Výsledky fullbody


Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Výsledky fullbody  Úvodní stránka -> Trénink -> Výsledky fullbody
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kubbas


PříspěvekZaslal: st listopad 20, 2019 5:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mna to len tak zaujíma FB je perfekt ale prečo všetci jazdia split treningy? Nehovorím o nizkofrekvečnom splite ale o splite kde človek precvičí telo 2x do tyzdna... Ale ak človek nema čas tak ten FB chapem no mne vždy viac vyhovoval split... Neviem no ja radšej ked mam telo rozdelene do 2 dní myslím si ze tie splity nebudu až take zle...

Chrbat Hrudník Biceps Brucho
Nohy Ramena Triceps Lytka

Hrudnik Nohy Triceps Lytka
Chrbat Ramena Biceps Brucho

napr..
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: st listopad 20, 2019 8:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tahle variace neni spatna
Taky treba jezdim vrsek/spodek
Jde o to, ze valna vetsina rozdeli split do tydne, a pak jede kazdy sval jenom jednou za sedm dni ( coz k vyse uvedenemu-delka rustove casti) je mrhani casem
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubbas


PříspěvekZaslal: st listopad 20, 2019 9:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No mne viac vyhovuje tento split ale ano valna vačšina jazdí splity 2 partie za trening čize cele telo neda 2x do tyzdna... Mne všeobecne vyhovuju splity teraz som síce rad ze mam aspon čas 2x do tyzdna cvicit ale radšej si dam split ako FB...

Ja by som to mozno tak neštastne a debilne definoval ze...
Fullbody je skorej dobre na silove vykony a hrubu hmotu
Split skor na ten "objem" aj ked sa da aj silovka
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sander


PříspěvekZaslal: st listopad 20, 2019 9:38 pm    Předmět: Re: Výsledky fullbody Odpovědět s citátem

ondyb napsal:
Zdravím chtěl bych se zeptat zda na nabrani objemu je fullbody trénink fakt tak dobrej? Cca 7 let cvicim převážně splity které občas menim. Hodně se tedka píše o freimen fest tréninku . Ma sním někdo zkušenosti ? Pozitiva/negativa ? Budu rad za každou odpoved k tématu 🙂


pre nesypača s priemernou genetikou je asi najlepšia cesta - vysoká frekvencia a nízky objem a to fullbody splňa ale treba si to odskúšať, hlavne nepreháňať objem, potom sú ešte nesypači s podpriemernou genetikou a tam by som šiel na nižšiu frekvenciu-partia 2x v týždni....
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: čt listopad 21, 2019 3:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kubbas napsal:

Ja by som to mozno tak neštastne a debilne definoval ze...
Fullbody je skorej dobre na silove vykony a hrubu hmotu
Split skor na ten "objem" aj ked sa da aj silovka


toto co su za bro sicence nazory? To ci idem objem alebo rysujem robi strava. To ci idem silovo alebo objemovo mi robi treningovy objem a priemerna pouzita intenzita.

@PEter Ustinov
Inac ktomu splitu a profi kultakom. poznam par US kultakov ktori ked potrebuju dopilovat pred sutazou opticke disbalancie tak to robia praveze tak ze chodia tu partiu obden (ak je mala tak kazdy den). Uvediem priklad: Zaostava VMO, Vnutorna hlava hamstringu, zadna delta, brachialis a povedzme predlaktie.
Tak trening vyzera takto:
A
osekane jadro treningu
Bulhary
poliquiny
Zakopavanie s vytocenymi spickami
mrtvola na jednej nohe
Press za hlavou
upazovanie v predklone
Kladiva
namotovanie (rozne variacie)

B
osekane jadro treningu
Tazke vystupy
rumun s podlozenymi spickami
klokov press
upazovanie v stoji
biceps s hexbarom neutralny uchop
stacit hold

V kazdom treningu prejdem vlastne cele telo ale venujem sa nedostatkovym partiam, kedze su male, tak malo znesu (nema vyznam ist na VMO 5 cvikov) ale zase rychlo regeneruju cize mozem ist 4x-7x do tyzdna.
Pri spravnej suplementacii sa da za velmi kratky cas dohnat zaostavajuce partie.
Samozrejme zalezi na stupni rozvoja, niekto so +140kg to bude mat tazsie ako kultak do 90kg
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: čt listopad 21, 2019 8:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ale to se bavime o uplne jine urovni
Zacatecnikovi i stredne pokrocilem prinese drep bench a shyby 3* tydne vetsi benefit
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubbas


PříspěvekZaslal: čt listopad 21, 2019 8:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ako Fullbody ako silovy trening viem pochopiť ale neviem si predstavit ist objemovy trening vid

BP 3x8
DL 3x8
SQ 3x8
A ostatne partie to je dostatočny stimul na objem?
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: čt listopad 21, 2019 8:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ak zvolis spravnu intenzitu tak preco nie? ale vies ze mozes ist napr aj 5x8 alebo aj 5x5 alebo milion inych kombinacii.
Si pozri par mojich treningov a alebo mojej zeny (danka_angel) mas pocit ze tie treningy nemaju dostatocny stimul (ak ta zaujima forma tak staci pozret par stran dozadu)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seeya


PříspěvekZaslal: čt listopad 21, 2019 9:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ako uz bolo napisane, zalezi na intenzite. S nizkou intenzitou mozes chodit fullbody kludne kazdy den, vecer si ist zabehat a zaliat borovickou.
Moznost je aj asymetricke fulbody (tento nazov si dam patentovat) kedy chodis niektore partie tazko a niektore lahko. Spojis tym frekvenciu fullbody aj fokus splitu.
Ale je nam toto vobec treba? Nebolo by lepsie uz len slopat az do vianoc tu borovicku???
_________________
bp:135@92 sq:180@87 dl(s):240@87 mp: 90@87 pullups 4x60(ng) mu:10x natty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: pá listopad 22, 2019 7:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

kubbas napsal:
Ako Fullbody ako silovy trening viem pochopiť ale neviem si predstavit ist objemovy trening vid

BP 3x8
DL 3x8
SQ 3x8
A ostatne partie to je dostatočny stimul na objem?

Pokud to myslis jako tri serie po osmi, tak to je spise objemovy trening
Pokud jako osm serii po trech, tak poroste sila
Podivej se naprikad sem
https://powerlifting.ronnie.cz/c-6508-korteho-3-x-3-aneb-trenink-pro-ortodoxni-liftery-i.html
Zakladem je 8 serii po 5 opakovani a zacinat na 60%
Maciak ma za se 10*3 ( deset serii po trech)
A nebo citace ( se zdrojem) z jineho clanku
"V takové studii Schoenfeld (2014) porovnával 2 skupiny sportovců, kteří měli po dobu 8 týdnů 3x týdně vykonávat trénink celého těla.
Jedna skupina sportovců cvičila všechny cviky ve schématu 7x3 s maximální hmotností pro výkon na 3 opakování s pauzami 180 sekund mezi sériemi. Šlo tedy o čistě silově zaměřený trénink.
Druhá skupina sportovců dodržovala klasické kulturistické schéma 3x10 s maximální hmotností pro výkon na 10 opakování a pauzami 90 sekund.
Nárůst svalů byl po 8 týdnech stejný, silovější trénink ale vedl k vyššímu nárůstu síly!"
Dal googluj treba " moje zkušenost s korteho treningem"

Edit: co se tyce dodatecne stimulace: stridam doplnkove ruce v jeden den a bricho+ramena druhy den (cca 4 serie po 12, opravdu legka vaha, tak pro 15 a vice opakovani- jenom rychlovka v peti minutach na zaver)
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubbas


PříspěvekZaslal: pá listopad 22, 2019 1:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A aky mate nazor na pyramidovy trening? Lebo prisam bohu som ešte v posike nevidel snad 4-5 ludí čo cvicia normalne 4x6 4x12 atd vačšina cvici pyramidovo aky to ma zmysel? pyramidovo napr 12 10 8 6 4 2 a koniec... a další cvik to iste

Tak mne na silu pomohlo najviac 6x3 8x3 ale objem moc nešiel hore to zas je pravda jedol som 200g B 500g S a 100g T ja som doteraz chodil menej opakovaní do 6 a teraz to chcem skusit zmenit zamerat sa na sarko hypetrofiu
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: pá listopad 22, 2019 2:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kubbas napsal:
A aky mate nazor na pyramidovy trening? Lebo prisam bohu som ešte v posike nevidel snad 4-5 ludí čo cvicia normalne 4x6 4x12 atd vačšina cvici pyramidovo aky to ma zmysel? pyramidovo napr 12 10 8 6 4 2 a koniec... a další cvik to iste

Tak mne na silu pomohlo najviac 6x3 8x3 ale objem moc nešiel hore to zas je pravda jedol som 200g B 500g S a 100g T ja som doteraz chodil menej opakovaní do 6 a teraz to chcem skusit zmenit zamerat sa na sarko hypetrofiu

Pyramida neni efektivni
Potrebujes aspon 60% pro rust a 75% pro silu
Takze z toho co jsi vypsal ty, je celkove 32reps, na objem 12 a na silu 6
Pokud s tema samyma vahama pojedu 5-5-3-3-3-3-3-3-3 tak mam za sebou 31, na objem 18 a na silu 15
Resume: na objem jde vic nez polovina a na silu skoro polovina
Tohle dost strilim od pasu
Ale bral jsem to jako
12* osa
10*40
8*60
6*80
4*100
2*120
Oproti 20-40-60-80-100-100-100-100-100-100
Pocet opakovani je stejný, dokonce nemusim ani takove vahy, ale narust sily i objemu pujde.lepe
Objem nedela tolik trening, jako jidlo
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!


Naposledy upravil Peter Ustinov dne pá listopad 22, 2019 3:01 pm, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
riker


PříspěvekZaslal: pá listopad 22, 2019 2:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja podobnym zpusobem jezdim nektere cviky kde se snazim zvysit pocet opakovani.

Zakladni principy mam z tohohle programu na shyby, ale pouzivam to i na jine cviky: https://www.t-nation.com/training/tip-do-the-russian-fighter-pull-up-program

Tak treba delaji neco podobneho
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Peter Ustinov


PříspěvekZaslal: pá listopad 22, 2019 2:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

riker napsal:
Ja podobnym zpusobem jezdim nektere cviky kde se snazim zvysit pocet opakovani.

Zakladni principy mam z tohohle programu na shyby, ale pouzivam to i na jine cviky: https://www.t-nation.com/training/tip-do-the-russian-fighter-pull-up-program

Tak treba delaji neco podobneho

Tohle znam a na zvyseni poctu opakovani to funguje, ale nepridavas zatez, jenom upravujes objem
_________________
Padre vám možná řekne, co je peklo, ale já vám ho ukážu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
radino


PříspěvekZaslal: út listopad 26, 2019 6:06 am    Předmět: FEST Odpovědět s citátem

Já FEST jel zatím asi 2-3x a za sebe můžu říct, že na mě funguje skvěle, jak silově, tak objemově
Vždycky jsem to podpořil kreatinem, glutaminem a síla i výkon šel nahoru.
U některých sérií jsem dodržoval pauzu 2 minuty, jindy 90sekund, spíš podle pocitu. Občas se mi ale při takovém čekání stalo, že jsem zapomněl, kolikátou sérii mám odjetou
A hlavně jsem musel krotit nastavení počátečních vah, abych to nepřepálil, ve 4. týdnu už jsem u některých cviků předčasně narazil na maxima.
Většinou se mi povedlo trénink stihnout do 80-90 minut.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Výsledky fullbody Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: