DAVID.LOPAN - stařecké BJJ a vetchý pumping


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 80, 81, 82  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - DAVID.LOPAN - stařecké BJJ a vetchý pumping  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> DAVID.LOPAN - stařecké BJJ a vetchý pumping
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: pá září 06, 2019 9:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 5 ZÁŘÍ - ČTVRTEK

GRAPPLING

80 minut

Dneska jsme byli jenom 4 a všichni slabší než já (teda jeden velmi šikovný, ale nižší váhovka-o dost) :D. Jel se jenom grepec kvuli začátečníkům aby něco uměli, než se to přesune víc do postoje.

Rozcvička-15 minutek
-nácvik útěku z guardu
-nácvik crossarmlocku
+juknutí proč mi jeden chvat neškrtí-už škrtí šéfe .o)
-útěk z guardu zezdola+variace armbaru (toto jsem neznal)
3x3 minuty grappling
2x3 minuty wrestling
1x3 minuty fyzička na konci: výskoky, dřepy s pushkickama, sprawly, angličáci, zkracovačky

Dneska jsem jel tak na 85% procent a bylo to znát, asi fakt mám tendenci všechny šetřit a pak to stojí za prd-musím mezi tím najít balanc. Dneska jsem nešetřil a urval spoustu technik+jeden nový armbar z backmountu-na což jsem byl hrdý-jeli jsme to minule, ale musim to víc nadrilovat...
Taky se mi povedl luxusní útěk ze singlelegu, přehodil jsem nohu ve stoje zevnitř na bok, sedl si a přehodil ho. Pecka! Samozřejmě se to povedlo i proto, že mi tam soupeř nechal třeba vteřinku...
Bohužel jsem si na konci trošku pošramotil nohu-z minula asi z kopů mě to trošku bolelo-je to jak se jakoby upíná palec na noze ke kosti nebo co to je. Teď kulhám jako kripl, krapet to bolí, ale nemám to nateklé ani zlomene (sám jsem si dělal vyšetření :D :D) Nicméně dneska jenom vršek v posce a víkend volno.

Pozitiva: dvě nové techniky nasazeny a celkově se lépe hýbu-dobré
Negativa: neumím moc pracovat zespodu

Douglas: jojo to může být ono. Občas se mi střídají boží tréninky s fakt hroznými. Zajímavé co u toho dělá hlava .o)
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: pá září 06, 2019 7:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 6 ZÁŘÍ - PÁTEK

BENČ - 3x60, 3x80, 3x90, 3x95, 3x100, 2x105, 1x110, 1x115
ZÁDA KLADKA - 4x
ZÁDA KLADKA NA ÚZKO - 3x
ZÁDA STAHOVÁNÍ KLADKY VE STOJE - 3x
ROZPAŽKY - 3x12

doplňky: silově břicho, krk, biceps, triceps, středy a zadky ramen

100 PUSH KICKŮ - střídačka levá a pravá

60 minut

Noha celkem bolí, ale jak jsem to celý den chladil, tak mám pocit, že je to o něco lepší. Uvidíme zítra. Dneska tedy vršek. Vše na pohodu. Jinak břicho musím začít cvičit silově. V rámci rozcvičky na MMA jedeme zkracovačky nebo planky, ale když se peru, cítím, že je mi hodně opakování na prd, ale potřeboval bych ho mít silné abych se o něj mohl opřít. Takže dnes ab roller a na hrazdě něco jako pokusy o dragon flag. Málo opáček, ale těžce...
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: út září 10, 2019 10:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 9 ZÁŘÍ - PONDĚLÍ

PŘÍTAHY JEDNORUČKY V PŘEDKLONU - 6x30, 4x6 s 40kg
ŠIKMÝ BENČ NA MP - 8x60, 4x5 s 80kg
ONE ARM KB PRESS s 20kg - 8-8-8-6
VESLICE ZÁDA - 3x10

superset SHYBY - 3x6
s AB ROLLER - 3x5

doplňky: zadky ramen a mohamedi na břicho

55 minut

Přítahy jednoručky vlastně nejezdím a moc mě to nebavilo. Bylo to tak akorát.
Šikmý benč lehký. Pressy ok.
Shyby po hoodně dlouhé době. Většinou mě z nich bolí lokty tak je nejezdím, ale teď jak jsem byl krásně rozcvičený tak jsem to necítil a bylo to příjemné si je po dlouhé době dát. 3x6 bylo lehounké samozřejmě. Od té by co je nejezdím mi to šlo odhadem z 20 striktních shybů na takových 15, což je podle mě super.
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: st září 11, 2019 12:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 10 ZÁŘÍ - ÚTERÝ

MMA

75 minut

Rozcvička. Pak protahovačka. Pak nácviky:
Osoto gari + cross armlock
kata guruma
Tyhle hody znám z dřívějška, ale nepoužívám je. Neumím se dostat do té pozice. A taky jsem odhalil drobné chyby co tam dělám. Hlavně u kata gurumy. Což je relativně zajímavé, protože když jí udělám rychle, tak člověka hodim...
Jelikož mě bolí furt haxna (ale lepší se to každým dnem) tak dneska jenom postoj.
1x2 minuty kickbox
3x2 minuty box v MMA rukavicích
pauzy 2 minuty mezi koly a tak to byla poměrně zívačka.
Pár ran jsem rozdal, pár dostal. Jakmile mě někdo víc řeže tak po něm skáču, ale bohužel jsme jeli bez hodů :D. Boxer ze mě asi nebude :D. Už se těším až se zahojí noha a budu moci soupeře pěkně hodit .o)
POZITIVA: Začínám se (nebo se alespoň snažím) v postoji více hýbat a nebýt statický.
NEGATIVA: neumím moc ustupovat a bojovat v defenzivě

Velmi easy trénink.
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: pá září 13, 2019 11:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 12 ZÁŘÍ - čtvrtek

MMA

80 minut

Dneska bylo na tréninku asi 12 lidí. A jelikož je to malinké, tak se pak střídáme a je to poměrně pohodička co se týže fyzičky.


-stanoviště lapy-velké, malé, na kopání:
přední,zadní,hák,hák
push kicky
low kicky
kolena
round kicky
přední, zadní, přední, zadní
tohle jsme projeli 2x

a pak 5x3 minuty grappling s 3 minuty pauzy mezi tím (kdy vlastně jela druhá půlka).

-Záměrně jsem vynechal sparingy se začátečníkama. Byli tam dva kluci co to slušně umí, tak jsem se od nich nechal 2x trošku zmordovat a pak 3x s lehčíma vahama (taky šikovnýma). Teda jeden byl brutálně šikovnej, ale měl asi 60kg, takže když jsem ho přitlačil, tak neměl šanci, ale spíš jsem se s nim kočkoval a zkoušel se hýbat. Takže zase poměrně lehký trénink, což nevadilo, protože mě ještě furt bolí ta nožka. Jednou jsem si jí tam trošku nakopl, což nepřidalo. Dneska bolí, ale můžu chodit bez problémů.

POZITIVA: měl jsem subjektivně fajn pocity z lapů, co se týče techniky
NEGATIVA: od všeho trochu, ale nic závažného (pocitově)
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: so září 14, 2019 8:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 13 ZÁŘÍ - pátek

ČELNÍ DŘEPY - 5x5 s 60kg

LAPY - CCA 30 MINUT

WRESTLING - CCA 10 MINUT

ÚZKÝ BENČ - 5x60, 5x70, 5x80, 5x90 (pauzy cca 30-40 sekund)
superset SHYBY - 10-10-10-6

doplňky: 6xbiceps, pak 3 sérky zadky ramen, triceps, silově břicho

90 minut

Dneska lehce drepy. Nebyl jsem si jist jestli to nebude bolet. Na drepech mi ale ta spička nevadila a hojí se. Každopádne nakonec to zase tak lehké nebylo.
Pak jsme šli do sálu a jeli lapy. Kamarád me lapoval. Technicky. Chůze dopredu, dozadu. Prakticky jen direkty levá, pravá a tak. Na MMA jezdíme lapy většinou bez chůze a můžu říct, že tohle je hodně velký rozdíl.
Pak dalsích pár minut hody a korigovani techniky.
Pak jsme ještě naběhli do fitka a dali cca 15 minutek pumpu.
Takhle mě to fakt baví. Kombinace fitka a boje je příjemná. Večer jsem byl total kantáre. Dneska mě bolí hlavně dost svaly na ramenou, ale to máme rádi .o)
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
AHOLA


PříspěvekZaslal: ne září 15, 2019 8:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Douglas napsal:
DAVID.LOPAN napsal:

PS: Douglas a AHOLA-dělaáte ještě bojové sporty?

Ja chodim pravidelne boxovat a obcas i rolovat, ale toho zapaseni je min, nez bych chtel.
Jinak ty retard treninky, jak pises se mi deji taky a vetsinou je to kdyz jsem unaveny, nebo casteji, kdyz mam v hlave neco jineho a nesoustredim se napriklad na ten box. Ten focus chybi a clovek pak casto reaguje blbe.


Tak Douglasa som tu dlho nevidel
Ja bojujem akurat tak s nedostatkom casu, som rad, ked som 3xtyzdenne v posilovni, na ineani pomysliet, ale hned by som do niecoho siel, 2 x tyzdenne to bybolo zuzo To vam chlapi trochu zavidim, ale tak mozno sa k tomu este niekedy dostanem.
Inak Lopane fajn log, citam ho rad, vahy co dvihas su nejak tak ludskejsid ako mnohe mamutie vykony na fore, lahsie sa do toho vzit.
_________________
drlift_: Mne vyhovuje bejt zatuhlej.
g_dgrim: uzka, kratka a makka, proste napicu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: út září 17, 2019 11:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 16 ZÁŘÍ - pondělí

ČELNÍ DŘEPY - 5x60, 3x3 s 70kg, 6x80kg
BENČ - 2x5 s 60, 5x80, 3x100, 2x110, 3x100

doplňky:
-9sérek záda kladky
-hamy, středy ramen, zadky ramen, silově břicho -vše cca 3-4sérky

50 minut

U dřepů jsem se se 70kg docela mátořil a tak jsem přidal. Je to dementní, ale občas to dělám .o))80 bylo najednou lehounkých a tak místo 3 opáček jsem jich tam dal 6. Myslim že na 10 pauzovaných bych se hecnul. Je vidět, že se na dřepech podvědomě flákám.
Benč normal.
Zbytek na pohodu pumpa.

AHOLA-je sranda, že to píšeš, protože tuhle jsem přemejšlel zrovna nad tím, že mě nejvíce baví logy takových normálních chlápků co cvičí a nemají brutal megavýkony. Člověk se do toho lépe vcítí...o)
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: st září 18, 2019 9:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 17 ZÁŘÍ - úterý

MMA

80 minut

Nácviky:
arm triangl z želvy - tohle jsem nadrilovat před měsíci s kamarádem a neslo to ovoce. Když už to chytnu, jdu tam na jistotu. No jo, prostě drill, drill, drill
armbary 2 variace - jedna klasická s chytnutím nohy a přitáhnutím a druhá s takovým pavoučím přelezením .o)

grappling z kolen - 6 kol x 3 minuty
MMA - 2 kola x 2 minuty
grappling z postoje - 1 kolo x 3 minuty
+2 minuty fyzička - výskoky, zkracovačky, jiné břicho...

Až na jednoho dnes na tréninku samý slabší, tak byl grepec pohoda. MMA jsem jel s tím, co je bajvoko stejně dobrý jako já. Má lepší postoj, ale horší wrestling a zem. Nějak jsem ale neměl fyzičku (kvuli noze jsem teď nějakou dobu neběhal a tréninky byly lehčí a zřejmě se to podepsalo) a tak jsem ho sice párkrát hodil a párkrát ťuknul lehkým levým hákem kdy jsem šel přední direkt, levý hák a to bylo tak všechno. Oba jsme se jednou dostali do pozice kdy ten druhý prohrál. Asi dvakrát se mi povedl bardzo pyšný low kick, ale spíš jsem nemohl. Ten postoj, ach ten postoj. Do toho jsem zjistil, že jak hodím, blbě se mi přelejzá na soupeře.
No, učený z nebe nespadl.

POZITIVA: jeden fajn armbar, pár pěkných hodů
NEGATIVA: fyzička-která jakmile mi odchází, začnu být pasivní a nic nedělám.
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: pá září 20, 2019 9:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 19 ZÁŘÍ - čtvrtek

ČELNÍ DŘEPY - 5x50, 5x60, 3x70, 3x80
DŘEPY - 3x5 s 80
ZAKOPÁVÁNÍ - 4X
PŘEDKOPY - 4X

SCHODY TRENAŽÉR - 30 sekund on a 10 sekund off - 8 kol
dvě minuty pauza
LYŽOVÁNÍ TRENAŽÉR - TABATA (20 on a 10 off)
dvě minuty pauza
LYŽOVÁNÍ TRENAŽÉR - TABATA (20 on a 10 off)


60 minut

Včera odpadlo MMA, tak jsem šel do fitka jen tak na pohodu spodek a dnes dám vršek a zase fýzu.
Dřepy ok, loket skoro není cítit a mohl jsem si dát po dlouhé době i normal dřepy. Pak fyzička. Schody byly lehké, v těch 10 sekundách jsem neměl pauzu, ale jen jsem snížil rychlost. Je zajímavé, že na blbostech jako je tohle pozoruji, jak jde fýza nahoru, ale v MMA moc ne...
Lyžovací trenažér je zabijárnička a daji se tam fakt pěkně dělat tabaty. navíc tam u toho hodně berou ruce (sice jinak než u boxu či grapplingu, mma) ale berou a to mi simuluje tu únavu, co v nich mám při boji...
Příjemný lehčí trénink.
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: po září 23, 2019 12:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 20 ZÁŘÍ - pátek


BENČ - 5x60, 5x80, 5x90, 3x100, 3x110, 5x90

LAPY - cca 30 minut

WRESTLING - cca 30 minut


SHYBY - 8-8-8
doplňky: záda kladka, bicák

90 minut

Benč do pohody, pak jsem přešel do sálu a jeli jsme lapy. Většinou tehcniku, rychlost. Základ. Nic složitějšího. Pak jsme jeli Fotra cca 20 minut. Hodil jeden, hodil druhej. Občas jsme si ty hody korigovaly. Super příjemný trénink. Toto mě opravdu baví. Pak jsem jenom přešel zpět do posky a dal ještě rychlý pumping.
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: st září 25, 2019 10:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 24 ZÁŘÍ - úterý

MMA

80 minut


Včera jsem na posku hodil bobek. Byl jsem mrtvej a nechtělo se mi. Nedělám to často, ale stejně jsem měl v plánu dát si nějaký lehčí týden, tak se to udělalo takto. Tento týden budu mít jen 2 tréninky namísto 4.
-Asi 5x2 minuty nácviky postoje-údery,kopy-kombinace
-8x2 minuty - sparingy postoj-takže MMA bez hodů a země
-4x2 minuty - komplet MMA

Sparingy dobrý. V postoji se trošku zlepšuji, ale jak mi dochází fyzička, začíná to být bída, ale trochu se to lepší...Nicméně jak je to tam malinké, tak se občas dostanu do pointu, kdy mě soupeř "honí" po žíněnce a jen mě trápí .o)
Komplet MMA je pro mě o dost lepší, jakmile nemůžu, tak soupeře prostě hodím. Je znát, že jsem to pár let dělal...

Špička furt bolí. Nějak se to nehojí. Nemůžu kopat levou nohou a celkově to není úplně ono. No, asi to bylo horší zranění, než jsem si původně myslel. Ale dá se cvičit, trénovat, chodit...
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: čt září 26, 2019 8:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 26 ZÁŘÍ - čtvrtek

MMA

80 minut


Tento týden deload v podobě 2x MMA a jinak nic.
-rozcvička hodně břicha, dřepů, výskoků
-Hodně kopy do velkého lapu. Pushkicky, lowkicky 40sekund on a 20sekund off.
-potom jedna páka-škrcení a přelez do armbaru
-potom 3x2,5 minuty MMA komplet
-2x2,5 minuty box v malých rukavicích.

Na první sparing jsem byl totálně koženej a pasivní, nevim co se mnou bylo. Soupeř mě tlačil na klec a já jsem věděl, že když se do toho opřu tak ho hodim, nebo přehodim, ale nějak jsem neměl šťávu a věděl jsem, že když to udělám tak mě to bude stát moc síly.
Pak jsem se nějak vzmužil a už to šlo. Další kola s různýma týpkama ušla. Občas se mi povedl můj hod co hážu a jinak jsem se snažil více hýbat a subjektivně se více hýbu a tak nějak se to v postoji lepší. Snažím se různě kombinovat, hýbat, uhýbat...Podařila se mi dokonce asi 2 kolena-často na ně zapomínám, což je škoda...
Dobrý trénink.
noha stále bolí. Snad si o víkendu odpočine...
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: út říjen 01, 2019 2:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 1 ŘÍJNA - pondělí

ČELNÍ DŘEPY - 5x5 s 60
TWO ARM KETTL PRESS 16+20kettl - 4x8
ÚZKÝ BENČ - 5x60, 5x80, 5x80
ZÁDA VESLOVÁNÍ - 5x
SHYBY - 8-6

50 minut


Minulý týden jsem si deal "deload" v podobě 2xMMA a jinak nic. Takže tohle byl podealodový trénink. Vše lehce na pohodu. I když po tom týdnu to vždycky trošku skřípe a je těžké to "roztahat"
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN


PříspěvekZaslal: st říjen 02, 2019 11:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink 2 ŘÍJNA - úterý

MMA

75 minut

Rozcvička-běhání, zkracovačky, dřepy s výskokem atd...
nácviky- hod+páka na nohu
z toho přehmátnutí na druhou páku na nohu

3x3 minuty MMA sparing
3minuty pauza
3x3 minuty MMA sparing

Tak dneska to bylo hutné. Podařilo se mi jednoho kluka skoro složit pravým capáčkem+jsem jednomu málem zlomil vaz-aspon dle jeho slov. Podle mě jen špatně reaguje na tenhle lámací old school chvat. Pokud mu ho dám, tak si u toho musim dávat bacha, abych mu fakt něco neudělal...
Ze sparingů 2 horší, 2 stejně dobří, jeden lepší (zhruba)
S tím nejlepším jsem si to užíval, ale byl to pohodář, takže i když měl převahu, nebylo to tak hrozné. Podařilo se mi ho asi 2xhodit a něco zkoušet, no, šlo to. Jednou mi zkusil dát Louskáčka-čili páku na tělo, ale udržel jsem to. Držel jsem to tak patnáct sekund a dýchal jenom mělce, ale příjemné to nebylo, pak už jsem ho musel začít mlátit do obličeje aby to pustil, ale měl jsem blbej úhel, tak to nebylo ono, ale udržel jsem. Jednou mě pěkně natlačil do rohu a tam ťukal a páčil na zemi. V tom rohu je to velmi nepříjemný klaustrofobický pocit .o)
POZITIVA:Trenér mě pochválil párkrát za krásný hody, tak jsem byl spokojenej. Subjektivně jsem překlenul tu skoro 10 let pauzu a jsem tak na tom, na čem jsem byl. Možná lehce horší na zemi (nejsem už tak silný) ale lepší v postoji. Takže dneska spokojenost.
Negativa: Fyzička. Zase. Same old story. Neudýchávám to. První kolo ok, druhé horší, třetí jsem v pytli.
Jak mě bolí ta noha tak nemůžu běhat, tak možná zkusím kolo nebo něco, nevim.
_________________
Zaplatil si už svý dluhy Jacku?
Ano pane, šek jde poštou
www.monstrazmlhy.cz
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - DAVID.LOPAN - stařecké BJJ a vetchý pumping Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 80, 81, 82  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: