseru se s dotazem, x let jsem jel varianty na fullbody,, silové rutiny a vršek/spodek. Bohužel kvůli jiným sportům mám teď často volno na posilku 3 dny v kuse jen. tj. potřebuji přejít na split ABC:

A) Prsa/nohy
B) Ramena/biceps
C) Záda/triceps

Mám +- 3 cviky na partii, základ silové a doplňky. Břicho nejedu, to mám v rámci tréningů jiné dny. Je to spíš o zkušenosti než rozpisu. Střídáte v rámci tréningu partie nebo odjedete nohy a pak kozy? Nebo to dělat stylem: bench, dřepy, tlaky jednoruč se sklonem, čelní dřepy, rozpažky, výskoky na překážku.

díky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
IronAndrew


PříspěvekZaslal: st duben 10, 2019 12:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Čau já osobně se řídím pravidlem prvně těžké cviky takže prvně dřep pak teprve bench. Ale když je nouze tak to i prohodím nebo jedu třeba dřepy benche těžký bradla a až pak dávám lýtka třeba. Ale důležitý je jak to sedne tobě správně se zahřát a cvičit tak stejně nějakou sílu máš třeba dle počtu sérii na max 2 nebo 3 cviky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
deiw


PříspěvekZaslal: čt duben 11, 2019 9:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Říkáš, že o rozpis ti nejde, ale triceps tam máš de facto 3x týdně (po s hrudníkem, středa s rameny, pátek izolovaně), biceps 2x (středa, pátek), a naopak velké partie jen 1x. To je podle mě málo. Z čeho poroste hrudník od středy až do konce týdne?
Taky si nedokážu představit, že bych odjel v pondělí 2 velké partie (3, pokud počítáme kvardricepsy vs hamstringy), a pak ve středu 2 menší - ten stimul prostě není stejný.

K jádru toho, co ses ptal - střídám to. Nejtěžší vždycky na začátek, ale cviky prohazuju tak, aby si partie trochu odpočinula, a zvládla pak větší objem/intenzitu. Takže třeba (u mě fullbody):
MT (nohy, záda)
tlaky vleže (prsa, ramena, triceps)
přítahy (záda, biceps)
výpady (nohy)
triceps+biceps superset
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OukyDouky


PříspěvekZaslal: čt duben 11, 2019 9:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

deiw napsal:
Říkáš, že o rozpis ti nejde, ale triceps tam máš de facto 3x týdně (po s hrudníkem, středa s rameny, pátek izolovaně), biceps 2x (středa, pátek), a naopak velké partie jen 1x. To je podle mě málo. Z čeho poroste hrudník od středy až do konce týdne?
Taky si nedokážu představit, že bych odjel v pondělí 2 velké partie (3, pokud počítáme kvardricepsy vs hamstringy), a pak ve středu 2 menší - ten stimul prostě není stejný.

K jádru toho, co ses ptal - střídám to. Nejtěžší vždycky na začátek, ale cviky prohazuju tak, aby si partie trochu odpočinula, a zvládla pak větší objem/intenzitu. Takže třeba (u mě fullbody):
MT (nohy, záda)
tlaky vleže (prsa, ramena, triceps)
přítahy (záda, biceps)
výpady (nohy)
triceps+biceps superset


Ehm, na ramena jedu vzpěračské cviky, čili to je velká partie jako prase, že to pojedu v nějaké slušné intenzitě s benchem nebo mrtvolou je prostě scifi, se dřepy taky nic moc. Naopak velké svaly mám každý den.

vem si to dny po sobě dřepy - silové přemístění - mrtvola, už jenom tohle je silový základ jako prase.
PS: z čeho mi poroste hrudník je mi fakt jedno, o objem mi opravdu nejde. A btw na tricepsy tam mám kliky na bradlech a CG bench.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: čt duben 11, 2019 2:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hele, a jde ti o to dostat radu, nebo si nechat schválit to svoje?
jinak vzpirani a tezke drepy se spojit daji bez problemu, konkretne vzperaci to tak delaji bezne, ze si odjedu trh a/nebo nadhoz a pak doplnkove mrtvolu nebo drep
pokud bych mel za sebe něco doporucit, tak ten zakladni bear:
drep+bench
push press+shyby
mrtvola+ bradla
k rustu ti to staci, a pokud myslis ze ne, tak si klidne prihod něco malého v zaverecnych deseti minutach, ale pokud tyhle dve odjedes kvalitne, nebudes mit chut
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OukyDouky


PříspěvekZaslal: čt duben 11, 2019 9:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky Petře, perfektní rady. Beara bych mohl zkusit.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OukyDouky


PříspěvekZaslal: pá duben 12, 2019 10:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Je ještě jiná silová rutina, která se věnuje spíše síle a ne hypertrofii a umí mimo BP, DL a SQ i pushpress apod.? Mne o objem moc nejde.

Nebo upravit beara?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: pá duben 12, 2019 11:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

OukyDouky napsal:
Je ještě jiná silová rutina, která se věnuje spíše síle a ne hypertrofii a umí mimo BP, DL a SQ i pushpress apod.? Mne o objem moc nejde.

Nebo upravit beara?

ja pochopi, ze ti jde primarne o objemy, pokud je ve hre spis sila, tak z tech overenych (staci zadat do google):

Wendler 5/3/1
Juggernaut
Waterbury 10x3
Sheiko
Smolov
Ivanov
Fomin
Korte
Russian routine
Belgian routine
Grey skull
Stronglifts 5x5
Starting Strength 3×5
Falejev 80/20
Power to people
40dni ke snadne sile
Prihod kotouce na cinku
Madcow 5x5
3/2/1 squat/push/pull
5x5 only strong servives

to je jenom na co jsme si vzpomel ted během asi dvou minut
ale když zadas silovy trening ( lepe v anglictine), tak ti vyjedou další stovky odkazu
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jaq


PříspěvekZaslal: pá duben 12, 2019 11:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ten trénink má být nacpaný do po sobě bezprostředně následujících dní?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OukyDouky


PříspěvekZaslal: pá duben 12, 2019 1:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jaq napsal:
Ten trénink má být nacpaný do po sobě bezprostředně následujících dní?


To je právě bohužel individuální, jeden týden po sobě, jeden po sobě jenom 2 třetí bokem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TvarohNaNoc


PříspěvekZaslal: út duben 23, 2019 7:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nejde mi kopirovat z Testosteron Nation, ale bavil mě tenhle program a asi se k němu vrátim:

Day 1:
Back Squat 4x6
Benchpress Medium Grip 4x8
Barbell Row (Underhand or Overhand) 4x6
Weighted Dips 4x6
Weighted Chins 4x8

Day 2:
Sumo Deadlift 4x6
Standing Press 4x6-8
Front Squat 4x8
Chins 4x maximum reps
Dips 4x maximum reps

Day 3:
Back Squat 4x8
Benchpress Medium Grip 4x6
Barbell Row (Underhand or Overhand Grip) 4x8
Weighted Dips 4x8
Weighted Chins 4x6


jo a ještě nevim kdo je autorem ale líbí se mi i tohle jel jsem jenom tu objemovou část

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Split vs FullBody rutina, natural, vysoke odhodlani Jdi na stránku 1, 2  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: