Making the Game...


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 342, 343, 344 ... 408, 409, 410  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Making the Game...  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Making the Game...
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
decarabas


PříspěvekZaslal: pá červen 19, 2020 7:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Seeya: je to tak, ja som povestny tym, ze mam pochopenie pre duhy a trandakov a podobne veci V tomto som kurva progresivny odjakziva.

Turek: Si vrah, mat tvoje tlakove geny, Ripperove drepy a Balbiho tahy, dalo by sa s tym uz nieco porobit
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: pá červen 19, 2020 7:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kamaráde, vďaka, ale ty môžeš pokojne raz dať trojboj 700 naturálne, ak budeš pokračovať podobným tempom napredovania, čo je neskutočné, ja Ti môžem už na väčšine liftov akurát tak činky nakladať, heh.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: pá červen 19, 2020 8:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar,

Military Press
os x xy
40 x 8
40 x 8
60 x 5
70 x 1
75 x 8
75 x 8
75 x 8
75 x 8
75 x 8
75 x 11 PR na počet reps

Dnes síce odľahčené, ale chcel som spraviť poriadny objem, čo sa teda aj podarilo, nedal som ani návleky, všetko držalo parádne. V poslednej sérii som sa dobre vybúril, by som to zahodil do stropu, taký som mal pocit, heh, väčšina opakovaní zo sérií na jeden nádych, niekedy aj celá, vtedy sa viem parádne spevniť.

tricepsové extenzie s jednoručkou spoza hlavy v stoji jednoruč
7ka x 15 každou
7ka x 15každou
7ka x 15 každou
17ka x 5 každou
17ka x 5 každou
17ka x 5 každou
17ka x 5 každou
Dnes poriadne dorobený tricák, objem i váha, bralo krásne.


Môže byť!
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: ne červen 21, 2020 8:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar,
uff, od soboty poobedia do skorého nedeľného rána sme ťahali rumovo-herný večer so stolnou verziou Game of Thrones, sú to mesiace, čo som sa bol nejako spoločensky vyžiť, heh, skvelá partia a zábava, no únava teda značná tiež, nenaspal som skoro nič, ale na tréning som šiel, treba!

zadné drepy
os x 6
os x 6
45 x 4
45 x 4
75 x 3
75 x 3
95 x 3
95 x 3
95 x 3
105 x 1
125 x 1
145 x 1
145 x 1
150 x 1
150 x 1
155 x 1 asi PR na no belt
155 x 1
155 x 1
Jémine, aký pohodový drepung, pekne som sa zaktivoval a do pohody rozdrepoval, potom ihruškal s jednotkami a technikou, všetko svižné a isté, super.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: st červen 24, 2020 8:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar,
pracovný týždeň ma riadne fackuje, ale tréning musí byť! Išiel som naň ako zombie...

benč
os x xy
45 x 8
45 x 8
75 x 6
95 x 4
115 x 2
130 x 2
140 x 1 doposiaľ bez návlekov
150 x 1
150 x 1
150 x 1
150 x 1
Táák, dnes do submaximálnych jednotiek na prácu, lietali svižne, vzhľadom na okolnosti každé opáčko bez zaváhania potešilo.

benč na šikmej lavičke hore hlavou
75 x 5
100 x 5
110 x 3
110 x 3
110 x 3
110 x 3
Cvičené štýlom - prvé dve opakovania strojové a svižné, ozaj som chytil techniku, že to ide ako po drátoch, následne posledné s výdatnou stopkou (2-3 s.), parádny streč a sila bola aj v poslednej sérii s istou rezervou, bude sa dať ešte trošánek prihodiť, podobný šikmý benč v danej intenzite som nešiel ani nepamätám, chutí mi teraz.

príťahy v predklone s veľkou činkou
80 x 6
80 x 6
80 x 6
80 x 6
kvalita, ale už toho bolo dosť


Vzhľadom na okolnosti a všetko - super tréning!
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: so červen 27, 2020 7:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar,
prvýkrát vo fitku po karanténe, lebo kamoš je odcestovaný, inak asi ťaháme ešte ďalej v "silovej obývačke":). Vo fitku jeden borec (ten mi aspoň natočil sérku), inak ľudoprázdno tak, ako to cez víkend máme radi.

Military Press
os x xy
40 x 6
40 x 6
60 x 4
60 x 4
75 x 3
90 x 2
100 x 1 bez výbavy, ako Jirka Tkadlčík vraví: "Z ulice "

105 x 1
107,5 x 1, jooo! BIG PR!
90 x 6 PR na počet reps
70 x 10 pumping do pohody
Od začiatku to bolo príjemné a všetko sa hýbalo s rezervou a pod značnou kontrolou, stovečka vyletela tiež jak ništ, tak som si začal veriť. 105ka nebola ľahká, ale poddala sa, čas prúbnuť osobák. Uff, bol to boj, ale činka šla stále hore, hlavu začínalo vypínať, no podržal som a následne ledva odvalil do stojanu, od vypínača nebolo ďaleko. Radosť však veľká! Pome tam nabúchať ešte opáčka s 90, nebral som ani opasok a zmákol to, jo! 70ka v rukách potom bola jak detská hračka, heh.

facepulls
20 x 10
25 x 10
25 x 10
30 x 10
30 x 10

kliky na bradlách
ja x 8
ja x 8
ja x 8
ja x 8
ja x 8
Sranda, trošku nezvyk, ale všetko kontrolované a svižné, váhy som ešte nehrotil, pumpa hneď riadna.

tricepsové stlačovanie kladky
30 x 8
45 x 8
45 x 8
45 x 8
45 x 8
Fúú, tricáky silné, žeby som tú kladku urval, ale strašne brala, takže som sa opäť krotil a pekne precítil. Super cvik, dobre padol po dlhej dobe.

bicepsové zdvihy s jednoručkami v stoji
8ky x 8
8ky x 8
12,5ky x 8
12,5ky x 8
12,5ky x 8
12,5ky x 8


Pamätný tréning!
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: ne červen 28, 2020 2:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
maciak


PříspěvekZaslal: ne červen 28, 2020 4:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

akoze DPC masaker!!
kua ty si silnejsi nez ja teraz darmo tlakostroj
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: ne červen 28, 2020 8:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar,
hoši, vďaka, ale tak celkovo ste úplne inde, mne relatívne idú tlaky, pričom ich reálne máte aj tak lepšie alebo minimálne podobné, zvyšok je priemer, no neva, dôležité je, že to človeka aj po rokoch baví stále rovnako a verím, že ešte pekných pár PRriek ma v budúcnosti čaká, hehe .

Dnes v gyme opäť sám, meh, nakoniec však prišli nejaké známe tváre. Voľba padla na ťahy, heh, tie som nešiel presne odvtedy, čo zatvorili fitká.

mŕtvy ťah
60 x 4
60 x 4
60 x 4
100 x 4
100 x 4
100 x 4
120 x 2
140 x 1
160 x 1
160 x 1
170 x 1
170 x 1
Super, dokonca ľahké, sranda, ale bez magnézka na hladkej tyči aj hookom nemalo ísť vyššie zmysel, do Silového inštitútu si ale pôjdem cez leto určite schuti zaťahať (..a aj pekne upraceme, aby bolo všetko v richtigu*a19* ).

legpress
60 x 10
100 x 8
100 x 8
140 x 8
140 x 8
180 x 8
180 x 8
220 x 6
220 x 6
všetko pod kontrolou v negatívke a následne dynamika, príjemné

zakopávanie unilaterálne
10 x 8 každou
10 x 8 každou
10 x 8 každou
10 x 8 každou
tempo 301

brucho
4 série


Dobroš, pomotkal som sa, pocvičil, no.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: út červen 30, 2020 9:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar,

benč
os x xy
40 x 6
60 x 6
80 x 4
100 x 4
110 x 3
125 x 3
140 x 1
150 x 1
155 x 1 len s doťuknutím, ech
125 x 5
125 x 5
125 x 5
100 x 6 (trojsekundové stopky)
Meh, nebol som na tom najlepšie, ale hlavne som nemal v hlave nejaký rozumný plán, keďže prvýkrát benč v gyme, po celom dni dáky vyflusnutý, lavička mi nesedela, os tiež, výhovorky, reálne som nemal páru, heh, ale robota vcelku kvalitná a zatlačiť 150 by bolo inokedy zázrak, holt, spyšnel som:). Neva, od bud. tréningu letná príprava (rozumej prázdniny) a nezačínam ju veru v zlej fazóne. Takže strategicky podseknem a pôjde sa na riadnu prácu.

kliky na bradlách
ja x 8
ja + 20kg x 8
ja + 20kg x 8
ja + 20kg x 8
prihadzujeme

príťahy so spodnou kladkou v sede
72,5 x 8
72,5 x 8
92,5 x 8
92,5 x 8
107,5 x 8
107,5 x 8
dobroš, riadne všetko podržené a strečnuté, s magnézkom by som to poťahal aj s full stackom do pohody, ešte pamätám časy, keď sme tam zvykli strkať dvacku naviac a majiteľka v Trmave hulákala, že to celé urveme

bicepsové zdvihy s ezkou
20 x 10
25 x 10
30 x 10
35 x 10
40 x 10
novinka v gyme, naložené ezky (akoby sme to ozaj potrebovali, lebo netreba kvalitné osy, načo, ale toto fitko spasí...), keď už nič iné, tak som si ich všetky prešiel a bola z toho solídna a rýchla pumpa


...inak svalovka po minulých ťahoch teda riadna, heh.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st červenec 01, 2020 7:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Aktuálku letnej formy hneď! Na tlakoch nás devastuješ, tak nás doraz formou.
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: st červenec 01, 2020 8:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To nechceš, ver mi, proste dad body, heh
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spekounP


PříspěvekZaslal: st červenec 01, 2020 8:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
To nechceš, ver mi, proste dad body, heh

Hele na tohle já už dávno seru, pro mě forma znamená, že dokážu drepat 2xtydne pořádnou váhu v 5 sériích po trojkach.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: pá červenec 03, 2020 8:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar,

Military Press
os x xy
40 x 6
40 x 6
60 x 4 papier
60 x 4
75 x 3
90 x 3
90 x 3
90 x 3
90 x 3
90 x 3
90 x 3
90 x 3
90 x 3
90 x 3
90 x 3

Taak, kvalitná robota za nami a ešte by som ich tam zopár nasúkal (viď. video poslednej série), bez opasku a návlekov, v minulosti nepredstaviteľné, teraz už ťažšia váha, kde sa dá aj uvažovať o istých speed reps. Chcel som desať, bolo desať, jo!

facepulls
25 x 10
25 x 10
25 x 10
25 x 10

triepsové stlačovanie kladky
40 x 10
40 x 10
50 x 10
50 x 10
50 x 10
50 x 10
super

brucho
3 série


Vydarený tréning!
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: ne červenec 05, 2020 8:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdar,
po dlhej dobe doma v LV s váhami a železami, na ktorých som vyrástol, ale v šate nového gymu, bolo výborne! V dobrej nálade, pohodovom tempe, vyspatý a oddýchnutý.

zadné drepy
os x 6
os x 6
60 x 5
60 x 5
80 x 3
100 x 3
100 x 3
120 x 3 doposiaľ bez návlekov
140 x 3
150 x 1
160 x 1 easy
170 x 1 pohoda, PR na no belt
180 x 1, BIG PR

140 x 3
Sranda, asi dobrá gravitácia dnes, heh, v úplnom pokoji a bez plánu to stúpalo vyššie a vyššie, veľká istota v drepe, odobratí i technike, darmo, obývačka človeka zatvrdila, duplom, že som chodil všetko no belt, čo zjavne posilnilo stred, potom drepovať zrazu na dobrej tvrdej podlahe zo stojanu a s vhodnou osou bolo ako báseň. 180 som chcel drepnúť tento rok, ale netušil som, že to tam už vlastne mám, veľká radosť, darmo štyri dvacky na každej strane - pre mňa veľká méta.

mŕtvy ťah
60 x 4
60 x 4
100 x 3
100 x 3
120 x 2
140 x 2
160 x 2
180 x 2
200 x 2

Pohodová plavba váhami pokračovala ďalej, stará zohýbaná osa (Igorom Petríkom - mnohonásobným najsilnejším mužom Slovenska) držala v rukách ako prikutá a sila z nôh sa pekne pretavila aj do ťahov, aj keď som ťahal druhýkrát po karanténe. Veľká spokojnosť.

lýtka
3 série


Opäť pamätný tréning a aj výborný pokec so skvelým dlhoročným kamarádom.
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Making the Game... Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 342, 343, 344 ... 408, 409, 410  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: