Polutovaniahodne zapisky chorlavej, slabej, starej trosky


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 101, 102, 103 ... 248, 249, 250  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Polutovaniahodne zapisky chorlavej, slabej, starej trosky  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Polutovaniahodne zapisky chorlavej, slabej, starej trosky
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
cohen999


PříspěvekZaslal: ne únor 16, 2020 12:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vaha: ?
Alkojednotky: 5 (t19, m35) . ako v piatok, tak aj vcera.

Trening 25, nedela

Beh 4km 0:28:04, tep avg 147bpm . Pri sedmickovom volnom tempe je takato tepovka hanebna, ale podpisal sa na to aj relativne prezurovany vikend a poslabsi spanok (diky junior). Viac k tomu nemam co povedat. 🤘🍺😊
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po únor 17, 2020 7:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vaha: 92,3kg . zozral som nejaku tu marlenku a makovu tortu. Kto ste bez viny, hodte vianockou.
Alkojednotky: 2 (t21, m37) . vikend ako vino (doslova)

Uz som sa dlho nestazoval, ze ma nieco boli, to ale neznamena, ze neboli. Zacnem asi zhora.

Krk - lahke seknutie na lavej strane, dnes Voltaren.
Prave rameno - uz rok tam volaco pobolieva, nastastie to castym strecingom korigujem a chvilu to uz vyzeralo, ze bude pokoj. Tak nic.
Spodny chrbat - lava strana zatuhnuta a uz aj pobolieva. Neda sa to poriadne rozmasirovat, takze viac strecingu a dnes len lahke mrtvoly.
Prave chodidlo - no boleeest, najprv len tyzden pobolievala fascia, vcera po behu uz dost kruty masaker az tak, ze som si ho musel namazat voltarenom.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po únor 17, 2020 8:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Čas na súkromnú správu s linkom na aliexpressnú masážnu pištoľ, dedku?

Mažeš na seba voltaren jak môj otec pečeňovku na chleba.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po únor 17, 2020 8:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Čas na súkromnú správu s linkom na aliexpressnú masážnu pištoľ, dedku?

Zena by ma s nou vykopla ako prasiveho psa
decarabas napsal:
Mažeš na seba voltaren jak môj otec pečeňovku na chleba.

Praveze mam pocit, ze je to ovela lepsie ako po minule roky, vsetko su to take blbosti. Najviac ma prekvapkalo chodidlo, s fasciami som nemal nikdy problem.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po únor 17, 2020 6:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trening 26, pondelok

Drepik hb . 5x4x90kg . very easy
Mrtvolka . 5x4x110kg . easy
Bencik . 5x4x75kg . easy

Chin up . 4x2x25kg . PR . heavy

Pekne som si zazhyboval, skoro ako Danka 😅 Pytam sa: kedy uz budem silna zena?!
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82


Naposledy upravil cohen999 dne út únor 18, 2020 11:01 am, celkově upraveno 1 krát
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: út únor 18, 2020 8:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vaha: ? . vecer som este musel (chudak ja) dorazat nejaku tortu. Ale dnes uz striktne! :D
Alkojednotky: 1 (t1, m38) . zatial sa to javi, ze februar bude rozhodne lepsim mesiacom pre moju ubohu pecienku.
Fascia sa ukludnila, spodny chrbat rozvalcovany na padrt, rameno dnes necitim vobec, krk v norme. A na rozdiel od Carabasa ziadne krce v lytkach ani nikde, normalne som si drbol magnezko vecer.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: út únor 18, 2020 7:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trening 27, utorok

Beh indiansky s kocikom 6km . 0:45:40 . tempo 7:36 . tep avg 137bpm . pohodovy vybeh s juniorom, boli sme pozriet labutky, kacicky a samozrejme auta a autobusy. Jeden by neveril, ako vie tie decka sfanatizovat mestska hromadna doprava 😮😅
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Danka_angel


PříspěvekZaslal: út únor 18, 2020 7:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
Trening 26, pondelok

Drepik hb . 5x4x90kg . very easy
Mrtvolka . 5x4x110kg . easy
Bencik . 5x4x75kg . easy

Chin up . 4x2x25kg . PR . heavy

Pekne som si zazhyboval, skoro ako Danka 😅 Pytam sa: kedy uz budem silna zena?!


Pekneee Až na ten bench máme skoro rovnaký tréning
Dobehni, môžme spolu zatrénovať
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
seeya


PříspěvekZaslal: út únor 18, 2020 8:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na silnu zenu Danku si budes musiet odrezat nohy aby to vahovo sedelo. Ale nesmut smutny chlapec! Pomysli potom na tie lezecke moznosti!

Ps pekne ides hore, lezerne ale isto
_________________
bp:135@92 sq:180@87 dl(s):240@87 mp: 90@87 pullups 4x60(ng) mu:10x natty
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: út únor 18, 2020 10:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

seeya napsal:
Na silnu zenu Danku si budes musiet odrezat nohy aby to vahovo sedelo. Ale nesmut smutny chlapec! Pomysli potom na tie lezecke moznosti!

Ps pekne ides hore, lezerne ale isto


Ide, ide, len by mohol aj z času na čas nejaký ten drepík/ťah natočiť.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: st únor 19, 2020 7:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vaha: 92kg rovnych
Alkojednotky: 0 (t1, m38) . konecne sa mi do programu vosiel aj den bez alkoholu... Oh, such a sad, sad day.

Vcera ma na totalku odvalilo, asi z cerstveho vzduchu, alebo co. Najprv som zaspal s juniorom, potom som spal chvilu na gauci a nakoniec ma zena dokopala do postele, kde som prekvapivo zaspal. A vlastne dobre, lebo junior si naordinoval budicek na stvrtu... "Tato, nespi!"

Dnes asi sauna, alebo co.

@Danka . bench mas paradny a s takymito zhybmi este pojde velmi slusne hore. A dakujem za ponuku, ked to co len trochu pojde, vyuzijem. Len by som este potreboval trochu natrenovat, aby som sa necitil uplne blbo.
@seeya . obe, ale len tak do pol stehien, nech to pri tych drepoch aspon nejako vyzera.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Danka_angel


PříspěvekZaslal: st únor 19, 2020 9:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:

@Danka . bench mas paradny a s takymito zhybmi este pojde velmi slusne hore. A dakujem za ponuku, ked to co len trochu pojde, vyuzijem. Len by som este potreboval trochu natrenovat, aby som sa necitil uplne blbo.


Beriem ťa za slovo a očakávam na tréningu!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt únor 20, 2020 7:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vaha: 92,2kg . za tych 20deka navyse mozu skoricove kvaskove osie hniezda.
Alkojednotky: 3 (t4, m41) . 2x erdinger a jedna raselinova Connemara . "Ja sa rano zobudim triezvy, ale vy sa rano zobudite rovnako skareda." povedal Mr. Churchill jednej poslankyni, ked ho kritizovala, ze nie je triezvy. Ja som sa zobudil sice triezvy, no stale skaredy a obtloustly. A to som ani nikoho nekritizoval.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt únor 20, 2020 7:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
Ja som sa zobudil sice triezvy, no stale skaredy a obtloustly. A to som ani nikoho nekritizoval.


To mas za to jebanie do RAW powerliftingu
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt únor 20, 2020 9:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
cohen999 napsal:
Ja som sa zobudil sice triezvy, no stale skaredy a obtloustly. A to som ani nikoho nekritizoval.

To mas za to jebanie do RAW powerliftingu

A ja ze od narodenia. #sivysvetlil
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Polutovaniahodne zapisky chorlavej, slabej, starej trosky Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 101, 102, 103 ... 248, 249, 250  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: