Denníček "Dobre už bolo" Carabasa


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 263, 264, 265 ... 387, 388, 389  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
decarabas


PříspěvekZaslal: čt červenec 18, 2019 8:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

maciak napsal:
pekne tie mrtvoly :)
odrazane ze ani jan zvak by sa nahanbil :) ale ne fakt krasne, ked vezmem do uvahy ze ja mam maxko na klasike 12x200 tak sa celkom potim pekne ma dohanas.


Ááále čosi. Nedobieham ťa ani náhodou. Bez odrazu by som horko ťažko vyťahal možno šesť opakovaní. Ale som spokojný, je to len tretí tréning po návrate ku klasike a vyzerá to sľubne. Zatiaľ

vlk# napsal:
koukám, že přítomnost Ripperra snižuje gravitaci :D paráda, hezky jste se hecnuli, jednou za čas je to ku prospěchu ;)

Ripper ani tak neznižuje gravitáciu, ako pridáva plus 40 na silu Len škoda, že telo sa potom spamätáva dva týždne. Chvalabohu, že býva až vo Viedni

spekounP napsal:
vlk# napsal:
... narozdíl třeba od Pajase, pro kterého je to železná košile :)


už dávno není pravda, roky přibývají, testosteron klesá, regenerace je čím dál horší

A to je práve ten moment, kedy nastupujú skúsenosti a rozum miesto hej hoja šup systému. Aj to treba vedieť, mať výsledky s menšou námahou



Bench press:

1x10x20kg
1x4x60kg
1x4x100kg
4x4x127,5kg

Jednoručky na rovnej:
4x4x40kg

Zhyby:
6x6xCarabas

Hip thrust:
4x10x90kg

Zakopávanie:
4x10x80kg

Jednoručky vsede:
4x10x22,5kg

Hodnotenie tréningu: Zas vlk samotár. Neviem, čo sa chlapcom porobilo, ale už druhý tréning odignorovali. Alebo im možno vadím ja! Ale to skôr nie, ja, také dobrácke slniečko a dúha, naviac fešák a elegán. Možno sa im neoplatí chodiť bez Rippera.
Benche samozrejme naprd. Nevedel som si to sám odobrať a tak som závisel na Maťovi, ktorý tam mal klientku a tak odbiehal len tu a tam na pomoc a navyše nemáme ešte zohraté podávanie a vyhadzoval ma z dráhy a celkovo, keby bolo na činke 150, odtrhne mi vŠetky rotátorové manžety sveta. No, nevadí, zabojoval som a šlo to. Ale cítil som prisámbohu ešte Ripperovu návštevu v ramenách, celé tuhé a boľavé. Nestihol som oddýchnuť od piatku, v pondelok tam boli tiež benche, takže to bolo trochu ťažšie, než som čakal.
Jednoručky easy, nemáme 42,5kg činky, tak porobím chvíľku so štyridsiatkami a potom vezmem rovno 45, nemalo by to byť nič hrozné.
Zhyby pre zmenu celkom ľahké. Asi si telo povedalo, že keď vládze dať 15 zhybov v sérii, pri šestkách sa trápiť nebude.
A na koniec pumpa rite a ramien.

Rasputinka tiež robila hip thrusty, tak som si trošku posedel na schodoch a pozeral na ňu, aj keď som mal po tréningu... Treba sa navzájom podporovať! Neviem, či to robí lepšie ako ja, ale rozhodne pri tom lepšie vyzerá. Našťastie mala slúchadlá a nepočula, ako mi hučí v....bije srdce. Kľudne by som sa na ňu pozeral celé hodiny, ale asi by ju už bolel zadok pri 89tej sérii a ja by som si vyškubal všetky fúzy, ako som si ich potmehúdsky vykrúcal. Tak som ešte pozrel strašne vysokého chlapca, ktorý s mačacím chrbtom, že by ho v Starom Egypte uctievali, ťahal 170ky mŕtvoly. Chcel som mu poradiť, ale potom som si povedal, že som tiež tak ťahal kedysi, nikto mi neporadil a naštudoval som si veci sám. Nebudem ho predsa oberať o krásu štúdia a radosť z objavovania nových vecí. Nejsem nelida! Ak mu vydržia stavce a platničky tam, kam mu ich príroda pôvodne pridelila, dosiahne svoje štastie a radosť z poznania.

Dvaja dedkovia s uterákmi okolo krku a ponožkami proklatě vysoko si dali super fullbody. Najprv robili s tými chrómovanými jednoručkami na aerobik biceps, ktorý bol ale trochu aj precvičovanie rotátorov, potom ťahali kladku tak, že to bolo na chrbát a trochu aj na triceps, ale hlavne nahovno. Ale na záver trafili a dali si legpress, pri ktorom nezapájali hrudník, ale len nohy, takže fajn. Učia sa rýchlo.




Videá nemám. Sparingov môžem osrať, ale chýbajú mi kameramani.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mr. Fahrenheit


PříspěvekZaslal: pá červenec 19, 2019 12:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nauc sa si natacat sam ako to robim vacsinou ja a casom ti to pride aj lepsie ako ked ta nataca niekto iny
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Scheila


PříspěvekZaslal: pá červenec 19, 2019 1:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Muž mi pořídil asi před 2 rokama toto, je to geniální,cca za 10 eur, připevníš to kamkoliv, já to často dávám na foam rollery, ty maj většinou ideální výšku.
Pro narcisy jako jsme my, ideální věc, abychom furt nemuseli někoho otravovat... Funguje to suprově i na fotky společně s hlasovým ovládáním .

_________________
One Life, One Chance <3...
www.instagram.com/scheilai
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mr. Fahrenheit


PříspěvekZaslal: so červenec 20, 2019 1:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po červenec 22, 2019 7:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Scheila: mal som dve také veci, rozlámal som obe

V piatok som necvičil, boli sme na akcii, celkom som sa vyšalil a popremával sa v novom vlastnoručne šitom drese

https://www.instagram.com/p/B0LAwg_njYK/
https://www.instagram.com/p/B0NJgJWHAzu/
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út červenec 23, 2019 7:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Drepy:
1x4x20kg
1x4x60kg
1x4x100kg
1x4x140kg belt on
1x4x160kg
4x4x185kg
https://www.instagram.com/p/B0P0UyKnQU9/

Dosedy na box:
4x4x185kg

Bench press:

1x6x20kg
1x6x60kg
6x6x102.5kg

Príťahy v predklone:
4x10x85kg

Superset
Biceps - kladka:

4x10
+
Triceps - lano:

4x10

Hodnotenie tréningu: Tak toto šlo lepšie ako minulý týždeň. Síce som po víkendovej akcii, kde bolo málo nekvalitného spánku, mizerná strava a neustále pochodovanie pod pražiacim slnkom bez tieňa a večerné pochlastávanie, ale aspoň som nebol na tréningu sám a hneď sa makalo lepšie. 185 kilo nebolo úplne ľahkých, ale stále sú rezervy. Hlavne oproti minulému týždňu mi nezomrel spodný chrbát.
Dosedy sa mi už nechcelo robiť, to mám stále po drepoch - najťažšie už mám za sebou a už nechcem mať na chrbte nič ťažké Ale dokopal som sa k tomu a celkom mi ten cvik vyhovuje, rozhodne lepšie ako kokotský legpress.
Bench press stále ľahký. Veľa sme kecali, tak od tretej série som to musel popohnať a už sme sa striedali rýchlo a bez páuz. Riša to vytrápilo hrozne, lebo potreboval viac oddýchnuť, ale nakoniec to tiež dokončil a bol na seba hrdý ako páv.
Príťahy fajn, superset na paprče tradične v rýchlom tempe.

Devy sa vyskytli, ale vždy cvičili v inej časti posilky ako my, Štúr povedal, že je to kvôli nemu, s čím som súhlasil. Odôvodnil to tým, že je príliš pekný, s čím som už nesúhlasil.

Rasputin cvičil klasicky hrudník a biceps, ale taký tréning, to radšej jógu a vyšívanie. Na konci tréningu prišiel aj Erik, ale chytil nejakú pleseň na nohy, tak bol celkom nešťastný, dedek plesnivý.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt červenec 25, 2019 9:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Bench press:
1x10x20kg
1x4x60kg
1x4x100kg
4x4x127,5kg stopky
https://www.instagram.com/p/B0U4UChH4OT/

Tlaky s JČ:
4x4x40kg a to isté video, som to postrihal dokopy

Zhyby:
6x6xCarabas

Zakopávanie:
4x10x80kg

Hip thrust:
4x10x60kg

Ramená v sede s JČ:
4x10x22,5kg

Hodnotenie tréningu: Najľahší tréning týždňa, preto mám rád stredy. Bench so stopkami, celkom dosť pomalý a uťahaný, ale pomerne s istotou. Neviem, ako pôjde ďalšie prihadzovanie. Nejak som mal problémy so setupom, možno som sa len slabo rozhýbal a nešlo mi zamostovať alebo čo. Jendnoručky totálne easy, na budúci týždeň už vezmem 45ky, lebo toto je skoro až nedôstojne ľahké...
Zhyby dopohody, až som bol prekvapený, možno som schudol, ale lietal som hore dole na hrazde ako namydlený blesk. Zato Rišo tam visel jak nudle pod nosom a nedarilo sa mu nič. Bol z toho nešťastný, ale ani to mu nepomohlo.
Poradie pri hamstringových cvikoch sme prehodili, lebo nejaký potetovaný holohlavec nám zabral činku. Tak sme potom na hip thrusty museli ubrať kilá, aby sme vôbec nejak docvičili.
Pri zakopávaní Štúr riešil, či mega chudučký chlapec v takmer obtiahnutom kompresnom tičku (predpokladám, že to bolo XS, ale aj tak nebolo dostatočne úzke, aby ho úplne oboplo, na jeho špagetovité telo by sa skôr hodilo oblečenie pre Barbie) poletí, keď ho hodí ako oštep. Tejto posmešnej kratochvíle som sa nezúčastnil, jelikošponeváč si presne pamätám,ako som sa pomerne nedávno hrdil podobnou muskulatúrou, vďaka ktorej som mohol zápasiť s motýľmi. Beztak Štúr len závidel, pretože je tlstý a ma špicaté cecky.
Potom mi Rasputinka skazila náladu názorom, že ABS sú super sexy a trapézy nie a mohol som ísť domov jesť grilované krídla

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá červenec 26, 2019 7:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Len tak zo srandy som sa pozrel na môj prvý zápis v logu a našiel som vtedajšie maximálky.

Zápis je z mája 2013:
MT = 170 kg
Drep = 132.5 kg
Bench = 96 kg
Total = 398.5 kg

A moje posledné (tréningové) maxká:
MT = 250 kg (80kg plus)
Drep = 230 kg (97.5kg plus)
Bench = 160 kg (64kg plus)
Total = 640 (241.5kg plus)

Nehovorím nič o tom, že je to nejaký zázrak, to určite nie, ale je celkom fun sledovať, ako sa za šesť rokov poctivej roboty bez chemickej podpory s nie úplne ideálnou genetikou dá zlepšiť silovo (a o prevedení cvikov sa asi ani netreba baviť ) a samozrejme aj svalovo (a tukovo ).
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: pá červenec 26, 2019 8:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to masaker, myslím, že veľa týpkov to nikdy nedá ani s chémiou.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mr. Fahrenheit


PříspěvekZaslal: pá červenec 26, 2019 10:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: pá červenec 26, 2019 5:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

@Decarabas: Perfektny progres

@Turakam: ak niekto s bw 100kg na sypke nepotiahne 250 tak robi nieco kurva zle, to sa musi normalne snazit aby to neslo
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seeya


PříspěvekZaslal: pá červenec 26, 2019 6:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Uz som videl kopec chalanov co viem z prvej ruky ze na niecom ficali a o 250 ani nesnivali. Zaroven plati aj to co si napisal :D

Carabas, parada..
_________________
bp:135@92 sq:180@87 dl(s):240@87 mp: 90@87 pullups 4x60(ng) mu:10x natty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: ne červenec 28, 2019 9:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No on to žiaden zázrak nie je, ale som rád, že sa mi darí plusmínus zlepšovať. Je fakt, že so sypkou 250 potiahne asi každý a kto nie, ten je asi len kladkár a ani neťahá

Piatkový tréning:

Mŕtvola:
1x3x60kg
1x3x100kg
1x1x140kg
1x1x180kg belt on
1x1x200kg
1x1x220kg
2x2x200kg

Deficit deadlift:
4x4x140kg no belt

Drepy so stopkou:
1x6x60kg
6x6x120kg no belt, fuj kurva

Incline tlaky s JČ:
4x10x32,5kg

Superset
Close grip bench:

4x10x60kg
+
Biceps s JČ:

4x10x10kg

Hodnotenie tréningu: No tak toto moc nevyšlo Mal som nejaké veľké oči a príliš dobrý pocit zo svojej klasiky, tak som skúsil ísť do váh. Tých 220 bolo posledné, čo ešte ako tak vyzeralo OK. Darmo, zbytočne sa náhlim. Neboli to síce žiadne kočičáky, ale chce to najprv vybudovať si základ, aby som sa neguľatil, takže pekne postupne. Už mám svoj vek, je načase mať rozum a najprv doladiť techniku aj silu Ale je to aj tak masaker rozdiel v dopade na telo, sumo som zvládal oveľa lepšie odcvičiť aj zregenerovať.
Aspoň tie ťahy z deficitu som si odcvičil normálne.
Videá som nerobil, ťažké ťahy vyzerali zle a ľahké zas nudne.
Najhoršie ale ešte len malo prísť. Tie pauzované drepy bez opasku, ježíšikristepanebožesvätámária, to bolo úplne nahovno Hnus nad hnusy, nejak to nešlo docvičiť, spodný chrbát na cucky, takže som dýchal do brucha, aby som to pospevňoval, ako sa len dalo, tak mi potom zas chýbal kyslík na fungovanie tela a život a tak, no a keď som to horko ťažko dodrepoval, stále som mal pred sebou ešte 5 sérií Chvalabohu Štúr bol z toho úplne rovnako v hajzli, tak sme cítili takú tú spolupatričnosť ako v čakárni na urológii Spotenosť tisíc na chrbte, pod pazuchami aj v trenkách, tepajúce žily na hlave, oči vypučené, chlpy zježené, obed na pol ceste von zhora aj zdola, fuj kurva, nakoniec sme to dali, ale radšej by som si zopakoval mŕtvolu, ako toto tu. Keby som nevedel, že to pre mňa osobne má super prenos do ťažkých drepov, seriem na to zvysoka a ešte som na to pyšný.
Zvyšok fajn pumpa, hlavne tricák bol nejaký biedny, celkom som sa vytrápil, na to, aká smiešna váha. Takisto bicáky. Dokopy nič v rukách, ale rýchle tempo spraví svoje... A ruky z toho fakt rastú Meral som to onehdá kvôli novému kostýmu, šalené mega bicepsy napnuté na max 44cm Ja zver! Som namakaný, až to už ani nie je pekné.

Gym bol viacmenej prázdny, tak sme Rasputinku ukecali na nejakú tvrdšiu... muziku. Bola milá, venovala mi z čírej lásky nealko pivo, lebo jej nechutí a nevedela, čo s ním, keď jej ho niekto kúpil, či čo. Piť pivo od nej by bol samozrejme hriech, mal by som si ho odložiť a plechovku uctievať, ale sušilo ma po tréningu, takže nasrať, vychlemtal som to a plechovku ekologicky jebol do príslušného kontajneru

Dnes som nejak požral 4500kcal, to sa zas zajtra ráno zoseriem. Je to zábava, lebo tu furt nejaký neborácky ektomorf rieši, ako pribrať. No, takto.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po červenec 29, 2019 11:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

progres výborný, šest let sleduji, ani jednou jsi to nevzdal, pořád to hrneš dál, pořád se snažíš to posouvat ;)

biceps 44 cm je na konfekci až příliš :D já se před pár lety zastavil na 40 cm, a to ještě kvůli tricepsu, a od té doby už mi nepřipadá praktické na tom nějak pracovat... leda ho trochu zahustit.

no a ty stopkované 120 dřepy beru jako dnešní psychickou podporu, i když vím, že to máš jako doplněk a posledně už jsi byl na 185 ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spekounP


PříspěvekZaslal: po červenec 29, 2019 1:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tvůj progres je masakr, a tvůj potenciál vzhledem k věku ti lze jen závidět
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 263, 264, 265 ... 387, 388, 389  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: