Denníček "Dobre už bolo" Carabasa


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 277, 278, 279 ... 387, 388, 389  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
decarabas


PříspěvekZaslal: so leden 11, 2020 6:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mŕtvola pauzovaná:
1x4x60kg
1x4x100kg
1x1x140kg
1x1x180kg belt on
1x1x200kg
4x4x210kg
https://www.instagram.com/p/B7K5ekjBL5Y/
1x1x210kg bez pauzy, len aby som vedel, či je to ľahšie. Bolo

Príťahy JČ vleže na lavičke:
3x8x32,5kg

Lat pull down:
3x12x50kg

Ultranázov: Zakopávanie v stoji na predkopávacom stroji :
5x5x40kg alebo tak nejak

Decline bench:
1x5x60kg
5x5x100kg

Hodnotenie tréningu: Uhm, zábavný týždeň zakončený zábavným finále v podobe krutých ťahov.
Žaluď Rišo ZAS chorý, to je chcípak až hanba. Na začiatku programu sa tešil na pauzované mŕtvoly, ideme to už mesiac a ten dick nebol v piatok na jedinom tréningu. Tatár. Tentoraz ale ani milfka alebo Aďazonka.
Od 180 sa všetko hýbalo hnusne pomaly, takže som sa trochu bál, čo bude. Nohy celkom unavené od pondelka a tých hrozných drepov, aj spodný chrbát, ale riskol som to. Nakoniec sa to hýbalo, ale kurva ťažké. Dúfam, že to bude mať nejaký prenos do mŕtvoly, inak budem veľmi sklamaný, že takéto mučenie nepomáha
Na príťahy JČ sme urobili malú zmenu, spodné chrbty sme mali rozripované, tak sme si ľahli na lavičku a dali to s menšou váhou. Tiež nie zlé a hlavne rýchlejšie, lebo sme ťahali obomi rukami naraz, že...
Čo ešte.... Jaj, zakopávačky sme odimprovizovali v stoji na predkopávačke, chytalo to nejak inak, takže cool a zrejme zaradíme častejšie.
Celkovo mega tréning, pekne sme si mákli, ale teraz pár týždňov radšej neprihadzujem, toto sú už celkom slušné čísla a takto v rámci jedného týždňa poctivý záhul. Váha sa celkom pekne hýbe niekde nad 102kg, čo beriem ako úspech.

Výbavička sa mi ale utešene rozrastá. Včera dorazila masážna pištoľ a zatiaľ je to teda parádna vec, fakt ma to teší, a v pondelok by mali prísť nové SBD wraps na kolená, nech môžem do prípravy s poriadnymi bandážami a nie tými biednymi lacnými kokotinami, čo som mal minule
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po leden 13, 2020 7:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Trochu tlstej aktualky na pondelkove rano
Ustinov mi na to napisal: Ziadne svaly tam nevidim



A ma pravdu, ale kedy som sa ja fotil kvoli svalom!

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po leden 13, 2020 7:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Včera dorazila masážna pištoľ


Urob po mesiaci recenziu a daj vediet, ci ta s nou zena od telky nevyhodi, asi to nie je uplne nehlucne.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po leden 13, 2020 7:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
decarabas napsal:
Včera dorazila masážna pištoľ


Urob po mesiaci recenziu a daj vediet, ci ta s nou zena od telky nevyhodi, asi to nie je uplne nehlucne.


Žena sa s tým masíruje tiež. A je to v pohode tiché aj k telke. Čo sa týka masáže, nesnažím sa ZATIAĽ ísť veľmi bodovo a hlboko, nie som fyzio a nechcem si niečo odjebať, ale idem skôr s povrchovym nástavcom a to je taká vibračná povrchová masáž, roztrasie a uvoľní to pekne.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út leden 14, 2020 8:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Drepy:
1x4x60kg
1x4x100kg
1x4x140kg belt on
1x1x180kg
4x4x210kg
https://www.instagram.com/p/B7ScK1UhFst/

Glute bridge s expanderom:

3x8

Výpady:
3x30kg

Tlaky JČ na rovnej:

1x5x30kg
3x5x50kg
2x8x40kg došla para na tých 50kách

Doťahy z cca 20cm:
5x5x170kg trhačky, belt on

Biceps - kladka poležiačky:
3x6x60kg
1x11x60kg

Hodnotenie tréningy: Ah tie drepy mi dávajú! Od piatkovej mŕtvolky som mal načatý vzpriamovač, ale riskol som to. Jak dobre dýcham do brucha, tak sa takéto drobné nepríjemnosti dajú obísť. Čo sa nedá obísť je tá skurvená ťažká činka, čo ma stále tlačí dole Prvé dve série sa mi javili ako dopohody, tretia začala robiť problémy, hodne som to ťahal pravou stranou a keď som sa to snažil zase dať na stred, tak som zistil, že pre zmenu už nevládzem. Ale na štvrtú som sa potom nahecoval ako zver a zas to chvíľku šlo. A ani som neskončil tentokrát na zemi!
O výpadoch ani nemá zmysel písať, to je proste diablov výmysel a ja fakt neviem, načo to robím. Ani sexy pri tom nie som, mužný si nepripadám, len sa potím a kňučím a fňukám, všetko ma bolí a páli. Rátam, že to bude nejaký zvláštny stav mysle, že na tú hrôzu vždy zabudnem, ako ženy na prvý pôrod a idú do toho znova dobrovoľne.
Na tlaky som si z frajeriny zobral 50ky. Super nápad, až po tretiu sériu, keď som sa celý rozklepal a činky chodili hore dole a potom zas hore, potom trochu dole a napokon znova hore, tak som radšej vzal 40ky a dorobil nejaké osmičky, aby som to dopumpoval.
Vedľa nás cvičili dinosaury z 90tych rokov. Čo je paradox, lebo mali tak o desať rokov menej než ja (takže 50). Hneď ako vošli som si ich obľúbil! Mikina s kapucňou, ale bez rukávov, čo je móda, ktorú nikdy nepochopím, lebo mám za to, že keď ti je zima na hlavu, že potrebuješ kapucňu, tak aj rukávy by sa celkom hodili. Ale čo ja viem, nie som módny poradca, teda outfit konzultant, proste teplý. Borec ruky narvané, nažilované, ramená guľaté, asi preto rukávy skončili v koši, ale žiaľ, videl som ho aj od pása dolu a hmmmm... Hmmm... Fakt som myslel, že táto špagetonožná zberba už vykapala a bola nahradená elastickými bosými funkčnými chlapcami, ale zjavne pár kusov v divočine ešte prežíva. Aby to ešte vylepšil, hneď si dal opasok a utiahol ho mocno, až bolo počuť vŕzganie kože (alebo stavcov), lebo to predsa zužuje pás a hor sa na tlaky s jednoručkami vedľa nás. Keď jeden poukázal na to, že tlakujem s 50kami, druhý pohotovo vysvetlil, že to je nanič a že to neprepumpuješ s veľkou váhou a treba robiť pomalé a potom zas rýchle a potom zas čiastočné a potom znova vynútené opakovania, potom hneď zhodiť váhu a celé to zopakovať dookola. A fakt to tak aj robil, ty jo. Trvalo to preukrutne, ale žily boli ešte nažilovanejšie, ramená ešte napumpovanejšie, opasok vŕzgal intenzívne ako posteľ sedem sekúnd pred orgazmom, ale nakoniec to zvládli. Potom sa presunuli k peckdecku, ale okolo legpressu prešli so sklonenou hlavou, aby si ich nevšimol.
My sme medzitým prešli na mŕtvoly. Nemal som vôľu chodiť to zo zeme, nie s vypnutými nohami, tak som si dal doťahy z cca polky holení. Nedošlo mi, že mám načatý vzpriamovač, tak som si ešte pridal na 170 kilo
Bolo to výživné. Fakt som tam skapíňal, ale hecol ma ešte Rišo, ktorý si neprezieravo pozrel hádavú sms od hádavej frajerky a nasral sa tak, že miesto plánovanej 5ky urobil 15ku, nohu si zdrel, až cákala krv, ryčal nepríčetne a potom rovnako nepríčetne utieral krv z činky.

Ale možno by nejaký deload nemusel byť od veci.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: út leden 14, 2020 6:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mas video tych dotahov? 20cm sa uz zda dost vysoko
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út leden 14, 2020 6:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nemam, to nebol primarny cvik.
20cm,netusim,vies jak chlapi a odhadovanie cm. Slo to z polky holeni proste, o niekolko cm vyssie ako zo zeme
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt leden 16, 2020 8:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Nemam, to nebol primarny cvik.
20cm,netusim,vies jak chlapi a odhadovanie cm. Slo to z polky holeni proste, o niekolko cm vyssie ako zo zeme


Včera premerané Rišo ako ing. tvrdí, že 10cm max. Moje predstavy o mojom sexuálnom živote sa rúcajú



Bench press:
1x5x60kg
1x4x80kg
1x4x100kg
4x4x135kg ale stopky len v prvej sérii

Incline jednoručky:
3x8x35kg

Protismerky:
3x12x20kg

Zhyby:
5x5xCarabas + 10kg

Drepy:
1x4x60kg
1x1x100kg
1x1x140kg
1x1x180kg wraps on, belt on
1x1x220kg
1x1x250kg PR!

Hodnotenie tréningu: Po pondelku dojebaný až až. Ani som to tak necítil, kým nebolo treba niečo oddvíhať. Ale potom už to teda bolo znateľné Benche ani hovno, extrémne ťažké. V prvej sérii som ešte zaradil stopky, ale potom som sa na to vykašľal, proste nebola sila absolútne. Ale keď tak nad tým uvažujem, môj all time best so stopkami je 2x150 alebo 3x140, takže vlastne to ani nie je také zlé Na mňa.
Potom pumpičky hrudníka, zas som malinko pridal na incline tlakoch, tam to z nejakého dôvodu išlo až príliš ľahko Ja nevjem uš. Moje telo je punk a robí si anarchiu na tréningu.
Zhyby ukruuuutne ťažké, v poslednej sérii som rezignoval na nejaké precítené pomalé negatívky a poctivú bradu nad hrazdu. Hanba nehanba, nebola už šťava a boli z toho už len čiastočné ojebané opakovania, ale pumpa značná.
No a potom mali byť ľahké drepy. Ale keď prídu objednané SBD wrapy, plány sa holt menia. A tak bol čas na testovačku vybavenia Traja sme to tam zmotávali do klbka, lebo jeden by to nedal, predlaktia som mal nažilované ako 14ročný masturbátor, keď idú rodičia do kina, bál som sa, že neudržím ani činku, ako sa mi klepali ruky. Ale nejak sa nám to na tých pár sérií podarilo dať do klbka. Kolená som si motal potom sám, jednak to viem najlepšie, jednak si to chalani nechceli vziať na triko - predlaktia včera dostali na prdel.
180ka vyletela hore jak hovno, absolútne som necítil, že by nohy niečo robili. Tak som skočil rovno na 220. Pri walkoute (bohužiaľ, monolift nemáme a hodil by sa!!!) som zavadil činkou o stojan a predviedol slušné tanečky, s tými nepružnými kolienkami to bolo celkom nepríjemné a trochu som sa bál, aby som niečo neskurvil, ale drep samotný vyletel ako nič.
A začalo premýšľanie: Koľko si dať ďalšiu? Rozhodol som sa pre 250 a opýtal sa chlapcov na názor.
Rišo: Jeb na to Pepek. Dojebeš sa.
Štúr: Jasne jasne, poď. Dojebeš sa.

Rozhodol som sa, že to pôjdem a skúsim sa nedojebať.
Traja ľudia okolo mňa, trochu som bol nervózny. Ako som schádzal dole, vedel som, že tam bude. Pocitovo oveľa ľahšie ako 240 na poslednej súťaži, oveľa viac kontrolované a s rezervou tak 10kilo.
Po sérii celý nadšený, s každým hneď hajfajv a tanečky a potom som sa šiel pozrieť na mobil na hĺbku. A potom mi došlo, že som mobil nezapol a tak video nemám No, dávam smajlíka, ale v prvý moment reakcia bola DOPIČIBOHAKURVA a prvé rozhodnutie: Idem ešte raz! Našťastie ma borci už poslali do piče s namotávaním bandáží a že serú na mňa.
Nevadí, v pondelok sú ťažké drepy, tak si dáme repete. Inak ale, keď beriem do úvahy, že som bol dojebaný z pondelka po ťažkých drepoch, šiel som to na záver tréningu, nemám ešte nadrepované v tých wrapoch... Hm hm, tam sa rysuje možno aj slušné číslo...

Takže budúci pondelok skúsim tie wrapy vyžmýkať a prípadne určiť percentá na ďalšiu silovku. A po zvyšok týždňa deload, 5 týždňov šlapem ako robot a už som zas malinko pomletý.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: čt leden 16, 2020 11:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seeya


PříspěvekZaslal: čt leden 16, 2020 12:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

250? co ti praaaska? Ten drep ti funguje uplne automagicky
_________________
bp:135@92 sq:180@87 dl(s):240@87 mp: 90@87 pullups 4x60(ng) mu:10x natty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt leden 16, 2020 12:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

250? Taaaak... to si uz skoro taky dobry drepar ako Sebedestruktor!

BTW, aku mas maximalku bez opasku a navlekov? Lebo priznam sa, ze trosku nerozumiem tejto filozofii, ze od istych vah treba pridat janosikovske komponenty, inak by sa clovek rozpadol, alebo co. Ale mozno je to iba tym, ze som len smutny chlapec a zostal by som nim opastek, neopastek...
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt leden 16, 2020 1:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Wraps, no...


Cohen: No, maximálky bez equipmentu neskúšam. Drepnuté mám 220 bez návlekov, ale s opaskom. Bez opasku 200, ale zas s návlekmi. Len s návlekmi a opaskom 245.
Tam ide podľa mňa o 2 aspekty:
1, z dlhodobého hľadiska mi support šetrí kĺby a pohybový aparát a znižuje riziko zranenia, keď s ním viem robiť
2, zo súťažného hľadiska použiješ všetko, čo povoľujú pravidlá, aby si si zvýšil čísla

Ako jo, mohol by som cvičiť holý bosý a byť mega raw a funkčný, ale mal by som 70 kilo a bol slabý a nudný
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt leden 16, 2020 7:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Este by si mohol byt slaby, nudny a obtloustly - ako ja. 😂

Pretekom rozumiem, tam proste vyuzijes co povoluju pravidla... napriklad trenky 😂

Len ta motivacia je taka divna, vsetky tie equipmenty podla mna sluzia iba na to, aby odradili 9 ludi z 10. Proste mi to nedava zmysel. A tych federacii...skoro ako v bojovych sportoch. Len tie to aspon poniektore dotiahli na olympiadu. 😂
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: čt leden 16, 2020 8:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Opasok nieje equip. Equip funguje ako kratkodoba zasoba energie (bandaze, dress, briefs, navleky) vsetko funguje na baze ze pri negativke sa ulozi mechanicka energia vo forme deformacie a pri pozitivnej faze sa tato energia vracia lifterovi. Opasok toto nerobi. Opasok sa nedeformuje a neuklada ziadnu energiu len znemoznuje prilisnu deformaciu brucha a tym padom zvacsuje vnutrobrusny tlak a tym padom umoznuje telu efektivnejsi prenos energie.
Spravne pouzivanie opasku robi funkcny core. Nie cviky na bosu... ak niekto drepne 250 s opaskom tak bez opasku si vytrie zadok s “cvicencom” co ma akoze silny core z “funkcnych” cvikov.
Realne davam opasok od 80% a smejem sa vzdy ked dojde zamnou nejaky 80kilov funkcny cvicenec a poucuje ma ako mam slaby core kedze musim dat opasok. On to svoje. Maxko 120kg potiahne predsa aj bez opasku. Tahat 100 je uplne ine ako 200 a 300 je ina dimenzia. Uplne ine zapojenie svalov a celeho tela.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Palec077


PříspěvekZaslal: pá leden 17, 2020 7:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

maciak napsal:
Spravne pouzivanie opasku robi funkcny core. Nie cviky na bosu... ak niekto drepne 250 s opaskom tak bez opasku si vytrie zadok s “cvicencom” co ma akoze silny core z “funkcnych” cvikov.


"Funkční" cviky jsou obecně k ničemu, jelikož když v reálné situaci budeš chtít podat výkon-např. zvednout břemeno, určitě při tom nebudeš balancovat na bosu nebo se držet TRX..

Na co si ještě podle mě zapomněl je, že pásek může navýšit jak celkový objem tak frekvenci, jelikož střed těla dostává zabrat u všech komplexních cviků. Člověk tak může dřepovat, tahat, pressovat, dělat strongman disciplíny. Sice s páskem, ale zato 5x týdně .

cohen999 napsal:
vsetky tie equipmenty


Začni běhat bez bot
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 277, 278, 279 ... 387, 388, 389  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: