Kulíšákův deníček týraného důchodce


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Kulíšákův deníček týraného důchodce  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Kulíšákův deníček týraného důchodce
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vlk#


PříspěvekZaslal: ne květen 03, 2020 12:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vítej, konečně taky nějaký trénink ;) doufám, že Ti to odhodlání vydrží! těším se na kohoutky a všechny další potem, krví, modřinami, neúnavným studiem a ověřováním na testovacím subjektu "kulich" získané zkušenosti :) a neboj, až Ti bude pět-a-čtyřicet, tak budeš obávaná amazonka ošlehaná desítkami vítězných bitev :)

ps: a píše tu méně lidí, a zřejmě už to lepší nebude, Ty se za nováčka počítat nedáš :) tady už se nedostaneš ani na druhou stránku pokud si dáš třeba měsíc pauzu... ale čas od času jsou tu příjemné recidívy ;)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kulíšek


PříspěvekZaslal: po květen 04, 2020 6:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
vítej, konečně taky nějaký trénink ;) doufám, že Ti to odhodlání vydrží! těším se na kohoutky a všechny další potem, krví, modřinami, neúnavným studiem a ověřováním na testovacím subjektu "kulich" získané zkušenosti :) a neboj, až Ti bude pět-a-čtyřicet, tak budeš obávaná amazonka ošlehaná desítkami vítězných bitev :)

ps: a píše tu méně lidí, a zřejmě už to lepší nebude, Ty se za nováčka počítat nedáš :) tady už se nedostaneš ani na druhou stránku pokud si dáš třeba měsíc pauzu... ale čas od času jsou tu příjemné recidívy ;)


Snad jo, tak nějak se mi po tom tady zastesklo... ale právě mě bavila ta komunita, tak uvidíme :)

A díky!
_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kulíšek


PříspěvekZaslal: po květen 04, 2020 7:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Chybí mi

Pátek

I. Ranní množení mitochodnrií
Prostě hodina aerobky v lehkém tempu. Největší nuda, ale dává to :)

II. Atletika
Klasicky rozkus, abeceda atd..
Odhody medikem dohromady 140x
(P, L, auty, od hrudníku, za sebe, v leže nad sebe, rotační)
Břicho s medikem 4x
Farmářská chuze 6x cca 40s P + 40S L (střídala jsem klasický kufřík a OH pozici, OH BU - nad hlavou dnem kettlebellu nahoru)
Asi 30min pobíhání, házení a kopání s šiškou


Hodně easy den. Sešlo se mi moc práce a šla jsem na ten odpo trénink hodně pozdě...

Sobota

Asi po měsíci se mi povedlo mít uplně volný den bez tréninku. Yes, konečně! Četla jsem si, pracovala a odpočívala...

Neděle

I. Wrestling
2 hodky. Pomáhám jedné holčíně s přípravou na zápas. Dvě hodiny chodím já nástupy a ona se brání. Včera to byly jen nácviky, takže pohoda tempo. V úterý to jdeme vyspárovat, to bude větší legrace. Protože ji učím, se bránit, v podstatě je má úloha stále padat a být zavalována :D Takže prostě trpím, jak svin, ale mám radost, že se tak zlepšuje. Posledně jsem odešla jen s natrženým uchem a trochu rozbitou hubou od chráničů. Bude legrace :)

II. Síla

Dodělávala jsem, co jsem v týdnu nestihla a chtěla jsem trochu nahodit ty bolavé věci. Skoro hodinu mi trvalo, než jsem se dostatečně rozcvičila - mobilita, aktivačky, kompenzace.
Pak po dlouhé době Dřep vzadu, bez bot do 3x100
Anticore, russian twist, rotace s expanderem
Pozvedy unilaterálně - křížová ruka, noha
Tlaky s jednoručkami ve stoje - střídavě P, L končila jsem na 25 + 25 kg:
Tohle je trochu blbé, protože máme 20ky, se kterýma na pohodku udělám třeba 8 opaček, což nechci a pak až 25ky, které jsou na mě už hodně těžké a udělám tak 2...
Tricepsové kliky na bradlech
Nějaká gymnastika na kruzích
Přítahy v předklonu podhmatem super pomalé :)


Příjemný trénink. Dřepy jsem teď dlouho nechodila, resp ne ty s velkou činkou, ale měla jsem na ně náladu, tak jsem si lehoučce dala.
Tlaky jsem si po čase zkusila vzít do ruky ty 25ky, ale jsou furt dost těžké na serie :D (V mém případě už jsou na mě těžké :D)
Jsem ráda, že jsem si trochu odpočala a dneska zase hurááá, už se těším. Za chvilku vyrážím na klsickou ranní dvouhodinovku :)
_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kulíšek


PříspěvekZaslal: po květen 04, 2020 6:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska:

I. Lapy
Dneska spíše nácvikové, žádné hrůzy na fýzu, ale koordinaci, pohyb.

II. Grappling
Technická hodinka

III. Atletika
Místo rozklusu házení šiškou do běhu (změny směru)
ABC (chodím 50m a cca 15x)
Technická plyometrie
3x50 rovinky

3x50
3x100
3x150
3x200

Mezi úseky pauza tak, aby mi klesl tep na 130, což je celkem fofr (vidno na kohoutcích - zapomněla jsem si vzít tepák dřív, takže to začíná těma krátkýma rovinkama na dorozběhání.

Pak stínáč do tempa . Hodně pohybu, celkem už jsem zdechávala. (tři tlustší kohoutci)

Farmářská chůze - klasika, pak OH s činkou
Nějaké břicho
Výklus


Jako ta atletika byla dneska dost náročná. Furt přidávám a hlavně ty pauzy jsou fakt krátké....
Mám z toho fajn pocit a ba mě to :)

_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ChickenEater


PříspěvekZaslal: čt květen 07, 2020 6:47 am    Předmět: Hoho Odpovědět s citátem

No ne, kdo se to vratil,? me to namotivovalo si tu po 10 letech taky obnovit ucet.
Bych si tu mohl zapisovat aspon to svoje ranni kulhani po lese a odpoledni lopoteni na hrazde.
_________________
Tento princip je natolik obecny, ze jakekoli jeho konkretni pouziti je zhola nemozne
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kulíšek


PříspěvekZaslal: pá květen 08, 2020 9:21 am    Předmět: Re: Hoho Odpovědět s citátem

ChickenEater napsal:
No ne, kdo se to vratil,? me to namotivovalo si tu po 10 letech taky obnovit ucet.
Bych si tu mohl zapisovat aspon to svoje ranni kulhani po lese a odpoledni lopoteni na hrazde.


No vidíš :D
Já to beru jako lehkou terapii
_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kulíšek


PříspěvekZaslal: pá květen 08, 2020 9:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Páček

I. Wrestling
Hodka a půl. Opět učím se bránit, tedy já útočím a když to jde, jak má, musím skončit čumákem na zemi :D

II. Grappling
Trochu jsme přitvrzovali. Parádička :)

III. Síla
Posílala jsem videjka na insta. Celkem to šlo.
Dřepy v předu 3x80 easy
RFESS (rozdělený dřep, něco jako bulhar) 32+32kg kettle 3x3
Z press 5x40kg
Přítahy, odhody medikem, land mine rotace, anticore a tak :)

IV. Grappling
Čistě nácviková hodka a půl

Jako přiznám se, že jsem byla včera večer docela unavená. Spíš hodně přesunů, jsem si odvykla...
Jinak ale síla príma, všechno s rezervou a do příjemna....
Taky mám radost, že se mi ta holka na wrestloš fakt lepší. Sice mě to stojí orvanou hlavu, ale je to príma, jak roste...
_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ChickenEater


PříspěvekZaslal: pá květen 08, 2020 10:44 am    Předmět: Re: Hoho Odpovědět s citátem

kulíšek napsal:
ChickenEater napsal:
No ne, kdo se to vratil,? me to namotivovalo si tu po 10 letech taky obnovit ucet.
Bych si tu mohl zapisovat aspon to svoje ranni kulhani po lese a odpoledni lopoteni na hrazde.


No vidíš :D
Já to beru jako lehkou terapii

Ty přece terapii nepotřebuješ, vždyť jsi duševně skoro v podstatě celkem zdravá :)
_________________
Tento princip je natolik obecny, ze jakekoli jeho konkretni pouziti je zhola nemozne
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kulíšek


PříspěvekZaslal: pá květen 08, 2020 5:51 pm    Předmět: Re: Hoho Odpovědět s citátem

ChickenEater napsal:
kulíšek napsal:
ChickenEater napsal:
No ne, kdo se to vratil,? me to namotivovalo si tu po 10 letech taky obnovit ucet.
Bych si tu mohl zapisovat aspon to svoje ranni kulhani po lese a odpoledni lopoteni na hrazde.


No vidíš :D
Já to beru jako lehkou terapii

Ty přece terapii nepotřebuješ, vždyť jsi duševně skoro v podstatě celkem zdravá :)


Ech, no, jak bych to... skoro v podstatě a celkem je celkem vzdálené od toho, co obvykle lidé považují za normál
_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kulíšek


PříspěvekZaslal: po květen 11, 2020 12:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sobota

Enem výklus dvě hodky

Neděle


Ráno natáčení rozhovoru, který byl sice skvělý, ale nestihla jsem kvůli němu trejn :D

Odpo 4 hodky primal move - jsem učila :D

Na nic víc bohužel nebyla síla, ač to v plánu bylo

Takže dneska vynahrazuju :D

Pondělí


I. Lapy
hodka, spíš nácviky, v podstatě bez pauz, dost pohodka

II. Atletika

Abych to dneska stihla, tak jsem si jen přeběhla na atleták, takže už lehce zahřátá jsem skočila do úseků
3x50
3x100
3x150
3x200
3x100

Na další úsek jsem naskakovala s tepovkou 130... (takže ty padesátky jsem šla s meziklusem :D)
Dost do zdechnutí teda... pak už jen výklus....

III. Zemařina
Když jsem se v mládí rozhodoval, co dál dělat, zemařina byla jasná volba...
Budou nácviky, snad sparoše a pak bych si dala ještě pytel, tak uvidím, takhle hezky si to tu předepíšu a pak to když tak upravím



_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kulíšek


PříspěvekZaslal: so červenec 11, 2020 5:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tyjo, tak jen začnu a už mi do toho lítají trable...

Lehké zdravotní komplikace mě teď maličko přibrzdily, ale už snad zase bude lépe a radostněji, tak zase budu psát :)

Pardonek za ten výpadek :)
_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Seva98


PříspěvekZaslal: ne červenec 12, 2020 5:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hele kdo je zpatky, to abych to tu zacal zase cist casteji nez jednou za ctvrt roku

Jak se ti za ty roky vyvinula strava s prechodem na MMA? Stale hodne tuku/mene sacharidu? Naposled co jsem byl za tebou na nasteve v Praze (v davnych dobach kdyz si koncila s CF karieriou ), tak to bylo docela striktni Paleo.
_________________
3x BW Deadlift (nakonec nepadlo, zraneni a pak Corona, nej 227 @ 79.7)
https://www.instagram.com/p/B5qIf6RAllb/?igshid=3ihnlexawod1

Moje CrossFit kalkulacka http://wodtimecalculator.com/
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kulíšek


PříspěvekZaslal: pá červenec 31, 2020 9:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jsem napsala a den na to si vyhodila záda :D

Už jsem zase celkem dobrá, ale mám lehce klidovější režim ještě... ach jo...


Seva98 napsal:
Hele kdo je zpatky, to abych to tu zacal zase cist casteji nez jednou za ctvrt roku

Jak se ti za ty roky vyvinula strava s prechodem na MMA? Stale hodne tuku/mene sacharidu? Naposled co jsem byl za tebou na nasteve v Praze (v davnych dobach kdyz si koncila s CF karieriou ), tak to bylo docela striktni Paleo.



Čauuuu
Jím ještě mnohem víc striktně :D Ale vůbec mi to nevadí, je mi lépe...
Nejedu uplně mini low carb (tak nějak podle toho, jak moc trénuju 80 - 150 sachrů...), ale hodně moc si hlídám kvalitu potravin, víc řeším cirkadiánní rytmy, spíš jsem se lépe naučila více poslouchat tělo...

Brzdí mě ty blbosti, co jsem dělala v mládí :D
_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kulíšek


PříspěvekZaslal: po prosinec 19, 2022 7:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj všichni :)

Po dlouhé, předlouhé době se mi zasejc zastesklo.

Nedávno jsem přemýšlela nad plynutím času a vzpomněla jsem právě i na ronnie. Začínala jsem tu psát když jsem byla juniorka v silovém trojboji a aktuálně jsem věkem skoro důchodce, stále věřící a bojující o kariéru v bojových sportech. Za ty roky se toho událo fakt dost a i přes to mi to přijde jak včera, co jsem si u rodičů v pracovně zakládala svůj profil tady. Bude to skoro dvacet let, 6362 dni to je podle statistik tady :D Jo, jsem stará vykopávka a mám asi jeden z nejstarších profilů tady. Jak strašlivácké.... :D

Jinak jsem se ale moc nezměnila. Furt jsem šílené, neustále ADHD kroticí stvoření a neřízená střela. Vydržím se soustředit tak 20 vteřin a neumím sedět, jako normální člověk.

Letos jsem si střihla dvě profi MMA. Na příští rok mám spoustu plánů (jako ostatně každý rok), ale strašně doufám, že teď už to vyjde. Půjdu tomu naproti, co to půjde :)

Jop a trénuju furt stejně hodně, ale už jsem rozumnější a nejedu šílené bomby každý den. Jen občas :D

Stále mě baví se učit nové věci a na to je mma uplně nejvíc nejlepší... čím déle to dělám, tím větší mám pocit, že mi toho strašně moc chybí...

No.. dost plakání.. prostě si tu budu zase budu z radosti písat své tréninky, neb mi to prostě a jednoduše chybí :)

Tak čau a mňau a pá

Ahoj všichni :)

Po dlouhé, předlouhé době se mi zasejc zastesklo.

Nedávno jsem přemýšlela nad plynutím času a vzpomněla jsem právě i na ronnie. Začínala jsem tu psát když jsem byla juniorka v silovém trojboji a aktuálně jsem věkem skoro důchodce, stále věřící a bojující o kariéru v bojových sportech. Za ty roky se toho událo fakt dost a i přes to mi to přijde jak včera, co jsem si u rodičů v pracovně zakládala svůj profil tady. Bude to skoro dvacet let, 6362 dni to je podle statistik tady :D Jo, jsem stará vykopávka a mám asi jeden z nejstarších profilů tady. Jak strašlivácké.... :D

Jinak jsem se ale moc nezměnila. Furt jsem šílené, neustále ADHD kroticí stvoření a neřízená střela. Vydržím se soustředit tak 20 vteřin a neumím sedět, jako normální člověk.

Letos jsem si střihla dvě profi MMA. Na příští rok mám spoustu plánů (jako ostatně každý rok), ale strašně doufám, že teď už to vyjde. Půjdu tomu naproti, co to půjde :)

Jop a trénuju furt stejně hodně, ale už jsem rozumnější a nejedu šílené bomby každý den. Jen občas :D

Stále mě baví se učit nové věci a na to je mma uplně nejvíc nejlepší... čím déle to dělám, tím větší mám pocit, že mi toho strašně moc chybí...

No.. dost plakání.. prostě si tu budu zase budu z radosti písat své tréninky, neb mi to prostě a jednoduše chybí :)

Tak čau a mňau a pá

_________________
Nesnáším žádný sport, to jo... není to mé hobby radši půjdu do hospody!
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po prosinec 19, 2022 7:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vitaj vitaj!
Poctivo sledujem na instagrame, ale určite poteší aj písaný pohľad do zákulisia
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Kulíšákův deníček týraného důchodce Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: