DAVID.LOPAN - PODZIMNÍ POHODA a trocha MMA

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 26, 27, 28

odeslat nové téma  Odpovědět na téma - DAVID.LOPAN - PODZIMNÍ POHODA a trocha MMA  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> DAVID.LOPAN - PODZIMNÍ POHODA a trocha MMA
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
DAVID.LOPAN

PříspěvekZaslal: út říjen 08, 2019 1:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink pátek

DŘEPY - up to 3x100
BENČ - up to 2x3 s 100
+záda, hamy, bic, tric

50 minut

zapomněl jsem zapsat a tak páteční a pondělí (včerejší)

trénink 7 ŘÍJNA - pondeli

ČELNÍ DŘEP - 5x60, 5x70, 2x3 s 80, 5x70
BENČ - 5x60, 5x80, 5x90, 2x100, 2x110
PŘÍTAHY S T OSOU - 5x

doplňky: biceps a břicho

50 minut

Nic zajímavého. Rutina. Začíná na mě dopadat zima a moc se mi nechce cvičit. Minulý týden jsem byl i na MMA jen jednou. No, nevadí. Stejně jsou to jen takový srandy. Nakonec umřeme a bude to jedno. Pohoda.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DAVID.LOPAN

PříspěvekZaslal: st říjen 09, 2019 2:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink ÚTERÝ 8. ŘÍJNA

MMA

80minut

včerejší MMA. Bylo nás tam hodně, což znamená sparingy.
První tedy nácvik armbaru a přelejzačky do dalšího armbaru-pár minutek.
4x2 minuty MMA ťukaná - lehčí sparingy postoj.
4x3 minuty MMA komplet - sparingy naplno
3x3 minuty GRAPPLING
mezitím pauzy 1-3 minuty. tak různě.
Povedlo se mi pár armbarů, z čehož mám radost. Repertoár se rozšiřuje. Navíc tenhle druhý druh armbaru my jde lépe. Krásnej záhlaváček, když jsem byl u zdi a borec to nečekal. Nějaké porazy na nohu. Krásná kimura...

Soupeří různí. Lepší, horší...Jeden ultrazabiják. S tím jsme šli komplet. Během deseti sekund mi dal asi 3xpěstí, což mi nechutnalo, tak jsem se rozhodl přežít (stejně mě šetřil a hodně) a hodil mu poraz. Vyšlo to. Získal jsem tak 10-15 sekund, než se zase dostal na nohy, hodil jsem ho tedy znova (tohle mám na těch chvatech rád. Můžete hodit i daleko lepší lidi) opět jsem dostal 10 sekund života. No a pak už mě jenom mlátil asi 40 sekund v různých pozicích. Jen mě tak ťukal, ale stejně.
Pěkné. fyzička dneska nějak zázračně stačila.
DAVID.LOPAN

PříspěvekZaslal: pá říjen 11, 2019 12:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink ČTVRTEK 10. ŘÍJNA

MMA

75minut

Tak dneska zase sparingy. Žádnej nácvik, jen boj .o)
5X2 minuty POSTOJ - lehčí ťukačka
3x3 grappling
1x3 minuty MMA KOMPLET

Klasické různé etýýýdky.
V postoji ťukačka. Pokud to není komplet, tak mi to moc nejde, ale zkouším to. Jedno kolo s Voldemortem. Šetřil mě a ťukal. Pak rozjel nohy, což jsem ani nevěděl, že umí. Peklo. Zabil by mě .o)
Přišel tam jeden 60kg kluk/172cm cca. Jel jsem s ním pak grepec. Lehounce. Teda já jel lehounce, on naplno. Tohle obdivuju, tyhle váhovky to mají fakt těžké. Musíte být o 2-3 třídy lepší než ostatní abyste vůbec měli šanci. Byl jsem na něj ultrahodnej, ale stejně toho měl chudák po 2 kolech dost. Pak těžkej grappec s jednim zabijákem. Remízka.
Nakonec ještě komplet s Voldemortem. Zase mě dvakrát, třikrát ťuknul a já věděl, že nemám šanci, tak jsem po něm skočil a hodil ho. Podařilo se mi zázračně přelézt do Kesa Gatáme, bohužel bez lámání ruky a škrcení v tomto na něj neplatilo, zkoušel jsem přelézt na kříž, ale furt mi tam cpal hnáty, ani jsem nevěděl jak a byli jsme v postoji u zdi. Semtam mě ťuknul, ale tak napůl jsme se drželi a on čekal, tak jsem ho zase hodil. Nečekal to a nestihl se zapřít (vysloužil jsem si za to pochvalu on trenéra-je na mě hodnej). Zase jsem spadl
do Kesa gatáme, chvilku ho držel, zjistil, že je to k prdu, zkoušel přejzat a pak zazvonil gong. S infarktem jsem se doplazil do šatny. Nicméně jelikož většina sparingů dnes nebyla náročných, tak jsem se potom cítil velmi dobře a nezmlácen.
DAVID.LOPAN

PříspěvekZaslal: po říjen 14, 2019 11:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink PÁTEK 11. ŘÍJNA

ZERCHER DŘEP - 4x10 s 45kg
PŘEDKOPY - 4x
ZANOŽOVÁNÍ - 4X
GLUT HAM RAISE s dopomocí- 3X
ÚZKÝ BENČ - 5x40, 5x60, 2x5 s 80
TWO ARM KETTL PRESS - 3x6 s 16+20kg

doplňky: 8xzáda, zadky ramen, středy ramen.
60 minut

Pohodička. Nicméně v sobotu a v neděli jsem byl slušně zrasenej. Kombinace MMA+poska někdy holt dává. Až dnes v pondělí se cítím zregenerovaný.
DAVID.LOPAN

PříspěvekZaslal: út říjen 15, 2019 8:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink PONDĚLÍ 14 října

DŘEPY - 4x60, 4x70, 4x80, 4x90, 4x100
ŠIKMÝ BENČ - 8x60, 2x5 s 80, 8x60

doplňky: pullover s jednoručkama, 9sérek kladky záda, biceps

50 minut

Dřepy těžké už od 60kg. Musel jsem se tomu smát (brečel jsem až v šatně). Zbytek taky těžký. Asi na mě padá stáří a nebo podzimní únava. Tzn. bez opasku bych dal 1x120 :D jako benč a s opaskem tak 140. Teď nevím, co je smutnější :D Naštěstí nejsem trojbojař .o))
DAVID.LOPAN

PříspěvekZaslal: st říjen 16, 2019 8:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink ÚTERÝ 15. října.

GRAPPLING

90 minut

Po pondělku zničenej. Pravděpodobně pullover. Nejsem na ten druh pohybu zvyklý a total mě to zmastilo :D
Konečně grappling a techniky. TeĎ jsme se furt řezali a mě to už chybělo...
Nácviky z cross armlocku čili juji gatame, jak to dotáhnout, urvat. tzn. páčení zápěstí a předloktí, vytahování ramene...
+Z toho vlezení do trianglu. Všechno jsem znal, ale občas tam měl drobné technické chybky, takže jsem to kvitoval s potěšením.
Pak páčení achilovky, když je soupeř na zemi a vy stojíte-jak se s tím dostat na zem a urvat to. taky klasika a taky jsem tam měl chyby.

+ cca 10x3 minuty grappling ze země s 1 minutou pauzy.
Různí soupeři, různá obtížnost. Spíše horší až na jednoho. Semtam vykouzlim staronovou techniku a mám radost.
Dobré. Nicméně pak jsem byl total zrasenej a dnes také, ale příjemně.
DAVID.LOPAN

PříspěvekZaslal: pá říjen 18, 2019 12:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink ČTVRTEK 17. října.

MMA

90 minut

Nácvik trianglu z želvy
nácvik armbaru, kdy člověk přejde na druhou ruku a páčí zase druhou (velmi šikovné)

pak cca 8x2 kola MMA postoj bez hodů s boxerskýma rukavicema.

Nakonec otužovačka: Postavíte se ke zdi, zatnete břicho a trenér vás tam mlátí rukavicema.
Dostal jsem pochvalu za výdrž a tvrdé břicho. Holt špeky chrání .o)
Pak lowkicky od jenoho kickboxera. Dostal jsem 4 na každou nohu a dneska se nemůžu skoro posadit. Brutální bolest. Ale někdo vydržel jen 1 nebo 2.

Dneska bude poska tak uvidim jestli budu moci nějak dát nohy...Nechme se překvapit.
DAVID.LOPAN

PříspěvekZaslal: pá říjen 18, 2019 11:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

trénink PÁTEK 19. října.

LEGPRESS - 4x15
BENČ - 5x60, 5x80, 5x90, 3x95, 2x3 s 100
PŘÍTAHY S T-OSOU - 5x

doplňky: záda kladka, triceps, 6 sérek zadky ramen.

WRESTLING 25 MINUT - NÁCVIK HODŮ
90 minut

Stehna jsou v hrozném stavu z těch včerejších lowkicků. Zajímavé je, že ačkoliv skoro nemůžu chodit, tak nemám modřiny. Jen vypadám jako kdybych byl solidně retardovanej. Dřepy nepřicházeli v úvahu. Legpress lehce a v né plném rozsahu šel. Zbytek normal.
Pak wrestling s kámošem. Jenže bez noh nejde nic nacvičovat (kdo by to byl řekl). Šlo pár záhlaváků, párkrát jsem jel hod, že se dostanu za něj a hodim ho přes nohu. To šlo, pak jsem mu víceméně kopal lowkicky do nohou. Chtěl se nechat okopat a mě se to hodilo...

odeslat nové téma   Odpovědět na téma - DAVID.LOPAN - PODZIMNÍ POHODA a trocha MMA Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 26, 27, 28
Rychle na stránku:

Přejdi na: