Zničená postava muže - nafoukle bradavky strie atd :(



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Zničená postava muže - nafoukle bradavky strie atd :(  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Zničená postava muže - nafoukle bradavky strie atd :(
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
dasene


PříspěvekZaslal: po září 30, 2019 9:24 am    Předmět: Zničená postava muže - nafoukle bradavky strie atd :( Odpovědět s citátem

Zdravím Vás.

Už dlouho, tak trošku potají sledují toto fórum, a chtěl bych se konečně změnit.
Už od malička jsem tloušťík a nijak jsem to neřešil, před problémy jsem se v mládí schovával za alkoholem a trávou...
Jak mi začala růst asi ve 14 prsa, od té doby jsem nikde nesundal tričko a dál se ukájel všemožným nezdravym jídlem a alkoholem a trávou....
Dnes je mi již 27 a už to takhle nejde dál. Jen nevím pořádně jak začít a jestli vůbec jde ještě to moje tělo (vizuálně) opravit.... Pro představu jsem dal foto zde

postimg.cc/gallery/ncddra04/

Už mne nebaví se stále před známými vymlouvat proč nejdu k vodě apod. : (
Začal jsem jist pravidelněji omezuji pečivo, ale moc se výsledky nedostavují, asi kvůli večerním přežíranim - do večera se držím ale někdy to prostě přeženu tak že se opravdu přežeru : (
Jinak jsem začal jist kuřecí prsa na páře, hodně zeleniny, syrové (hlavně rajčata) a dušené. A hovězí na způsob rare steaky
Děkuji, už nevím kam se obrátit
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tomáš
Moderátor


PříspěvekZaslal: po září 30, 2019 9:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj,

ono tohle všechno je běh na dlouhou trať a nikdo ti tady ti asi nijak důkladně neporadí, protože by bylo pravděpodobně jednodušší o tom rovnou sepsat knížku. :-)

Když jsme u té knížky, koukni třeba na moderní výživu ve fitness a kulturistice, která je opravdu super a nabízíme ji.

Jinak jde prostě o to vynechat alkohol a trávu (to ti asi došlo), naučit se jíst kvalitně a pravidelně, najít si nějaký denní režim, který dokážeš dodržovat (dostatečně spát atd.), sportovat (není nutné jen fitko, ale prakticky jakýkoliv pohyb)...

Ber to jako životní styl, uč se, koukej na videa, dej si třeba schůzku s nějakým dobrým kamarádem / trenérem / výživovým poradcem, aby ti zodpověděli třeba nějaké tvoje otázky atd. Věř mi, tohle jsou strašně těžké otázky na zodpovězení.

Nemůžeš chtít výsledky během pár týdnů, jedná se o měsíce, klidně i roky, ale určitě to bude stát za to a budeš se cítit o mnoho lépe. Nejdůležitější je vytrvalost a nevzdat to po jednom měsíci.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
OukyDouky


PříspěvekZaslal: po září 30, 2019 10:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

1) Zhubni (článků a příspěvků jsou tu desítky, jestli to nechceš nastudovat, zaplať si dobrého poradce/trenéra)
2) Pokud budeš mít pořád prsa nebo přebytek kůže, zajdi k lékaři.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dasene


PříspěvekZaslal: út říjen 01, 2019 11:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jasně. Budu se muset snažit, horší to je u mě s nějakým pohybem ... Nebaví, ale třeba neudělám ani 1 klik jsem zjistil....

Jinak myslíte že ty nafouklé bradavky je gynekomastie?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
OukyDouky


PříspěvekZaslal: út říjen 01, 2019 11:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Může nemusí být. Můžeš zkusit nejdřív zhubnout nebo jít s tím rovnou k lékaři. Zákroky na gynekomastii hradí normálně pojišťovna.

Hlavně se začni hýbat jakkoliv a přestaň hledat výmluvy a zázračné recepty.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikdy-není-pozdě


PříspěvekZaslal: út říjen 01, 2019 1:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tomáš napsal:
Ahoj,
ono tohle všechno je běh na dlouhou trať a nikdo ti tady ti asi nijak důkladně neporadí, protože by bylo pravděpodobně jednodušší o tom rovnou sepsat knížku. :-)


Pokud ten úvodní dotaz není zase nějaká trollovací provokace (jako poslední dobou často na tomhle fóru, navíc mi to podle konstrukce dotazů připadá jako stále stejný autor s novými nicky), tak navážu na tu úvodní větu:

Nejdůležitější je si uvědomit, že sis domrdával tělo více než dekádu, píšeš od 14 do 27. To znamená nečekat, že za pár týdnů konzumace kuřete na páře se to nějak zázračně spraví, výsledky můžeš čekat nejdřív za půl roku pravidelných sportovních aktivit. K úspěchu potřebuješ především VYTRVALOST a TRPĚLIVOST.
O tom, jestli si nechat ufiknout cecky, začni vážně uvažovat až po roce cvičení, podle výsledků. Je klidně možné, že geneticky prostě máš tu partii vyvinutější, a proti genetice je těžký bojovat. Pak bych se vůbec nestyděl si nechat pomoci upravit vzhled kosmetickou operací, proč ne.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Zničená postava muže - nafoukle bradavky strie atd :(
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: