Lze shodit tuk bez svalů ?

odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Lze shodit tuk bez svalů ?  Úvodní stránka -> Výživa a suplementace -> Lze shodit tuk bez svalů ?
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
valinor338

PříspěvekZaslal: út květen 12, 2020 3:14 pm    Předmět: Lze shodit tuk bez svalů ? Odpovědět s citátem

Čau, potřeboval bych poradit v jedné věci. Nejsem extrémně tlustý, mám cca 15% BF, ale i tak, jsem 1,90m vysoký a vždycky jsem měl hodně malé množství tuku a to jsem jedl co jsem chtěl. Bohužel v jednom období kombinace kalby + chipsy s kebabem udělaly svoje a začínám s malým množstvím svalů a neviditelnými břišáky. Hodně lidí mi říká, že břišáky neva, moc tuku nemám a mám normálně nabírat svaly a jak budu mít svaly tak shodit, ale mě osobně mi příjde zbytečné nabírat když nejsem spokojený s momentálním množstvím tuku, i když to není teda nějaký extrém.

Můj dotaz teda je, jestli je možné abych se dostal na nějakých 10% i za předpokladu, že momentálně nemám moc svalů ( žádnou extrémní dietou, menším deficitem v řádu měsíců) a potom najel na klasický lean bulk, kde bych se už zaměřil na ty svaly s nabíráním minimem tuku, nebo bude opravdu lepší jít na lean bulk už teď a prostě přejít do diety až naberu nějaké množství svalů ? Díky
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak

PříspěvekZaslal: út květen 12, 2020 3:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Naturalne to ide velmi tazko a musis mat uz istu vykonnost, poznat svoj metabolizmus, naroky na regeneraciu... Cize jednoducho nie.

Na sypke ano. ale to je asi nerelevantne lebo by si sa tu nepytal.

Ak sa nechystas na sutaz tak sa vyser ci na objem alebo na dietu a zacni cvicit upravovat stravu a podla toho kam sa chces dostat reguluj prijem a vydaj.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petey

PříspěvekZaslal: út květen 12, 2020 4:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

maciak napsal:
Ak sa nechystas na sutaz tak sa vyser ci na objem alebo na dietu a zacni cvicit upravovat stravu a podla toho kam sa chces dostat reguluj prijem a vydaj.

This guy

Ak nejdes sutazit, fakt neries objem/rys, ale celkovo uprav stravu a trening, a chod si svojim tempom

Rychle na stránku:

Přejdi na: