Denníček "Dobre už bolo" Carabasa


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 270, 271, 272 ... 387, 388, 389  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bucco


PříspěvekZaslal: út říjen 08, 2019 12:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Wau škoda len že tvoje dvojky sú v tieni tricepsového a ešte lepšieho bicepsového výkonu týpka za tebou
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út říjen 08, 2019 5:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

seš peakovací mašina, congratzz! 240 budeš muset vybojovat, síla tam je.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: út říjen 08, 2019 6:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pekne pekne s wrapmi aj 255 :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st říjen 09, 2019 7:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

bucco napsal:
Wau škoda len že tvoje dvojky sú v tieni tricepsového a ešte lepšieho bicepsového výkonu týpka za tebou


To je Maťo, tréner, asi niekomu niečo ukazoval

vlk# napsal:
seš peakovací mašina, congratzz! 240 budeš muset vybojovat, síla tam je.


To si povieme tak o dva týždne, keď tu budem sklamane písať

maciak napsal:
pekne pekne s wrapmi aj 255 :)


Keby som mal skutočné wraps, tak možno, ale tie moje sú lacné šmejdy len o trochu pevnejšie ako elastický obväz





Včera na programe Joker, potešilo, je to mocný film, konečne žiadny digibordel, nastajlovaní Kenovia a barbínky v úlohách superpompéznych zázračnohrdinov, efekty a chujoviny, ale premakaný charakter a efektné scény.
Jo a urobil mi radosť bradato-vlasatý borec, ktorý ma cestou z hajzlu zastavil (on si ma premeriaval nejak už predtým, asi pátral, či som to ozaj ja, zatiaľčo ja som si vravel, že som asi fešák, keď sa za mnou už obracajú aj chlapi), že sleduje môj log a že vyzerám väčší takto zoči voči (bol inak asi dvakrát väčší než ja ), ale na veľký pokec to nebolo, tešil som sa na svojich 6 litrov popcornu a pomaľovaného psychoša, takže som utekal.
Každopádne, netušil som, že aj nejaký Košičan to tu sleduje - keď tak sa ozvi a dáme spoločný tréning alebo čosi

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt říjen 10, 2019 8:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Bench press (stopky):
1x3x60kg
1x2x80kg
1x2x100kg
1x1x120kg
1x1x130kg
1x1x140kg
1x1x150kg
1x1x160kg PR!
1x0x165kg skúsil som touch and go, ale tricáky už uvarené, je to aj na videu

Slingshot bench press:

1x2x160kg
1x3x160kg

Speed reps:
3x3x115kg

Drepy:
1x3x20kg
1x3x60kg
1x3x100kg
1x3x140kg belt on
3x3x165kg

Facepulls - kladka:
4x8

Hodnotenie tréningu: Žmýkanie silovky pokračuje. Dnes teda progress o 5 kilo na pauzovaný bench press. Maximálne som dal 155 na suťaži (už vtedy s rezervou možno aj na tých 160, ale to sa nedozvieme), čiže toto ma logicky mega potešilo. Navyše som trochu bojoval s lavičkou, je debilne úzka a padajú mi z nej ramená, čo vidieť aj na videu, tá negatívka nevyzerala vôbec dobre, ako vrch tela nemal oporu. Napriek tomu som to vybojoval a pretože som na tlaky vcelku lempl, hrozne ma to potešilo.
Skúsil som z hecu aj 165 s odrazením, začalo to super a myslel som, že to mám, ale tricáky už som mal totálne rozbité z predošlých ťažkých jednotiek. Tesne pred dotlačením si ruky povedali, že môžu fuckovať môj detinský ego lifting a svojím drzým štrajkom mi zničili pokus, ale vôbec to nevadí, to už bolo len tak z recesie a rukám nedoprajem tú radosť, že mi pokazia náladu.
Dotlak som trochu potrénoval so slingshotom, škoda, že som nenatočil tú trojku, ale len dvojku. Ale to je fuk, je to len doplnkový cvik, ktorý som si ale celkom obľúbil.
Speed reps už celkom boľavé, zápästia a lakte, aj ramená už sa na to tvárili neveľmi radostne, ale povedali si, že toto jedno mi ešte dovolia dokončiť v poriadku. Ale verím, Že keby som sa pokúsil ešte o jednu sériu, s praskotom Grónskeho ľadovca by sa mi utrhali všetky úpony sveta.

Ale drepy, ah doprdele
Zložiť sa pod činku s poskracovaným hrudníkom, držať ju s boľavými zápästiami a prenášať váhu na totálne mŕtve lakte, to bolo skoro také zlé, ako pokúsiť sa o techniku a hĺbku s totálne vytuhnutým spodkom tela Neborácke nešťastné telo v panike nevedelo, čo so sebou, veď len pred 2 dňami tam drepovalo 230ky a tešilo sa na zaslúženú dovolenku a zrazu som ho nútil do aktivít, ktoré boli svojou príjemnosťou podobné operácii slepého čreva krompáčom bez anestézie. Ale prežil som to a môžem sem písať, ako strašne napikachu to bolo.

Na záver už len facepulls, trocha gay cvik, ale ramenám sa páčil po tých benchoch.

Keď som došiel, akurát sa tam motkala a cvičila Rasputinka, v legínach, ktoré svojím vybombeným zadkom doháňala do úplných elastických extrémov, mala nejaké také to tričko s holým bruchom, celé super a čarokrásno, ale mňa úplne neromanticky chytilo sranie a než som vytrestal míšeň, ona už bola osprchovaná a na ceste domov Erotická story ako víno.
Miesto nej žiaľ zas prišla plastiková kreatúra a pretože cicky treba ukázať a silikón sa gravitácie nebojí, nemala podprsenku a cez športové tričko všade mávala bradavkami veľkými ako môj palec, bolo to celé hnusné a cítil som sa veľmi nekomfortne a to píšem ako človek, čo videl nahého Riša v šatni.
Nová borka na recepcii nám sľúbila hudbu na želanie, chceli sme ACDC. Skoro sa jej podarilo to pustiť, keď bolo treba, pri facepulls sa konečne ozvalo "TNT", tak sme sa na tento extrémne brutálne ťažký cvik mohli mega hecnúť...
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po říjen 14, 2019 8:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mŕtvola:
1x3x60kg
1x3x100kg
1x1x140kg
1x1x180kg belt on
1x1x200kg
1x1x220kg
1x1x245kg PR na klasiku
https://www.instagram.com/p/B3gYpOSnnug/

Speed reps:
3x3x170kg

Hyperextenzie:
4x8

Zakopávanie na stroji:
4x8x60kg s podržaním

Board press:
1x5x60kg
1x5x100kg
5x5x115kg

Brucho

Hodnotenie tréningu: Posledný peakovací tréning (áno áno, bol v piatok a zapisujem až dnes, jajks, flákam to hrozne) sa celkom podaril. Už sme toho mali so Štúrom ozaj dosť, všetko už bolelo, ale hecli sme sa a dokopali to úspešne do cieľa. Na mŕtvoly som sa pozabudol a zatiahol som si opasok ako na drepy, teda o jednu dierku užšie, než bežne dávam na ťahy. Bola to chyba, vyplo mi to brucho a teda maxko vyzerá ako vyzerá, poohýbalo ma jak gumové chrbtice slovenských politikov. Celkom slušná mačacina, v kombinácci s mŕtvymi hamstringami som si to teda užil. Ale vyšlo, mám nové tréningové maxko klasikou. A navyše s technikou vie ťahať každý, ale bez nej, to je frajerina!!!
Uvidíme, či deload pomôže a ešte to nejak posuniem, s mŕtvolou to mám ťažké a neviem odhadnúť, koľko rezervy tam ešte je. Ale hádam by mi stačilo aj potvrdiť 245 s lepšou formou.
Tak či tak zlepšenia zatiaľ sú slušné, keď vezmem do úvahy, že som ich skúsil len tak v rámci peaku:
- drepy som z maxka 230kg urobil 2x230, čiže tých 5 až 10 kilo by tam mohlo byť na jedno opáčko
- tlak so stopkou som zlepšil o 5 kilo z 155 na 160, ale rezervu už tam nevidím
- klasickú mŕtvolu som z 240 zmenil na 245

Štúr sa pokúsil potiahnuť 180. Nasal do seba takú hromadu tabaku, že mu opuchla hlava a slzy mu tiekli po licach, sople vyrazili z nosa, sliz z ucha a nechcem vedieť, čo sa udialo poniže pása, ale ani s tým nepohol. Je to záhada, 170 zdvihol s brutálnou rezervou a pridal len 10 kilo a už s tým ani necukol zo zeme. Divné a navyše vyplytval pol kila tabaku. Ale už som kúpil ďalší.
Po tých mŕtvolách už som pookrial, najhoršie sme mali za sebou, aj keď ešte tam trochu hrozil ten bench Nakoniec to šlo, ale už som cítil ramená aj lakte aj všetko a bolel ma celý život.

Gym bol prázdny, tradične, pretože piatky sú proste také. Kľudne sme mohli cvičiť holí bosí a prdieť pri tom, ale Rasputinke by sa to asi nepáčilo Po tréningu som sa pokúsil o napumpovanú fotku, ale Štúr fotí horšie, než ťahá, takže som tie rozmazané bledé machule bez svalov zmazal
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po říjen 14, 2019 9:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem



Dominik pre nas vystruhal plagatik
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bolgi


PříspěvekZaslal: po říjen 14, 2019 11:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Gratulujem k PR, uz len 5kg k stvrttone

Ale neda mi - pytal si sa ma, co som take spravil pri mrtvole, ze som si vysunul platnicku a bolo to presne toto. Presne takto vyzerala moja mrtvola pri ktorej som sa zranil. Este pred odlepenim zo zeme som stratil pevnost, vystrcil rit a uvolnil sa mi spodny chrbat. Roky mi to prechadzalo, vzdy som to nejako urval, ale stacilo ze raz si platnicka povedala dost a bol koniec. A potom mas veru ine starosti ako riesit v ktorom cviku si najblizsie spravit osobak (napriklad ako si sadnut na hajzel, alebo zaviazat si snurky ).
Tebe sa to samozrejme nemusi nikdy stat, ale ked vidim u teba ten isty pohyb, pri ktorom som sa zrakvil, tak mi neda ta na to aspon upozornit
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po říjen 14, 2019 11:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

bolgi napsal:
Gratulujem k PR, uz len 5kg k stvrttone

Ale neda mi - pytal si sa ma, co som take spravil pri mrtvole, ze som si vysunul platnicku a bolo to presne toto. Presne takto vyzerala moja mrtvola pri ktorej som sa zranil. Este pred odlepenim zo zeme som stratil pevnost, vystrcil rit a uvolnil sa mi spodny chrbat. Roky mi to prechadzalo, vzdy som to nejako urval, ale stacilo ze raz si platnicka povedala dost a bol koniec. A potom mas veru ine starosti ako riesit v ktorom cviku si najblizsie spravit osobak (napriklad ako si sadnut na hajzel, alebo zaviazat si snurky ).
Tebe sa to samozrejme nemusi nikdy stat, ale ked vidim u teba ten isty pohyb, pri ktorom som sa zrakvil, tak mi neda ta na to aspon upozornit


Som si vedomý, že to nie je ukážkový ťah. Čiastočne spôsobený tým opaskom, čiastočne už váhou
Spodný chrbát inak držal, ja guľatím vrch chrbta, čo je, myslím, ok. Ja som sa najprv zdesil, keď som videl video, ale potom mi došlo, keď som to opzrel ešte raz, že lesklý oblúk opasku mi vizuálne akoby zaguľacuje kríže, lebo splýva s tričkom.
Ale samozrejme, ako som písal, ten ťah nie je ideálny a prdnúť môže čkoľvek kedykoľvek, no
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: po říjen 14, 2019 12:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Gratulujem k osobaku.
Teraz ale budem chvilu za zleho, oproti tej 240ke (ak si spravne pametam) nieje vidno narast sily len si viac skurvil techniku. Ako som ti uz pisal aj na instagrame, tento setup by ti sedel ak by si mal tak o 40kg viac svalov v spodnej pozici, ved ty tahas sirsie ako drepujes a mas spicky menej von ako na drepe, co je presne naopak. Dokonca ani 200kg strogmani netahaju klasiku sirsie ako drepuju. Tym postojom sa ochudobnujes o zapojenie zadku a hamstringov.
Akoze klobuk dole nad tvojou silou, ja by som takto nepotiahol ani 100, cize vidno ze chrbat mas solidny a zatial drzi, otazne je ako dlho.
Uprimne si nemyslim ze touto technikou sa dostanes nad 260.

Po debate s dankou sme sa rozhodli ze na 90% dojdeme na mikulasa nieco podvihat, takze ak sa nieco nestane vidime sa, ak pojdete autom mozme sa stretnut v ba a ist spolu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po říjen 14, 2019 12:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nie si za zleho, naopak.
Autom asi nepojdeme, my tradicne chodievame zlutakom nocnym, aby sme sa mohli k sebe tulit a spinkat pokope ako orangutani, ktorych beztak pripomina aj smradek, co mame v kupecku. Takze asi kazdy po vlastnej osi.
Kazdopadne, budem rad, ked ten tah pozries a spripomienkujes osobne (aj zvysok cvikov, samozrejme).
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po říjen 14, 2019 4:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

maciak napsal:
Po debate s dankou sme sa rozhodli ze na 90% dojdeme na mikulasa nieco podvihat, ...

to se nám ta prezenční listina plní
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seeya


PříspěvekZaslal: po říjen 14, 2019 5:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bolgi, u teba si myslim zohralo rolu to ze si taketo ultratazke opakovania daval velmi casto (trening co trening co si pamatam). Telo to dako rozdycha ked mu sem tam nalozis, ale nemyslim ze je na prospech veci, ked to takto hrotis stale. Zvlast klasika mrtvola je v tomto velka zakerna kurva lebo ojebanim techniky sa da “zadarmo” prihodit dost kil. Ale co ja mozem vediet s mojim hobby pristupom :D
_________________
bp:135@92 sq:180@87 dl(s):240@87 mp: 90@87 pullups 4x60(ng) mu:10x natty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út říjen 15, 2019 8:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Drepy pauzované:
1x5x20kg
1x3x60kg
1x2x100kg
1x1x140kg belt on
1x1x180kg
1x2x200kg napohodu
https://www.instagram.com/p/B3oBcECHodM/

Speed reps:
2x3x150kg

Zhyby:
4x4xCarabas

Bench press stopky:
1x4x20kg
1x4x60kg
4x4x100kg

Hodnotenie tréningu:
Diloudík je fajn fajn fajn. Drepy išli úplne parádne, dvestovku som so stopkou nikdy neskúšal, dvesto stále vnímam ako nejakú hraničnú váhu, kedy končia srandy, ale nakoniec spokojná pohodová dvojka so stopkami. Lepšie, než som čakal, keď mám byť úprimný.
Po dlhom čase zhyby, trochu ponaťahovať chrbát sa hodí, ah jaj, cítil som, že už asi dva mesiace to nejazdíme Nie, že by to bolo nejaké ťažké, ale cítim plachty ešte teraz.
No a benche boli asi najhoršie, cítim stále rameno a šľachy okolo lakťov, až si myslím, že ten posledný slingshot minulý týždeň som si asi mohol odpustiť. Ale nič to, reálne do pokusu o maxko na tlaku mám ešte osem dní, to sa hádam ešte stihne spamätať. Neobmedzuje ma to nijak veľmi, ani to nebolí, len také je to celé opatrné, keď s tým tlakujem.

Inak na rozdiel od piatku brutálne plné fitko, hromady vrabčákov a tlstých starých pánov v žabkách s uterákmi okolo krku. Z toho dôvodu nám ani Rasputinka nechcela robiť personálneho DJa, tak mi len na tú dvojku drepov pustila ACDC a zvyšok už nechala gaysongy z gymradio. Horšie ale je, že na drepové maxko nemá smenu a tým pádom je muzika a celá atmosféra v ohrození. Čas oprášiť slúchadlá, myslím. Radšej mať okolo hlavy kus plastu, ako počúvať vokály starej dobrej starej Dary Rolinc.

Celý tréning sme museli počúvať blbé kecy o detských váhach, ktoré máme naložené, aj keď teda väčšina (všetci...) z tých komentátorov nevideli 200kg drep ani v najvlhkejšom sne, ale rátam, že to mysleli asi v dobrom a len sa úprimne podivovali, že si v kľude drepujeme ľahké váhy. Len ma to proste popudzuje Podobné srance (Grimley dík za nové slovo) sme počúvali, aj keď sme po 40 minútach zbalili veci a šli po ultrarýchlom tréningu do šatne
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt říjen 17, 2019 7:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Bench pres pauzovaný:
1x3x60kg
1x2x100kg
1x1x120kg
1x2x140kg
https://www.instagram.com/p/B3tLFGsn3MB/

Speed reps:
2x3x100kg

Drepy pauzované:
1x3x60kg
1x3x110kg
2x3x150kg

Face pulls:
3x8

Hodnotenie tréningu: Deload tréning číslo dva. Energie milión, ale tak to má byť, keď nemám žiaden výdaj a príjem si držím poctivo, lebo som tlsté pažravé prasa. Rameno držalo, nič nebolelo, tak som si dal pekné poctivé stopky. Odsýpalo to ľahko, lebo však som dokopy ani nič nepodvíhal. Ale aj tak sme museli najprv čakať, lebo bench bol obsadený nejakým snaživým vrabčákom, ktorý asi po každej sérii dal na instagram, fejsbúk, twitter, QQ, QZone, Weibo, Tumblr, Telegram, Baidu Tieba, LinkedIn, LINE, Snapchat, Pinterest, Viber and VK status "hotovo!". Nakoniec mu asi zdochla na telefóne baterka, tak sme sa dostali na lavičku aj my.
No, každopádne teda benche OK, v piatok asi dám jednoručky, Štúr pôjde cvičiť v iný čas a nemal by mi kto podať činku. Ale pohodka, aj sa celkom teším na zmenu a moje "výkony" v maxkovom týždni to už neovplyvní.
Drepy čip čop, ako by povedal Rišo, keby ešte niekedy prišiel na tréning. 150ka nie je váha, takže som to oddrepoval, len tak zasvišťalo.
No a facepulls, snažím sa pošetriť spodok chrbta, nech mi neuletí platnička do vesmíru jak Bolgimu Dúfajme, že ešte vydržím a v Prahe potom hádam dostanem rýchlokurz mŕtvoly a nebudem sa tu za svoje ťahy hanbiť

Hudba bola naprd, ale pri benchi mi to tak nevadí a za 40 minút sme aj tak šli do sprchy. Rasputinka prekvapená, ako rýchlo sme skončili a mal som na jazyku jej povedať, že viem skončiť aj oveľa rýchlejšie, ale niečo mi vravelo, že to by nebola dobrá reklama

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 270, 271, 272 ... 387, 388, 389  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: