Denníček "Dobre už bolo" Carabasa


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 259, 260, 261 ... 388, 389, 390  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
decarabas


PříspěvekZaslal: so květen 18, 2019 11:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift z deficitu po kolená:
1x4x60kg
1x4x100kg
1x4x140kg
8x4x175kg belt on
https://www.instagram.com/p/BxmDeGonnAs/

Čelný drep:
1x6x60kg
6x6x105kg

Incline bench press:
4x8x82,5kg

Superset
Close grip bench press:

4x8x82,5kg
+
Biceps s EZ:

4x8x30kg

Hodnotenie tréningu: Včera to bolo trápenie nad trápenie, ale nie preto, že by to bolo ťažké alebo únavné. Dôvodom bolo, že som mal na obed 1200g fazule s ryžou Takže stiahnuť sa opaskom a zohnúť sa k činke bez prasknutia v páse bol nadľudský výkon. Na druhú stranu, rozhodne som MUSEL zapájať zadok, inak by som zostrelil proteíny z políc za mnou. Bol to masaker, sústredil som sa tak hrozne na to, aby som netrúbil ritné symfónie, že som načisto prehliadol Vietnamského draka, ktorý sa prišiel sťažovať, že búchame s činkou a od hluku mu hynú kytice. A že včera to bol dobrý bubnový koncert, mali sme dve osky, čiže Štúr, Rišo, Ja, Štúr, Rišo, Ja a tak dookola osem sérií po štyri opakovania bez akejkoľvek pauzy, do toho som ja ešte prdel a Rišo kričal, zverina Čo už, bolo to dávno po šiestej, už mal mať zatvorené, mongol. Asi v polovici tréningu už nemal síl ani vyjsť hore po schodoch a tak len zdola kričal "Kokoti pojebaní skurvení!" a ja som naozaj musel oceniť, že na príslušníka menšiny má slušnú slovnú zásobu
Boži trest prišiel pri čelných drepoch. Nejak som to dobojoval, ale potil som sa od námahy, zdutého brucha a nervozity, že počas niektorej negatívky mi proste exploduje zvierač a roztrhnem si elasťáky a náhodného človeka, prechádzajúceho za mnou. Pred incline tlakmi som už musel utekať na hajzel strestat míšeň. A bol to hrozný punishment
Ale potom už viacmenej fajn, ale brucho som aj tak vynechal
Incline som mal stratu kvôli posedeniu na WC a tak som šiel rovno pracovné. Ach au au. Ale pumpa bola epická a asi bude aj svalovka.
No a na záver superset, ktorý Rišo nezvládal, lebo nevie robiť úzke tlaky Proste ich.. nevie. Síce tomu nerozumiem, ale hádam sa to poddá.

Fuj sakra, nechcem fazuľu vidieť aspoň mesiac.
[img][/img]
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út květen 21, 2019 10:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Drepy:
1x4x20kg
1x4x60kg
1x4x100kg
1x4x140kg belt on
8x4x165kg
last set https://www.instagram.com/p/BxtgY14HAL8/

Tlaky JČ na rovnej:
1x6x10kg
1x6x20kg
6x6x37,5kg

Zhyby:
4x8xCarabas

Superset
Biceps - kladka:

3x8
+
Triceps - lano:

3x8

Brucho:
4x10

Hodnotenie tréningu: Po nepatrnom rodinnom rozpore (rozumej Soraya ma najebala do nepríčetna, ako to len ženy vedia) som preskočil mobilitu a rovno som začal drepovať, pretože drepy sú legálne, na rozdiel od vraždy.
Z toho dôvodu boli prvé série pomerne boľavé, ale časom sa to zlepšilo, ako sa telo zahrialo a svaly a kĺby pochopili, čo sa zhruba od nich poŽaduje. Nasadenie bolo ovšem hrozné, než prišiel Štúr, už som mal tri pracovné série za sebou a pot sa zo mňa lial v bublajúcich spenených potokoch, v ktorých sa šťastne naháňali pstruhy. Pracovné série som sfučal za 20 minút a Štúr len poznamenal "dnes sa s tým nejebeš", čo teda bola pravda, ale som si aj svoje vytrpel, lebo kyslíka nebolo na rozhadzovanie a kyselinky sa statočne vyplavovali v stehnách a spodný chrbát sa zvoľna zo svalu menil na dubovú dosku.
Potom som trochu zvoľnil, aby som sa nezahlušil jednoručkami, ale takisto to bolo stále rýchle a tradične ma pribrzdili až zhyby, kde sa proste nedá nič robiť, idú pomaly, lebo som tlstý brav, ktorý sa nevládze dvíhať. Napriek tomu oveľa lepšie ako predošlé týždne a s rezervami a bez väčších problémov odzhybované s rozumnými pauzami. Na tomto cviku z týždňa na týždeň pozorujem zlepšenie.

Zlepšenie pozorujem aj na hrudníku a trapézoch, trochu aj rukách, ale možno je to len fata morgána, lebo keď sa to pokúsim odfotiť, z obrázka na mňa pozerá smutná biela veľryba. Hádam, keby som sa opálil, dobre napumpoval, poriadne zapózoval a vôbec sa neodfotil, bolo by to lepšie.

A ešte mám aj depky, lebo Vlk tu drepuje svetové rekordy a ja sa špotkám na pumpičkách a už ma nikto neobdivuje a neuznáva pre moje výkony, keď už nedokážem osloviť mojím úžasným charakterom.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út květen 21, 2019 10:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jenže ty máš parádní techniku a to čtvrté opáčko sis mě extra vychutnal, abych viděl, jak se do toho má posadit :D a ještě máš soukromého kameramana ;)

ale s těma shybama jsi mi nasadil brouka do hlavy... zařadím do tréninku, léta stagnuju na 3-4 opáčkách, více striktně nedám, 8 jsem měl naposledy tak před dvaceti kily : (
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út květen 21, 2019 12:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:

ale s těma shybama jsi mi nasadil brouka do hlavy... zařadím do tréninku, léta stagnuju na 3-4 opáčkách, více striktně nedám, 8 jsem měl naposledy tak před dvaceti kily : (



Skús, skús, Olejnas alebo Ustinov majú chrbty jak letisko nie náhodou A aj ja viem povedať, že mi to lepí na chrbát nové mäso.
Okrem toho visenie na hrazde aspoň mne osobne robí dobre na ramená, ak nemám veľmi široký úchop.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: út květen 21, 2019 1:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja si neviem predstavit trening bez zhybov. Uvolni to krasne chrbat, a v principe ak pridas mrtvoly a premiestnenia tak ani nic ine na chrbat netreba
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seeya


PříspěvekZaslal: út květen 21, 2019 3:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dufam ze moc nefabulujem, citim ze zo zhybov mam stabilnejsie aj ramena co sa potom premieta do tlakov nad hlavu. No a potom je tu ta vec ze zdravy clovek by mal vediet spravit 10 zhybov uznatelnou formou :D V robote sa mi ale za to vsetci smiali tak neviem haha
_________________
bp:135@92 sq:180@87 dl(s):240@87 mp: 90@87 pullups 4x60(ng) mu:10x natty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: út květen 21, 2019 4:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

seeya napsal:
Dufam ze moc nefabulujem, citim ze zo zhybov mam stabilnejsie aj ramena co sa potom premieta do tlakov nad hlavu. No a potom je tu ta vec ze zdravy clovek by mal vediet spravit 10 zhybov uznatelnou formou :D V robote sa mi ale za to vsetci smiali tak neviem haha

nefabulujes lebo zhybami posilujes retraktory lopatiek a vlastne vsetko na vrchu chrbta co ti zabezpecuje stabilitu na presse alebo benci.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út květen 21, 2019 4:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

seeya napsal:
No a potom je tu ta vec ze zdravy clovek by mal vediet spravit 10 zhybov uznatelnou formou :D

10 když jsme jako děti četli Foglara a Hochy od Bobří řeky, tak tam tuším bylo 5

ale tak jsme lifteři, takže to beru jako challenge doufám, že stačí podhmatem
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: út květen 21, 2019 7:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
seeya napsal:
No a potom je tu ta vec ze zdravy clovek by mal vediet spravit 10 zhybov uznatelnou formou :D

10 když jsme jako děti četli Foglara a Hochy od Bobří řeky, tak tam tuším bylo 5

ale tak jsme lifteři, takže to beru jako challenge doufám, že stačí podhmatem


Tkadlčík svojho času tvrdil, že 20, heh. Inak visievam pravidelne po tréningu a ramená sú roky-rokúce zdravé (klop-klop).
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: út květen 21, 2019 7:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Viseni je zaklad. Aby clovek udelal xy shybu, tak se musi dokazat udrzet po celou dobu jejich provadeni ve visu. Tedy udrzet se v aktivnim/pasivnim visu alespon 30+30sec. Zada dost posili a jako doplnek perfektne funguji cviky na bricho ve visu se sirokym uchopem, jako jsou knee to chest, prednozeni apod., kdy prave siroky uchop nedovoli nezapojit zada spravne a nedochazi u toho k ruznemu pretezovani uponu apod. O posileni uchopu ani nemluve :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jelibo


PříspěvekZaslal: út květen 21, 2019 9:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mam to podobne jak Vlk, shyby jsou celozivotni nemesis. Nadhmatem dam 4 - kdyz jsou hvezdy ve spravnem postaveni, podhmatem mozna 6. Musel jsem je drit 2x tydne abych vubec pridal opacko navic, nebo serii v celkovem objemu. A jak to clovek prestane trenovat - sila jde zase do kelu. Holt je to jako kazdy jiny cvik , necvicis - zapomenes. Snizit bodyfat asi taky neni od veci Respekt borcum co si daji 4x8 len tak pred odchodem do satny.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: st květen 22, 2019 5:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
seeya napsal:
No a potom je tu ta vec ze zdravy clovek by mal vediet spravit 10 zhybov uznatelnou formou :D

10 když jsme jako děti četli Foglara a Hochy od Bobří řeky, tak tam tuším bylo 5

ale tak jsme lifteři, takže to beru jako challenge doufám, že stačí podhmatem


Bobrik sily bol 5 zhybov a tusim nadhmatom. Pull up je proste tazsi nez chin up.
Alltime best mam 14 kuskov na lezeckej liste za konceky prstov, ale to som mal krasnych 83kg... teraz je to biednejsie, ale minuly rok som pri dnesnej vahe vypucil 11.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st květen 22, 2019 6:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
vlk# napsal:
seeya napsal:
No a potom je tu ta vec ze zdravy clovek by mal vediet spravit 10 zhybov uznatelnou formou :D

10 když jsme jako děti četli Foglara a Hochy od Bobří řeky, tak tam tuším bylo 5

ale tak jsme lifteři, takže to beru jako challenge doufám, že stačí podhmatem


Bobrik sily bol 5 zhybov a tusim nadhmatom.


Darmo, doba ide dopredu. Autá sú rýchlejšie, dievčatá dospievajú skôr, oceány sú teplejšie (chlapi tiež), malé deti robia s tabletmi a bobrík sily sa zvýšil na 10 zhybov

Btw ja osobne som radšej čítal Dvaja divosi, než Foglara



Boli drsnejší a zabili rysa a videli ozajstných Indiánov, heč!
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt květen 23, 2019 7:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Bench press:
1x10x20kg
1x4x60kg
1x4x90kg
8x4x117,5kg
https://www.instagram.com/p/Bxyotb7HSAL/ posledná séria, klasika, lebo koho zaujíma, ako mi to ide, kým vládzem, že

Príťahy VČ v predklone:
6x6x85kg nejak ma ťahal úpon v lakti. Fuuurt sa dačo musí jebať

Superset
Legpress:

1x8x120kg
1x8x200kg
4x8x310kg
+
Zakopávanie:

4x8x85kg

Tlaky JČ vsede:
4x8x27,5kg

Brucho:
3x15

Hodnotenie tréningu: Ako som bol schopný pred pár týždňami potlačiť 160 kilo? Tu ma vytrestali 117ky, že mi to až prišlo divné. Stále s rezervami a bude kam pridávať, ale predsa len by som čakal, že to bude ľahšie Ale rátam, že až nabehnem na silovejší režim, rozjede sa to ako parník a je to len vec častejších benchov v rôznej intenzite. Zatiaľ ale hrudník ide hore objemovo, v tomto smere sa nemôžem sťažovať.
Celkovo mi Freimen zatiaľ nalepil na kosti ďalšie kilo a pol mäsa a šmalcov. V páse som nijak nepribral, ale viditeľne sa mi nakopli trapézy, hrudník a nohy a trochu aj ručičky. Alebo len trpím sebaklamom Ale aj tak dobre, hlavne nech som ja spokojný. Ako vravievam, keď to pomáha, NIE JE to placebo.

Príťahy boli na pendrek, začala ma ťahať šľacha v lakti. Je fakt, že tricepsy zaťažujem častejšie a inak ako predtým, takže moje biedne krehučké telíčko sa s tým vyrovnáva bolesťou. Díky, telíčko, vieš ako na mňa! Ale popasoval som sa s tým, pri užšom úchope to nebolo také zlé, ale aj tak som medzi sérkami pre istotu strečoval. Dnes ráno trochu lepšie, ale bude to chcieť infra saunu a nejaké mobility a strečingy.

Legpress bol lepší, tam tricepsy nerobia nič, pokiaľ sa nemýlim a ak si odrátam tradičné napätie v kolenách, ktoré eliminujú SBDčka, šlo to super. Snažil som sa do toho napchať tak, ako by som robil drepy, hneď to bolo pohodlnejšie a cítil som viac sily, lebo drep je prakticky jediný pohyb, ktorého je moje telo ešte ako tak schopné, nie ako navliekanie ponožiek, pri ktorých musím sedieť na posteli a ešte aj pri tom stukám jak stratená duša. Akurát mi v poslednom čase tuhnú stehná a potom cítim viac namáhané úpony okolo kolien, aj keď sa to snažím rehabkami a strečingami uvoľňovať a rozcvičkami potláčať Dnes som si po troch týždňoch bral nové kraťasy a zas z nich mám elasťáky. Ako fajn, sexy obtiahnutá riť robí dojem, ale pomaly každý mesiac si musím kupovať nové nohavice, to ma zas tak nebaví.

Ramená s jednoručkami zloba, ako stále. Neviem, či a ako tam budem schopný niečo prihodiť Kto by bol povedal, že najviac ma dojebe doplnkový cvik. Ale rozsah pohybu a izolovanejší cvik mi celkom funguje, nič nebolí a všetko šlape, krvi som mal v ramenách toľko, že Dracula by sa z prežrania pobľul a dal si pár dní hladovku.

Nejaká dievčina sa chvíľku zozadu javila skoro ako legína, ale potom sa otočila a priblížila a vyškrtli sme ju zo zoznamu. Smutné, smutné. Ale ani drepy neopravia tvár Ale verím, že má dobré srdiečko a povahu a bla bla všetko, na čom si zakladajú škaredé ženy

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: so květen 25, 2019 11:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Doťahy spod kolien:
1x4x60kg
1x4x100kg
1x4x140kg belt on
1x4x180kg
8x4x215kg
https://www.instagram.com/p/Bx3zEPMnWDh/

Čelné drepy:
1x6x60kg
6x6x105kg

Incline bench press:
1x8x62,5kg
4x8x82,5kg

Superset
Close grip bench press:

4x8x82,5kg
+
Biceps s EZ:

4x8

Hodnotenie tréningu: Doťahy sú lepšie ako ťahy po kolená a to by malo byť vyryté v mramore a deti by sa to mali učiť v škole. Išlo to bezva, aj celkom rýchlo, akurát ma z toho dnes bolí celý človek od hlavy po päty. Objednal som sa na nejakú masáž (ale len bez happyendu, lebo nemám korunky a teta masérka je vo veku mojej mamy ) na dnes poobede, tak hádam ma tam nejak poopravujú.
Na videjku je vidieť, že lakeť som radšej pobandážoval, levbo pobolievala šľacha, paradoxne mu tréning asi pomohol a dnes to necítim absolútne. Moje pomätené telo nie je konzistentné ani v bolesti. Kolená ma boleli posledné týždne ako čert, včera vyšlo slnko, prestalo pršať a kolená zrazu OK. Takže... čo?
No, tak teda, chrbát rozbitóza komplet, spotený zadýchaný šup šup na čelné drepy a tie mi teda dali! Chcípal som pri tom jak keby tam bolo 130kilo, činka sa mi šmýkala, mega som to nechcel robiť, ale nejak som to zbúchal, ale fakt to bolo horšie ako doťahy. Brr. A nohy furt malé
Pri inclinoch trápenie preveliké, lebo po čelňákoch zvyknem mať unavené ramená a to dosť nepomáha. Jeden by čakal, že po mesiaci toho cviku bude nejaký progres, ako napr pri zhyboch, ale hovno hovno Pumpa ultimátna, ale umieral som pri tom celkom dosť a keď som dotlakoval, chcel som buchnúť šampanské, ale žiadne som nemal. Ale kúpil som si po tréningu Oreo.

Podľa rád chytrých starostlivých ľudí, čo o mňa prejavcili starosť v mojom logu, keď som mal poslednú silovku, zaraďujem poctivo deload po štyroch týždňoch tréningu. Pozrite, kam ste ma dohnali, stala sa zo mňa princezná a balerínka. Takže budúci týždeň sa uberú váhy a objem, vynechajú dopnky a skúsim si oddýchnuť na max a možno tam ešte niekde nadrbať infra saunu.
Váha sa drží tesne pod 100 kilo, väčšinou okolo 99,6 a podobne. Tučný som až hanba, ale nijak viac, než napr pred pol rokom, takže neriešim. Sixpack som naposledy videl pri maturite, ale vymakané bruchá sú aj tak pre buzerantov. A Magumiho. On môže.

V pondelok zas príde nejaká borka na recepciu. Majitelia striedajú zamestnancov častejšie ako ja trenky. Len Rasputinka je tam stabilná, chvalabohu, lebo má lovely ass and nice set of tits. Pýtali sme sa jej, či je nová borka pekná. Zatvárila sa otrávene a znechutene a povedala "Ak sa vám páčia 20ročné červenovlásky, čo cvičia..." No fakt, to bude hnus asi

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 259, 260, 261 ... 388, 389, 390  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: