Ovesné vs ostatní vločky



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Ovesné vs ostatní vločky  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Ovesné vs ostatní vločky
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
malinovniik


PříspěvekZaslal: po duben 15, 2019 4:54 pm    Předmět: Ovesné vs ostatní vločky Odpovědět s citátem

Zdar, chci se zeptat, jestli můžu do jídelníčku zařadit o ostatní druhy vloček ? U nás v obchodě mají mix vloček (ovesné,žitné,pšeničné) a nutriční hodnoty to má +- stejné jako ovesné vločky (o něco více sachrů ale méně tuků). Chtěl bych se zeptat, jestli nějak záleží v kvalitě na druhu vloček, všichni konzumují jen ovesné vločky a nikde ani slechu o tom že by někdo jedl jiný druh vloček, jsou o hodně lepší než ostatní, nebo pokud to budu střídat s ostatníma, nebude rozdíl ? Dík
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: út duben 16, 2019 9:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nutričně to bude podobné. Podle mě větší variabilita není na škodu, spíše naopak.
Jíst každý den stejné jídlo není podle mě dobré ani fyzicky, ani psychicky.
(samozřejmě nebavíme se tu o nějaké krátkodobé předzávodní dietě)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cartouche


PříspěvekZaslal: pá květen 31, 2019 4:49 pm    Předmět: Re: Ovesné vs ostatní vločky Odpovědět s citátem

malinovniik napsal:
Zdar, chci se zeptat, jestli můžu do jídelníčku zařadit o ostatní druhy vloček ? U nás v obchodě mají mix vloček (ovesné,žitné,pšeničné) a nutriční hodnoty to má +- stejné jako ovesné vločky (o něco více sachrů ale méně tuků). Chtěl bych se zeptat, jestli nějak záleží v kvalitě na druhu vloček, všichni konzumují jen ovesné vločky a nikde ani slechu o tom že by někdo jedl jiný druh vloček, jsou o hodně lepší než ostatní, nebo pokud to budu střídat s ostatníma, nebude rozdíl ? Dík


Můžeš mi říct nějaký důvod, proč bys do stravy měl cpát obilné vločky? Tedy pokud si nechceš dobrovolně zkrátit život nebo se bojíš toho, že by ti to v posilovně náhodou náramně dobře šlo?

Nech si po takové "výživné snídani" změřit krevní inzulín a glukózu - a to bude hodně nepříjemné překvapení!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spazik


PříspěvekZaslal: po červen 03, 2019 8:49 am    Předmět: Re: Ovesné vs ostatní vločky Odpovědět s citátem

Cartouche napsal:

Můžeš mi říct nějaký důvod, proč bys do stravy měl cpát obilné vločky? Tedy pokud si nechceš dobrovolně zkrátit život nebo se bojíš toho, že by ti to v posilovně náhodou náramně dobře šlo?

Nech si po takové "výživné snídani" změřit krevní inzulín a glukózu - a to bude hodně nepříjemné překvapení!

Nějaký důvod proč ne? Obilniny jí většina lidí už tak nějak tisíce let :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cratach


PříspěvekZaslal: po červen 03, 2019 10:59 am    Předmět: Re: Ovesné vs ostatní vločky Odpovědět s citátem

Spazik napsal:
Cartouche napsal:

Můžeš mi říct nějaký důvod, proč bys do stravy měl cpát obilné vločky? Tedy pokud si nechceš dobrovolně zkrátit život nebo se bojíš toho, že by ti to v posilovně náhodou náramně dobře šlo?

Nech si po takové "výživné snídani" změřit krevní inzulín a glukózu - a to bude hodně nepříjemné překvapení!

Nějaký důvod proč ne? Obilniny jí většina lidí už tak nějak tisíce let :)

Přiznam se, že by mě to taky zajímalo, takhle to zní dost tajemně trochu pochybuju, že krevní cukr po vločkách vyletí víc než např. po 5 rohlících s máslem (modelová snídaně podstatný části populace už od konce WW2, zdravý to sice moc neni, ale doba dožití zrova neklesá).
_________________
"A vy jste jako kdo?"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OukyDouky


PříspěvekZaslal: po červen 03, 2019 11:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To bude klasická antigluten propaganda
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Ovesné vs ostatní vločky
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: