Roumec, cesta na spartan race


Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Roumec, cesta na spartan race  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Roumec, cesta na spartan race
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Roumec


PříspěvekZaslal: út květen 28, 2019 9:18 am    Předmět: Roumec, cesta na spartan race Odpovědět s citátem

Zdravím všechny,

jmenuju se Roman a rozhodl jsem se si tady založit log, abych trochu mapoval svůj progres, protože nikdy nikam nic nepíšu a postupně se připravil na Spartan race Super (14km) v Berlíně 28.9.2019. Minulý rok jsem byl ještě jako kuřák a bez přípravy 100 z 666. Letos se chci perfektně připravit a být v top20

Moje sportovní historie:

15-20 let posilovna (v 18 letech se mi povedlo vyžrat na metrák)
18-23 let závodní tanec, standard + latina (váha naopak 73 kg)
24-26 let různé kruháče + spartan race, běžel jsem jich asi 8, většinou první půlka startovního pole, nejvíc pyšnej jsem na beast (32km) přes klínovec.

Nyní dělám už rok crossfit. Maximálky žádná sláva, ale kondička je lepší a lepší.

Maxka:

Bench: 100Kg
Mrtvola: 140Kg
Čelní dřep: 100Kg
Dřep: 130Kg
Shoulder press: 65Kg

Momentální váha je 88kg, cíl je dostat se do závodů na 80, což je myslím v pohodě cíl na 4 měsíce. Jídelníček mám nastavený jako ne úplně striktní sach. vlny. Většinou 130g bílkovin (počítám i protejňák), 100, 200, 300+g sachrů cykluji a cca 60g tuků. Občas samo sebou padne nějaké víno nebo pivo, ale většinou se mi daří to dát v high carb day, takže to trochu popožene metabolismus

Tréninky mám momentálně 4x týdně crossfit 1h, 1x fitko (většinou jen prsa protože při crossfitu jsou prakticky k ničemu a chci mít trochu hrudník ) + teď zařazuji běh 1 - 2x týdně, abych se postupně dostal do formy.

Tréning 27.5.2019

100g sachrů

"MURPH"

asi nejznámější CF trening pojmenovaný po vojákovi padlém v Avghánistánu

1 míle (1,6km) běh
100 shybů
200 kliků
300 dřepů
1 míle běh

celkový čas 55:04

28.5.2019

ráno jsem potřeboval trochu rozhýbat nohy, ale po včerejšku jsou trochu odpálený, tak se mi povedlo uběhnout 6km cca za 45 minut, hrůza, ale snad nohy povolí.

jídelníček na dnes (200g sachrů)

po výběhu ESN ISO Whey 30g

cca 7:30 - 4 vejce + půlka avokáda
9:30 - 60g vloček, alpro, borůvky, maliny, ořechy
12:00 - 75g rýže + 150g krutí maso
16:00 - 75g rýže + 150g krutí maso
Večeře - vždycky salát, feta, semínka, nějaké maso. Jak kdy a co :)

Očekávám nálož, že jím hrozně málo :D
_________________
ICQ:
A: hej jsem v prdeli:D
B: Co je
A: zvedal jsem nohy ve visu a pritahoval kolena na jact-packu a narostl mi zevni sikmy sval brisni a vypadam jako presipaci hodiny
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
haino


PříspěvekZaslal: út květen 28, 2019 11:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jíš hrozně málo, ale to aji Grimley, záhada jak na tom můžete fungovat.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roumec


PříspěvekZaslal: út květen 28, 2019 11:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

haino napsal:
Jíš hrozně málo, ale to aji Grimley, záhada jak na tom můžete fungovat.


Sám nevím, je to v hlavě, poslední dobou mi vylítla váha, a sem trochu připosranej z toho, že to nesundám, ale racionálně vím, že se ve velkým mínusu. Na snídani asi není problém přihodit celorznňák s humusem, ale nevím jestli do sebe cpát na noc ještě další sachry
_________________
ICQ:
A: hej jsem v prdeli:D
B: Co je
A: zvedal jsem nohy ve visu a pritahoval kolena na jact-packu a narostl mi zevni sikmy sval brisni a vypadam jako presipaci hodiny
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: út květen 28, 2019 12:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja bych otazku polozil jinak
Proc se chces mermomoci dostat na nejakou cilenou vahu?
Vaha te u zavodu nespasi

Sveho casu jsem par spartanu zabehl a ne vzdy uplne spatne, tak si dovolim nejake rady:
1: vykasli se na nejake sledovani vahy
2: poradne behej
3: poradne zer

Vaha ti muze byt uplne ukradena, potrebujes mit nabehano
Ze sve zkusenoati: behal jsem trikrat tydne cca 16km za 75min a k tomu daval silove treningy. Zral jsem jako polsky zajezd: mam rad vajicka se spekem a orisky-tech jsem dokazal snist pul kila za den)
A stejne jsem hubl.

Ty chces zavodit na vykon ( a bez vahovych tříd), tak trenuj na vykon.
80% beh a zbylých 20 delej shyby, valej pneumatiku a treba swinguj.
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roumec


PříspěvekZaslal: út květen 28, 2019 1:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj Petře,

díky za rady, souhlasím s tebou, nejde mi ani tak o váhu jako o procento tuku, vím jak jsem lítal půl roku zpět, když jsem měl lehce přes 80 a jak teď funím. Hlavně při shybech je to hodně znát. Kdybych to měl ve svalech, tak neřeknu, ale teď mám tak trochu cejchu. . Ty máš sic větší váhu, ale kvalita je v topíku :). Vím, že bych měl hlavně běhat, ale CF u nás mě vážně baví, takže ten běh dám vážně tak 2x za týden. Ten spartan je takový spestření, a cíl, kterej mě donutí běhat.
_________________
ICQ:
A: hej jsem v prdeli:D
B: Co je
A: zvedal jsem nohy ve visu a pritahoval kolena na jact-packu a narostl mi zevni sikmy sval brisni a vypadam jako presipaci hodiny
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roumec


PříspěvekZaslal: út květen 28, 2019 1:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě aktuální forma po tréningu 88kg. Fotku s nohama nemám, při příští příležitosti vyrobím


[/img]
_________________
ICQ:
A: hej jsem v prdeli:D
B: Co je
A: zvedal jsem nohy ve visu a pritahoval kolena na jact-packu a narostl mi zevni sikmy sval brisni a vypadam jako presipaci hodiny
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: út květen 28, 2019 1:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Roumec napsal:
Ahoj Petře,

díky za rady, souhlasím s tebou, nejde mi ani tak o váhu jako o procento tuku, vím jak jsem lítal půl roku zpět, když jsem měl lehce přes 80 a jak teď funím. Hlavně při shybech je to hodně znát. Kdybych to měl ve svalech, tak neřeknu, ale teď mám tak trochu cejchu. . Ty máš sic větší váhu, ale kvalita je v topíku :). Vím, že bych měl hlavně běhat, ale CF u nás mě vážně baví, takže ten běh dám vážně tak 2x za týden. Ten spartan je takový spestření, a cíl, kterej mě donutí běhat.


forma neni spatna, ale chybi ti svaly na brise, prsou a typuju ze i zadech
cf neni idealni na hubnuti (ani delani svalu) pokud nemas opravdu caste a promyslene treningy
to ze si tam 3x tydne zajdes a zrusis se nepomuze ani jednomu
beh jsem ti psal z duvodu toho, ze jsem si jich par zkusil a vim, ze nejvic vsechny limituje beh (hlavne ten do kopce) a ne sila
hlavni point, co se tyce hubnuti, byl v tom, ze pokud neupravis poradne jidelnicek, musis makat jako stroj ( opravdu, ale opravdu hodne)
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roumec


PříspěvekZaslal: út květen 28, 2019 2:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

CF mám teď 4x týdně + 1x posilku, tréningy budu postovat tak uvidíš no. S břichem a prsama naprosto souhlasím, zápasím s tím celou dobu co cvičím, proto i tu posilku 1x týdně mám většinou jen ty prsa. Břicho když děláme toes to bar tak mám hrozný peklo. Co mi jde naopak jsou ramena, tricepsy. Když máme na tréningu kliky ve stojce tak ve skupině mívám nejmenší problém a např kliky včera 200 bez problémů. Na nohy mám maximálky celkem nízko, ale když jsou workouty s vlastní vahou tak zase vynikám, přikládám to celkem 6 letům tancování.
_________________
ICQ:
A: hej jsem v prdeli:D
B: Co je
A: zvedal jsem nohy ve visu a pritahoval kolena na jact-packu a narostl mi zevni sikmy sval brisni a vypadam jako presipaci hodiny
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: út květen 28, 2019 2:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Roumec napsal:
CF mám teď 4x týdně + 1x posilku, tréningy budu postovat tak uvidíš no. S břichem a prsama naprosto souhlasím, zápasím s tím celou dobu co cvičím, proto i tu posilku 1x týdně mám většinou jen ty prsa. Břicho když děláme toes to bar tak mám hrozný peklo. Co mi jde naopak jsou ramena, tricepsy. Když máme na tréningu kliky ve stojce tak ve skupině mívám nejmenší problém a např kliky včera 200 bez problémů. Na nohy mám maximálky celkem nízko, ale když jsou workouty s vlastní vahou tak zase vynikám, přikládám to celkem 6 letům tancování.

dalsi vec, prilis vysoka frekvence muze narusovat regeneraci
1x tydne prsa neni nic moc
kliky ve stojce delas striktni? v deficitu?
200 (klasickych) kliku je docela zajimavy vykon, ovsem jenom na vytrvalost ( a je otazka jak jsi to jel: 4*20 nebo 10*20?)
ano, na vytrvalost u behu je lepsi drepovat BW, ale necekej od toho zadny velky silovy a rozhodne ne objemovy progres
musis si stanovit priority
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roumec


PříspěvekZaslal: út květen 28, 2019 2:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ve stojce záleží jak máme napsaný workout, někdy strict, a někdy kipovaný, strict mi jdou líp protože techniku na kipy nemám zvádlou. Včera jsme to jeli 5shybů 10 kliků a 15 dřepů 20 sérií. Nebyl problém. Mám 182cm, nemám ambice být obrovskej, tak bych se chtěl dostat na nějakých 82 - 85 a zvyšovat kvalitu. Atletická postava, nic oborovskýho. Hlavně nosím do práce obleky co mám na míru a vážně z nich nechci vyrůst
_________________
ICQ:
A: hej jsem v prdeli:D
B: Co je
A: zvedal jsem nohy ve visu a pritahoval kolena na jact-packu a narostl mi zevni sikmy sval brisni a vypadam jako presipaci hodiny
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: út květen 28, 2019 2:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jo, ten wod 5+10+15 znam
ale je to takove odpocinkove
vetsi zabava je, kdyz mas tech 20min, a snazis se o co nejvetsi pocet kol
kdysi jsme to zkouseli jako zavody (Scheila soudcovala) a muj tym skoncil druhej
ale pocet kol musim dohledat

EDIT:
Peter Ustinov napsal:
15.6.2017

Rano
"Bane 15000"
7km....rekreacni tempo

Vecer
"CINDY"
5x shyb
10x klik
15x drep
20min

29celych kol + 5shybu

dekuji sparingum, skoncil jsme o necele kolo za nimi, uz od treti minuty to bylo utrpeni a posledni kolo trvalo minutu a pul!!! [/i][/i]


kazdopadne, odjet to za dvacet minut ti neda nic...mozna trosku kondicky
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roumec


PříspěvekZaslal: út květen 28, 2019 2:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Peter Ustinov napsal:
jo, ten wod 5+10+15 znam
ale je to takove odpocinkove
vetsi zabava je, kdyz mas tech 20min, a snazis se o co nejvetsi pocet kol
kdysi jsme to zkouseli jako zavody (Scheila soudcovala) a muj tym skoncil druhej
ale pocet kol musim dohledat

EDIT:
Peter Ustinov napsal:
15.6.2017

Rano
"Bane 15000"
7km....rekreacni tempo

Vecer
"CINDY"
5x shyb
10x klik
15x drep
20min

29celych kol + 5shybu

dekuji sparingum, skoncil jsme o necele kolo za nimi, uz od treti minuty to bylo utrpeni a posledni kolo trvalo minutu a pul!!! [/i][/i]


kazdopadne, odjet to za dvacet minut ti neda nic...mozna trosku kondicky


Seš trochu dál no . Ale tak příští rok už doufám pojedu klasický MURPH i s vestou jak to má být. Ti co jeli na konci těch 300 dřepů v kuse s vestou nevypadali úplně ok
_________________
ICQ:
A: hej jsem v prdeli:D
B: Co je
A: zvedal jsem nohy ve visu a pritahoval kolena na jact-packu a narostl mi zevni sikmy sval brisni a vypadam jako presipaci hodiny
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: út květen 28, 2019 2:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Roumec napsal:

Seš trochu dál no . Ale tak příští rok už doufám pojedu klasický MURPH i s vestou jak to má být. Ti co jeli na konci těch 300 dřepů v kuse s vestou nevypadali úplně ok


byl jsem
ted jsem stary a z formy
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roumec


PříspěvekZaslal: út květen 28, 2019 2:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Peter Ustinov napsal:
Roumec napsal:

Seš trochu dál no . Ale tak příští rok už doufám pojedu klasický MURPH i s vestou jak to má být. Ti co jeli na konci těch 300 dřepů v kuse s vestou nevypadali úplně ok


byl jsem
ted jsem stary a z formy


Můžem se na podzim hecnout a potkat se na nějaké amatérské soutěži
_________________
ICQ:
A: hej jsem v prdeli:D
B: Co je
A: zvedal jsem nohy ve visu a pritahoval kolena na jact-packu a narostl mi zevni sikmy sval brisni a vypadam jako presipaci hodiny
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roumec


PříspěvekZaslal: st květen 29, 2019 8:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

29.5.2019

Po pondělku byl i warmup peklo, udělat cokoliv s vlatní vahou bolelo šíleně, ale postupně to povolilo

Tréning:

4sx5op - 70Kg front squat v supersérii s přítahy jč v předklonu 15kg 10op každá strana

Amrap 18minut (maximální počet kol v daném čase)

24cal veslování
18x snatch s 20kg jednoručkou
15x 60cm box jump
12x toes to bar

zvládl jsem 3 kola a začátek čtvrtého, na to že jsem tam šel docela odpálenej spokojenost
_________________
ICQ:
A: hej jsem v prdeli:D
B: Co je
A: zvedal jsem nohy ve visu a pritahoval kolena na jact-packu a narostl mi zevni sikmy sval brisni a vypadam jako presipaci hodiny
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Roumec, cesta na spartan race Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: