Ztráta váhy - nejhorší spalování?



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Ztráta váhy - nejhorší spalování?  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Ztráta váhy - nejhorší spalování?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Spiritus


PříspěvekZaslal: čt duben 18, 2019 11:24 pm    Předmět: Ztráta váhy - nejhorší spalování? Odpovědět s citátem

Ahoj,

jsem 21letý student a od začátku února jsem se rozhodl mimo sezení začít také cvičit (hlavně kvůli vizuálnímu zlepšení postavy).

Měřím 180 cm a mnoho let jsem se vždy držel na pouhých 65 kg. Od začátku cvičení jsem podstatně změnil stravu a mj. na večeři místo rohlíku se salámem začal jíst plnohodnotná jídla a celkově zlepšil jídelníček. Změna váhy se brzy projevila - dnes si váhu držím na 70-71 kg.

Problém je, že moje tělo zřejmě vše brzy spálí: večer v den tréninku vážím 72 kg a ráno o 2 kg méně! A mj. vypadám podstatně hubenější než den předtím. Večerní potréninkové jídlo bylo 150g kuřecího + sáček rýže. A mezi večerním a ranním vážení jsem nebyl ani na WC.
Měl jsem za to, že jsem ektomorf, ale podle trenéra určitě "čistý" ektomorf nejsem - první den v posilovně jsem zvládal kliky na bradlech a pár shybů na hrazdě. Dnes zvládám na bench max. 70 kg po dvou opakováních.

Jak je možné, že přes noc tak moc zhubnu? Co se proti tomu dá dělat? Díky.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Saphenus


PříspěvekZaslal: pá duben 19, 2019 3:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

da sa s tym spravit to ze budes poriadne cvicit vela jest a prestanes sa vazit. tym sa tvoje problemy vyriesia. ubezpecujem ta ze netrpis metabolickou poruchou s takym zavaznym katabolizmom aby si 2 kila telesneho tkaniva spalil za jednu noc.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: pá duben 19, 2019 9:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To ako myslíš vážne, fakt? Môžeš byť úplne v pokoji a nabudúce sa odváž výhradne večer, v kožuchu a čižmách. To ešte len budeš mať pitom rano stres, keď sa na váhu postavis nalačno, nahý a po vyprazdnení.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chadzi


PříspěvekZaslal: pá duben 19, 2019 11:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zkus nespat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: ne duben 21, 2019 6:20 am    Předmět: Re: Ztráta váhy - nejhorší spalování? Odpovědět s citátem

Spiritus napsal:
Ahoj,

jsem 21letý student a od začátku února jsem se rozhodl mimo sezení začít také cvičit (hlavně kvůli vizuálnímu zlepšení postavy).

Měřím 180 cm a mnoho let jsem se vždy držel na pouhých 65 kg. Od začátku cvičení jsem podstatně změnil stravu a mj. na večeři místo rohlíku se salámem začal jíst plnohodnotná jídla a celkově zlepšil jídelníček. Změna váhy se brzy projevila - dnes si váhu držím na 70-71 kg.

Problém je, že moje tělo zřejmě vše brzy spálí: večer v den tréninku vážím 72 kg a ráno o 2 kg méně! A mj. vypadám podstatně hubenější než den předtím. Večerní potréninkové jídlo bylo 150g kuřecího + sáček rýže. A mezi večerním a ranním vážení jsem nebyl ani na WC.
Měl jsem za to, že jsem ektomorf, ale podle trenéra určitě "čistý" ektomorf nejsem - první den v posilovně jsem zvládal kliky na bradlech a pár shybů na hrazdě. Dnes zvládám na bench max. 70 kg po dvou opakováních.

Jak je možné, že přes noc tak moc zhubnu? Co se proti tomu dá dělat? Díky.

Jsi hubeny protoze mas informace ze spatnych zdroju. Pokud to jidelnicek poradil kamarad, kopni ho do prdele. Kureci (predpokladam prsa) s ryzi jsou po tebe jako cokolada pro tloustika

Co se hubnuti tyce, vykyvy jsou normalni. Ve spanku neco spalis, odpari se voda dychanim, dojdes SI zachod, ...
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Ztráta váhy - nejhorší spalování?
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: