Hubnutí



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Hubnutí  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Hubnutí
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Daniel129


PříspěvekZaslal: po únor 18, 2019 11:37 am    Předmět: Hubnutí Odpovědět s citátem

Mam jednu otázku lze pri hubnutí nabrat svaly?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mablung


PříspěvekZaslal: st únor 20, 2019 8:25 am    Předmět: Re: Hubnutí Odpovědět s citátem

Daniel129 napsal:
Mam jednu otázku lze pri hubnutí nabrat svaly?

Ano. Vše je otázkou výživy, tréninku a množství svalů (dobře osvalení jedinci buď hubnou a nebo nabírají svaly. Nedokážou obojí. Zjednodušeně řečeno)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pajinaa


PříspěvekZaslal: so únor 23, 2019 9:44 pm    Předmět: ... Odpovědět s citátem

U začátečníků by to nemusel být problém a nějakou dobu to půjde. Po nějakém čase už to nepůjde současně tak snadno. Roli hraje určitě genetika, strava, trénink, typ postavy...každý je individualita.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
StanislavPaseka


PříspěvekZaslal: ne únor 24, 2019 6:23 am    Předmět: Nabirani svalu pri hubnuti Odpovědět s citátem

Souhlas,
svaly urcite pri hubnuti nabirat muzes, pokud nejsi vyrazne pokrocily.
Vse zalezi na tve gentice a schopnosti optimalizovat klicove faktory pro premenu postavy (trenink, strava, stres, spanek, zdravi)
Hlavni je se porad zlepsovat v treninku. Pokud se nezlepsujes a nejsi na supernizkem % tuku, je treba plany prekopat, nebo optimalizovat zminene klicove faktory, ktere ti muzou regeneraci zhorsit.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
RichardJanco


PříspěvekZaslal: so květen 04, 2019 7:10 pm    Předmět: Re: Hubnutí Odpovědět s citátem

Daniel129 napsal:
Mam jednu otázku lze pri hubnutí nabrat svaly?


Určitě ano, já dlouho nemohla zhubnout byla jsem strašně zavodněná, naštěstí na to mi pomohl H2Out Forte, až jsem ze sebe vše dostala konečně jsem hubla a pak postupně nabírala svaly. Každopádně mi s tím pomohl až dobrý trenér a fitko.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Hubnutí
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: