Denníček "Dobre už bolo" Carabasa


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 275, 276, 277 ... 387, 388, 389  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vlk#


PříspěvekZaslal: út prosinec 10, 2019 12:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mně se líbí i ta poslední, Maciak tomu dodává přesně to kouzlo okamžiku a na druhé straně v kontrastu Pajas :D

je to tam parádní bouchárna a v takovéhle sestavě se suprově zvedalo ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út prosinec 10, 2019 12:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
mně se líbí i ta poslední, Maciak tomu dodává přesně to kouzlo okamžiku a na druhé straně v kontrastu Pajas :D

je to tam parádní bouchárna a v takovéhle sestavě se suprově zvedalo ;)


To je screen z videa, lebo presne ten moment sa mi pacil Sice to je 162.5, co som uz nedotlacil, ale ta atmosfera v tom je
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út prosinec 10, 2019 1:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dal som si tu pracu a pozrel som si vyvoj vykonov na Mikulasa (okrem 2017, kedy sa narodil Maly Pepek, tak som vybral najreprezentativnejsiu vzorku vykonov z toho casu). Nejde nutne o vtedajsie maximalky, ale o momentalne vykony v obdobi okolo Mikulasa. Plus berte do uvahy, ze stopky na benchi robim az od 2018.

Inak je to pekne, ze tradicne Zvedani funguje uz od 2015, pricom niektori stabilni partaci sa stale zucastnuju.


2015

Drep: 190
Bench: 125
Mrtvola: 210
Total: 525


2016

Drep: 200
Bench: 140
Mrtvola: 220
Total: 585


2017
Drep: 210
Bench: 150 bez stopky
Mrtvola: 240
Total: 590


2018:
Drep: 225
Bench: 150
Mrtvola: 240
Total: 615


2019
Drep: 240
Bench: 160
Mrtvola: 240
Total: 640

Bohuzial nemam informacie o body weight, co je skoda, celkom by ma zaujimal aj progres v tomto smere
Smutny je hlavne "posun" na mrtvole Maxka sa sice hybu, ale zjavne su tycky v eagle naprogramovane na max vahu 240
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: út prosinec 10, 2019 8:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To je ta tyc...
Inac nastastie ze si sem nedal to cholericke povzbudzovanie, staci zneho fotka ale kurva strasne som ti to prial :)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nikdy-není-pozdě


PříspěvekZaslal: út prosinec 10, 2019 9:37 pm    Předmět: Btw Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
mně se líbí i ta poslední, Maciak tomu dodává přesně to kouzlo okamžiku a na druhé straně v kontrastu Pajas :D

je to tam parádní bouchárna a v takovéhle sestavě se suprově zvedalo ;)

Btw je to zajímavý i pro čtenáře co tam nebyli.
A trošku vám závidim, tyhle srazy lidí naladěných na stejný vysílací frekvenci, ty se obvykle vyvedou.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt prosinec 12, 2019 11:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Včera len easy ľahký pumpovací tréning.

Ktorý nebol ľahký a pomrzačil ma na max.

Drepy:
1x10x20kg
1x10x60kg
3x20x100kg belt on
https://www.instagram.com/p/B59e2LZhvYi/ je to zrýchlené, nezľaknite sa, že sa dokážem takto rýchlo hýbať. Snáď keby som mal hnačku.

Výpady:
3x cca 20metrov x20kg zomreli mi nohy

Bench press:
3x20x60kg

Protismerné kladky:
3x20x15kg

Sťahovanie kladky zhora:
3x20x50kg

Príťahy s oporou hrudníka:
3x20x50kg

Hodnotenie tréningu: Chcel som si oddýchnuť od váh, tak som si dal trošku pumpičky. Už chcem ísť zas silovku
Pri drepoch som chvíľkami dumal, že by som mohol dať aj 30 opakovaní, ale okolo 12teho opakovania ma toto presvedčenie pomaly opúšťalo a pri takom 17tom som vedel, že ma ani nehne ísť nad dvadsať Nevravím, že by to bolo ťažké, ale kyslíkom nechcem plytvať, Amazónia zhorela do posledného indiána a nemôžem kvôli drepom všetko vydýchať sám.
Úplná dúhová postriebrená nádhera prišla až s výpadmi A ja debil som si to zaradil do nového plánu ako regulérny cvik... Každopádne som mal nohy ako z betónu, nenormálna pumpa stehien. Poledancerka prišla pocvičiť s nami (a zas som prejavil neobyčajnú kreativitu vo vymýšľaní prdelocvikov, takže dnes sotva lezie ) a skúsila mi prstom ďobnúť do nohy. Skoro si zlomila prst a urvala nechet, lebo na mojom stehne sa dali klepať rezne alebo štiepať bukové poleno. Masaker. Samozrejme pri poctivých dlhých výpadoch som si neváhal zas bolestivo natiahnuť hamstring, tentokrát pravý Ale šiel som cez bolesť, lebo no pain, no gay.
Bench som chcel zamachrovať, že dvadsiatky s 80kg. V prvej sérii so 60kou som pochopil, že tricepsy sú na dovolenke a že cicky sa napumpujú tak strašne, že aj samohana večer po tréningu bude problém. Tak som nechal len 60 kilo na činke a ah, užil som si to. Spuchol som ako chodiaci tumor a cicky som mal všade. Dorazil som sa precítenými protismerkami. Precítených bolo prvých 5 opakovaní, ďalších desať som šiel štandardnou rýchlosťou, posledných 5 som sa už kymácal a škubal tými káblami, aby som nejak prežil a zvládol sériu cez to skurvené pálenie. Znova pumpa ako keby som si pichal viagru rozmixovanú so syntholom.
No a chrbát na záver, tam sa to dalo zvládnuť, ale veľké svaly aj viac bolia. Tak som si to užil.

Zábavka, ale neverím, že by som mal z takéhoto tréningu niekedy progres. Ako oddychovka a pre zmenu cool, ale takéto šašky postačia len raz za čas. Teraz ešte pár dní pauza, lebo firemná párty a od pondelka seriózny režim a skúsime nalepiť nejaké maso. Cieľ: Zjesť Maciaka zaživa.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po prosinec 16, 2019 7:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

OK, tak poPrahové pohodové punk obdobie končí. Od posledného zápisu žiaden tréning, len firemná párty.
Zboril som sa slušne, ale na druhý deň som bol fit, ono to rozjeté telo si asi aj s tým alkoholom poradí nejak lepšie. Alebo za to môže môj dobrý zvyk hodinu pred koncom akcie už piť len vedrá vody.

Ale klasika, dobrá parta a vyzerali sme parádne:
https://www.instagram.com/p/B6C7yJnB5kB/
https://www.instagram.com/p/B6FgSMGhZY-/

Inak som ale samozrejme v deň eventu a deň po ňom jedol mizerne, takže po polroku prvýkrát váha nalačno ukázala 99.9 Ale samozrejme, že je to len voda a obsah čriev, no big deal. Uvidíme, čo tréning dneska.

Začínam niečo objemovejšie, s rozmanitejšími cvikmi, cieľ je oddýchnuť od veľkej trojky, ktorú točím dookola každý tréning (aj keď samozrejme to tam bude v miernejšej forme tiež), vybudovať silovú kapacitu pred silovkou a keby sa podarilo, nabrať nejaké to kilko v rozumnej kvalite. Uvidíme, ako sa podarí, hrotiť to nebudem. Princíp stále fullbody, lebo to mi funguje dobre. Tento týždeň trochu predvianočný chaos a tak budú tréningy PO-ŠT-PI, ale to je OK.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út prosinec 17, 2019 7:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Drepy:
1x3x60kg
1x3x100kg
1x1x120kg
1x1x150kg belt on
1x1x190kg
4x4x200kg
https://www.instagram.com/p/B6KWGuxBJeU/

Zakopávanie:
3x8x70kg

Výpady s činkou:
3xveľax25kg

JČ tlaky na rovnej:
5x5x40kg

Mŕtvola klasika:
1x5x60kg
1x5x100kg
5x5x150kg belt on, touch&go

Biceps s EZ:
3x6x30kg
1x22x30kg posledná do zlyhania

Hodnotenie tréningu: Taaaak, čas vrátiť sa k tomu, čo ma baví najviac. Po Prahe som si hlavne chcel oddýchnuť, čo sa podarilo a som za to rád. Aj napriek tomu, že som nič poriadne nerobil, už pár dní ma bolí vzpriamovač len tak z dlhej chvíle a navyše ma včera pred tréningom seklo v krku, aby mi nebolo ľúto A ešte mám stále po tých výpadoch natiahnutý hamstring, ale to ma nemohlo zastaviť.
Zastaviť ma mohlo mizerné jedlo a chlast posledných dní, ale chvalabohu telo sa s tým vyrovnalo dobre.
Drepy som uvažoval zhodiť váhu na tak 180 a zistiť, ako na tom som, ale nakoniec ego lifting forever a poctivo som si dal 200kg, čo je niečo málo nad 80 percent z maxka. Ono 4x4 nevyzerá veľa, ale max reps s dvestovkou mám myslím 6 alebo 7, takže 4x4 dalo zabrať. Ale spokojnosť, to bola tá ľahšia časť
Bohužiaľ zas boli vpláne aj výpady a aj keď som ich už nerobil také dlhé a hlboké, nohy to pekne rozsekalo a chvíľku som mal hamletovský moment "blít, či neblít", ale pri jednoručkách ma to trochu prešlo, lebo som ležal na chrbte a pohltal zvratky nazad do bruška.
Zas sa to vrátili pri mŕtvolách, smiešna váha, ale už som mal pobité hamsy a celkovo mi nebolo do skoku, bez energie totálne. Nie som zvyknutý na také objemy. Ale bola by hanba to nedokončiť.
Na záver bicáčik s tým, že posledná séria do zlyhania. Rišo urobil 11, Štúr 20, tak bola vec hrdosti to vyhrať. Ale podarilo sa to len preto, že som šiel posledný a vedel som, koľko musím urobiť, inak by som to zabalil po desiatom

Dobrý tréning, bude ma baviť. Chvíľku to necháme bez prihadzovania a keď, tak len na pomocných cvikoch. Nepotrebujem to nejak moc hnať do vysokých čísel. Zatiaľ. Ako sa priblížia MSR, tak sa s tým samozrejme pohrám ďalej, než nabehnem na klasickú silovku.

Rišo priviedol frajerku. Na striedačku rotopedovala a jebala do Riša. Super. Skoro ako mega podporujúca a fandiaca Danka v Prahe...Tvrdila, že je veľmi humorná a že má rada drsnejší humor, tak som povedal, že Rišo cvičí len preto, aby mohol baliť mladšie a krajšie dievčatá a ofučala sa. Navyše neviem, ako niekedy mohol tvrdiť, že je jeho frajerka krajšia ako Rasputinka. Na tomto dievčati nebolo nič, čo by nemala aj Rasputinka a lepšie/väčšie/krajšie. OK, klamem. Rasputinka nemá dve brady... Už sa teším, keď príde nabudúce
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: pá prosinec 20, 2019 8:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Bench press:
1x4x60kg
1x4x80kg
1x4x110kg
4x4x130kg uffff
https://www.instagram.com/p/B6SE70AhWvY/

Incline JČ:
1x8x25kg
3x8x30kg

Protismerky:
3x12x20kg

Zhyby:

5x5xCarabas + 5kg

Drepy so stopkou:
1x5x60kg
5x5x100kg no shoes, no belt, 3 sekundy negativka

CG bench:
1x6x60kg
2x6x100kg
1x5x100kg + 1x1x100kg
1x11x80kg

Hodnotenie tréningu: Ako som písal už u Danky v logu, v utorok ma zabila nejaká viróza alebo čo to bolo. Celý deň som sa cítil nejak dobito, ale myslel som, že to má na svedomí pondelkový tréning. Poobede už som vedel, že to nie je tým. Začali bolieť kĺby a svaly, hlava, motal som sa. Prišiel som z práce a na gauči ma vypla zimnica Tak som šiel popozerať do kuchyne, čo s tým viem robiť:
1, Citrón
2, C vitamín, denná odporúčaná dávka jedna tabletka, vzal som štyri
3, Multivitamín, denná odporúčaná dávka jedna tabletka, vzal som štyri
4, Theraflu
5, Paralen (nemal by sa brať s theraflu, ale to som netušil)
6, Horúca vaňa

Toto celé som pomixoval, poriadne sa napil vody a ľahol spať. O polnoci som sa prebral, že moje tričko je celé mokré a váži dvanásť kilo. Zhodil som to, prezliekol som sa a dospal do rána. Vstal som jak rybka, ale podľa mňa to nebolo účinkom liekov, skôr telo sa zľaklo, že keď bude choré, najebem toho doňho ešte viac a rýchlo sa zbavilo bordelu Tak či onak, Wolverin mode zase zabral a vo štvrtok som bol ready na cvičenie (a o dve kila ľahší od Prahy, zatiaľčo Maciak odvtedy nabral kíl sedem )

Benche boli, ako sa dalo predpokladať po takej chorobovej epopeji hodne náročné. Chvíľami som myslel, že to nedám a v poslednej sérii som vynechal aj stopky. Našťastie zvyšok tréningu už bol pomerne ľahký. Po dlhom čase incline tlaky mi vyrobili dobrú cickopumpu, nehovoriac o protismerkách. Dnes cítim pekne rozlievajúcu sa svalovku
Na zhyby som pridal pár kilečiek na reťaz, len pre zábavu. Ah kde sú časy, keď som zhyboval s 20kou na opasku. Pravda, teraz som o niečo tažší, čiže sa to váhovo dorovnalo a aspoň ma nebolia ramená od nekontrolovaných negatívok, ale ego sa vtedy tešilo Ale no, 5 kilo na opasku a chrbát naliaty do prasknutia, spokojnosť, možno bude aj nejaký objemový progress.
Drepíky ultrasuperraw. Bosý, bez opasku, čisto rehabka na kolená a technická záležitosť. Dolu tri sekundy, dvojsekundová stopka a zas hore. Podľa videa jedna séria trvala medzi 30-40 sekúnd. Nič na silu alebo objem, samozrejme, ale to ani nie je účel. Použili sme appku na trackovanie trajektórie činky, všetci traja sme šli ako podľa pravítka. Paráda a spokojnosť.
No a na záver close grip tlak Tam som sa samozrejme precenil a nevzal som do úvahy predošlú tlakovú časť tréningu. V dôsledku toho som v tretej sérii zlyhal a posledné opakovanie na mňa padlo. Rýchlo som oddýchol a dotlačil to ešte zvlášt, ale hanba už bola na svete, Rišo v šoku plakal a Štúr po mne znechutene pľuval Dali sme si ešte na záver zhodenú all you can press sériu, ale už nebola šanca, Štúr so 70kou dal 15, Rišo so 60kou tak isto a ja s 80kou 11 a bolo vymaľované, ruky sa klepali a triceps doteraz nechápe

Celý tréning nám robili radosť dve veci.
Rišova frajerka, lebo neprišla.
Nejaká legína, ktorú sme si nazvali MILF, lebo prišla.
Reálne MILF není MILF, ale zdalo sa nám pri prvom letnom pohľade, že je staršia, než naozaj bola. Ale prezývku jej už necháme. Mala celkom brutál tréning, kliky na bradlách veslo atď, príjemná zmena po pomalom cupitaní na páse a nezmyselných brušákov, čo tam ženy bežne predvádzajú Plus výstrih a legíny, čo viac si priať!

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: so prosinec 21, 2019 2:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No a prečo si deň po ťažkom tréningu nedať jeden ešte ťažší

Mŕtvola s pauzou:
1x4x60kg
1x3x100kg
1x1x140kg belt on
1x1x180kg
4x4x200kg
https://www.instagram.com/p/B6TriYVBZx9/

Príťahy JČ:

3x8x40kg
https://www.instagram.com/p/B6U0zFwhnI3/ páči sa, milfka v pozadí

Sťahovanie kladky:

3x12x50kg

Hyperextenzie s expanderom:

5x5

Decline bench press:

1x5x60kg
5x5x100kg

Overhead press:

1x6x40kg
3x6x60kg
1x11x60kg do zlyhania

Hodnotenie tréningu: Hrudník, predné ramená, tricepsy, všetko totálne vytuhnuté, svalovkovaté, dojebané, spuchnuté. Ale nebolo času sa z toho tešiť, bolo treba makať!
Mŕtvoly úplne presne trafená váha. Čokoľvek nad už by nefungovalo a odtrhlo by mi to chrbát. Premýšľal som najprv nad 180kg, ale nakoniec som to odmakal s dvestovkou podľa plánu. Strašné mäso a človek sa vytrápil jak blbec. Video som musel zrýchliť, lebo séria mi trvala vyše minúty Celkom sa nakoniec oplatilo robiť to s opätovným príchodom na činku, nie len kvôli technike, ale aj preto, že tá spičená podlaha je celá krivá a po každom opakovaní činka utekala doprdele aj pol metra a nešlo to proste robiť touch and go. Ale ten cvik má určite niečo do seba, nerobieval som ho, ale mám z neho celkom radosť.
Po milióne rokov príťahy jednoručky, cítil som to parádne, nehanebne som si vzal trhačky a mohol som sa sústrediť čiste na chrbát. Na pozadí vo videu je vidieť milfku a je zrejmé, prečo sme si ju tak obľúbili. Hlavne teda slizák Štúr, ktorý točí cudzie ženské na môj telefón, creep úchylný Mimochodom, milfka zas včera brutálny tréning, neserie sa s tým a myslím, že by s nami v pohode udrŽala krok, samozrejme s primeranou váhou. Skôr by asi ona uštvala nás všetkými tými výpadmi a brutalitami.
Na záver ešte vyslovene prekrvovacia ľahká pumpička s kladkou.
Bál som sa, ako pôjdu decline tlaky. Lavica u nás je na to absolútne debilná, rozbitá, kýve sa jak kanoe na rozbúrenom mori, tak som musel spomaliť, pomalé negatívky, pauza, pomaly hore Na tú svalovicu z predošlého dňa naozaj paráda. Myslel som, že mi cicky rozorvú triko. Chvalabohu nič také sa nestalo a hrudník je naďalej malinký, yes!
A nakoniec press. Maciak, všímaj, nepíšem, že military! Fuj no boha jeho, to bolo božie dopustenie toto. Riadny očistec. Bez tricepsov, bez ramien, len tak silou vôle Ale pecka, zas sme dali na záver súťaž, tak som oplatil Štúrovi ten close grip bench a zdecimoval som ho na overheadoch

Rišo mal včera narodeniny a bolo mu vysvetlené frajerkou, že ich chce stráviť s ňou doma v depresii, lebo ju nevzali do zamestnania. Určite to parádne oslávili, ako ju poznám

Dnes som mal kardio s malým Pepkom. Z dvanásteho poschodia po schodoch dole na prízemie, tam som z papiera vyrobil papierovú guličku, s ktorou on vyšiel hore na poschodie, zhodil ju dole, zišiel za ňou, vzal ju, vyšiel na poschodie, zhodil ju dole, žišiel za ňou... a toto opakoval pol hodiny. Momentálne už hodinu a pol spí jak zarezaný Dobrý tréning, keď uvážim, že jeden schod je mu tak po kolená.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubbas


PříspěvekZaslal: so prosinec 21, 2019 4:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kameraman čisty profík to sa pozna. Hneď ako zbadal MIFL-ku všetka pozornosť šla na ňu a ty si bol nepodstatný. Krásne to vidno na tej kamere proste profík.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: út prosinec 24, 2019 12:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a ja ze co sa mi konecne dobre spalo :D

decarabas napsal:

Overhead press:
1x6x40kg
3x6x60kg
1x11x60kg do zlyhania
Maciak, všímaj, nepíšem, že military! Fuj no boha jeho, to bolo božie dopustenie toto.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út prosinec 24, 2019 2:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Drepy:
1x4x60kg
1x4x100kg
1x1x140kg belt on
1x1x180kg
4x4x200kg najssss
https://www.instagram.com/p/B6cblYfBsl0/

Zakopávanie:
3x8x80kg

Výpady:
3x viď video

Tlaky JČ na rovnej:
1x5x25kg
5x5x40kg

Mŕtvola klasika:

1x5x110kg
5x5x150kg belt on

Biceps s EZ:
3x6x40kg
1x16x40kg do zlyhania

Hodnotenie tréningu:
V gyme bolo podozrivo veľa ľudí, ale Rišo a Štúr nikde. Nechcelo sa mi moc mobilitiť a zahrievať, tak som rovno šiel drepovať. Keď prišiel Rišo, akurát som dokončil prvú pracovnú sérku, len tak na frajera bez spottera, lebo dvesto kilo je hovno váha a teplošina pre deti Potom za mňa síce už stále niekto dobehol, ale reálne to nebolo treba. Čo bolo horšie (aj pre spottera ), že som deň predtým jedol fazuľu a na obed som mal ešte hráškovú polievku Nádych do bruška bol vždy riziko, že všetok vzduch ujde druhým koncom von a občas som si musel na sériu počkať, kym nevystrieľam všetky bomby, aby som sa pri drepe neposral až za ušami Nebolo to veľmi príjemné, cítil som sa ako balón.
Našťastie na drepy to nemalo žiaden dopad a mohol som pokračovať zakopávaním a výpadmi. Tie sú aj na videu, tak aspoň cca máte predstavu, koľko ich robím, resp aká dlhá je tá cestička. V pozadí vidieť malilinkú Milfku a jej kamošku cvičiť ramená. To dievča je tam asi každý deň. Nie že by som sa sťažoval.
Sťažovať by sa mohla jedine ona, keď sa potĺkala nebezpečne blízko mojej fazuľovej rádioaktívnej zóny a z ničoho nič jej začali vypadávať vlasy a zuby.
Tlaky easy a mŕtvoly o hodne ľahšie ako minulý týždeň, ale stále kruté kardio s vypnutými nohami.
No a na bicák sme prihodili desať kilo,nech sú série do zlyhania kratšie. Zas som vyhral, pretože som úžasný a mám namakané ruky a všetko

Tuková aktuálka:
https://www.instagram.com/p/B6XcaqYBgeM/





A aby som nezabudol:
[img]
Krásne Vianoce s najbližšími, oddýchnite si od gymu, napchajte sa koláčmi a nech to rastie![/img]
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt prosinec 26, 2019 8:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Benche so stopkou:
1x4x60kg
1x4x100kg
1x2x120kg
4x4x130kg
https://www.instagram.com/p/B6h3NCqB6e5/

Incline tlaky JČ:

3x8x32kg

Protismerky:
3x12x20kg

Zhyby:

5x5xCarabas + 5kg

Drepy ultramegaraw bez SBD, opasku a naboso so stopkou:

1x5x60kg
5x5x100kg

CG bench:
3x5x100kg
1x16x80kg

Hodnotenie tréningu : Náš gym bol kvôli sviatkom zatvorený, tak sme si urobili výlet za Dominikom a Radom do "ich" fitka. Hneď po príchode som sa skamarátil s nejakým miestnym legínom, keď som zvolal "To fakt robí bicepsy na benchi?" a jaksi som si neuvedomil, že to bolo počut a on nie je hluchý Ale ako píšem, skamarátili sme sa, lebo hneď náhlivo odišiel z benchu a potom celý čas sa na mňa pozeral!
Benche šli lepšie ako minulý týždeň po horúčke. Všetky série s peknou stopkou a aj keď sa mi trochu šmýkala lavička, pekne sa to dalo. Napatlal som sa magnéziom a vyzeral som ako mlynárov syn, ale šmýkanie ustalo.
Incline jednoručky ešte lepšie, nemali tridsiatky, tak som vzal tridsaťdvojky a akurát pekná pumpa. Potom protismerky, ale majú tam voľajakú pokurvenú kladku, tak sme sa pri tom paragraficky krútili a chcelo to trochu vyvažovania, balancovania a improvizácie, aby sme pumpli cicky. Dominik sa nám smial, čo to cvičíme, ale sám robil kliky a úklony s kotúčom, takže som ho proste nemohol brať vážne
Zhyby zas úplne ízy, ako som zapojil závažie a zas robíme aj biceps, telo sa veľmi rýchlo chytá a zhybuje sa mi aj so sto kilami celkom dobre. Či sa to prejaví na chrbtovom svalstve, to je otázka na toho tam hore. Za mňa - určite nie
Drepy hnus, chvalabohu to nie je váha. Ale proste drep nie je cvik na záver tréningu. A navyše mám tendenciu to ťahať viac pravou stranou. No, ale aj na to tie ľahké drepy sú, aby som minimalizoval takéto nedostatky.
No a na záver pumpy tricákov. Čím som väčší, tým som blbší, robil som 5ky a mali byť 6ky Ale aspoň som sa na záver vykúpil a dal som 16 opakovaní miesto 11 z minulého týždňa, čím som porazil Štúra aj Riša Bodaj by nie, keď som si ubral objem na pracovných, ah ja podvodník!

Štúr tam zas slizil po nejakej equip čaji (žena so silikónmi ), ale aby som bol fér, všetci sme sa z nej tešili. Potom nás miestny Žán Klód odfotil a na fotke vyzeráme buď tlstí alebo retardovaní, okrem Riša, ten vyzerá aj tlstý aj retardovaný. Žán Klódovi sme to nemohli povedať, lebo by nám z otočky odkopol hlavu.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá prosinec 27, 2019 1:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Drepy ultramegaraw bez SBD, opasku a naboso so stopkou

tak to jo

jinak fazolový trénink pobavil... a dřepovat 4x4x200 na jistotu je velká paráda.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 275, 276, 277 ... 387, 388, 389  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: