Denníček "Dobre už bolo" Carabasa


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 258, 259, 260 ... 387, 388, 389  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
decarabas


PříspěvekZaslal: út duben 30, 2019 7:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
Klbovka ti nemoze tak skoro zacat chybat... ibaze... by si bol slaby, stary a pokazeny. #velkemudro


Mne môžu (a aj chýbajú!) aj krémeše, hneď ako dojem krémeše

Freimen sa začína.

Drepy:
1x6x20kg
1x4x60kg
1x4x100kg
1x4x140kg belt on
8x4x160kg
https://www.instagram.com/p/Bw3ZjeXH7iI/ posledná séria s walkoutom do Pezinka

Tlaky JČ:
1x6x25kg
6x6x35kg

Príťahy VČ v predklone:
4x8x80kg

Superset bez páuz
Biceps - kladka:

4x8x30kg
+
Triceps - lano:

4x8x30kg

Brucho

Hodnotenie tréningu: Ešte je jednoznačne skoro na nejaké hodnotenia celého Freimena, keď som mal len prvý tréning, ale mohlo by ma to baviť. Až sa prihodí na hlavný cvik, tých osem sérií bude peklo, ale zatiaľ pohodka. Celý trenál bol hotový za hodinku, ak nerátam rozvičky a mobility, ktoré musím robiť, aby som neuhynul na vek a drevnatosť.
Drepy som sa snažil kontrolovane, nie som už celý powrapovaný, kde moje skoky do drepu podržali bandáže, aby sa mi menisky nerozkotúľali po fitku Jó, na Vlka ešte nemám (a dlho mať nebudem, keďže 4ky sú max, čo pôjdem, LOL), ale predsa len má pár rokov a kíl náskok (a ja mám kolenačky a opasok a nenosím deti do škôlky a nebrzdia ma choroby, ale to sú aj tak len také prkotiny, na ktoré sa vyhovára ), takže to je cajk.
Drepy šli mega, lebo každú sériu som niekomu osobne venoval a potom som mal pocit povinnosti to poriadne dokončiť. Rasputinka sa úprimne potešila z venovanej série, ale zistila, že bola až piata v poradí, tak trochu spľasla, ale aj tak tá séria išla super Poslednú sériu som venoval sebe a tá bola najhoršia, ale aspoň som ju aj natočil.
Tlaky s jednoručkami totál ízy, skoro bez páuz, išli sme so Štúrom na dvoch lavičkách synchronizovane ako akvabely, mali sme perfektnú zohratosť a zladený rytmus ako dvaja buzeranti po dlhoročnom veľmi intímnom vzťahu, netrvalo to ani 5 minút (5 minút je až až, keď vieš, ako na to, if you know what I mean). Ono celkovo po drepoch už nič netrvalo ani 5 minút
Na príťahy som si trápne vzal opasok, pretože mám v úmysle sa trochu viac šetriť, nech mi ten lift chvíľku ešte vydrží, tak hádam mi odpustíte, že už nie som funkčný šikovný atlét s betónovým stredom tela, lebo to som nikdy ani nebol.
Ruky rýchlovka, ono to nevyzerá kvôli kladkám a malému objemu, ale skončiť biceps, ísť triceps, skončiť triceps, ísť biceps a tak dookola je solid tempo a človek tie ruky ozaj prepumpuje.

Inak som retard a zle som si porátal napr čelné drepy, mám to ísť 6x6 a vyšlo mi, že to mám dávať so 120 kilami v prvom tréningu, to je malinko prestrelené. Takisto včera nemali byť príťahy, ale zhyby, no ale čo človek narobí, keď je retardovaný.

Sebedeštruktor zjavne vysadil a vyzerá ako keby trochu cvičil. Nie je menší, len mäkší. Snažil sa pozdraviť Maťovi, keď odchádzal, ale ten mal slúchadlá, stál k nemu chrbtom a potom mi zamával, takže milého Sebedeštruktora celkom prehliadol. To zas budú na instagramoch moralizovacie príspevky o arogantných tréneroch

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: út duben 30, 2019 8:35 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Sebedeštruktor rozširuje, že mám slabé drepy. Nie že by nemal pravdu, ale... No, má pravdu, niet k tomu čo dodať Len je divné, že nespomenul moju biednu mŕtvolu.

Ty máš možná slabé drepy, ale on bude mít po třicítce slabou erekci

Jinak co se týče toho Freimena, pokud to myslíš s liftem vážně a rád bys jel na další soutěž, vysral bych se na to.
Za mě by byla určitě lepší volba nějaká mimosezónní příprava.
Chápu, že máš přípravy (těžkých vah a pořád dřep, benč, tah) plný zuby, ale od toho jsou variace, co jedu teď. Je to zábava, odpočneš si od vah a taky nabereš nějakou hmotu (já teda nabírám v pase ), ale to je jiná story.

Low-bar zaměnit za high-bar
Benč za úzkej benč
Sumo za klasiku

K tomu nějaký doplňky jako safety squat, benč s expandérem/dotlaky/řetězy/floor press a k tahům nějaký dotahy, deficity apod.
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út duben 30, 2019 8:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dave1913 napsal:

Jinak co se týče toho Freimena, pokud to myslíš s liftem vážně a rád bys jel na další soutěž, vysral bych se na to.
Za mě by byla určitě lepší volba nějaká mimosezónní příprava.
Chápu, že máš přípravy (těžkých vah a pořád dřep, benč, tah) plný zuby, ale od toho jsou variace, co jedu teď. Je to zábava, odpočneš si od vah a taky nabereš nějakou hmotu (já teda nabírám v pase ), ale to je jiná story.

Low-bar zaměnit za high-bar
Benč za úzkej benč
Sumo za klasiku

K tomu nějaký doplňky jako safety squat, benč s expandérem/dotlaky/řetězy/floor press a k tahům nějaký dotahy, deficity apod.


Veď je to tam samá variácia aj v cvikoch aj intenzite a objeme. Safety bar a reťaze v našom gyme ani nemáme

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út duben 30, 2019 10:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

čelní dřepy 6x6 120 kg? ou jééé... to si ještě užiješ :D

a na dřepech bys mě pobil kdykoliv bys dal jednu sérii all-in :D ostatně i se čtyřkama, až se dostaneš někam 180+ ;)

tak ať ti to šlape... jakože tobě šlape každý trochu rozumý program :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dave1913


PříspěvekZaslal: út duben 30, 2019 11:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To je pravda, nějaký variace tam jsou, ale s trojbojem to podle mě moc nemá společnýho. Spíš je to kulturistickej trénink.
_________________
vfab
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út duben 30, 2019 11:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dave1913 napsal:
To je pravda, nějaký variace tam jsou, ale s trojbojem to podle mě moc nemá společnýho. Spíš je to kulturistickej trénink.


A to je úplne v poriadku, aj podľa Iron Warriors knižky Potrebujem nabrať mäsko a nestratiť silu, čo by tento tréning mal spokojne splniť.
Btw Nabuko na tom narobil nové maximálky
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt květen 02, 2019 8:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Bench press:
1x10x20kg
1x4x60kg
8x4x115kg
https://www.instagram.com/p/Bw8lNhanyih/ posledný set

Zhyby:
6x6xCarabas

Superset
Leg press:

1x8x140kg
4x8x270kg
+
Zakopávanie:

4x8x80kg

Tlaky JČ vsede:
4x8x25kg

Bruško

Hodnotenie tréningu: A pokračujeme zvesela v príjemnom duchu. Bench press dopohody, lebo je to detská váha pre dúhové ružové víly v šifónovej sukničke. Samozrejme, tradičný postup - prvé dve série mega ťažké, kým sa človek rozhýbe, tri až šesť super ľahké, no a posledné dve už oťaželi Ako vidieť aj na videu, svižnosť a elegancia pohybu sa vytratili ako marlenka z mojej chladničky, keď chytím sladkú slinu.
Zhyby hnus, lebo som doplietol pondelok, reálne som mal zhybovať 4x8 v pondelok, miesto toho 6x6 včera Ale nevadí, posledné dve sérky som sa vytrápil strašne, ale dal som to celé, chrbtopumpa solid a trochu som mal pocit svalov.
Legpress sme si dali v supersete so zákopom a spôsobili sme revolúciu, ľudia kričali "Pepo, odkedy robíš superérie!" a "Mám sa ti posadiť na legpress s kamošmi" a "Čo ti jebe?", pretože je to asi nezvyklé, že so Štúrom robíme niečo na strojoch alebo tak. Nedalo sa naložiť 250, tak sme dali 270 a ubrali sme na zakopávaní. Dosť slušný záhul, na silu to síce nebude mať impact, ale nohy by z toho mohli aspoň objemovo prosperovať. Iba žeby ne a ostanú mi nohy bociana (to je čáp, keby náhodou...), to sa uvidí
No a ramená poškádliť, toto nebolo originál vo Freimenovi, ale nebudeme si klamať, viac sa mi hodí pomakať ramená, než lýtka, ktoré on tam silno dáva do tréningu Takže tak, ja sukne nenosím, nemuśim mať lýtka.
Inak za hodinu docvičené, po benchi to letelo mega a za 30 minút sme to dorazili a to vrátane tých hnusných zhybov. Zatiaľ sa mi to pozdáva, uvidíme, keď prihodíme



Svět se v prdel obrací.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: so květen 04, 2019 8:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mŕtvola do kolien (malý deficit):
1x4x60kg
1x4x100kg
1x4x130kg
8x4x170kg belt on

Čelné drepy:
1x6x60kg
6x6x100kg belt on

Incline bench press:
1x8x60kg
4x8x80kg

Close grip bench press:
4x8x80kg

Biceps s EZ:
4x8x30kg asi

Hodnotenie tréningu: Všetky tri hlavné cviky tu: https://www.instagram.com/p/BxBwRU9HAyy/
Tie ťahy po kolená boli spožiatku divné, proste tomu chýbal nejaký záver. Ako celodenné pohonkávanie bez finále grande. Tak sme si so Štúrom na posledné opakovanie dali vždy celý ťah, s týmito váhami je to easy, tak sme sa mohli hrajkať. Snažil som sa tlačiť kolená von, zapájať prdel a hamsy a proste vyčistiť techniku. Či sa podarilo posúďte vy, ja mám dojem, že to šlo ok (bodaj by nie, keď to bola váha pre raráškov a invalidných leprechánov). Myslel som si, že mi to nič nespravilo, ale dnes som skúšal zanožovanie s expanderom a umrela mi riť, takže síce som to predtým necítil, ale slušne som jej včera ponakladal. Evidentne zapájanie rití a hamsov sa vydarilo. Jééj asi.
Čelné drepy podľa očakávania kktina ťažká. Viem, že v pláne som mal naivne napísaných 120, ale to bola proste chyba vo výpočtoch a začínať 6x6 so 70% bola nereálna kokotina Ak mám rozumne pokračovať v pláne, nemá zmysel to tam rovno narvať, navyše v čelňákoch teraz "nie som doma" a tak mi bohato stačilo sto kíl. Proste som sa prerátal, pohoda.
Veľmi podobne som dopadol aj s inclinom. Tam som mal nejakou záhadou uvedených 90 kilo, samozrejme som s tým vymáčkol sotva päť opakovaní, lebo som to necvičil hádam rok. Tak som pokorne zahodil ego a kotúče a pumpol to s 80kou.
Zvyšok už len pastelkorúčky, pauzy iba na striedanie so Štúrom. Takže síce to nie sú váhy ani objem, ale divoké tempo mi to pekne vynahradilo a trochu som mal ako keby skoro takmer žilu na bicáku.

Banda rôzne chudých aj tučných vrabčákov, poctivo vybavených rukavicami prepadla naše fitko, kým som sa pučil na drepoch. Kým šlidvaja okolo mňa, chudý sa pýtal toho bravčového, čo má dnes v pláne. Neviem prečo, ale vôbec ma neprekvapilo, keď tučko zahlásil "Hrudník a biceps!" a vlastne neviem, prečo sa ho to ten chudý pýtal. Kurva SAMOZREJME, že hrudník a biceps! Čo iné?
V miestnosti na kolektívne športy fotky si zas teplý tanečník robil salsa párty pred zrkadlami, len som občas skulinou dverí zazrel ten vášnivý vír končatín, ale Štúr si tam skočil po kettlebell a vraj si to chlapec užíval. Bodaj by nie, pravdepodobne si predstavoval sám seba v ohromnom ružovom kostýme plameniaka v tangách na karnevale v Riu.
Na recepcii nebola Rasputinka. Na recepcii bol plešatejúci čudný chlap, pravdepodobne s penisom a všetkým tým, čo ma nezaujíma. Smola.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: so květen 04, 2019 9:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja som dnes zas maloval 5 hodin detsku, takze... aaale koho to zaujima, nech je uz pondelok. 😂
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út květen 07, 2019 7:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
Ja som dnes zas maloval 5 hodin detsku, takze... aaale koho to zaujima, nech je uz pondelok. 😂


To teda musela byť veľká detská...

Drepy:
1x4x20kg
1x4x60kg
1x4x100kg
1x4x140kg belt on
8x4x160kg
https://www.instagram.com/p/BxJapy-H4TD/ posledná séria

Tlaky JČ:
6x6x35kg

Zhyby:
4x8xCarabas

Superset
Biceps kladka:

4x8
+
Triceps lano:

4x8

Brucho

Hodnotenie tréningu: Až som sa spotil! Prišiel konečne aj Rišo, aj Štúr, tak sme zabrali oba drepovacie fleky a tým pádom sa to hodne zrýchlilo. Ale nikomu sme nezavadzali, veď kto by drepoval. Celý tréning sme mali za hodinu hotový. Pauzy na drepy tak akurát na vydýchanie. S touto váhou sa to dá, ale keď priložím, budem musieť asi pridať nejakú tú minútku na spamätanie medzi sérkami. Uznávam, nie sú to Vlkove 180ky, ale ešte len začíname.
Najdrsnejší masaker boli samozrejme zhyby Štúr to dal len tak tak, ja som sa tiež riadne natrápil, Rišo ako zodpovedný mladý človek je za bezpečné cvičenie a tak použil gumu. Vďaka tomu to tiež zvládol. Dnes chrbát postupne tuhne, do zajtra budem chodiť ako s melónmi pod pazuchou.
Ruky zas bez pauzy, také malé váhy a objemy, ale vďaka žiadnym pauzám bola pumpička.

Nejaký tučnučký plešatejúci tučko v kompresnom tričku, čo mu obopínalo divoko sa vzdúvajúce chlpatučké bruško s pletenými fitness rukavicami učil svoju frajerku drepy. Drepovala lepšie ako on (ale zas nijak zvlášť dobre) a bolo mi z toho smutno.

Chvíľku nám prekážal Rasputin so svojím klientom, pretože dal činku do zarážok, jeho cvičenec sa jej chytil, Rasputin mu zdvihol nohy a takto robil kliky Našťastie sú obaja slabí a tak jeden nevládal klikovať a druhý držať a čoskoro to zabalili a mohli sme normálne trénovať.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt květen 09, 2019 8:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Utorok kardio, chôdza po schodoch s parťákom: https://www.instagram.com/p/BxMCYeVHQwJ/

Streda

Bench press:
1x6x20kg
1x4x60kg
1x4x95kg
8x4x115kg

Príťahy v predklone:
6x6x80kg

Superset
Leg press:

1x8x180kg
4x8x270kg https://www.instagram.com/p/BxOm3zcnBBL/ musím sa už vážne ostrihať
+
Stiff legs deadlift:

4x8x30kg

Tlaky JČ vsede:
4x8x25kg

Brucho:
4x10

Hodnotenie tréningu: Benchovací (a teda ľahký) deň. Nejaký som bol drevený a nijak raz som sa nevedel zaprieť do nôh. Mostovanie začalo fungovať až od šiestej série a dovtedy som to proste tlačil len vrškom. Aspoň bola pumpa. Inak to bolo oveľa ľahšie ako minulý týždeň, telo sa začína adaptovať. Ale inak rýchlovka preveliká, fičalo to, len sme pár minút museli čakať na lavicu, lebo to by bolo, aby bola voľná aspoň raz. Vždy sa nájde poctivý makač s rukavičkami, ktorý si tam dá svoje poctivé vydreté série so 40 kilami a potom si dá ešte zhadzovanú sériu s prázdnou tyčou a potom ide hore hlavou, dole hlavou, pullover, rozpačky, protismerky a peck deck a kliky a kliky na bradlách a chest press A takto to chodí poctivo celé roky, nemá vôbec nijaký progress okrem boľavých ramien a šliach v lakti, nechápe to, láme si hlavu a príde k jednoznačnému záveru, keď sa pozerá na ostatných, ktorí sa posúvajú vpred - Steroidy. Potom sa o mne šíri po gyme, že som pribral, zosilnel a samozrejme zasypal
Zložil som veci pri drepovacom stojane, lebo tam je na to na schodoch miesto a už sa ma nejaký mladík sotva odrastený materskému mliečku, ktoré hneď vymenil za proteínový shake pýtal: "Môžem tu drepovať?" a ja že nevidím spôsob, ako mu v tom zabrániť. On, že videl, že som si tam zložil veci (prišiel som až po ňom) a ja som odpovedal, že hej, ale že v tom racku môžu naraz drepovať aj dvaja, keby bolo treba a on trochu neisto "Takže môžem tu drepovať, hej?" Tak ja neviem, no, či fakt vyzerám ako taký psychopat, aby sa ma ľudia pýtali na povolenie, či môžu niekde cvičiť Ale bol to milý zdvorilý chlapec a robil celkom pekné drepy nasledované legpressom, výpadmi a zakopávaním, bez bench pressu a bicákov, takže za mňa dobré.
Príťahy v predklone veľmi easy, akurát som bol po mekáči a tak som si v jeden moment prdol, ale chvalabohu bolo poloprázdne fitko a nikto to nezaregistroval, aj keď sa zatriasli steny a popadala omietka. Ale aspoň to nebol rádioaktívny oblak, ako keď si userie Dominik, ten má tiché killery, po ktorých človeku zbelejú vlasy
Legpress bol fun, hlavne v supersete s rovnonohatými mŕtvolami. Tam bola easy váha, ale trochu cítim na hamsoch, že som robil niečo nezvyklé.
Tlaky na ramená som si orientačne stopol na nástenných hodinkách. Trvalo mi to celé nejaké tri minúty a to som sa striedal s Rišom Posledná séria bola celkom boj, ale váha nebola veľká a tak sa to pekne dalo docvičiť a bola aj pumpička.

Včera počas dňa som mal 103 kilo, ale jak som vykakúškal mekáč, tak dnes ráno nalačno to už bolo 99,1 Ale aj tak sa to hýbe pomaly hore Je fakt, že posledné dni som pod 3400kcal nešiel ani v netréningové dni, lebo mi chutí papkať

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: so květen 11, 2019 12:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Doťahy spod kolien:
1x4x60kg
1x4x100kg
1x4x140kg
1x4x160kg belt on, trhačky on
8x4x210kg
https://www.instagram.com/p/BxT0qJDnYn5/ last set

Čelné drepy:
1x6x60kg
6x6x100kg

Incline tlaky s VČ:
1x8x60kg
4x8x80kg

Superset
Close grip bench:

4x8x80kg
+
EZ biceps:

4x8x30kg

Hodnotenie tréningu: Piatky asi budú drsné Môj momentálny fyzický status (psychický nedávam, každý si vie urobiť obrázok sám):
* trapézy roztrieskané z ťahov
* kolená otlčené od snahy byť v kontakte s osou
* zápästia otrhané od trhačiek
* ramená ošúchané od predných drepov
* tricepsy na kašu zo všetkých tlakov
* stehná spredu svalovka z drepov
* stehná zozadu svalovka z ťahov

Parádny trenál, akurát trvalo dlho, kym sme sa ponastavovali a prestriedali, takže nabudúce na hulvátov ukradneme rovno dve tyčky a všetky kotúče sveta a zrýchlime to. V piatky je fitko aj tak obvykle prázdne a nikomu to nebude vadiť, každý normálny chlap v piatok ide do mesta robiť dojem na povoľné maloleté opitučké štetule s chlamýdiami, tak máme fitko len pre seba.
Doťahy dobre, konečne sa mi darilo ísť viac na osku a otvoriť bedrá, tlačil som kolená von a väčšinu času som z toho mal fakt dobrý pocit, lebo som to viac drepoval, ako ťahal. Odniesli si to kolená, tie som si pootĺkal o osku, takisto zápästia, ktoré mám príliš ektomorfne tenké ako Turakam lýtka a trhačky mi plandali na ruke a vyrezávali si červenú krvavú cestičku smerom do hĺbky ku kosti, takže ku koncu už to chcelo pevnú vôľu si s tým pomotať ruky.
Čelné drepy hnusný očistec. On to ani nie je nejak ťažký cvik, ale proste kokotina
Incline tlaky najväčší problém porobili Rišovi, ktorý bol doteraz týmto cvikom nepoškvrnený panic a hľadal sa v technike, ale aspoň sa nezabil, aj keď miestami k tomu naozaj nemal ďaleko
A pracky na záver, Rišo v šoku, že čo, ruky dvakrát do týždňa?! Chaos preveliký!

Som spokojný, zatiaľ ma to veľmi baví, spotreba energie značná, žerem jak bezodný, kreatín nasadený, v proteíne sa kúpem. Síce ma Vlk rozbije na silu, ale ja budem rozhodne estetickejší Adonis a v lete na kúpalisku všetky ženské po päťdesiatke budú po mne slintať. Ak so mnou nepôjde aj malý cockblocker Judáš a veľká cockblockerka Soraya

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út květen 14, 2019 7:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Drepy:
1x4x20kg
1x4x60kg
1x4x100kg
1x4x150kg belt on
8x4x165kg
https://www.instagram.com/p/BxbfZptHxu8/ last set

Tlaky JČ na rovnej:
1x6x25kg
6x6x37,5kg

Zhyby:
4x8xCarabas

Superset
Biceps - kladka:

4x8
+
Triceps - lano:

4x8

Brucho

Hodnotenie tréningu: Fajnotka svižná, ako moje obliekanie v 17tich, keď som ležal na posteli s frajerkou a zaškrabotali v zámku kľúče jej rodičov.
Drepy sme sfučali za nejakých 35 minút aj s rozcvičovacími sériami, čo vychádza na jeden set každé tri minúty. Slušné tempo, mal som z toho radosť a musím uznať, že aj kvapka potu mi stiekla po chrbte medzi polky, kde sa vpila do boxeriek. Ako vidieť na videu, občasná stopka pre radosť, lebo váha to nie je skoro žiadna.
Najprv hrali strašné homoškváry a nevedel som sa hecnúť, tak sme skočili za Rasputinkou, nech tam hodí niečo poriadne. Bolo prázdne fitko kvôli hokeju, tak sa nerozpakovala a pracovné série drepov som už išiel na ACbleskDC a hneď to bolo o inom, naladenie aj nasadenie bolo na úplne inom leveli ako predtým.
Tlaky stále tip top, veľká rýchlovka, tento cvik ma teší, že nie je bench Asi som už mal prebenchováno.
Zhyby klasické utrpenie, kto robí rád cviky s vlastnou váhou je čudný a nechápem ho a mali by ho zakázať. Chrbát napumpovaný a naliaty, plachty, trapézy, zadné ramená, všetko rozbité, bol som vždy rád, keď som odpadol z hrazdy ako nacucaný kliešť.
No a rúčky na kladkách. Rišo bol len na pár tréningoch a už má napumpované ruky väčšie ako ja Hajzel jeden genetický.

Veľa sa toho v gyme nedialo, ako som spomínal, všetci šli ako poslední hulváti a prasce vypískať Kanaďanov pri hraní hymny, tak sme sa mohli šaliť. Ešte aj Rasputinka bola zalezená za barom a tak sme sa nemohli vynadívať na jej pekný... chôdzu.

Zdá sa mi, že som kus nabral a zlepšil hrudník a chrbát a trochu ruky, ale keď som to odfotil, tradične nič sa neudialo a na fotke je len nejaká nezaostrená biela machuľa Skúsi na to nadrbať nejaké instagramové svaly vyrábajúce filtre a uvidíme Je to bieda, som tlsté prasa, bledý a neviem pózovať, to sa potom ťažko frajeruje pred foťákom.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st květen 15, 2019 8:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

https://www.instagram.com/p/BxeBjlyHQ51/ tu sú tie jednoručky
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt květen 16, 2019 7:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Bench press:
1x6x20kg
1x4x60kg
8x4x117,5kg

Príťahy v predklone s VČ:
6x6x85kg

Superset
Legpress:

1x8x190kg
4x8x300kg
+
Zakopávanie:

4x8x85kg

Tlaky JČ vsede:
1x8x15kg
4x8x27,5kg

Brucho:
3x10

Hodnotenie tréningu: Také ľahké benche ani nepamätám. Darilo sa mi lepšie triafať legdrive ako naposledy, ale kým nedávam stopky, je to nejaké divné Asi menej benchujem a odišiel mi ten pohyb? Neviem, jak som tu a tam zaradil stopku, zrazu to fungovalo celé Ale bolo to mega ľahké a hrozne rýchlo sme to sfučali.
Príťahy v pohode, takisto v rýchlom tempe, pretože som chcel vidieť hokej, ale keby som vedel, jak to naši skurvia, kľudne by som ešte dve hodiny cvičil lýtka a kardio... Ale aspoň som teda pumpol chrbát.
Najlepšia pumpa bola na nohy. Legpress s 300 kilami už som celkom chápal ako nejakú váhu a v tom supersete celkom masaker. Štúra z legpressu bolí koleno, tak tam biedne robil bulharské drepy, ale či to bude mať nejaký hypertrofický efekt... Ale zdravie je prednejšie, samozrejme.
Najkrutejší cvik samozrejme ramená Prihadzovať 2,5kg na tlakové cviky je OK, ale nie, keď to je 2,5 kila na jednu ruku Toto budem musieť vydumať, lebo už včera som tam skoro zdechnul. Ale aspoň nejaká výzva a trápenie aj som si vzdychol miestami.

Rasputin a Rasputinka cvičili spolu. Rasputin ale vie, čo a ako, tak sa zavreli do miestnosti na kolektívne fotky a tam potajomky pumpovali muskulatúry, aby nás obral o radosť a vizuálny pôžitok z elasťákmi obtiahnutého spoteného tela jeho lepšej polovičky (aj keď bude to viac ako polovička, určite váži viac ako on). Na záver si ešte 70 kilový Rasputin s nohami ako volavka dal kardio (a nie nejaké mužné kardio ako veslo alebo beh, ale gay chôdzu na páse), aby náhodou nenabral nejakú hmotu a dokonal tak dielo skazy.

Nič iné sa vo fitku nestalo kvôli spomínanému hokeju, bolo totálne prázdno. Spomienky na ten zápas by som si najradšej vyškrabal z mozgu cez nosnú dierku.

A na záver vybravčená hrôzoforma, ale jebať, vonku to na leto nevyzerá a kým prší a fúka a je zima, môžem byť hnusné tučné prasa, čo nevie pózovať. A keď sa potom konečne oteplí, aj tak budem hnusné tučné prasa, čo nevie pózovať. Ale v šlapkách.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 258, 259, 260 ... 387, 388, 389  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: