Denníček "Dobre už bolo" Carabasa


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 285, 286, 287 ... 387, 388, 389  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
decarabas


PříspěvekZaslal: st duben 29, 2020 10:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pondelok

Drepy so stopkou a minibandom:
1x6x47kg
1x6x87kg
4x6x131kg belt on
https://www.instagram.com/p/B_jpAyZACKF/

Čelné drepy:
3x8x97kg

SLDL:
3x12x67kg

Príťahy v predklone:
3x10x87kg

Landmine rows:
3x10x40kg

Bench press:
1x6x67kg
3x10x101kg

Rozpažky:
3x10x16kg

Hodnotenie tréningu: Drepy som si zas sťažil (???) minibandami na kolenách. Narval som si ich všetky, ale žeby som to nejak dramaticky cítil... Asi nie som dosť vyšpúlená fitneska, aby som sa z toho tešil, iba čo mi to vytrhalo hrste opičích chlpov z nôh. Ešte aj ten Arnold na stene sa na mňa pozeral nejak sklamane
Čelné už boli lepšie, tam tie osmičky sú ozaj masaker a je jedno, aká váha je na činke. No a samozrejme, klasicky pondelkovo som si rozsekal hamstringy ťahmi s rovnými nohami, dole do brutálneho streču a hore zas dynamicky a zaťať prdel. Bleh a fuj, Erik síce tvrdí, že mu to nič nerobí, ale mám podozrenie na mizernú techniku bez akéhokoľvek precítenia Erik cvičí ako keď zajac mrdá.
Chrbty fajn, po dlhšom čase klasické príťahy, keď vyprchalo nadšenie z expanderu A furt to bere dobre, jó voľná (malá) váha je voľná váha!
No a benče v rýchlom tempe, pumpy pumpovaté, celý natlakovaný som bol, super. Hrudník si aj v tejto rutine príde na svoje, pretože mu samozrejme stačia menšie váhy. S tým objemom a variantami cvikov je, zdá sa, spokojný. Zvyšok tela neviem, ale ozaj mám dojem zo stehien, že šli hore. Ale ťažko povedať, pupok trochu zliezol a váha ostáva na cca 100kilo.

Včera:

Celodenná psychická očista v prírode. Jak už mi doma jebe z rodiny (nie je to ponorka, ale proste už bolo načase ich jeden deň nevidieť ), tak som sa rozhodol so psom vypadnúť na viacmenej celodený výlet do kopcov. Strava nič moc, samozrejme, nejaká grilovaná slanina a orechy, ale zato som našliapal niečo vyše 10km v celkom dobrom teréne. Psa som uťahal tak, že cestou autom domov už beznádejne zaspal a ja som si večer dal colu s rumom a ani neviem, ako som sa dostal do hajánkova Dnes ráno som bordový a spálený od slnka jak keby som sa váľal na Makarskej. Navyše som pri šliapaní do kopca celkom cítil ten legday z predošlého dňa (pľúca čau, kondícia je nula a riadne sa prejavilo, že ťahať do kopca sto kilo je chujovina) a dnes sa to ešte znásobilo. Hamstringy v prdeli a to ma dnes čakajú dosedy a bulhary

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt duben 30, 2020 8:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Bench press:
1x6x47kg
1x6x87kg
4x4x131kg

Rozpažky:
3x8x16kg

Tlaky JČ:
3x12x28kg

Box squats:
1x10x67kg
3x10x131kg uuuuf

Bulharské drepy:
3x10x22kg

Shrugs:
3x10x97kg

Veslovanie - expander:
3x10

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/B_l33uEgfjR/
Tak opäť streda a cicky robiť treba. Nechal som sa hecnúť (sám sebou) a hnaný zvedavosťou, ako veľmi sa podo mnou zlomí lavička, som naložil 131kilo na tlaky. Prevelice ma potešilo, že lavička podržala a že som bol schopný to zatlačiť, aj keď úplne ľahké to nebolo. Fun časť prišla v druhej sérii, keď som pri odkladaní činky zavadil o stojan, ktorý je stabilný ako psychika 13ročného zneužívaného dievčatka závislého na pervitíne a mal som chvíľku čo robiť, aby som sám seba negilotínoval činkou, čo by bola fakt trápna smrť a rôzne internetové fail kompilácie by z toho žili ešte pol roka
Chvalabohu som to ustál.
Potom nasledovali ďalšie tradičné procedúry a pumpičky, ktoré som parádne cítil vďaka tým predošlým ťažkým trojkám a cicky som mal cca také, ako som si na sebe predstavoval, keď som v edemnástich naivne robil 20 klikov denne s predstavou krutého svalového rozvoja a nekonečnej samčej príťažlivosti. Svalový rozvoj sa samozrejme nekonal a musel som sa uspokojiť len s tou príťažlivosťou, ach jo.
Čo ma, podľa očakávaní, maximálne roztrepalo, boli nohy. Ešte som robil machra a naložil 131 kilo na dosedy, v polovici prvej série sa mi rozsvietilo a prišli všetky flashbacky na túru z predošlého dňa, ktoré mi vydržali hrať dookola v hlave, až kým som neskončil tretiu sériu. Ale nebol koniec, bulhary už len dokončili začaté a nohy rozklepané mali konečne pohodu a mohol som dokončiť trenál chrbtom.
Bola nás pozrieť Soraya aj s malým Pepkom, ten tam dvíhal dvojkilový kotúč a robil "och" "ach", smiali sme sa, ale potom urobil taký parádny ATG drep bez problémov s mobilitou a zatuhnutím, že sme len závistlivo čumeli

Doma ma zaujímalo, ako veľmi mi atrofovali stehná. Pravé 69cm a ľavé 68cm, čiže som od posledného merania nabral na každej nohe 1cm. Počítam, že za to môže aj pumpa po tréningu, ale keď nič viac, ostali viacmenej rovnako veľké (tenké) ako pred tým koronacirkusom. Jeeej.



_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: čt duben 30, 2020 9:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mno, mam takeho stokiloveho kamosa, ktory sice drepne "iba" 160, ale zato si takmer kazdy den da 20 - 30km po horach a aspon raz mesacne tam supne nejaky pochod 50km+...
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt duben 30, 2020 9:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
Mno, mam takeho stokiloveho kamosa, ktory sice drepne "iba" 160, ale zato si takmer kazdy den da 20 - 30km po horach a aspon raz mesacne tam supne nejaky pochod 50km+...


http://common-reenactors.blogspot.com/2018/08/tak-predsa.html?m=1

A drepuje málo, nech zaberie.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: so květen 02, 2020 3:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Deadlift:
1x3x87kg
1x1x131kg belt on
4x6x131kg + expander

Príťahy v predklone:
3x8x87kg

Expander lat pull down:
3x12

Kliky na činke:
3x10x vesta

Tlaky vsede s VČ:
3x10x47kg

Glute bridges s expanderom:
3x10

Single leg glute bridge:
3x10

Sklápačky:
3x20

Brušáky:
3x10

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/B_rJw1VA95i/
Sám v diere, Erik rehabilituje rameno, Štúr rehabilituje rozchod s borkou s psychikou vojnového veterána trpiaceho PTSD. Ja nerehabilitujem nič (aj keď ten spodný chrbát by možno nebolo na škodu ), tak som si mohol dať do tela.
Zhyby vonku nepripadali do úvahy, lebo lialo jak pri Božom hneve, tak som začal rovno deadliftom. Ten šiel OK, ale na pár záberoch na videu vidieť (nie pridanom videu), že brzdenie činky smerom dole a malé kotúče spôsobujú práve občasné povolenie spodného chrbta. Potom to furt zatuhne. Možno zoženiem niečo na podloženie kotúčov, nech to nemusím ťahať zo suterénu a brzdiť to sedem metrov nad zemou. Odhliadnuc od tohto to šlo dobre, v podstate ani pri ťahoch samotných ma nič nebolí, až dnes, čo je asi dobrý signál, že to nie je stavec, ten by bolel hneď. Na každý pád bude veľký trapas, keď sa zmrzačím s posranými 130 kilami, keď som predtým ťahal 250 a v pohode
Príťahy v predklone som zas nešiel pár dní, tak som si ich naordinoval a nakoniec som odimprovizoval aj zhybový pohyb s expanderom. Síce to vyzerá divne, ale celkom to pripomínalo sťahovanie kladky, takže som spokojný, aký som výmyselník.
Nechcelo sa mi robiť incline tlaky, tak som si dal tlaky nad hlavu vsede, lebo ramená som tento týždeň nešiel a stými klikmi sa to pekne doplnilo a dobre som pumpol vršok.
No a na záver prdel a hamstringy, na to sa vždy klasicky teším, ani neviem prečo, asi jak sa mením na bikinu s úzkym pásom a guľatou prdelou. Plus brucho, lebo to zanedbávam a preťaženému chrbtu to určite nepomáha, že nemá brucho na vybalancovanie.

Celkovo sa cítim fajn, mrzí ma trochu ten spodný chrbát, až skončí šaráda s chrípkou, tak si skočím na fyzio, aby som sa uistil, či je všetko tam, kde má byť. Ale zatiaľ mám dojem, že je to proste pomrvené z toho ťahania malých kotúčov a brzdenia činky smerom dole.

BW držím na hladných vysraných 100,8kg, denný príjem okolo 3500kcal, spokojnosť. Forma, no, neviem, stále to opakujem, ale tuším lepší hrudník, nohy a možno ruky

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: ne květen 03, 2020 5:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A nejaké tie koronagains si dáme

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: ne květen 03, 2020 6:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Driecik mas uz ako svarna fitneska, ale ramena stale obludne. 😁
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: po květen 04, 2020 10:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
Driecik mas uz ako svarna fitneska, ale ramena stale obludne. 😁

"driecik" nevím, co je... v tomhle logu už jsem se naučil slovíček :D, ale pas máš fakt dobrý! tomu už se dá říkat pěkné véčko ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: po květen 04, 2020 1:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
cohen999 napsal:
Driecik mas uz ako svarna fitneska, ale ramena stale obludne. 😁

"driecik" nevím, co je... v tomhle logu už jsem se naučil slovíček :D, ale pas máš fakt dobrý! tomu už se dá říkat pěkné véčko ;)
🤣🤣🤣 Driek/driecik = pas, takze ano, hovorime o tom istom.
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út květen 05, 2020 8:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ah ďakujem gentlemani, ale asi je to len hra svetla, tiene, uhly, ojeby, proste kulturistika Na moju obhajobu, žiadne fotošopy nevediem.

Včera nohy

Drepy:
1x6x67kg
1x6x87kg
1x6x107kg
4x6x131kg s expanderom pod kolenami, belt on, stopky

Čelné drepy:
3x8x97kg

Stiff leg DL:
3x12x67kg

Bench press:
3x20x67kg

Rozpažky:
3x10x12kg

Veslo - expander:
3x10

Mid back pull s expanderom:
3x10

Hodnotenie tréningu: Video nemám Dal som točiť celý tréning zrýchlene a oprel telefón do rohu miestnosti, ale samozrejme pako Štúr meškal a potom mi volal, aby som mu prišiel otvoriť, čo som si ja samozrejme nevšimol, medzitým mu otvoril Erik, ale video sa tým stoplo, čo mi nedošlo, lebo displej som nevidel. Takže mám natočené dve zrýchlené rozcvičovacie série drepov a potom už nič
Drepy good, dal som si vsetky tri expandery na kolená, takže pri stopke dole som cítil solídny odpor a musel som tlačiť kolená von. Konečne budem mať ten ospevovaná #booty.
Čelné drepy tradične hnus. Chcel som pridať váhu, ale bol som na to príliš lenivý a dobre som urobil, tých 8 opakovaní s váhou nad sto kíl by bolo likvidačných. Ani nie tak na nohy, skôr by som sa, ako to pri čelňákoch býva, pridusil tyčkou a zaletel hlavou niekam medzi naskladané kotúče pri stene.
Klasicky na záver hamstringy, ako vždy ma pichlo v strede chrbta pri prvom zdvihnutí činky, potom už OK a žiadny problém. Neviem, čo si o tom mám myslieť. Možno v piatok vynechám mŕtvolu, pre istotu, uvidíme, či to pomôže.
Pri benchi sa mi nechcelo prehadzovať váhu, tak som sa prispôsobil slabým chlapcom a pridal som opakovania. Skoro sa mi dymilo z hrude, strašná bolestivá pumpa. Erik zase raz nechápal, ako je možné, že sa s tým tak trápim, keď mám o 30 kilo viac, ako on a zase raz márne som sa mu snažil vysvetliť, že to je práve preto, že živiť tých 30 kilo kyslíkom a krvou nie je úplne easy pre telo. Zase raz bezvýsledne a šiel si svoje a potom nariekal, že mu chýba futbal
Na chrbát sme boli lenivci, vďakabohu za expander. Príťahy vsede a mid back pull fungovali parádne a nakoniec si aj chrbát prišiel na svoje.

Mid back pull:

fanj vec, pekne som cítil aktiváciu lopatiek a svalov okolo nich, trapézy aj zadné ramená.

Malý Pepek sa zas prišiel pozrieť, ako tato cvičí. Naložil som mu 4 kilovú činku, tak tam achkal a ochkal s ňou, ale poctivo dvíhal. Potom sme dvíhali aj veľkú činku, teda on na nej mal položené paprčky a ja som dvíhal Potom sa na to vykašľal a hral sa s novým autíčkom. Priority sú jasné. Zatiaľ.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt květen 07, 2020 9:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Bench press:
1x6x47kg
1x6x67kg
1x6x87kg
4x6x131kg stopky všade, len v poslednej už skoro žiadne

Rozpažky:
3x8x17kg

Tlaky JČ:
3x12x29kg

Box squats:
1x10x67kg
3x10x130kg belt on

Bulhary:
3x10x vesta

Superset
Shrugs:

3x10x107kg
+
Príťahy JČ v predklone:

3x10x20kg

Hodnotenie tréningu: Ubolený dáky. Asi to chce pauzu alebo čo. Asi ma oklamalo to, že sú to malé váhy, ale zas 3x do týždňa fullbody s pomerne veľkým objemom a pomedzi to ešte (často ani nezapísané) tréningy ramien a rúk a brucha
https://www.instagram.com/p/B_34dH5A2zE/
Posledné tri dni ma bolí päta na ľavej nohe. Marí sa mi, že kedysi som to už mal. Chytré gúgle tvrdia, že to môže byť plantárna fascitída - zápal nejakých pičovín v nohe. Tak mažem ibalginom a nejak to naťahujem, ktovie, či to pomôže, zatiaľ krívam ako ten zjazvený frajer z Angeliky.
Benche šli nejak ťažko včera, nemilo ma to prekvapilo. V poslednej sérii som už stopky nedával, až na úplne poslednom opakovaní, inak by som to asi nedotlačil celé Alebo možno aj hej, neviem, keby šlo o život, asi sa nájde nejaké to svalové vlákno, čo by pomohlo.
Všetko ostatné naopak šlo fajn.
Pri dosedoch radšej opasok pomotaný kolo pupka, ale boľavej päte to nepomohlo. Ale boľavému chrbtu hej, takže dobre. Zhruba v tejto fáze prišla Soraya s malým, takže sa tam bavkal a prenášal kotúče hore dole, len pri 2,5ke vzdychal, že už je to veľké naňho
Erik bol na asi sedemnástom vyšetrení s kolenom a dostal zas inú diagnózu. Prasklina v chrupavke. Ale bol spokojný, lebo borec mu konečne aj poradil, čo s tým má robiť a nie len "dajte si pauzu".
Štúr je spokojný, lebo jeho ex sa neozýva, možno skočila z mosta alebo sa dala na prostitúciu, je to taký "zrelý" typ ženy. V oboch prpadoch super, lebo mu dáva pokoj

BW 102 kilo dnes ráno, asi pomohla hromada hovädzieho, čo som požral.
Dnes zas ramená a ruky, v piatok vynechávam deadlift.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po květen 11, 2020 10:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Piatkový trenál, zas zapísaný až po víkende

Zhyby:
3x8xCarabas + vesta 10kg

Príťahy VČ:
4x6x97kg

Veslovanie - expander:
3x12

Kliky s vestou:
3x20

Tlaky Jč vsede:
3x10x19kg

Zakopávanie s expanderom:
3x10

Single leg glute bridges:
3x10

Nejaké brucho

Hodnotenie tréningu: Pre úľavu spodnému chrbtu som vynechal deadlift a musím povedať, že hneď lepšie Uvidíme, či dnes niečo budem cítiť, keď pôjdem rumunské ťahy, ale tam sú malé váhy, takže by to malo byť OK. Verím, že to bolo len preťaženie.
Zato päta si ide svoje Vďaka chytrým gúglom a odporúčaniam nemenovaného Maciaka mi to síce poľavilo, ale stále to bolí, hlavne ráno a zvláštne sa to presunulo z päty na malíčkovú hranu chodidla. Ale už sa aspoň nešmotkám ako Quasimodo po obrne, normálne mužne krívam.
Zhyby boli celkom zaberák, tá vesta urobí svoje, ale je to furt lepšie ako otĺkať si vajcia kotúčom na opasku. Zábavka bola hlavne šplhať sa a zoskakovať z tej tyče vďaka skriplenému chodidlu.
Príťahy veľkej činky mali byť akože hlavný cvik miesto deadliftu, takže štyri šestky. Len nepamätám, či s 97 alebo 107 kg a na videu to ani nevidieť. Tak som radšej zapísal menšiu váhu, nech sa nechválim niečím, čo som nedával. Niežeby sa bolo čím chváliť aj tak...
No a potom ešte veslovačky, pomotali sme tam už dokonca oba expandery a dobré dobré. Povedal by som, že lepšie ako kladka kvôli väčšiemu odporu v konečnej fáze, akurát bez zapretia nôh nás to už zdvíhalo z lavičky miestami.
Kliky mi prišli ľahké, tak som dal po 20. Nutno povedať, že mi prišli ľahké len v prvej sérii, v druhej som si hovoril, že možno to bol nerozum a v tretej som sám sebe nahlas v hlave nadával do siedmich druhov debilov, zaťiaľčo som dúfal, že sa mi nepodlomia ruky a nevyrazím si zuby o činku.
A potom už len ramená a trochu hamstringy a riťky.

Štúr zistil, že tá prapodivná krívajúca umelina z fitka, čo som párkrát spomínal, robí eskort a nelenil a poslal mi aj jej inzerát. Bohužiaľ, už nikdy neodvidím, čo som tam videl Aj tak nechápem, čo za nešťastníka by investoval peniaze do takého niečoho, iba keby šiel na nejakú dekadentnú monster párty s hrbatými trpaslíkmi a beznohými albínskymi deťmi. S touto kreatúrou na reťazi by to celé vyhral. Úplne celé zle.



_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út květen 12, 2020 6:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Čelné drepy:
1x6x47kg
1x6x67kg
1x6x87kg
1x1x107kg
4x6x117kg belt on

Drepy:
3x8x131kg belt on

Rumunské deadlifty:

3x12x67kg

Príťahy VČ podhmatom:
3x10x67kg

Príťahy JČ s oporou:

3x10x27kg

Superset
Tlaky s expanderom:

3x15
+
Rozpažovanie s expanderom:

3x15

Trochu brucho

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CAEwGiyAals/
Včera veľký deň, na Plague pit sme dostali nové dvere. Akurát jak je zárubňa z roku 1748 celá rozjebaná, dvere nepasovali, takže to vyžadovalo trochu búchania, páčenia, brúsenia a nadávania. Takže nakoniec celkom metal tréning, ja som robil drepy a spoza mňa vyletovali iskry z flexky, pičovanie a do toho hralo ACDC Keď toto nie je hardcore, tak už neviem čo.
Čelné drepy som zaradil pred zadné, pre zmenu, a pridal som váhu. Technika sa mi moc nepáči, ale to ani pri zadných - trochu by sa hodilo zrkadlo, ale mám podozrenie aj na telefón, že keď dám snímať zozadu + zdola so širokým záberom, naťahuje a skresľuje obraz. Ale bohvie, bez zrkadla som stratený Skúsim to nabudúce natočiť normálne zboku a uvidíme. Ak ešte nejaké nabudúce bude, čo ak sa otvoria skutočné fitká????
Nohy teda touto zmenou vlastne dostali viac zabrať - čelných som síce šiel iba 6 opakovaní na sériu, ale zato boli 4 série a s väčšou váhou a zadné zas 8 opakovaní na sériu. Ale bez stopky. Nohy dnes cítim príjemne unavené, takže aj takáto malá zmena má dopad.
Chrbát len príťahový s voľnými váhami, malé váhy a snaha čo najlepšie precítiť.
A na hrudník sa nám nechcelo mordovať s lavičkou a nakladať jednoručky, tak sme to ojebali gumou:

Len my z toho nie sme takí obrovskí nastajlovaní reklamní borci jak tento.

Ak sa nič neposerie, Erik by mal dnes zohnať decline lavičku, nejakú zozváranú oldschool s rozbitým polstrovaním, tak brucho a decline tlaky sa budú dať robiť o niečo lepšie. Uvidíme, no, či sa to ešte oplatí, keď sa pomaly majú otvárať posilky, ale bohvie, čo ešte bude, koľko ďalších vĺn vírusu KOKOT-19 príde a vôbec - bude to tam zamknuté, jesť to nepýta a až bude gym zavretý napr na Vianoce alebo pre nejakú rekonštrukciu, jak keby som našiel.


[/img]
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út květen 12, 2020 9:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Večerný rýchly tréning

Malý Pepek aj Soraya zaspali, tak som si zbehol do pivnice pumpnúť ruky a ramená. Nie veľmi, samozrejme, lebo zajtra sú na programe benche.

Superset
Overhead press vsede:

1x6x27kg
4x6x47kg
+
Upažovanie JČ vsede:

4x15x8kg

Superset
Biceps s VČ:

3x6x47kg
+
Biceps s JČ:

3x15x8kg

Superset
Skull crushers s jednoručkami:

3x10x8kg
+
Close grip tlaky podhmatom s JČ:

3x10x8kg

Brucho

Hodnotenie tréningy: Veeeľmi zľahka, hlavne tricáky som vyslovene len rozhýbal a prekrvil ľahkými jednoručkami. Zajtra ma čakajú ťažké benche, tak nemalo zmysel sa rozbiť. Všetko v supersetoch, ľahké váhy, ale pekne precítené. Tradične bicáky naliate neskutočne, že som nevedel vystrieť ruky, škoda, že pumpa tak rýchlo vyfučí, spľasol som, kým som sa vyviezol výťahom domov, nemohol som robiť macho dojem v tielku
Na záver brucho, v gyme ma brucho robiť nebaví, ale v pivnici, jak som sa zmenil na strašného kulturistu a fitnessmodela a bikinu, tak ho celkom rád zaradím.
Inak žiadna novinka za tú polhodinu, čo som bol dole, dvere sú furt tam, činky stále hrdzavé, expandery gumové, plagáty zvoľna blednú... nuda.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt květen 14, 2020 8:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Bench press:
1x6x67kg
1x6x107kg
4x4x131kg
1x14x101kg

Rozpažky:
3x15x12kg

Tlaky JČ:
3x15x28kg

Box squats:
1x10x67kg
3x10x131kg belt on

Bulharské drepy s vestou:
3x10

Superset
Príťahy jednoručiek v predklone:

3x10x22kg na každú ruku
+
Mid back pull s expanderom:

3x10

Brucho

Hodnotenie tréningu:
https://www.instagram.com/p/CAKFKmpg43S/
Klasická hrudníková streda. Bez Erika, ten prišiel neskôr a priniesol prekvapko - šikmú lavicu. Síce už trochu neskoro, keďže sa pomaly majú otvárať fitká, ale zas je zadarmo a poctivá domáca zozváraná konštrukcia, len ju bude treba prečalúniť, už má dosť vydupanú penu. Ale na brucho stačila až až, super.
No, začali sme benchom, hooorko ťažko som sa tam trápil so 131 kilami, ale ten setup proste je horší ako v gyme, lavička sa už neúprosne blíži k svojej maximálnej nosnosti a tyčka o 3mm tenšia ako normálna olympijská tiež na sile nepridá. Aj napriek tomu, myslím, solídny výkon.
Na záver vypaľovacia pumpa, 14 opakovaní so 101 kilami, moje best maxko so stovkou je myslím 19 kúskov a aj to nie po ťažkých pracovných sériách, takže nie je dôvod byť nespokojný.
Pumpovacie rozpažky a tlaky som z 10 zmenil na 15 opakovaní a dnes mám celkom fajn svalovku, ani som nečakal. Ked nič viac, hrudník sa darí držať a dokonca s formou pokročiť, asi že to nie je len dookola bench bench bench, ale je tam hodne rozpažiek, kliky aj jednoručky. Až sa dostanem do gymu, v podobnej forme budem pokračovať, kým nie som v príprave na nejakú súťaž.
Dosedy masaker. Po pondelkovom experimente s poradím cvikov som mal trochu slabučké roztrasené nohy, ale nakoniec som sa hecol a dodrepoval to, spolu s bulharmi to bola fajnová pumpička, ale predné stehná mám dnes dosť utrápené.
A chrbty na záver. Mali byť len shrugs a nejaké šašky, ale treba s tým biednym chrbtíkom niečo robiť, tak som zaradil príťahy jednoručiek s poctivým rozsahom pohybu a podržaním hore a potom trochu práce s medzilopatkovými svalmi s expanderom.
Spokojnosť.

BW sa drží na 102kg, čiže som kvôli tej srandovnej karanténe nestratil ani kilo, skôr na sile to bude asi hodne viditeľné. Ale nechám sa prekvapiť.
Inak nič, teším sa do gymu, ale fakt že veľmi, na druhú stranu mi bude ľúto za "Plague Pit", malo to svoje kúzlo a atmosféru, makať ako za starých čias. Faktom je, že keby bola tá miestnosť väčšia, možno by som zainvestoval a kúpil olympijskú tyč a kotúče, ale v kobke cc 2x3 metre na to ozaj nie je priestor a donekonečna šaškovať s maximálne 130 kilami nie je veľmi motivujúce. Takže si to tam nechám na pumpičky rúk a ramien, brucha a proste núdzovku.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 285, 286, 287 ... 387, 388, 389  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: