Sacharidy - problém s trávením



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Sacharidy - problém s trávením  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Sacharidy - problém s trávením
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Fox171


PříspěvekZaslal: čt květen 23, 2019 9:19 pm    Předmět: Sacharidy - problém s trávením Odpovědět s citátem

Mám problém se sacharidy. Po ATB léčbě jsem začal mít potíže s trávením. Nejvíce mi vadí veškeré sacharidy a mléčné výrobky - svědění kůže, ekzém, bolesti hlavy, únava, nevolnost.... Už ze zkušenosti vím, že nějaké sacharidy ve stravě mít musim, ideálně s nízkým GI. Ráno nemám vůbec hlad ale většinou dám 50g vloček + nějakou bílkovinu a doženu to ořechy, oběd 100-150g přílohy (těstoviny, zrní) + zelenina + nějaká bílkovina (maso) + tuk a večeře pečivo + zelenina + bílkoviny (vejce, sýr, šunka, ryby, luštěniny) + tuk (v salátu nebo na namazání).

Tři jídla mi vyhovují. Akorát večer mám potřebu se více najíst ale nevím jakou večeři zvolit. Během dne jsem v pohybu, tak mi sacharidy ani nějaká dietní chyba tolik nevadí ale večer mi to nesedne a je jedno zda tam pošlu pečivo, rýží nebo brambor.
Poradíte mi prosim jak to večer poskládat?
Děkuju
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: po květen 27, 2019 11:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zkoušel si i jiné méně obvyklé zdroje - např. batáty, pohanka, kuskus...?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Sacharidy - problém s trávením
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: