Denníček "Dobre už bolo" Carabasa


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 273, 274, 275 ... 387, 388, 389  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
decarabas


PříspěvekZaslal: út listopad 05, 2019 9:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Drepky:
1x6x20kg
1x2x60kg
1x2x100kg
1x1x140kg belt on
1x1x180kg
1x1x200kg
2x2x215kg
https://www.instagram.com/p/B4eNXejhjpm/

Speed reps:
3x3x155kg

Box squats:
3x3x155kg

Bench press:
1x5x60kg
5x5x107.5kg

Deadlifty s pauzou medzi reps:
1x1x60kg
1x1x100kg
1x1x140kg
5x3x170kg belt on

Hodnotenie tréningu:
Môj najobľúbenejší a zároveň najbrutálnejší tréning z celého týždňa. Trocha nervozita bola, pomenej som jedol posledné dni, lebo som mal dovolenku a víkend a doma nikdy nejem tak poctivo, plus ten hamstring stále trochu strašil. Dvestovka mi prišla pomerne ťažká, ale chvalabohu sa to rozhýbalo a aj pracovné série nakoniec odsýpali vďaka slúchadlám, muzike, hecovaniu a dobrej nálade. Prirodzene som podvedome pri rozcvičke ucukával od zraneného hamstringu, ale nič nebolelo, tak som sa prinútil ísť normálne a preniesol som váhu poctivo aj na ľavú nohu. A hamstring podržal, takže wolverin mode fungoval dobre. Sakra by ma mrzelo, keby som nemohol drepovať, keďže to je jediné, čo mi ako tak ide. Okrem varenia, ale to zas v posilke veľmi nevyužijem.
Speed reps a dosedy klasika, pim pam, čip čop, zdržiavala len Aďazonka, čo sa občas votrela medzi mňa a zrkadlo a robila drepy, potom sa šlo na benche. Cítim unavené ramená a pobolievajú zápästia. Budem musiet vymyslieť nejaký oddych, lebo prejsť zo silovky do silovky nie je až taký problém svalov alebo hlavy, ale umierajú mi z toho moje ektomorfné miniatúrne šľachy a úpony a kĺbovité miesta, ktoré mám tenké ako pavúčí pipík. Fun fact: pavúk ako každý iný hmyz je pre malého Pepka "muha", lebo som mu raz ukazoval, ako vyháňam z bytu utierkou muchu.
Kolená som si vyriešil k plnej spokojnosti a funkčnosti, ale nerád by som, aby mi odišli zápästia alebo ramená Niečo vydumem, nejaké strečingy a rehab cviky, to neuškodí. Inak ale váha oničom, takže som to tam nasekal rýchlo, stručne a jasne, nekompromisne a drsne, husto a frajersky, len tak svišťalo.
Na záver mŕtvoly. Pôvodne som mal ísť 180, ale som pussy a nechcel som moc machrovať, jednak hamstring, jednak som bol celkom vyžmýkaný po drepoch. Hneď prvým opakovaním pracovnej série som si veľmi dynamicky a speedovo jebol činkou po vajciach, takže som si z 15 sekundovej pauzy urobil 30 sekúnd, aby som to predýchal a dýchal som mocno, aby som vyhnal guľky z bruška zasa von. Ale inak dobre Nohy mám zdreté od holení až do polky stehien, takže ťahanie na seba asi fungovalo, zároveň mi tak neumieral spodný chrbát, toto beriem ako znaky, že technika sa darila. Pravda, nie je to 240, tam by to asi také svižné nebolo, ale beriem tú klasiku teraz ako doplnok k sumu, takže to netreba hrotiť.
Z tréningu som odchádzal dobitý, unavený a hladný, ale spokojný, lebo to vyšlo pekne. Zatiaľ spokojnosť.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: út listopad 05, 2019 9:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Tak ideme prípravu na Prahu!
Drep:
...
1x6x210kg PR!

...ještě ke staršímu zápisu, vypadá to, že jsi svůj trénink posunul na novou kvalitativní, resp. kvantitativní úroveň na čo by si sa je**l s 200 amrap... 6x210 a ostatní můžou roztrhat permice a vysypat protein do Hornádu nebo jiného potoka, který bude po ruce ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt listopad 07, 2019 9:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
na čo by si sa je**l s 200 amrap... 6x210 a ostatní můžou roztrhat permice a vysypat protein do Hornádu nebo jiného potoka, který bude po ruce ;)


Hej a potom príde na pretras mŕtvola a môžem trhať permicu ja



Bench press:
1x5x60kg
1x2x100kg
1x2x120kg
2x2x137,5kg
https://www.instagram.com/p/B4jWFbhBZ_N/

Speed reps:
3x3x107,5kg

Board press:
3x3x107,5kg

Zhyby:
5x5xCarabas

Drepy:
1x5x60kg
1x5x100kg
5x5x155kg belt on

Brucho:
4x10

Hodnotenie tréningu: Ďalší ubolený tréning, tlakově zariadenie môjho tela začína mať dosť.
Po príchode do fitka ma upútal vrabčák, ťahajúci mŕtvolu. Samozrejme, aby udržal formu, kontroloval sa v zrkadle, čo mal po pravej ruke, jeho krčná chrbtica istotne hrkotala radosťou. Keď sa náhodou pozeral pred seba, bolo to len preto, že tam občas drepovala borka v elasťákoch a samozrejme pre nevycválaného puberťáka škoda ju trochu neomrknúť.
Borka ale čoskoro zmizla z jeho zorného poľa a dávala si strečing v miestnosti, kde sme s Rišom rozhýbavali naše zatuhnuté praskajúce boľavé telá. Síce celý čas mlčala, ale my rozhodne nie a po všetkom tom kokotogeňopičovaní má traumu zaručenú na pol roka. Pochybujem, že ju tam ešte uvidíme, naisto preplakala celú noc. Ale tak vykecali sme sa...
Benche neboli ťažké, len ako som už spomínal, zápästia a lakte začínajú byť hodne utrápené. Zajtra vynechám slingshot tlaky a nechám tým šľachám a úponom trochu prázdniny. Ak to nepomôže, vymyslíme iné opatrenia.
Na board press sme boli len dvaja, tak sme si podávali činku: benchujúci ležal, spotter podal činku, potom obehol stojan, kým benchujúci držal, položil mu board na hruď a išlo sa. Takže mi Rišo podal činku a ja som držal. Rišo pozeral a ja som držal. Rišo stále pozeral a ja som držal. A držal. Až som po polhodine nevydržal a povedal: "Poď, TY KOKOT" a on sa pomrvil a začal mi trhať činku z rúk, lebo neviem, čo mu napadlo. Keď som sa nedal, spomenul si, čo sa od neho chcelo, rýchlo utekal okolo stojana, podal mi board, ale to som sa smial už tak hrozne, že som potlačil iba jednu, potom ma zavalilo a musel som celú sériu zopakovať Ešteže ma nebolia ramená a lakte, inak to mohlo byť naozaj nepríjemné! Či počkať...
Zvyšok zbehol dobre, aj drepy nakoniec lietali slušne, aj keď zas som cítil zápästia, ako som to držal naúzko. Budem musieť omotávať wrapíkmi od Rippera, nech im uľahčím.

Najhoršie zo všetkého bolo, keď sa ukázala Rasputinka, ktorá sa OSTRIHALA!!! Prečoooo! Ešte ani Rasputin sa s ňou nebavil celý čas, rátam, že došla domov ako svojho času Soraya s tým, že "potrebovala zmenu" a zmrzačila si hlavu na pol roka a odvtedy mám traumu a keď sa spomenú nožnice, škube mi v oku a budím sa zo sna.
Ženy, ak tu tie hrôzy náhodou nejaká čítate, kurva, nestrihajte sa v živote nikdy tak radikálne. Jakživ som nevidel, že by zdecimovanie vlasového porastu nejakej žene pomohlo

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: so listopad 09, 2019 12:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mŕtvola sumová:
1x3x60kg
1x2x100kg
1x1x140kg
1x1x180kg belt on
1x1x200kg
1x2x220kg
1x5x220kg PR na objem
https://www.instagram.com/p/B4oxs8zBoeW/

Speed reps:

3x3x160kg no belt

Hyperextenzie s expanderom:
3x8

Zakopávanie:
4x8x80kg

Brucho:
4x10

Hodnotenie tréningu:
Okéj, takže benche som vynechal, dumal som nad tým, či ísť, či vynechať, ale potom som pri rozcvičke cítil ubolené lakte a zápästia a povedal som si, že to netreba siliť. Jeden tréning tlakov mi chýbať nebude a pár dní oddychu naviac len pomôže.
No a ušetrenú energiu som hned jebol do mŕtvoly
Od začiatku som sa cítil veľmi komfortne, ešte dvestovka vyletela tak, že som absolútne nevedel o tom, že vôbec niečo držím.
Pravda, 220 už som cítil, ale po prvej poctivej sérii, kde som si dal predpísanú dvojku som vedel, že v ďalšej pôjde viac Na instagram som to musel zrýchliť, lebo s tými pauzami medzi opakovaniami to trvá preukrutne dlho a video malo dobré dve minúty, ale aspoň je to zábavnejšie sledovať. Škoda, že tie mŕtvoly tak rýchlo nelietajú aj normálne, že Tak či onak, pekná séria a päť opakovaní je rekord. Úprimne, jedno-dve opakovania by tam ešte boli, ani zďaleka som nešiel na hrane, čo ma konečne do tej mŕtvoly trochu motivuje.
Na hamstringy som pôvodne chcel ísť mrtvoly s rovnými nohami, ale zomrel mi život po prvej sérii, tak hyperextenzie a zakopávanie. Dnes pekne cítim hamsy, takže som to celé asi popreciťoval dobre.

Kucí si potom dali ešte tie benche, Štúr frajeroval, že dá celých 5x5 v jednej sérii, ale pri dvanástom opakovaní ho to zaklincovalo a potupne to musel dorobiť v ďalšej sérii. Zato Riško pekne poctivo podľa plánu 5x5.

Rišo si ostrihal polovicu brady a dopadlo to tak, ako keď sa ostrihala Rasputinka, len on to osekal z opačnej strany hlavy. Z Rasputinky je ostatne rozčarovaný aj Maťo (dvojitý biceps v tielku na videu, strašne túžil byť konečne na instagrame, tak si splnil sen) a jej účes ho oslovil asi ako mňa. Ale čo narobíme, že, je to jej hlava, slovami klasika: Já mám se svojí hlavou starostí dost.

V gyme nebolo veľa ľudí, aj ázijská minorita zdola už si hovela doma, aj keď vraj tesne, než sme prišli stihol byť hore 5x a sťažovať sa na hluk Vraj ho 5x poslali dopiče, ale je to neodbytný kvetinárik. Aspoň si zlepší kondičku, keď s tými malými nožinkami cupká 5x denne hore schodmi.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út listopad 12, 2019 9:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Drepy:
1x5x20kg
1x2x60kg
1x2x100kg
1x2x140kg belt on
1x1x180kg
1x1x200kg
1x2x220kg
1x5x220kg PR
https://www.instagram.com/p/B4wPL3pBCam/

Speed reps:
3x3x160kg

Box squats:
3x3x160kg

Bench press:
1x5x20kg
1x5x60kg
5x5x110kg

Mŕtvola klasika:
1x3x60kg
1x2x100kg
1x1x140kg belt on radšej
5x3x175kg

Hodnotenie tréningu: Pondelky začínajú byť hrozný masaker. Ale keby ma to nebavilo, asi by som to nerobil, no. Asi
Nad drepmi som dumkal celý deň, či by som posledné PR, čo bola dvojka s 220, vedel zmeniť na trojku alebo štvorku. Po prvej sérii, kedy som drepol dvojku som vedel, že niečo málo ešte v rezerve je, tak som sa do toho teda pustil. Pekne debilný nápad Po štvrtej som to skoro zabalil, ale hecol som sa a dal som ešte piatu. Takže PR bolo, ale ufff. Niekde okolo tretieho opakovania som mentálne nadviazal rozhovor s nedávno natiahnutým hamstringom a prekontroloval situáciu:
Ja: Hamstring, všetko OK tam dole?
Hamstring: Tak ako, nie je to zlé, budeš ešte pridávať, alebo..?
Ja: Nie nie, už len jeden alebo dva drepy, sľubujem.
Hamstring: No, tak to by hádam šlo, budem kus pobolievať, ale skúsim podržať.
Ja: Díky, toto si fakt cením, bol by prúser, keby niečo odišlo. Bude ešte deadlift.
Hamstring: Ale už ti trochu začína jebať, že?
Ja: Ale no ták, len 175 kilo, kľúd.
Hamstring: Ježíš mária, no dobre, ale za zvyšok tela neručím!
Ľavý vzpriamovač: Volal ma niekto..?

Takže ľavá strana chrbta mi zahynula skoro okamžite, ako som dodrepoval Chvalabohu som to stopol v pravú chvíľu, než sa to dojebalo nejak horšie a bol som schopný dodrepovať aj speed reps aj box squats len s malými bolesťami, ktoré som udržal v medziach opaskom a nádychmi do brucha, kedy som pohltat vzduch, čo budú amazonské pralesy zas vyrábať dva týždne.
Samozrejme mŕtvoly sa vďaka tomu hodne skomplikovali. Video z ťahov som poslal Maciakovi a nemal nejaké veľké námietky, čiže asi fajn, ale odchádzal som riadne otrasený. Nohy absolútne želé, CNS už len znechutene mávla rukou a vypla, ľavý vzpriamovač v šoku posielal do mozgu vlny bolesti, ale mozog bol už na inom, lepšom mieste a nehodlal sa vrátiť do bolesti a únavy a neúnavne si opakoval, Že je na pláži v tieni paliem.
Samozrejme v noci mi šupoval mesiac rovno do držky, takže som sa zobudil a vtedy mozog navrhol, aby sme si spoločne zaspomínali na celý tréning, aj predošlý aj na všetky budúce, tak sme si urobili peknú romantickú chvíľku do tretej ráno Nakoniec som nejak odpadol, ale dnes sa cítim presne tak, ako som predpokladal, keď som si zapínal opasok a šiel na tú 5kovú sériu
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seeya


PříspěvekZaslal: út listopad 12, 2019 9:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Drepy krasne ako vzdy, cenim ze ides s ramenami hore rovnako rychlo ako s prdelou. Stehna fakt naslapane. Som to prepocital na wilksa a hybes sa okolo 400
Tu som nasiel definiciu :D

400; National level; Odds are, that in most countries you will be competing at a national level with 400+ Wilks

https://wilkscalculator.com/a/what-is-a-good-wilks-score
_________________
bp:135@92 sq:180@87 dl(s):240@87 mp: 90@87 pullups 4x60(ng) mu:10x natty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt listopad 14, 2019 10:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

seeya napsal:
Som to prepocital na wilksa a hybes sa okolo 400
Tu som nasiel definiciu :D

400; National level; Odds are, that in most countries you will be competing at a national level with 400+ Wilks


To neviem, či je dobre alebo zle, ale na MSR som dostal strašne napikachu, takže asi žiadna sláva


Bench press:
1x5x20kg
1x5x60kg
1x2x100kg
1x2x120kg
2x2x140kg
https://www.instagram.com/p/B41YOOXhFpE/

Speed reps:
3x3x110kg

Board press:
3x3x110kg

Zhyby:
5x5xCarabas

Drepy:
1x5x60kg
1x5x100kg
1x5x140kg belt on
5x5x160kg

Hodnotenie tréningu: Tréning som započal veľmi úspešne. Pri rozcvičke som s expanderom robil facepulls, expander som si prikurtoval k takému bazmeku, čo sa na tom dvíhajú nohy pri cvičení brucha:

Čo som si neuvedomil, že celá tá kokotina je rozoberateľná a zjavne sa niekto pohral s upevnením jednotlivých dielov k sebe. Takže som zavesil expander, zabral, natiahol gumu, čím som vyrobil parádny samovražedný prak nabitý železom a obrátený rovno na mňa. Samozrejme tá uvoľnená tyč vyletela rovno proti mne a jebla mi mrdku po rebrách, takže som ľahol jak Vémola, keď mu Attila pohladkal hlavu.
Dosť zle sa dýcha s vybitým dychom, keď to bolí, je vám na grcanie, ležite na zemi a hlavne sa strašne smejete.
Bola to petelica, nečakal som ju a trafila ma hodne drsne na spodky, ale už za nejaké tri minúty som bol skoro OK. Rišo s Erikom sa skoro posrali od smiechu. A mohlo sa ísť na benche.

Nebolo to zlé, zas som cítil úpony okolo lakťov, ale neskôr som si overil, že to je z drepov a nie tlakov. Našťastie sila bola a aj 140, ktorú už považujem za celkom dobrú váhu, sa hýbala dobre. Navyše sa mi dobre ležalo, kvôli vzpriamovaču, jak bol načatý z pondelka.

Naplno sa prejavil pri drepoch, keď na to prišlo. Spolu s ubolenými lakťami a svalovkou na nohy to vytvorilo ultimátne nepohodlnú kombináciu nedobrých činiteľov. Veta dpč Skrátka som vzal činku a boleli ma z toho lakte, skúsil som ísť do drepu a zabolel chrbát. Nad paralelom sa to celé spomalilo, lebo som mal svalovicu z pondelka a zatuhnutý som bol, že až 140ka ma zamáčkla pod paralel. No hnus nad hnus, hneď som si vybavil, že v piatok to bolo maxko na reps mŕtvoly, v pondelok maxko na reps drepov a čo by som asi tak čakal, že A plus mi došlo, že v poslednej silovke som postupne osekával objemové drepy a 160ku som drepoval 3x3 Čo asi tiež malo vtedy nejaký dôvod...
Nabudúce to rád osekám znova.

Tréning som ukončil zas úspešne, keď som zistil, že na prezlečenie som si omylom vzal Sorayino tričko a tak som zo šatne šiel hore bez, čo potešilo Rasputinku, lebo konečne videla nahého chlapa nad 70 kilo Ale tvárila sa, že sa nedíva, ale určite zo sna kričala moje meno vo víre divokých snov
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: čt listopad 14, 2019 1:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

trocha uber, zacinas to prepalovat, tie drepy boli uplne zbytocne s takou vahou. Uz ked ti telo takto dava najavo ze to je moc, treba ho posluchnut lebo dojde zranenie.
stacilo kludne 5x2@160 alebo 3x5@130.
benche vyzeraju velmi lahko
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt listopad 14, 2019 2:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

maciak napsal:
trocha uber, zacinas to prepalovat, tie drepy boli uplne zbytocne s takou vahou. Uz ked ti telo takto dava najavo ze to je moc, treba ho posluchnut lebo dojde zranenie.
stacilo kludne 5x2@160 alebo 3x5@130.
benche vyzeraju velmi lahko


To je pravda, ja som si to vobec neuvedomil Naposledy som s tym siel uz len 3x3, co je kurva rozdiel. Buduci tyzden uz pojdem tymto smerom, proste som sa pozabudol.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po listopad 18, 2019 8:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak chytro zapíšeme piatok

Mŕtvola sumo:
1x3x60kg
1x3x100kg
1x1x140kg
1x1x180kg belt on
1x1x200kg
2x2x225kg
https://www.instagram.com/p/B46zr8XB1lN/

Speed reps:
3x3x180kg

Hyperextenzie s expanderom:
3x8

Zakopávanie na stroji:
3x8x90kg

Slingshot bench:
1x5x60kg
1x5x100kg
5x5x130kg

Brucho

Hodnotenie tréningu: Taký trochu unavený trenál. Nie zlý, ale po ťažkom týždni chýbala trochu šťava, energia, chuť a život.
Chvíľku to vyzeralo, že sa k mŕtvole ani nedostaneme, lebo si po dlhom čase došiel poťahať svojich 300+ miestny dédlifter (veľká masa mäsa v modrom tričku za mnou vo videu, okolo mňa behal ešte jeho kamoš v tielku, čo má bicepsy jak ja hlavu, keď mám klobúk), ale chvalabohu sa z vysokej školy pozná s Rišom, tak to milosrdne urýchlil a prenechal nám činku. Trochu som sa s mojimi ťahmi pred ním cítil, ako keď som sa učil bicyklovať pod dozorom mojho otca, ale nakoniec som si povedal, že nasrať a o nič nejde a ťahal som si svoje (malé váhy). Aj tak to šlo nejak uťahane a bez výbušnosti, ani s formou som nebol veľmi spokojný, nevedel som sa dobre sústrediť. Ale bude fajn, ešte dva týždne kokotín v práci a dostanem sa trochu viac do kľudu a budem sa môcť zamerať na podstatné veci.
Rišo a Štúr si dali ešte závod na max reps so 140 kilami, ani neviem, čo im napadlo, Štúr dal myslím 11 a Rišo 13, alebo také čosi Slušne sa vypli obaja, hlavne Štúr, ktorému sa pľúca odvďačili za každú smradľavú cigu, čo kedy inhaloval.
Tým pádom ich poriadne dorazili hyperextenzie aj zakopávačky a na benchoch sa vyslovene trápili pri snahe o most, keď im bralo hamsy do kŕča, no ale za blbosť sa platí.

Po tréningu, ako som celý ubolený a dojebaný šiel domov, tak som videl, ako majiteľstvo gymu spolu s Rasputinom a Maťom nesú hore obriu bedňu, dokonca aj Riśo, ktorý odišiel pár minút predo mnou. Tak som im malinko pomohol a druhú už som vynášal s nimi. Takto som sa podieľal na vybavení posilky, ktoré sa rozrástlo o hacken drep a nejakú mašinu na riť. Tak zas niečo, čo nebudem používať. Yes.
Aj keď hackenu možno dám šancu.
Ale to až po Prahe.

A inak nič, cez víkend som oddychoval a spal furt, keď sa dalo a robil som si domáce burgre, tak asi dobre
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út listopad 19, 2019 8:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Drepy:
1x5x20kg
1x2x60kg
1x2x100kg
1x1x140kg belt on
1x1x180kg
1x1x200kg
2x2x225kg
https://www.instagram.com/p/B5CQctiBPQp/

Speed reps:
3x3x165kg

Box squats:
3x3x165kg

Bench press:
1x5x60kg
5x5x112,5kg

Mŕtvola klasika:

1x3x100kg
1x1x140kg belt on
3x3x180kg

Hodnotenie tréningu:
Tak a už začína ísť do tuhého. Síce stále 20 kg pod posledným maxkom, ale ťahám druhú silovku za sebou bez deloadu alebo nejakého predsilovkového objemu a je to cítiť. No ale Praha sa blíži, tak nech si tam nespravím úplnú hanbu, že
Podľa videa sa drep hýbal slušne, ale ja som to cítil na chrbte nejak neisto, dúfajme, že to bolo len chvíľkové. Normálne by som predpokladal, že tých 240 by som tam mal mať, ale keď si predstavím, ako ma tvrdé eaglovské činky vždy zaklincujú do zeme, tak ma obchádzajú zimomriavky
Po pracovných som chcel hodiť krabičku s tabakom do tašky, netrafil som, krabička sa odrazila a rozjebala sa po celej posilke, tabak všade, mentolové ovzdušie, skončilo to tak, že sme drhli handrami podlahu Superset drepy-handry. Stále to tam smrdelo ako na hašlerkovom festivale, ale aspoň už to ľudia neroznášali topánkami
Po drepoch a pucovaní podlahy sme zistili, že čas pokročil, tak sme hodne nakopli vrtule a benche a mŕtvoly urobili za 20 minút
Mŕtvoly som už osekal, už budem na objeme všeobecne len uberať až po Prahu, nech sa neskaličím a oddýchnem. Ale cítil som ich dobre, lietali ešte pomerne rýchlo a technicky, necítil som ani spodný chrbát, čiže dýchanie do opasku šlo super.
Cestou domov som potme šliapol do ozrutného hovna, lebo je vždy super nechať srať psa o veľkosti ťeľaťa srať na chodník a na okamih mi chýbala mentolová vôňa našej posilky.

Inak o hudbe sa ani nezmieňujem, keď je na recepcii Rasputinka, tak si nás vyslovene vyčíha spoza baru a keď vidí, že nastupujeme na sériu, zrazu sa rozbehne nejaký dobrý rock. To isté bolo na poslednú sériu mŕtvoly, keď som sa už len motal a zrazu sa ozvalo:
Are you ready Steve? Uh-huh
Andy? Yeah
Mick? Okay
Alright fellas - let's go!

Je to zlatá deva, aj s tým účesom!
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st listopad 20, 2019 9:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ešte tá mŕtvola z pondelka:
https://www.instagram.com/p/B5E1KlcB6Zw/
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: so listopad 23, 2019 12:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Stredu som nezapísal, ale boli tam nejaké benče do 2x2x145kg a speed reps a board press 3x3x120kg. Okrem toho drepy a zhyby.
https://www.instagram.com/p/B5Hf3tEBoBL/ tlaky

Včera:

Sumo mŕtvola:
1x3x60kg
1x3x100kg
1x1x140kg
1x1x180kg belt on
1x1x200kg
1x1x220kg
1x1x240kg
1x0x260kg piči
1x4x220kg
1x4x200kg
https://www.instagram.com/p/B5MtjE6BKS6/

Slingshot bench press:

1x5x60kg
1x5x100kg
1x5x120kg
5x5x140kg

A viac sa mi nechcelo

Hodnotenie tréningu : Škoda preškoda, po tej 240ke som mal dojem, že to mohlo ísť, tak som sa ulakomil a skúsil tam poslať predprahové maxko. Ale nebola konštelácia hviezdičiek asi Okrem toho som to zas asi málo ťahal na seba a nad kolenami som sa dostal do mŕtveho bodu. Nič to, chce to len trénovať a trénovať, čo iné ostáva. Celkovo ale sklamaný nie som, odspodu to poskočilo pomerne svižne a zlyhal (ako väčšinou) doťah.
Aby som odčinil neúspech, nahnal som tam trochu objemu s 220 a 200. Dnes ma nič nebolí, spodný chrbát v pohode, tak snáď toto môžem brať ako dobré znamenie.

Na tlaky som prihodil, slingshot pomáha dobre, dnes mám z toho svalovicu. Ramená pošetrené v spodnej fáze, ale dotlaky už boli plne v mojej réžii a tricepsy aj hrudník o tom teda vedia Cicky mám teda dnes napumpené, hneď by som vyrazil do mesta robiť dojem, ale musím ísť zas na nejakú zasranú svadbu. Hádam to aspoň bude podobný trapas ako naposledy a budem mať dobrú storku do logu.

V gyme pribudol ďalší zbytočný stroj. Schody pre tučné tety, ktoré nevedia, že po schodoch môžu chodiť v paneláku zadarmo Platformička na ťahy v nedohľadne, musia nám stačiť tie dve gumové chujoviny, ktoré sa pri sume vždy rozutekajú do strán
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mr. Fahrenheit


PříspěvekZaslal: so listopad 23, 2019 2:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

skoda ze 1x0x260= 0 :D prekliata matematika ! :D
streda nezapisana, uz pomali prestavas prispievat pravidelne coskoro uz konec : (
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: so listopad 23, 2019 4:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rano som ti chcel pisat ked som videl instagram ze WTF si v cykle, teraz nemas co skusat maximalky, aj kebyze sa citits na 400. uplne stacilo par jednotiek s 240 ak si sa citil ako superman. (ale ja som taky isty, dobre sa mi kibicuje :D )
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 273, 274, 275 ... 387, 388, 389  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: