Denníček "Dobre už bolo" Carabasa


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 274, 275, 276 ... 387, 388, 389  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
decarabas


PříspěvekZaslal: so listopad 23, 2019 4:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Som to šiel skúsiť a Štúr: 'šak počkaj, jak ťa Maciak zjebe!'

Je to posledná ťažká mŕtvola pred Prahou, tak som holt zariskoval.

Dominik: už to aj tak nikto nečíta, som starý a bez progresu
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út listopad 26, 2019 9:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak trochu peakneme ten drep, nie?

Drepy:
1x3x60kg
1x3x100kg
1x1x140kg belt on
1x1x180kg
1x1x200kg nejaké ťažké, čo to?
1x1x220kg toto je ešte ťažšie, sakra.
1x3x230kg PR! aspoň že tak!
https://www.instagram.com/p/B5UR2VnhtJP/

Speed reps:
3x3x180kg
1x10x140kg

Bench press:
1x5x60kg
1x5x100kg oh au
5x5x120kg juj joj, CNS sa netešila už

Mŕtvola klasika:
1x3x60kg
1x1x100kg
1x1x140kg
1x1x170kg belt on
2x2x200kg no fuj pičiboha

Hodnotenie tréningu: Takže "peakovací" týždeň, než to rozbalíme v Prahe. Ako to tak býva, zase som sa rozhodol, že radšej zdochnem, než aby som nedal tri drepy s 230 Proste taká možnosť nebola.
Warmupy boli bieda, Rišo neprišiel a Štúr meškal, takže počítam, že to malo dopad na subjektívny pocit, že je všetko nejak extrémne ťažké, pomalé a nestabilné.
Štúr prišiel akurát na tú 220ku a aj keď bola ťažká v hlave, telo sa s ňou vysporiadalo OK a tak som mu vysvetlil, že s 230kou pôjdem čokoľvek od jedného po tri opakovania Pomerne široká škála, ale nakoniec sa podaril ďalší objemový osobák, čo ma mega potešilo. Málinko dnes cítim ľavý hamstring, ale nič hrozné. Ale zjavne je to nejaký slabý článok, po objemových drepoch sa zvykne prejaviť.
Speed reps som chcel ísť 2x2x180, nakoniec z toho bolo 3x3, lebo to šlo príliš dobre, než aby som to trochu nevyžmýkal. A na záver pumpa v podobe desiatky so 140, miesto dosedov, lebo sa mi s tým už nechcelo srať. Reálne by tam bolo asi aj 20 opakovaní, ako som bol rozjetý, ale kyslík máme len jeden, tak prečo si ho vyplytvať na také kokotiny A beztak som tam po sérii sedel dobitý a Štúrovi som povedal len "blití...", a on vedel, že chvíľku musím predýchať, aby som ho nezoznámil s kuriatkom, čo som sežral na obed
Potom benche, aj keď CNS bola pevne rozhodnutá, že už sa pôjde domov žrať koláče a spať. Ale prekonal som sa a odtlakoval aspoň niečo málo teda.
Úplná smrť boli samozrejme ťahy. Nohy som mal kaput, nedalo sa čakať, že mi v niečom pomôžu, tak forma žiaden zázrak. Spodný chrbát tiež už zažil lepšie dni a dlane mám z toľkého ťahania roztrhané jak keby som žongloval s granátmi. Ale príprc sa daril, ťahal som činku na seba, snaha bola. Sila nebola. Keď som to konečne doťahal, mal som milisekundové očakávanie víťazných fanfár, ale nič sa nedialo, len som mohol ísť do sprchy. Umretý celý.

Samozrejme s tak rozjebanou CNS noc nebola nič moc, síce som spal vyše sedem hodín, ale nekvalitne, často som sa budil a prehadzoval. To mávam po takýchto PRkách, naposledy po mŕtvolách. Ale úprimne, teším sa oddych po Prahe, telo zatiaľ ide, ale už sa poznám dosť na to, aby som vedel, že to chce deload, v Prahe ešte posledný effort a potom pár dní voraz a pár týždňov len pumpičky, aby som sa spamätal.

Včera som prvýkrát videl robiť výpady s činkou v žabkách A ešte sa borec divil, že strácal rovnováhu. To sú fakt nápady, radím to ku kokotinám, ako sú zarážky na tlakoch v multiprese a šlapaniu na kardio schodoch s činkou na chrbte s kyslíkovou maskou.
Plastiková čaja (nočná mora malej Grétky, lebo sa v živote len tak voľne v prírode nerozloží a keby sme ju hodili do oceánu, medzi jej silikónmi sa zadusí nejaký nešťastný delfín) s tými nohami dobabranými sa nahodila do maskáčového legíno kompletu ešte aj so šiltovkou, spod ktorej trčali obrie predĺžené vlasy a sedem metrové umelé mihalnice a spuchnutá papuľa, ktorej sa odborne hovorí "práčka na čuráky". Nádhernica, ozaj.

Za posledný týždeň som bol niekoľkokrát obvinený, že som sa "nejako zväčšil". Váha sa drží medzi 100-102 kilami, ale rátam, že šli hore hlavne nohy a prdel, čo by zodpovedalo drepovým progresom posledných týždňov. Toľko k výsledkom fullbody, ako sa pýtal nešťastník v ktoromsi topicu.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út listopad 26, 2019 2:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Erik, ktorý cvičí ráno mi práve poslal správu: Cardio schody vo fitku kokocina, ale zase ked ich doplnis o vzdychajucu Rasputinku na nich, tak to nakoniec nie je az take zle

Nedá sa nesúhlasiť.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt listopad 28, 2019 9:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Bench press:
1x5x60kg
1x2x100kg
1x1x120kg
1x1x130kg
1x1x140kg
1x2x150kg PR
https://www.instagram.com/p/B5Zb4xtB5N6/

Speed reps:
3x3x120kg
1x16x100kg

Zhyby:
5x5xCarabas

Drepy:
1x3x60kg
1x3x100kg
1x3x140kg belt on
3x3x180kg

Brucho:
4x10

Hodnotenie tréningu: Kúštik popeakovať aj hrudník - taký bol plán. Nemal som nejaký konkrétny plán, len, že niečo so 150kou pošaškujem. Nakoniec z toho vyšla topková séria, pekná pauzovaná dvojka a nové PR. A s celkom fajn rezervou, to je novinka
Bolo to vážne podozrivo ľahké, aj tá 140ka vyletela jak prázdna tyčka. Potešilo, že okrem drepov aj iné cviky sa ešte hýbu. Dumal som ešte niečo pridať, aj Štúr ma hecoval a hovoril "Čo by ti povedal Ripper!", ale potom urobil chybu a povedal "A čo by povedal Maciak!" a ja som si povedal, že Maciak by ma hneď zjebal, že prepaľujem a nechal som váhy na pokoji .
Board press sa mi nechcelo robiť, tak som dal jednu pumpovaciu sériu so stovkou, vyšlo 16 opakovaní s možno jedným vytrápeným opakovaním ako rezervou. Škoda, že to nešlo na tých okrúhlych dvadsať, ale zas už som mal za sebou kusisko tlakovej roboty, tak ma to netrápilo a cecky som mal zduté k mojej plnej spokojnosti, skoro už boli väčšie ako moje brucho
Samozrejme kruté boli drepy. Po pondelkovom osobáku som bol riadne poskracovaný a zatuhnutý, ale aj napriek tomu sila bola. Veľmi komfortne som sa necítil, ale inak všetko s istotou a rezervou. Zas sa ozvali lakte, aj keď robím rehabky a zlepšili sa. Ale po kombinácii tlak-drep sa proste ešte vždy ozývajú a pripomínajú, že po Prahe to bude chcieť voraz, nejaký wellness, koláčiky, hodne spánku, masáž a objatie

Dominik dnes oznámil, že mám 20 týždňov do MSR. Jupí. To zas budú stresy, nakoľko som desne trémistický typ. Plán je nahnať trochu objemovej práce a postupne navyšovať intenzitu a zmenšovať objem. Naposledy v kombinácii "upravený freimen + carabasova silovka" to urobilo 25 kilo plus na total, tak tomu dám šancu znova a uvidíme, čo sa podarí. Nejaký nástrel tréningu už mám spísaný, doladím ho po Prahe a potom ho sem NEdám, aby som neschytal hejty, že vymýšľam chujoviny.

Jo a keďže Praha je za dverami, má niekto nejaký nápad, o ktorej bude najlepšie začať trenál? Posledné roky sme mali zraz myslím okolo 11tej, ak sa nemýlim.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mr. Fahrenheit


PříspěvekZaslal: čt listopad 28, 2019 9:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mne sa zda ze posledne sme v sobotu boli o jednej dohodnuty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: čt listopad 28, 2019 11:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Jo a keďže Praha je za dverami, má niekto nejaký nápad, o ktorej bude najlepšie začať trenál? Posledné roky sme mali zraz myslím okolo 11tej, ak sa nemýlim.

tak nějak, před jedenáctou, jak kdo potřebuje, rozhýbat se a v jedenáct už na place ;) letos si to užiju spíše jako sparring :) mám za sebou další týden nemoci, zítra se zkusím trochu rozhýbat a pak týden přípravy, abych to s váma vůbec udýchal :D btw, neplánujete zase v pátek večer vyrazit do víru velkoměsta... že by se něco rezervovalo ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt listopad 28, 2019 12:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
btw, neplánujete zase v pátek večer vyrazit do víru velkoměsta... že by se něco rezervovalo ;)


Mali sme v plane konecne skocit do "U medvidku", naposledy sa nam to nepodarilo. Tak pokial nevadi, ze je to taka tradicna ceska hospoda... Pre nas holt exotika Tak keby si nam pomohol s rezervaciou, budeme happy.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: čt listopad 28, 2019 12:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Mali sme v plane konecne skocit do "U medvidku", naposledy sa nam to nepodarilo. Tak pokial nevadi, ze je to taka tradicna ceska hospoda... Pre nas holt exotika Tak keby si nam pomohol s rezervaciou, budeme happy.

to bych mohl, jsou letos po rekonstrukci, to jsem tam ještě nebyl... je to sice klasika, ale spíše už pro turisty... i když... :D a mívají tam zajímavá piva včetně vlastních, takže zážitek to je ;) detaily doladíme přes SZ, odhadem stůl pro 8 lidí, vás bude 4-5? zeptám se Magumiho, Marťase, případně kdo dá další vědět, abychom upravili kapacitu.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: čt listopad 28, 2019 6:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ratate aj s nami??
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt listopad 28, 2019 6:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

maciak napsal:
ratate aj s nami??


Pisal som ti na insta
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út prosinec 03, 2019 8:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zas som sa vysral na piatkový zápis. Poťahal som do 2x200 a 2x210 už len zľahka. Nechce sa mi to zapisovať, cez víkend sa ku compu nedostanem a v pondelok si hovno pamätám.

radšej zapíšem včerajšok:

Drepy so stopkou:
1x3x60kg
1x3x100kg
1x1x140kg belt on
1x1x180kg
2x2x200kg
https://www.instagram.com/p/B5mTs8KhEpb/
1x3x145kg

Mŕtvola klasika:
1x3x100kg
1x1x140kg
1x1x180kg belt on
2x2x200kg

Tlaky JČ na rovnej:
1x5x30kg
5x5x40kg

Hodnotenie tréningu: Nebudem písať, že je deload nuda, to tu vyplakávam vkuse
Snažil som sa drepy ozvláštniť aspoň poctivou stopkou. Celkom výžívné takto si zapauzovať s dvestovkou na chrbte. Skoro mi pukla hlava a oči vytiekli nosom. V prvom videu je možné vidieť potĺkať sa okolo Aďazonku s bradavkami v športovej podprsenke vytvrdenými a zakalenými ľadovým prievanom, ktorý gymom pofukoval. Na videu to asi nevidieť, ale bolo náročné si to nevšímať, hlavne preto, že to nešlo si nevšímať. Nabudúce si hádam vezme nejaké triko, inak nám vypadnú oči.
V pozadí sa nachádza tiež jeden z vrabčákov, ktorý po každej sérii kladkovania poctivo kontroloval, o koľko centimetrov mu narástli svaly a či žila pekne pumpuje živiny do mäsomasy. To isté potom robil aj pri brušákoch, chcel som ho ísť objať a ukľudniť, aby sa nebál, že mu sixpeky nikam nezmizli a sú tam stále, ale aj tak by mi neveril a zúrivo by ich kontroloval.
Rišo sa na mňa hnevá, že si robím srandu z vrabčákov, ale čo on vie, včera vyfailoval na 170kg drepe, pche. Srábek.
Mŕtvola nebola ťažká, ale ani ľahká, proste taká normálna klasika s 200kou. Asi by to chcelo masáž hamstringov, vidí sa mi, že sú celkom poskracované a v permanentnom kŕči. Predpokladám, že to cvičeniu veľmi nepomáha Poprosil by som Sorayu, ale ona by si na mne vykĺbila ruky. Niečo vyšpekulujem.
Bench sme mali obsadení (vrabčáci...), tak som tam hodil nejaké ľahké jednoručky. Ani som sa nezapotil, ale treba sa šetriť na Prahu, nech sa zraním až tam

Kvôli vyplácaniu cesty a hotela som sa celkom vyžmýkal z peňazí, takže v Prahe to vidím hlavne na návštevy vietnamských bistier a žobrania na stanici, miesto nejakej tour de České hospody O to viac ma zabolelo serdénko, keď mi Rasputinka chladnokrvne ohlásila, že už nemám na permici vstupy a musím si kúpiť novú Keď som si predstavoval, že mi povie niečo, z čoho budem mať na chrbte zimomriavky, nemyslel som zrovna toto...
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mr. Fahrenheit


PříspěvekZaslal: út prosinec 03, 2019 9:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mozme si hamstringy masirovat na vzajom !!!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út prosinec 03, 2019 10:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mr. Fahrenheit napsal:
mozme si hamstringy masirovat na vzajom !!!


Jazykom!













_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po prosinec 09, 2019 6:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mikulasske zvedani, alebo teda aspon to, co si z neho este pamatam.

Dorazili sme v piatok rano, rozbiti, ako si to kazdy z vas vie predstavit po noci v minikupecku, hlavne, ked nikto z nas nie je uplne lahka vaha. Pod 90 kilo snad nikto z nas nebol, takze nam bolo miestami tesno a spanok podla toho vyzeral. Ale nic, co by Mekac na Vaclavaku nespasil ranajkovym menu, kolacmi a kavou. Cim sme nas hmotnostny priemer zas o nieco zvysili...

Apartman bol v pohode, pomestili sme tam nase tucne zadky, vybalili a sli sa najest (padli prve kacky a piva..) a potom sme skusili dospat cestu. Celkom sa podarilo a tak sme boli pomerne ready na vecerne posedenie pri (dalsej) kacke a pivku s Vlkom a neskor aj s Dankou a Maciakom. Maciakovi to mele celkom slusne, takze to bolo vesely vecer, ale velmi rozumne zrezirovany, aby sme mohli dalsi den podat aj nejaky vykon.

Sobota:

Zisli sme sa v celkom hojnom pocte: Vlk, Magumi, Martas, Pajas, Danka, Maciak, Rado, Rado, Majo, Dominik a ja. Nabuko chybal, pretoze je dojebany a pivo je vacsia sranda ako fitko a tak sa odpojil preplachovat si ladviny.
Ani Boh si nepamata, ako sme postupne nahadzovali vahy, lebo Maciak nedbal moje zmatenie, ktore vzniklo z nahadzovania 25tiek, zatialco ja som zvyknuty na 20ky. Ale urcite sme zacinali drepmi. Jo, aby som nezabudol, Maciak je velke hovado a ma bicepsy jak ja stehna. Ale zas ma lytka ako ja bicaky, tak neviem, no...
Aby som sa teda vratil k drepom, zacinal nimi kazdy, niekto siel viac, niekto menej, napr Rado si daval v podstate svoj predpisany trening, zatialco my sme s Maciakom sli ciste po tazkych jednotkach. Maciak koncil (myslim, ale on ma ked tak opravi) na 210ke, ja som sa po pomerne lahkej 235ke rozhodoval, co dalej so zivotom. Nakoniec sme nahodili 250, ale to bolo pre moje nevyspate a nenajedene telicko privela a ostal som pod tym bezradne ako panic pri prvom navliekani gumy.
Ale nechcel som odist len tak nasucho, tak som zhodil na 240 a drepol som to, vid:
https://www.instagram.com/p/B5zSuF6htmB/
a cele som to zakoncil este desiatkou so 140.

Na tom videu je samozrejme aj nasledny bench, kam som sa postupne vysplhal na 160 kilo, co je potvrdenie posledneho maxka. Maciakovi sa podarilo tlacit myslim 172,5 alebo 175 s obcas az privelkou ochotou Danky pomahat Ale mal to v pohode, skoda, ze mu neuznavam jediny press, pretoze mal SBD laktovky
Martas sa s tym tiez nesral a zatlacil este peknych 155kilo, 160 uz bolo tusim nad jeho sily.

Medzitym Magumi, aj ked s nejakymi zdravotnymi problemami vzpieral uplne paradne a s kludom a rozvahou fandil ostatnym a neskor v satni ukazal formu, ktoru mu, uprimne, zavidim, Vlk na striedacku spotoval a makal (avizoval, ze bude len smrdlat, ale hovno hovno, makal poctivo, takze zas len kecal ) a o Pajasovi padlo uz par slov v jeho vlastnom logu, kde tam drbal strasne veci, za co ma moj obdiv, hlavne, ked spominal, kolko energie este odpali v praci.
No a do toho celeho Danka poobliekana velmi vabivo (uf, ako sa mi to podarilo pekne napisat ) rvala neskutocne cisla a mal som to potesenie ju niekolkokrat rozpacito spotovat pri drepe
Kosicania sa s tym tiez nesrali, Dominika sice skolila nejaka mrcha viroza, ale popral sa tam s tym v ramci moznosti, Rado drepoval objemove PRka, Majo po zraneni ramena skusal aspon safetybar a Radko si nadelil nove osobaky asi na vsetkom.

No skratka hukot fukot, dobra atmosfera. Skoda, ze mi na zaver nevysli tahy, tam som sa dostal len po 240, ale proste uz som mal dost, CNS uz bola taka, ze na jedlo a spat, navyse, ako kazdy rok, eaglovke tyce su na mrtvolu proste rakovina Chvalabohu Maciak mi az tak nenalozil, jeho zradil uchop pri 260ke, takze ma velmi nezahanbil.

V sobotu teda: 240 - 160 - 240, co je total 640, co je viac ako na poslednej sutazi v Lucenci. Pre porovnanie s minulym Zvedanim som si polepsil o 25 kilo, pretoze som drepol 225, tlacil 150 a tahal (ah, kolke zlepsenie...) 240.

Trening sme ukoncili v nedalekej hospode, kde zas popadali nejake kacky aj pivka, domaci sli potom domov a my sme este dobru hodinu mrzli s Maciakom a Dankou na parkovisku pred Eaglom a kecalo sa o vselicom, fakt prijemny vecer.

Nedela:

Este dojebanejsi nez den predtym Svalovka vsade. Viroza pokrocila u Dominika aj u mna. Nabuko zas kdesi v pici. Mladi chlapci nas tiez opustili. Straty boli citelne, neukazal sa uz ani Martas, ani Magumi, darmo, su to zodpovedni pani a je jasne, ze sa treba venovat aj dolezitym veciam.
Takze v mensom kruzku, s mensou energiou, ale... ono sa to rozjelo
Ja osobne som neplanoval nic velke, ale skoncil som takto:
https://www.instagram.com/p/B517vjkBvil/ co je myslim dorovnany stary osobak, navyse bez akehokolvek treningu a este k tomu dobity z predosleho dna.
Podobne si dal na celnaku osobak aj Rado, Vlk nam sekundoval viac nez zdatne a to s takou peknou technikou, ze som mu regulerne zavidel.
Maciak premiestnoval a pressoval, Pajas je blaaaazon, a tak robil uplne vsetko vratane tazkych tahov a pressov a Danka tam valila take paradne mrtvoly, az mi odlahlo, ze maly Radko nebol v gyme, lebo by skoncil nestastny Aj ked, tazko sa na Danku pozera s nestastnou naladou... Akoze, pretoze ona je taky optimisticky usmievavy clovek, tak som to myslel

Dali sme si potom vsetci nejake pressy, ja som myslim potlacil iba 80 a potom desiatku so 60, ale to uz si ozaj nepamatam. Pretoze som uz bol zbity ako pes, ukecal som Vlka na nejake zhyby a pumpy chrbta na kladkach. Dnes mam svalovku jak hovado a mam pocit, ze mam chrbat minimalne ako Maciak. Ibaze vobec nemam.

Bohuzial po treningu Danka s Maciakom museli ist krmit macky, tak mi Maciak aspon holemu v sprche podal ruku na rozlucku, cim som sa s nim zvlastne zblizil a my ostatni sme sli aspon na pivko a jedlo.
Zvysok treningu uz sme sa len bezcielne motali po Prahe, vyzierali rozne mekace a potom nam hodinu meskal vlak a pocas noci meskanie natiahol na tri hodiny, takze super

Zaver: Paradna akcia! Skoda, ze par ludi chybalo, ci uz prvy alebo dalsi den, ale aj tak, taketo stretnutia su stale fajn, uplne kazdy, co sa zucastnil bol paradny partak. Je to take otrepane, ale budem sa rad opakovat: dufam, ze sa to podari zas nabuduce a snad aj s novymi ludmi.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po prosinec 09, 2019 6:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A par fotiek zo soboty:

















Najviac sa mi paci ta hromadna, kde sme takticky outanglovali Maciaka, takze komplet vsetci vyzerame vacsi ako on
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 274, 275, 276 ... 387, 388, 389  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: