Jak je pro mě lepší dělat splity?



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Jak je pro mě lepší dělat splity?  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Jak je pro mě lepší dělat splity?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MalejRambík


PříspěvekZaslal: pá duben 10, 2020 8:29 pm    Předmět: Jak je pro mě lepší dělat splity? Odpovědět s citátem

Mám pouze jednoručky, do posilovny nikdy nechodím. Proto nemám zase tolik cviků. Doteď jsem dělal pondělí a čtvrtek ramena, záda, bicepsy, tricepsy, předloktí a úterý a pátek nohy. K tomu jeden den hned ráno před snídaní kliky (4 varianty, každá 2 série = 8 sérií), následný den posilování břicha, den poté kliky, den poté břicho atd.
A napadlo mě, že bych mohl to dělat nějak takto např. pondělí a čtvrtek - bicepsy, předloktí a záda, úterý a pátek - tricepsy, hrudník, ramena a kromě posilování s činkami bych přidal kliky, které bych ráno nedělal (Nebo bych je měl stále ráno dělat či oboje?) a středa a sobota - nohy. S tím, že bych břicho posiloval ob den, ráno.
Myslíte, že je lepší to, co jsem dělal doteď nebo nová varianta. Pokud bych dělal novou variantu, měl bych na každou partii více času, ale nevím, jestli není pro amatéra 6x týdně moc. A jak myslíte, že bych to měl dělat s těmi kliky? Pokud bych je dělal jak každé druhé ráno, tak během dní na hrudník a tricepsy, nepřišel bych o pokrok, když bych unavoval svaly, které se z tréninku odpočinkem budují?
Děkuji moc a buďte prosím shovívaví, moc dlouho se tomu nevěnuji, ale zároveň nejsem někdo, kdo začal před týdnem.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Jak je pro mě lepší dělat splity?
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: