DAVID.LOPAN - stařecké BJJ a vetchý pumping


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 80, 81, 82  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - DAVID.LOPAN - stařecké BJJ a vetchý pumping  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> DAVID.LOPAN - stařecké BJJ a vetchý pumping
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: čt červenec 25, 2019 7:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 25 ČERVENCE - trénink 19

MILITARY PRESS S JEDNORUČKAMA - 3x10 s 19kg ručkama
PŘÍTAHY JEDNORUČ V PŘEDKLONU - 10x27,5, 2x6 s 35kg

8 minut

Jel jsem do práce a pod tím je garáž, kde mám činky, ale jelikož již bydlím jinde, tak mi tam zbytek rodiny natahal harampádí, takže se tam nedá cvičit.
Dnes odjíždím do konce víkendu zase pryč (ale tentorkát budu mít čas jít nějak cvičit-ale nevím jestli poska či jen beh a trx) tak jsem měl chuť si pumpnout. Měl jsem 8 minut a bordel v garáži. Tak jsem vytáhl nějaké činky a rychle něco dal. Nebýt tam bordel, dal bych nějakej kruháč, ale takhle se nedalo. Nicméně aspoň něco.
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz


Naposledy upravil DAVID.LOPAN dne pá srpen 02, 2019 7:19 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: po červenec 29, 2019 7:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 27 ČERVENCE - trénink 20

BĚH
TRX HORIZONTÁLNÍ SHYBY - 12-12-10-8
BĚH
ZVEDÁNÍ ŠUTRÁKU NAD HLAVU- 4x6
BĚH
KLIKY S TRX - 10-10-8-8

PISTOLE S TRX - 4x5
UPAŽOVÁNÍ VE STOJE S TRX - 4x5

BICEPS A TRICEPS S TRX - 3x
BĚH

STÍNOVÁNÍ TABATA 8kol
chůze dom

70 minut

Od čtvrtka v Tatrách u rodičů mé drahé, ale proběhli 2 túry, takže se aspon trošku makalo na fyzičce a pak jsem si jeden večer vyběhl s TRX, tak jsem byl spokojen. Když se na to podivám, tak netuším, co jsem tam dělal 70 minut, protože jsem toho moc nenaběhal, ale hodinky nelžou. Trénink příjemný, skvělý, boží. Opravdu v té přírodě je to pecka.
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz


Naposledy upravil DAVID.LOPAN dne pá srpen 02, 2019 7:20 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: út červenec 30, 2019 7:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 29 ČERVENCE - trénink 21

ČELNÍ DŘEPY - 4x5 s 60
ZANOŽOVÁNÍ V SEDĚ - 4x
BENČ - 8x60, 5x80, 5x90, 3x100
PŘÍTAHY V PŘEDKLONU S T-OSOU S OPROU HR. - 4x

PULLOVER - 3x10
STŘEDY RAMEN - 3X
ZADKY RAMEN UPAŽOVÁNÍ - 3x
BICEPS - 3x

55 minut

Včera v posce po skoro 14 dnech. Samozřejmě probíhalo MMA a tak, ale klasické činky jsem nestíhal. Na to, že byla pauza 14 dní fajn. Jen Čelní dřepy byly relativně těžké a nohy ztuhlé. Vše jsem dal tak středně těžce. Jinak po tréninku jsem cítil, jak se mi všechno nafouklo a dneska ráno jsem nateklej.
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz


Naposledy upravil DAVID.LOPAN dne pá srpen 02, 2019 7:20 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: st červenec 31, 2019 8:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 30 ČERVENCE - trénink 21

MMA

75 minut

Příjemné, akorát šílené vedro, takže po tréninku jsem vypil asi 4 litry vody nebo kolik. Masakr.
Nácviky kopů, úderů+hodů pár kol a různé variace. Pak sparingy komplet MMA. Celkem mi to šlo. I postoj se trošku zlepšuje, ale jakmile víc prohrávám, tak soupeře prostě hodim. Na zemi mám relativně převahu, ale mám trošku problémy ukončovat...
Jinak se tam objevují na trénincích noví lidé (chodim ted víc na ofiko a méně na soukromky) a zajímavé zjištění, že většina má lepší postoj a horší zem. Nebo lepší postoj, relativně zem, ale né každý umí házet...
Jinak velmi často prohrávám na fyzičku, která ač si stále stěžuju, se pomaloučku zlepšuje, čehož jsem si všiml na výšlapech v Tatrách. Teď by se to ale mělo zlepšit ještě více, protože asi měsíc nejméně nikam nejedu, takže budou celkově 3-4 tréninky týdně a fyzička alespon 2x...
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz


Naposledy upravil DAVID.LOPAN dne pá srpen 02, 2019 7:20 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: pá srpen 02, 2019 7:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 1 SRPNA ČTVRTEK - trénink 22

BĚH

STÍNOVÁNÍ 12-15 kol po 15-25 sekundách a pauzy cca 10-15 sekund

JEDNORUČNÍ PUSH JERK S KLÁDOU - 4x5

4 rounds of this:
HORIZONTAL PULL UP - 8x
VÝBĚH KOPEČKU SE SPADLÝMI STROMY (PŘEKÁŽKY)

STÍNOVÁNÍ - 6kol

BĚH

65 minut

Pěkně běh lesem, pak na prolejzačkách, kde prakticky nikdo nikdy neni, protože jsou uprostřed lesa. Vše na pohodu.
Akorát jsem si zapomněl mobil, tak jsem časy odhadoval...
Jinak lesníci zase řezali, tak je na mém kopci hromada uřízlých stromů, takže nemůžu dělat sprinty do kopce, ale za to mám překážkový běh.
Jednoruční push jerk s kládou není tajné honění v lese, ale vezme se spadlá kláda, chytne se na jedné straně, zatímco druhá strana je na zemi a prostě si to vezmete a zvedáte, zatímco jedna strana klády je furt na zemi.
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: pá srpen 02, 2019 8:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 2 SRPNA PÁTEK - trénink 23

MRTVÝ TAH S NAPNUTÝMA NOHAMA - 4x8 S 45kg
ČELNÍ DŘEPY- 5x60, 3x70, 2x3 s 80kg
BENČ - 5x60, 5x80, 3x2 s 100kg
ZÁDA KLADKA S FAT BAR - 3X
ZÁDA KLADKA NA ÚZKO FAT BAR - 3x

LÝTKA - 4X

TRICEPS KLADKA - 3x
superset
ZADKY RAMEN KLADKA -3x

BICEPS KLADKA - 5x

60 minut

\Tento týden po,ut,čt,pa. 4x tak se mi to líbí. Zase jsem byl napumpovanej jako blázen a mám pocit, že obrůstám svalem jak se to vrací .o) Jen síla moc nebyla. Zkoušel jsem rumuny. Zajímavý cvik a možná ho budu dávat na hamstringy častěji (postupem času i s většíma váhama)
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: po srpen 05, 2019 12:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 6 SRPNA TRÉNINK 24

ČELNÍ DŘEPY - 5x60, 3x5 s 70
ZAKOPÁVÁNÍ V SEDĚ - 4x
PŘEDKOPÁVÁNÍ - 3x

ŠIKMÝ BENČ NA MP - 5x60, 5x80, 3x90, 3x95, 5x80
STAHOVÁNÍ KLADKY VE STOJE (ZÁDA) - 3x
VESLICE FAT BAR- 3x

BRADLA s protizávažím 3x
superset
SHYBY S protizávažím 3x

BICEPS - 3x

55 minut

Příjemný dopolední trénink. Asi by mi tak vyhovovalo cvičit pořád...
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz


Naposledy upravil DAVID.LOPAN dne st srpen 07, 2019 8:07 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: st srpen 07, 2019 8:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 7 SRPNA - ÚTERÝ TRÉNINK 25

MMA

80 minut

-První techniky boxu. Nějaké troj-čtyřkombinace. Pak jsme přidali i nohy. Jel jsem s jedním zkušeným boxérem podobné váhy jako já a už při nácviku mi slušně masíroval žebra.
-Pak sparingy. 4 kola boxu po 3 minutách. Jednou i s tím boxérem. Schytal jsem jich nespočet a to na měl ještě opravdu hodnej. Jinak by mě sejmul za 10 vteřin. Box mi jde rozhodně nejmíň z celého komplexu MMA.
- Pak 2 kola sparingů grappling. Tady to šlo. Snažim se více hýbat, víc přemýšlet, předvídat. Přecejenom jsem to dělal 3 roky a i když byla dlouhá pauza a něco jsem zapomněl, tak základ zůstal.
Dneska mám trošku bolavé žebra, pálej mě ramena (příjemně) a mám trošku nakopanou nohu, ale nic mi není a to je to, co počítám. Nezranit se a užívat si to.
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: pá srpen 09, 2019 10:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 8 SRPNA - ČTVRTEK TRÉNINK 26

MMA

90 minut

Poměrně dlouhá a intenzivní rozcvička. Sprawly, angličáky a hra na babu lowkicky, pushkicky. Sranda .o)
Pak techniky grapplingu. Útěk z guardu když jsem v něm+přelezení na kříž a Americana
- Přehození když držím soupeře v guardu. Takže další utíkací technika.
Byl jsem za to rád, protože furt jedeme nácvik postoje a neni zlé si zopakovat základní techniky. Člověk po čase totiž zjistí, že občas něco z techniky vynechává a proto funguje jen na 80% a né na 100%. Dá se to dohnat většinou silou, ale proti opravdu dobrým protivníkům to pak nemusí úplně fungovat...

Pak 8 kol lapy. 1 minuta +20 sekund pauza.
stanoviště:
údery
pushkicky
údery
roundkicky

Pak střídačka a člověk držel lapy, tak to si trošku odpočinul. Nakonec 2 kole grapplingu po 4 minutách. Jednou s jednim slušným borcem a jednou se začátečníkem co má 110kg. Úplně jsem zapomněl co dělá váha. Nebylo těžké ho dostat, ale dkyž zatlačil, člověk to poznal...
Jeden z těch lehčích tréninků, za což jsem vlastně rád...
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: so srpen 10, 2019 7:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 10 SRPNA - ČTVRTEK TRÉNINK 27

BĚH

STÍNOVÁNÍ - 5kol po cca 30-40 vteřin (20-30sekund pauza)

ONE ARM PRESS S KLÁDOU - 4x7

4 rounds:
HORIZONTAL PULL UP 10-10-10-6
břicho

3 rounds:
VYBÍHÁNÍ KOPEČKU
ZADKY RAMEN TRX

3 rounds:
VYBÍHÁNÍ KOPEČKU
5+5 PUSH KICK

BĚH


65 minut

Po čtvrtečním MMA jsem váhal jestli v pátek fitko a nebo o víkendu les a les vyhrál. Je to opravdu extrémně relaxační, boží a já nevim co ještě. Celou dobu lehce pršelo, ale to mi nevadilo.
Pressy - zábavné a docela těžké. Těžko říct kolik by to bylo být činka, ale pohyb je samozřejmě trošku jiný.
Horizontaly a břicho pohoda - jen toho břicha bylo málo (bylo mokro no)
Pak vybíhání kopečku s překážkama - takovej střední sprint.
Mezi všema těmahle srandama většinou tak 30 sekund pauza. U pumpovaček jako kláda a horizontal tak 1,5 minuty. Při přechodu na další cvik pak zase tak minuta a půl.¨
Nakonec zase běh, trošku delší. Těžko odhadovat kolik jsem dnes naběhal. 4km?
Jinak subjektivně nakonec ten běh byla pohoda. Myslim, že 10 kiláků bych na pohodu zaběhl, možná více. Je vidět, že tréninky MMA dělají divy na normální fyzičku...
Samozřejmě je pravděpodobně znát i to, že jsem cca rok a půl pravidelně běhal třeba 20-30 km týdně, ale to už je tak 6 let nebo kolik, ale tělo si to zřejmě trošku pamatuje...
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: út srpen 13, 2019 7:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 12 SRPNA - PONDĚLÍ - TRÉNINK 28

mobilita
PLANK - 3x20 sekund

HAKENDŘEP - 6x
BENČ - 5x60, 5x80, 5x90, 3x100, 3x105, 6x80
PŘÍTAHY V PŘEDKLONU S OPOROU HRUDNÍKU - 6x

doplňky: hamstringy, lýtka, zadky ramen, triceps (3x)

65 minut

Nějak mě včera zabolelo ve středu zad (a ještě dnes to bolí) tak jsem nešel oblíbené čelní dřepy, ale dal jsem hakeny. Ten cvik nemám rád, ale na nohy to bylo. Zbytek pohoda. Tento týden bych rád zašel do fitka 2x.
Jestli dám dnes MMA je otazné. Možná postoj. Uvidíme, kdyžtak si dám pauzu a půjdu ve středu či až čtvrtek...
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: st srpen 14, 2019 8:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 13 SRPNA - ÚTERÝ trénink 29

MMA

95 minut


-Rozehřátí, tzn. skákání panáka, běžky, direkty,zvedaky, sprawly, pak hra na babu lowkicky, pushkicky. Plus potom strečing celé celo. Toto vždy zabere mezi 15-20 minut.
-Pak cca 5 kol nácviky. Údery a hodně lowkicky. Měl jsem nějak pocit, že technika úderů je na hovno a daří se jen lowkicky.
-Pak asi 7 kol sparingy v postoji bez hodů (takže takovej kickbox vlastně). 2 minuty sparing, minuta pauza. Tam taky slabota. Boxuju furt jako ponocnej. Občas se mi podaří lowkick, nějakej ťukanec a hodně chytám nohy, což beru jako pozitivim do celého zápasu, ale jinak nic moc. Navíc je to tam malé a jsem furt nalepenej u zdi :o) Ale jeli jsme dneska zhlehka. Spíš takovou ťukanou.
-Pak 2 lehké kola grapplingu po 2 minutách. Pak jedno těžké kolo po 2 minutách. A pak jeddno hypertěžké kolo nakonec, co měl 5 minut. To kolo mělo mít zase samozřejmě 2 minuty, ale začli jsme a táhlo se to několik minut a jelikož to bylo alespoň chvilku vyrovnané (byl na mě hodný) tak to bylo velmi výživné a nechtěli jsme skončit. Dýchal jsem ztěžka ještě několik minut poté a předloktí jsem měl tuhé jak steaky z obchodních řetězců.
Pozitiva ale jsou. Grappling se lepší. Zřejmě se mi prostě víc a víc vracej věci co jsem uměl. Jsem dravější, silnější a tolik se s tim neseru. Nedávám to tak zadara. Tak aspoň něco.
Další pozitiva jsou, že po tréninku jsem už schopen fungovat. První týdny jsem skoro jen ležel po tréninku na posteli a skučel. Teď pohoda. Unavenej, ale schopen fungovat.
Jak vidíte, snažím se vidět chyby, ale také hledat pozitiva abych si udržel vnitřní pohodu z tréninků. Daří se tak napůl .o))
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OukyDouky


PříspěvekZaslal: st srpen 14, 2019 8:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Super log, kéž by si tu tyhle kombinace psalo víc lidí.

btw znáš tohodle borce? Pár cviků od něj jsem zařadil https://www.youtube.com/user/TheDaruDiet
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: st srpen 14, 2019 1:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

OukyDouky napsal:
Super log, kéž by si tu tyhle kombinace psalo víc lidí.

btw znáš tohodle borce? Pár cviků od něj jsem zařadil https://www.youtube.com/user/TheDaruDiet
Ten chlapík tam má celkem fajn věci.
Mimochodem zrovna dneska jsem si říkal, jestli ten log někdo čte.
Nicméně já posku dávám normální fullbody. Není to přizpůsobené fightu. Další dynamika by mě už zabila. Myslim třeba moje koleno, ale nevadí. Holt poska je jen na starou dobrou sílu a pumpování .o)
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: pá srpen 16, 2019 7:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 15 SRPNA - ČTVRTEK trénink 30

MMA

65 minut

Rozehřátí, tzn. skákání panáka, běžky, direkty,zvedaky, sprawly, pak lehce krk, břicho a protažení celého těla. Cca 15 minutek.
Dneska bez rukavic.
-Nácvik jednoho hodu, z toho zajímavá páka na koleno (tu jsem neznal)
-z toho samého hodu jiná technika (tu jsem znal, ale teď bych jí dal lépe)
-pak klasika a to crossarmlock. Taky neni na škodu si občas projet klasiku.
-pak 4x3 minuty grappling z kolen (60 sekund pauza). 2 kola se 102 kg mastodontem co to dělá asi 15 let. Takže pěkná masáž celého tělo. Jednou jsem ho skoro dostal, ale byl nalepený na zeď a kimura se nedala dotáhnout. Stejně by mi ji asi nedal :D Pak dvě kola s lehkejma, ale zato šikovnejma váhama. Tady vim, že je dám když budu chtít, ale spíš se snažim něco vymýšlet a třeba být i v nevýhodnějších pozicích abych se z toho naučil pracovat. Ale nemít kluci cca 70kg tak by mě zabili. Na druhou stranu to že mají 70 je jejich mínus .o))
Pak domu. Dneska jsem musel brzo zdrhnout (ale je vidět, že i nouzovky kolem hodiny jsou super), ale i tak těch 4x3 minuty bylo výživných jako prase. Dneska zase
tuhé předloktí jako sviň.
Negativa: jednou jsem si nechal dát trapně triangl, i když jsem tušil, že přijde.
Pozitiva: První dvě kola s mastodontem jsem bojoval skoro jako za mlada. Teda myslím, starší, pomalejší a hlavně slabší verze za mlada :D :D. taky se snažím používat ten malý prostor co máme. Když nevím co, tak cpu protivníka proti zdi nebo kleci aby to měl těžší a já získával výhodu, což je takticky zajímavé.
Skvělej trénink.
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - DAVID.LOPAN - stařecké BJJ a vetchý pumping Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 80, 81, 82  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: