Podpěry na kliky



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Podpěry na kliky  Úvodní stránka -> Trénink -> Podpěry na kliky
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
rizecek.se.salatem


PříspěvekZaslal: po srpen 12, 2019 5:08 pm    Předmět: Podpěry na kliky Odpovědět s citátem

Zdravím. Hraju tenis a squash, trpím na bolest zápěstí. Bohužel v posledním roce kdykoli si chci zaklikovat, tak mě zápěstí bolí víc a víc, tudíž jsem s kliky přestal a jedu max shyby. Ovšem jakožto milovník kliků bych se k nim rád vrátil. Vyplatí se pořídit si podpěry na kliky? Řešil někdo z vás podobný problém.. a ty podpěry zmenšili bolest a tlak na zápěstí při klicích? Uvítám jakoukoli zkušenost (pozitivní i negativní). A pokud to případně pomohlo, klidně bych si nechal i poradit, jaké jsou ideální podpěry. Díky!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ygg


PříspěvekZaslal: po srpen 12, 2019 6:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak ti na to má někdo odpovědět, když u každého ta bolest může být způsobena něčím jiným a projevovat se v jiné poloze?


Jinak si je prostě kup ... třeba v Dekáči, nebo občas je mívá i Lidl ... moc to nestojí a když zjistíš, že to není lepší, tak je prostě po týdnu vrátíš a je to.


Chjo ... mateřská škola hadr tady ....
_________________
Reacher let him go. There were things Reacher didn´t like to do. Running was one of them.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SnakeSoft


PříspěvekZaslal: út srpen 13, 2019 6:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Však před pár lety se tu radilo jak udělat vajíčka nebo otevřít plechovku tuňáka. Jó to byly časy
_________________
Mít 6 pack při 50 kg je stejné jako když má tlustá holka velký kozy ... nepočítá se to
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Grimley


PříspěvekZaslal: út srpen 13, 2019 6:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pak se tu propagovali i příručky na to jak správně běhat a nedejbože když někdo vyběhl bez ZAKOUPENÍ této příručky
_________________
[img:b9a3a7a497]http://forum.ronnie.cz/images/uploads/img_1290793266_1.jpg[/img:b9a3a7a497]
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: út srpen 13, 2019 8:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zkoušel jsi kliky na pěstech? Kdysi mě boleli zápěstí a já si roky myslel, že je mám nějak od přírody labilní (nakonec jsem zjistil, že prostě jen byly zkrácené a protahováním zesílili a jsou v pohodě) a tenkrát jsem dělal kvuli tomu kliky na pěstech...
Ale samozřejmě ještě lepší by bylo ty zápěstí vyřešit...
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Podpěry na kliky
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: