Denníček "Dobre už bolo" Carabasa


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 260, 261, 262 ... 387, 388, 389  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
decarabas


PříspěvekZaslal: po květen 27, 2019 6:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak nič, chvíľku som si myslel, že je tam progres


_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Olejnas


PříspěvekZaslal: po květen 27, 2019 2:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kdybys podietil, tak uz je z toho slusna Lamkovina, ale koho by bavilo zvedat min :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po květen 27, 2019 2:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

chceš slyšet, že máš křídla jako airbus a ramena jako diskobolos?

máš no, progres tam je ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út květen 28, 2019 8:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Olejnas napsal:
Kdybys podietil, tak uz je z toho slusna Lamkovina, ale koho by bavilo zvedat min :)


Zvedat míň je pre buzerantov

vlk# napsal:
chceš slyšet, že máš křídla jako airbus a ramena jako diskobolos?


Pozrel som si sochu Diskobola, vyzerá jak krosfiťák Ale spredu je rozhodne vysekanejší, než môj bravčový pupek.

Deload

Drepy (no belt, no sbd):
1x4x20kg
1x4x60kg
1x4x100kg
5x4x150kg

Tlaky JČ:
4x5x30kg

Zhyby:
3x6xCarabas

Brucho

Hodnotenie tréningu: Cez víkend som sa nechal pomasírovať, posaunoval som, pomobilitoval a postrečoval. Masérka bola celkom vyplašená z trapézov, že sú nejaké veľké, ale poradila si nakoniec. Ale bola to slabá masáž, tak som potom ešte poprosil Sorayu, nech ma dorazí takým tým masážnym valcom. Valcovala ma jak cesto 15 minút vkuse, ale tie moje stuhnuté vzpriamovače sa jej nepodarilo nijak uvoľniť, proste na to bola malá, ľahká a slabá, aby roztĺkla tie hrudy, čo tam mám. Tak som sa do tretice ešte pováľal po rolleri a potom konečne som cítil, že chrbát sa roztiekol a mohol som povedať, že som pomasírovaný
Takže som šiel dobre uvoľnený a pomerne bezbolestný na drepy, dal som si to bez opasku a bandáží, takže radšej pomalé opatrné negatívky, nech niečo nepokazím. Ale šlo to úplne v pohode, síce to nie je veľká váha, ale predsa treba opatrne a nepodceniť, keď nie som zvyknutý.
Tlaky jednoručiek sme mali za dve minúty hotové, úplne easy, veľmi podobne dopadli aj zhyby. Rišo nevedel, že máme deload (on vlastne nikdy nič nevie, ideme ten tréning už vyše mesiaca a on si nielenže nepamätá počty sérií, ale ani poradie a zloženie cvikov ), takže celý natešený sa radoval, aké to je ľahké a ako skoro sme skončili a Že sme si mohli ísť po tréningu nakúpiť sladkosti.
Na záver sme si dali trochu bruško, sklápačky s medicimbalom. či čo to bolo, rozhodne to bola väčšia sranda ako planky a podobné nudné cviky. Keď som vstával zo zeme, chytil som sa visiaceho TRXka a Štúr sa mi potom celý čas smial, že som gay.

Cez víkend som narobil domáce burgre so slaninou a syrom a chilli omáčkou a fakt som si to užil:
https://www.instagram.com/p/Bx7QqH6H4qm/
V jednom bolo cez 200g hovädzieho, zožral som dva
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: so červen 01, 2019 11:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Stredu som ani nezapisoval, deloady sa neoplatí ani riešiť.

Včera

Mŕtvola :
1x3x60kg
1x3x100kg
1x1x140kg
1x1x160kg
1x1x180kg belt on
1x1x200kg
1x1x220kg
1x1x240kg
1x1x250kg
2x0x255kg naaaah... po kolená a šmitec
1x3x200kg

Čelné drepy:
1x5x20kg
1x5x70kg
4x5x90kg belt on

Incline press s jednoručkami:
3x8x30kg

Brucho

Hodnotenie tréningu : Mal prísť Ripper, tak som sa tešil, nakoniec z toho zišlo, ale prišiel kvôli tomu aj Rado s Dominikom, že pocvičia.
Nevadí, keď už som bol rozbehnutý, chcel som vedieť, ako držím silu na mŕtvole, ktorú som normálne nešiel od súťaže, len samé deficity a doťahy a výmysly. No, som celkom spokojný. Nové PR nebolo, max len po kolená (čo je viac, než som kedy dokázal s touto váhou), ale dvestopade som obhájil. Takže aj nie celkom silový program mi funguje na udržanie sily.
Ale bench a drep na tom tak dobre asi nebudú, jajks.
Inak som celkom psychicky utavený, v práci masaker a som jeden deň od masovej vraždy v kancli, tak dúfam, že sa to čoskoro poddá.
Od pondelka prihadzujeme, pfff, to bude drina. Hlavne, keď uvážím, že sa mi nedarí zbaviť bolesti kolien, začína to byť riadne nepríjemné. Strečujem a mobilitujem, rozcvičujem a mažem, ale asi kým mi niekto poriadne nerozmasíruje stehná, nepohnem sa ďalej. Shit.

Po tréningu sme sa odfotili, som posraté vyžrané prasa, ale vyzerám dvakrát väčší ako Dominik a Rado: https://www.instagram.com/p/ByI4Hj-oqCC/ Možno keby som sa aspoň POKÚSIL stiahnuť pupek...? Ale objem je objem, darmo.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út červen 04, 2019 7:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Drepy:
1x4x20kg
1x4x60kg
1x4x100kg
1x4x150kg belt on
8x4x170kg
https://www.instagram.com/p/ByRkA-dHpiT/

Tlaky JČ na rovnej:
1x6x25kg
6x6x40kg

Zhyby:

4x8xCarabas

Superset
Biceps - kladka:

4x8
+
Triceps - lano:

4x8

Brucho
4x8

Hodnotenie tréningu: Taaak po deloade plný sily a energie! Som nebol
Oproti minulému týždňu +20 kilo na činke a bolo to cítiť. Osem sérií som bojoval a nakoniec to víťazne dokončil. Uf och. Kde sú časy, keď som to dával so 190kou Ale tak je to len objemovka, ktorá funguje, takže sa nemám čo sťažovať, cieľ je teraz iný, tak sa musím sústrediť.
Zato tlaky s jednoručkami prekvapili, to bolo úplne easy a dobrá pumpa, to mi včera vyslovene sadlo, nie ako zhyby. Ah, ako nenávidím zhyby! Keby som mal povedať, či viac nenávidím neborákov v tielkach s rukavicami na rukách s pretekajúcimi pupčekmi, čo kladkujú a zavadzajú mi pod nohami alebo zhyby, tak jednoznačne neboráci v tielkach s rukavicami na rukách s pretekajúcimi pupčekmi, čo kladkujú a zavadzajú mi pod nohami. Ale veľmi tesne za nimi sú zhyby.
No a pumpa rúk na záver bez pauzy, lebo sme boli len dvaja so Štúrom. To bol hnus a tváril som sa jak pri drepoch, pritom som len trápne kladkárčil Ale ruky som už mal chytené po tlakoch a zhyboch, takže dobré to bolo a v zrkadle sa na mňa pozeral nejaký nabušený týpek.

V sobotu som bol na masáži, mala byť hodinová, ale borka to po 30 minútach zabalila, lebo jej odisli ruky V jeden moment sa ma pýtala, či napínam vzpriamovače, ja že nie, že som úplne uvoľnený, tak smutne vzdychla Nakoniec mi to trochu povolila, ale bude na tom ešte plno roboty, lebo som sa pekných pár rokov v tomto smere zanedbával Ešte ju musím ukecať na masáž kvadrákov, to mi fakt treba, ale počítam, že až mi pomasíruje nohy, bude ona sama zrelá na masáž.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Artush007


PříspěvekZaslal: út červen 04, 2019 7:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Drepy:

8x4x170kg


[


fuj, moc sérií v mém aktuálním rozpoložení
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út červen 04, 2019 8:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Drepy:
...
8x4x170kg
https://www.instagram.com/p/ByRkA-dHpiT/

ty seš herec... ty i se 170 dokážeš zahrát, jako je to těžký, dokonce i simulovat ty fyziologické příznaky... přitom to byla osmá série a to už jsi musel být krásně rozdřepovaný :D pěkná stopka na závěr! ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: út červen 04, 2019 9:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mala na teba zobrat tupy klin a kladivo, amaterka. 😂
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st červen 05, 2019 7:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
Mala na teba zobrat tupy klin a kladivo, amaterka. 😂


Sa smeješ, ale Soraya ma už párkrát masírovala kladivkom na klepanie rezňov

vlk# napsal:
ty seš herec... ty i se 170 dokážeš zahrát, jako je to těžký, dokonce i simulovat ty fyziologické příznaky... přitom to byla osmá série a to už jsi musel být krásně rozdřepovaný :D pěkná stopka na závěr! ;)


Hej, rozdrepovaný som bol až až, normálne premýšľam, či tá stopka už nebola trochu veľmi frajerina, dala mi zabrať Dnes mám vytuhnuté nohy a čaká ma legpress

Artush007 napsal:
decarabas napsal:
Drepy:
8x4x170kg


fuj, moc sérií v mém aktuálním rozpoložení


Je to fuj moc sérií aj v mojom aktuálnom rozpoložení, ale predpis je predpis




Ešte tie tlaky jednoručiek, fakt to bolo easy: https://www.instagram.com/p/ByUIkhGHNh1/
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt červen 06, 2019 8:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Bench press:
1x10x60kg
1x4x100kg
7x4x120kg
1x10x120kg
https://www.instagram.com/p/ByVvhI-HOo5/

Príťahy v predklone:
1x6x70kg
6x6x90kg

Superset
Leg press:

1x8x100kg
1x8x200kg
4x8x340kg
+
Zakopávanie:

4x8x85kg

Tlaky JČ v sede:
4x8x30kg

Brucho

Hodnotenie tréningu:
Deload tlakom asi celkom pomohol. Cítil som sa komfortne, most bol dobrý a stabilný, sila bola, nič nebolelo, neťahalo, všetko mi prišlo extra ľahké
Štúr spálený od slnka nemohol benčovať, lebo ho všetko páli a z chrbta sa mu lúpu hnusné kožnaté koberce, tak sme sa striedali len s Rišom a bol to expresne rýchly bench. Akurát pred poslednou sérkou som si oddýchol o minútku navyŠe a napálil tam desiatku, čím som dorovnal osobák. Ak by som to šiel ako 3-4 sériu, bolo by ich tam aj 12 a úprimne aj tu som cielene skončil na desiatke, ale jedna vytrápená by hádam ešte vošla... Ale to nebol cieľ a navyše som si nepamätal, koľko mám osobák
Príťahy easy, ale už som cítil trapézy aj celý chrbát, už tam je trochu aj váha, tak to bolo hneď cítiť.
Legpress už mi tiež vyvolával nepríjemné pocity, rozhýbať to bolo náročné, mal som dojem, že sa snažím brzdiť nohami náklaďák, tak som radšej preventívne v dolnej fáze pod kolenami mal ruky, keeeeby náhodou sa čosi pojebalo. Nepojebalo a tak som to oddtlakoval. Ono to ani nie je taký ťažký cvik, ako skôr nepríjemný a dáva mi zabrať nájsť dobrú polohu nôh, aby mi neodfajčilo kolená.
Tlaky s jednoručkami boli zloba Mám to natočené a na to, že akože sedím na lavičke, tak celkom cheatujem, pridám zajtra, keď tak Pekný legdrive, aj záklon, cheating forever Ale už som bol ozaj uťahaný.

Dobrý tréning, makačka, ale s chuťou, mal som z toho dobrý feeling
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá červen 07, 2019 7:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Cheatované fullbody izolované tlaky https://www.instagram.com/p/ByYG1vSH5bM/
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: pá červen 07, 2019 7:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Daj v stoji nabudúce
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá červen 07, 2019 7:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
Daj v stoji nabudúce


Ja ako v princípe s tým problém nemám, len som zaradil sediace tlaky z dôvodu šetrenia stredu. Pár rokov som šiel len militarko a chcel som zaradiť niečo iné - aj keď fakt je, že aj v sede to dvíham jak keby som stál
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: so červen 08, 2019 9:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Včerajší trenál

Mŕtvola z 1cm deficitu:
1x4x60kg
1x4x100kg
1x4x160kg belt on
8x4x180kg
https://www.instagram.com/p/Byb3aEyn_CK/ na konci som to tak temperamentne jebol o zem, že som si zostrelil z hlavy slúchadlá

Čelné drepy:
1x6x70kg
6x6x110kg belt on

Incline bench press:
1x8x70kg
4x8x85kg

Superset
Close grip bench press:

4x8x85kg
+
Biceps s EZ:

4x8x40kg

Hodnotenie tréningu: Bolo tak hnusne horúco, že tričko som mal prepotené, ešte som bol len v šatni, v legínach som mal vlhko a lepkavo a všeličo sa mi prilepilo všelikde. A nijak sa to nezlepšilo s pribúdajúcim časom, cvikmi a sériami.
Mŕtvola podozrivo ťažká, hádam za to mohla tá 250ka z minulého týždňa, alebo že som proste chudák s výkonnosťou vyliahnutého strapatého kuriatka. Od nejakej tretej série sa to pomerne rozbehlo, ale k nejakým ľahkým liftom s rezervou to malo hoooodne ďaleko. Ten pravý masaker prišiel až s čelnými drepmi. NE NÁ VI DÍM ten zasraný cvik. Celé to bolelo, jak som bol spotený, činka sa mi šmýkala z ramien a boli z toho zerchery, čo mi zas natiahlo vzpriamovač, trvalo to sedem hodín, kým som to docvičil, vrešťal som pri tom ako retard a pritom na činke blbých stodesať akoby som bol po obrne, no hrúúúúza. Splnil som, ale fakt som to odtrpel. Na nálade mi nepridával ani naspeedovaný Štúr, ktorý tam mal naložených mizerných 70kilo, takže si tam s tým hopsal ako keby mal nasolenú riť.
Našťastie ho to krepčenie prešlo pri inclinoch, lebo mu dačo jeblo v ramene, myslím, alebo ho bolel chrbát, už presne neviem, ale skončil len s ľahkými jednoručkami hore hlavou. Karma asi. Mňa nejeblo, všetko fungovalo, ale už som fakt nevládal a vzniklo z toho pár fotiek, ako sa už len bezvládne upotený ulepený opieram o činku a s prázdnym výrazom pozerám do diaľkya premýšľam, že v piatok večer som sa mohol baviť aj inak, než zdochnúť na celkové vyčerpanie organizmu Nejak som ešte zaťal zuby a pumpol ruky.
Brucho sme totálne vynechali, lebo už nebola energia, ani chuť, ani čas, lebo sme si šli kúpiť cukríky do obchodu.

Na nejaké veľké pridávanie váh to už nevidím, ten objem tréningu je pomerne divoký, ale zas musím povedať, že sa hýbem už niekde k 101 kilám, trapézy nafučali, ako keby som ich hnojil, takisto ruky. Potešilo, že to nie je len šmalec, ale aj trochu svalov. Ale keď mám nedajbože pobehnúť na autobus, tak je to ako za trest, moje telo nie je stavané na takú hmotnosť a prídem si jak tank, všetko nejaké tuhé a ťažké, kým to rozbehnem, trvá to večnosť a ubrzdiť to je ešte dvakrát horšie, nehovoriac o tom, že živiť to kyslíkom a krvou je záhul aj pre to telo a občas zaradiť kardio by nemuselo byť zlé Ale to až potom raz možno hádam snáď niekedy ako keby.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 260, 261, 262 ... 387, 388, 389  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: