Objem rys



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Objem rys  Úvodní stránka -> Ostatní -> Objem rys
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
maxdep


PříspěvekZaslal: út květen 05, 2020 6:03 pm    Předmět: Objem rys Odpovědět s citátem

Ahoj, na netu je strašně moc informací, že vlastně toho vím méně, než když jsem to začal hledat... Proto se chci zeptat tady..
Kolik je optimální přibírat na váze týdne/měsíčně pro objem?
Někde jsem četl že prvně objem pak rys..
Potom že objem a rys je blbost, protože s dietou přijdete aji o nabranou hmotu..
Vlastně vše co jsem přečetl, tak v dalším článku bylo zase něco jiného a o předchozím způsobu se psalo, že to je blbost. Takže nevim nic.

Kolik se snažíte přibírat týdně/měsíčně nebo o kolik více kalorií jíte pro přibírání? Jdete potom do diety?


Na netu je tolik informací, ze se z toho nedokážu nějak ani informovat. :D
Předem díky za jakoukoliv odpověď.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st květen 06, 2020 7:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Aký cieľ chceš dosiahnuť a ako ďaleko si k jeho splneniu? Pokiaľ si 14ročný 50 kilový kostlivček, nejaké rysovačky fakt riešiť nemusíš a ak si cvalík, tak nemusíš hrotiť objem

Väčšina rekreačných cvičencov vie mať peknú atletickú svalnatú postavu bez prehnaného diétovania alebo prežierania, chce to len dobre nastaviť zdravý a dlhodobo udržateľný spôsob stravovania a poctivý pravidelný tréning.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Objem rys
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: