Svaly / tuky



 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Svaly / tuky  Úvodní stránka -> Začátečníci -> Svaly / tuky
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MrPavel


PříspěvekZaslal: út září 15, 2020 12:02 pm    Předmět: Svaly / tuky Odpovědět s citátem

Hubený jsem byl už od dětství, ale také jsem se docela dost hýbal. Při svých 175 cm jsem si prakticky držel váhu kolem 70 kg skoro celé roky. Jenže s přibývajícím věkem jsem se přestal pravidelně hýbat, do toho sedavá práce... Poslední rok dva si všímám, že hubnu v rukou a nohách, vypadám jako bych měl tyčinky místo končetin. Nyní skoro ve svých 30 letech vážím nějakých 67 68 kg. Na druhou stranu byť jsem zhubl, narostl mi pupek. Určitě to není nějak špatným zdravotním stylem (alkohol jen velmi občas, smažené jídla a podobné nezdravosti prakticky nejím). Tak si říkám čím to je? Svalovcem jsem nikdy nebyl, ani jím být nechci. Jsem si vědom, že mi nikdo přesnou odpověď takhle virtuálně nedá, ale přece jen - může to být nedostatkem pohybu a špatnou skladbou stravy (např. že jím málo)? Možná by mě zajímala odpověď na otázku - v jakých případech tělo ztrácí svaly, ale nabírá tuk a zároveň však ztrácím na celkové hmotnosti.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Italský hřebec


PříspěvekZaslal: út září 15, 2020 12:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To je celkem normalni v prubehu starnuti. Pokud nijak cilene necvicis aby svaly rostly, nebo jsi udrzoval co mas, svaly ubyvaji (ikdyz ve triceti jeste ne znatelne).

Kazdopadne bez toho pohybu je ve triceti uz urcite normalni, ze se ti zacina usazovat tuk, tam kde je pro muze nejcastejsi - tedy na brichu (to muzes videt u vetsiny populace muzu - pupek, ale nijak tluste nohy atd, narozdil od zen kde to casti jde do bricha, casti do spodni pulky tela, nekdy do rukou a zad).

Jidlo je zaklad vzdycky, to jeslti jis "nezdrave" veci je celkem jedno, dulezity je jen kaloricky prijem. Pokud tloustnes, prijimas moc, pokud hubnes prijimas malo. Pokud se chces zbavit pupku, tak bud omezit jidlo (tim ale nijak nevylepsis hubene nohy a zbytek), nebo zacit s cvicenim (a pak i klidne pridat jidlo - to uvidis jak telo reaguje), a prvni mesice pujde i bricho dolu a zbytek nahoru. Pak uz to bude tezsi.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit WWW stránky autora
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Svaly / tuky
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: