Přeskočení snídaně



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Přeskočení snídaně  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Přeskočení snídaně
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
radann22


PříspěvekZaslal: pá únor 21, 2020 10:26 am    Předmět: Přeskočení snídaně Odpovědět s citátem

Čau, rád bych se na něco zeptal. Jsem v mírném objemu, cíl je nabrat svaly. Dřív jsem jedl 6x denně, ted mi kvůli časovým možnostem nejvíce vyhovuje 3 jídla za den. Nejsem moc velký jedlík, nikdy jsem neměl moc velký apetit na jídlo, takže v objemu jsem vždycky najezený a moc se mi do toho jídla nechce, ale nejhorší jsou snídaně, když ráno vstanu, tak po ránu prostě nemám absolutně vůbec chuť něco jíst a ať si dám cokoliv je mi spíše blbě, ideálka je když si dám jen vodu + kafe a jídlo si dám až třeba později okolo 10 dopoledne / oběda.

Chtěl bych se teda zeptat -> nechci držet přerušované hladovění, ale vzhledem k věcem, myslíte že by nějak vadilo růstu, celkově jestli by to nějak nesabotovalo cvičení, kdybych se prostě večer před spaním normálně najedl a přeskakoval snídaně ? Akorát bych si to posunul a snídani dával buď později dopoledne rovnou jako preworkout meal popř. v netréninkový den bych počkal několik hodin než bych dostal aspon trochu chuť na jídlo ? Díky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Italský hřebec


PříspěvekZaslal: pá únor 21, 2020 10:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dulezita je celkova denni kaloricka bilance. Pokud tu snidani vykompenzujes v dalsich jidlech, je to vicemene jedno.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
pajinaa


PříspěvekZaslal: so únor 22, 2020 1:27 pm    Předmět: ... Odpovědět s citátem

Souhlasím s Italským hřebcem. Jen bych ještě navrhnul dát před spaním jídlo s obsahem kaseinu (tvaroh nebo micelární kasein), který se bude uvolňovat postupně 6-8h a ochrání svalovou hmotu před případným katabolismem. Kdyby ti nedělalo problémy, tak třeba po probuzení vypít jen trochu syrovátkového proteinu. Pokud se ale ani po něm necítíš ráno dobře, klidně bych teda začal až tou svačinou.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Přeskočení snídaně
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: