Divné břicho



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Divné břicho  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Divné břicho
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Daniel123


PříspěvekZaslal: st červenec 03, 2019 5:16 pm    Předmět: Divné břicho Odpovědět s citátem

Ahoj, na začátek bych napsal, že po několika letech jsem se vrátil zpátky k posilování, protože jsem se nemohl už na svou postavu dívat. Za těch pár let jsem přibral minimálně 30kg...
Postupem času kdy už konečně ztrácim tuk, tak jsem si všiml, že mám strašně divné břicho..
zrovna před chvíli jsem si ho tak 20 minut zkoumal, promačkával atd.. a prostě se mi na tom něco nezdá.. Když přitlačím prstem v prostřed dole na žebrech, vedle trojuhelniku a sjedu s prstem níž, tak cítim strašný schod, který je na větší úrovní než žebro.. Když zatnu břicho, tak ten výškový rozdíl je skoro 1,5cm.. A celkově to břicho při zatnutém stavu mám o něco vyvyšenější než žebra.. Fakt nevím jak to popsat, protože jsem to zatím nikde neviděl.. Ještě jsem si dneska všiml, že když dělám sklapovačky, tak v té pozici kdy mám horní i dolní část zvedlou a držím to hlavně břichem, tak mám střed břicha strašně zvětšený.. od pupku až k trojuhelniku.. když se na to podívam v té pozici z mého pohledu, tak mi to připadá, jakobych nezapojoval břišní svaly, ale něco mezi něma.. A když stojím a co nejvíc zatnu břicho, tak cítim, že nejvíc zapojuju část, která je hned pod žebrama..

Něco jako tohle, ale není to vypracované.. pouze celkem dost tvrdé břicho při zatnutí


Vážně bych rád věděl, čím to může být.. Ještě bych dodal, že v době kdy jsem cvičil aktivně, tak jsem měl to břicho normální a celkem dobře vyrýsované. Teď to je spíše takový one pack :D
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Divné břicho
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: