Dennicek starého slabého naturálneho hejtera Carabasa

Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 293, 294, 295, 296, 297  Další

odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Dennicek starého slabého naturálneho hejtera Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Dennicek starého slabého naturálneho hejtera Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
decarabas

PříspěvekZaslal: út září 08, 2020 8:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Petey napsal:
ty rasties do hustoty

...chlpov na chrbte

Drepy:
1x5x20kg
1x3x60kg
1x1x100kg
1x1x140kg
1x1x160kg belt on
1x1x180kg
1x1x200kg
1x1x220kg
1x1x230kg
1x1x240kg
1x1x250kg s dopomocou FUCK

Incline JČ:
1x8x12,5kg
3x8x35kg

Sťahovanie kladky zhora naúzko:
1x8x60kg
3x8x80kg

Príťahy kladky zdola naúzko:
3x8x80kg

Hyperextenzie:
3x8

Core:
3x

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CE3J-xKhbv6/
No konečne po týždni šaškovania a regenerácií a strečingov a chujovín konečne nejaké váhy. Pred novým programom si zisťujem, ako na tom som. Samozrejme ma čaká ešte bench a ťahy, ale začal som samozrejme mojím obľúbeným
Po 220 šlo všetko ako po masle, ale potom už to nejak oťaželo Subjektívne mi tá 220ka prišla najťažšia zo všetkého, čo som drepol, ale telo aj hlava sa rýchlo adaptovali a po poctivej dávke tabaku do nosa, čapáši po chrbte od Štúra a s kameroefektom som mohol prihadzovať.
230 vyletelo ako nič.
240 (5 kg pod mojím maxkom zo zimy) už okolo paralelu trochu spomalilo, ale stále pomerne istota, zopakoval som si teda výkon po pivničných eskapádach
Tu som začal dumať, či prihodiť a ak áno, tak koľko, nakoniec som sa rozhodol sa s tým nejebať a dal som 250. Chrbát držal, zarážky som nastavil (no, veľmi dobre, ehm), Štúr bol ready, tak sme sa do toho pustili. Rituál ten istý, tabak, jeba po chrbte, hecovanie, muzika, celkom slušná párty. Zvynem sa cítiť trochu nervózne, keď na mňa pozerá polovica fitka, ale holt mám tieto rituály, aby som sa dostal do pohody a ono to priláka pozornosť, ego si na tom mastiť nepotrebujem
Na chrbte bola ozaj ľahká, do negatívky som išiel úplne v pohode - nebudem tvrdiť, že by som to určite dal, ale vzhľadom na peknú formu 240ky si myslím, že nejakým good morningom by to hore šlo aj za cenu odjebania spodného chrbta. Bohužiaľ cestou dole som kotúčom cinkol o privysokú zarážku, ktorá, ako ma upozornil neskôr jeden chlapec, je namontovaná naopak, takže trčí presne do dráhy činky. Následný rock n´roll preveril môj core, ale po vyrovnaní rovnováhy som už nebol schopný to drepnúť sám a musel mi Štúr pomôcť.
Aj tak veľká spokojnosť, popasoval som sa s tým a vyzerá to tak, že 240 drepnem v návlekoch hocikedy aj mimo prípravy, čo je príjemný poznatok.
Spodný chrbát držal celý čas, šľachy okolo kolien samozrejme reagujú dnes stiahnutím, ale inak vôbec žiadny problém, to porieši strečing a massage gun.
Zvyšok tréningu už len tak zvesela - hrudník som nechcel hrotiť, keď mám v stredu ťažké benchové jednotky a chrbát som len tak ponaťahoval bez zapojenia stredu, predsa len, ťah nebude sranda a nerád by som sa zas odjebkal Ale rátam, že stať sa to môže, čo už.

Keď som skončil drepy, jeden vrabčák mi ukázal palec hore. To je ten, ktorého som v piatok videl drepovať a ja by som mu dal palec dole
Aďazonka vraj chcela, aby som jej pri ktoromsi cviku podal činku, ale mal som slúchadlá a držal sa v zóne, takže som ani nevedel, že bola v gyme

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jirkas8

PříspěvekZaslal: út září 08, 2020 9:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pěkný! 250 tam silově je, ale shit happens... Taky si dycky pripadam blbe, kdyz si nafackuju do brady jak lidi cumi ale co, do zony se clovek nedostane meditaci
You gotta search within you, you gotta find that inner strength and just pull that shit out of you and get that motivation to not give up and not be a quitter, no matter how bad you wanna just fall flat on your face and collapse
decarabas

PříspěvekZaslal: čt září 10, 2020 7:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jirkas8 napsal:
do zony se clovek nedostane meditaci

Bench press:
1x3x20kg
1x3x60kg
1x1x100kg
1x1x120kg
1x1x130kg
1x1x140kg
1x1x150kg

Bench dumbbell rows:
1x8x22,5kg
3x8x35kg

Facepulls:
3x8x40kg

Seated leg press:

3x12 neviem koľko tam bolo, všetky tehličky

Core work

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CE8TptSh8e7/
Zmätené hľadanie aktuálnej sily pred ďalším programom pokračuje. Zatiaľ zhruba podľa očakávaní. Nebol som nejaký veľmi sebavedomý, natrénované na tlaky nemám, robil som myslím akurát trojky so 130, ak si dobre pamätám, až potom jednu či dve dvojky so 140 asi pred dvomi týždňami. Poteší, že 150 zatlačím zjavne hocikedy bez nejakého divokého silového tréningu a prípravy. Ako, možno by sa tam pár kilo ešte našlo, ale zatiaľ to takto stačí. Ale tľapkať po chrbte sa kvôli tomu nebudem, chcelo by to dostať sa tak na 165-170. A to bude kurva ťažká robota s tými mojimi hnátmi a slabými tlakovými schopnosťami
Rišo dva týždne poriadne necvičil, resp nechodil, čo znamená uňho jediné - posunutý osobák na benchi o desať kilo zo 105 na 115 Divný mutant dedinský, čo popiera všetky zákony prírody, som zvedavý v piatok na mŕtvolu, ale má dačo s palcom, to ho môže limitovať.

Zvyšok tréningu zas len tak oddychovo, nech sa zbytočne pred piatkovými mŕtvolami neunavujem - nemyslím, že to pomôže, ale topiaci sa deadlifter sa aj slamky chytá Bol by som kua rád za 250ku, ale radšej si nechám svoje vlhké sny pre seba.

Vrabčáci, čo mi tak fandili na drepoch (ten babyface s dievčenským drdolom aj ten chudý so všetkými možnými opaskami a bandážami, čo ich na svete je) boli popozerať aj včerajšie tlaky. Ale už mi neukazovali palec hore, tak asi som podal slabý výkon. Napokon, majú pravdu, musím sa zlepšiť. Oni zatiaľ robili mŕtvolu, ale nesledoval som, tak netuším, ako veľa práce budú mať fyzioterapeuti (alebo hrobári) v Košiciach v najbližších rokoch.

Aďazonku sme zbavili buttwinku, lebo šla zbytočne hlboko na drepoch, tak sa tešila

Môj chrbát v piatok, keď si naložím 250:

decarabas

PříspěvekZaslal: po září 14, 2020 7:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja viem, že tu celé zástupy ľudí (aspoň dvaja určite ) čakajú na môj zápis, tak si poďme pripomenúť, čo sa na poli silových športov u nás v gyme udialo posledný piatok!

Sumo mŕtvola:
1x3x60kg
1x3x100kg
1x1x140kg belt on
1x1x180kg
1x1x200kg
1x1x220kg
1x1x230kg
1x1x240kg
1x1x250kg
1x0x260kg NO A ČO, NEHANBÍM SA ZA TO! (len trochu...)
1x1x250kg no dpč vydreté
1x4x220kg
1x5x200kg

Bench dumbbell rows:

1x10x25kg
3x10x35kg

Sťahovanie kladky zhora:

3x10x70kg

Brucho
3x10

Nejaké streče a mobilitky kvôli chrbtu

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CFBgHEthCsG/
Uuuf, tak najhoršie za mnou. Cieľ bol popozerať, kde som silovo, než si nastavím nový program. Celkom som spokojný, nakoniec z toho vyšlo
Drep: 240
Bench: 150
Deadlift: 250
Pričom v každom cviku bolo cca 5 kilo rezervy. To nie je také zlé na to, že štvrť roka som cvičil medzi krysami (tým nemyslím Erika a Štúra...aj keď..) v pivnici a potom som šiel skôr pumpičky a frajerinky.

Deadlift, oh džízis. No teda. Subjektívne mi váhy medzi 180 až 220 prišli ukrutne ťažké, až keď som si pozrel video, videl som, ako to lietalo. Tak som natočil aj 240, vcelku pripravený stopnúť to tam, lebo len nedávno som mal rozmrdaný chrbát práve z deadliftov. Ale keď som videl, ako easy vyskočila, tak som si povedal, že dám 250. V ďalšej by možno ešte šla vycukaná mačacia 255ka, ale to som už raz dal, tak som to rovno naložil na 260. Slávny výsledok vidieť na videu Ani som to neodlepil. Ale heclo ma to a skúsil som ešte raz 250. Tú som teda nejak vyrval hore a chrbát chvalabohu podržal, chrbtica neodcestovala na rehabilitácie do Piešťan a úpony nad riťou sa neutrhli a nezrolovali jak rolety až pod lopatkami, takže som spokojný. Ono to je vlastne aj PR, nikdy som nedal dve 250ky v jednom tréningu
Škoda tej 260ky, nebolo to tam ešte, ale ona sa poddá, mrcha.

Inak pri pokuse o maxko som rezignoval na tie gumové pičády pod nohami, čo tam sú kvôli deadliftom. Jednak je to už celé krivé a vydupané, jednak pri sume mi utekajú nohy aj s podložkami do strán, čo určite "pomáha" výkonu aj prevencii zranenia Tým pádom som s tým jebal rovno o podlahu, celé fitko sa triaslo, ale nejak nikto s tým nemal problém a malý partizán z Vietkongu už mal dole svoje kvetinárstvo pozatvárané. Až na druhý deň určite objavil opadanú omietku zo stropu a vibráciami zmrzačené tulipány a prisahal mi krutú pomstu.

Joj a dnes ráno som zistil, že som vyhral tipovačku na NewYork Pro 2020, takže ušetrím na doplnkoch, to je celkom dobrá správa Rozhodne som to nečakal, ale spríjemnilo to začiatok týždňa.

maciak

PříspěvekZaslal: po září 14, 2020 8:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

cislo jedna sa hlasi :).

640 neni zly na nepeakovany total
decarabas

PříspěvekZaslal: po září 14, 2020 8:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

maciak napsal:
cislo jedna sa hlasi :).

640 neni zly na nepeakovany total

No, rozhodne je to o 5kg viac ako môj súťažný total, ktorý som aj peakoval, takže... LOL. Aj keď samozrejme, toto nebolo v jeden deň, na druhú stranu, napr drep bol bez wrapov, takže... Chi chi

decarabas

PříspěvekZaslal: st září 16, 2020 8:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Drepy:
1x3x60kg
1x2x100kg
1x1x140kg belt on
1x1x180kg
2x2x210kg so stopkou

Speed reps drepy:
3x3x150kg

Box squats:
3x3x150kg

Larsen press:

1x5x60kg
5x5x105kg

Sumo mŕtvy ťah (pauza pod kolenami):
1x3x60kg
1x3x100kg
3x3x130kg

Abwheel:
3x10

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CFJbSWhBlVQ/
Ešte som mal celkom pobitý chrbát z piatkových ťahov, ale s tým som rátal Tak som si vyrazil na ťažké dvojky. Po miernej úprave si zopakujem svoju silovku, ktorú som ťahal pred poslednou Prahou, tá mi celkom šlapala.
Z nejakého dôvodu mi prišlo ako super nápad dať si dole stopku Neviem, či som niekedy predtým robil 210ky so stopkou, ale tak... Všetko je raz prvýkrát. Technika už síce bola taká, že ehm ehm, ale pošťastilo sa mi dodrepovať v zdraví. A ani sa mi to nezdalo nejak extra ťažké.
Speed reps boli speed a box squats boli box. To sú ľahké váhy, nie je tam čo mudrovať. Bolo to hotové do pár minút. Niekedy si myslím, že drepy sú niečo ako moja najsilnejšia disciplína alebo čo
Larsen pressy sú jedna zo spomínaných zmien v pláne. Nechcel som tam mať len bench a board bench a slingshot bench. Prišlo mi ako dobrý nápad dať tam aj niečo trochu izolované, čo pomôže aj hrubej sile samotného hrudníka a nebude len o technike a legdrive. Či som urobil dobre, to sa uvidí Po prvom zranení.
No a pauzované mŕtvoly. To je čisto technická záležitosť a preveľká radosť, lebo mám otrhané nohy z piatku (a tým myslím otrhané, otec sa ma pýtal, či mám exém alebo čo, ale to sú proste nohy po deadlifte ) a brúsiť ich ešte dodatočne pomaly a s pauzou bol jeden z tých zážitkov, na ktoré s láskou spomínate v starobe a rozprávate o ňom vnúčatám, ktoré to nechápu a ani ich to nezaujíma a ktoré chcú byť pravdepodobne niekde inde.

Na záver wheel of torture, teda abwheel. Šlo to ľahko, ale svalovečka na druhý deň bola

Zo zábavných udalostí asi nemám veľmi čo spomenúť, neboli žiadni vrabčáci, len večne najebaný holohlavec s riedkou briadkou, čo trpí syndrómom imaginárnych svalov, prechádza sa v tielku a v podpazuší nosí dva neviditeľné melóny, mračí sa na ľudí ako nájomný vrah z takých tých filmov, kde hrajú WWE wrestleri a natáčajú sa v Rumunsku. Minule vypičoval Riša so Štúrom, lebo sedeli na schodoch obložení opaskami a bandážami a on sa nemal ako dostať k lýtkostroju, aby prekrvil svoje mohutné podkolenie. Podivili sa veľmi jeho príhovoru, ale nechali ho prejsť. Ja som sa vtedy našťastie chystal na drepy, mimo dosah jeho desivého spravodlivého hnevu a jedovatých zábleskov zlatej reťaze okolo krku. Uff.

decarabas

PříspěvekZaslal: čt září 17, 2020 6:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Bench press:
1x3x60kg
1x2x100kg
2x2x135kg

Bench press - speed reps:
3x3x105kg

Board press:
3x3x105kg

Incline bench dumbbell rows:
5x5x40kg

Veslo - kladka:
3x10

Pauzované drepy:
1x5x60kg
5x5x120kg belt on radšej

Brucho

Hodnotenie tréningu:
https://www.instagram.com/p/CFOUwLghrtV/
Z nejakého dôvodu som si myslel, že to bude ľahké No, nebolo. Chvalabohu, že boli len tie dve ťažké dvojky, lebo neviem, či som bol ešte taký dobitý z pondelkových drepov, či ma utavili tie larsenpressy minule, ale celkom to bolo náročné. Akoźe áno, s prehľadom a rezervou, len som čakal, že to bude lietať lepšie.
Inak samozrejme všetky reps s pauzou, aj speed reps, tak to asi malo tiež svoj podiel na náročnosti. Ale jo, no, keby som to chcel ľahko, idem na kladky

V pláne mám napísané, že má nasledovať "príťahový cvik", tak som zvolil izolované príťahy jednoručiek. Potrebujem nabrať mäso a posilniť vrchný chrbát (ale aj celý chrbát, nohy, zadok, hrudník, ramená, ruky a core, sebavedomie a účet v banke), tak som hádam vybral dobre. Áno, som si vedomý, že ťažké príťahy v predklone by zrejme urobili viac mäsa a mali lepší prenos na mŕtvolu, ale aj by mi zbytočne unavovali spodný chrbát, ktorý dostáva na prdel úplne vkuse a len tak tak ho stačím balancovať core cvikmi

A ako ich milujem na začiatku, tak ich nenávidím na konci - drepy. Fuj kurva! Jak sa do toho zle skladá po pumpovaní vršku. Ramená nepustia, hrudník skrátený, chrbát zavadzia a po prvom drepe obvykle zistím, že mám dojebané nohy eŠte z pondelka. A to všetko sa stalo včera Ono to bolo ľahké, hlavne s opaskom, ale proste som mal pocit ohybnosti jak čerstvo vyrezaný Pinokio, do toho zatuhnuté kolená, no vskutku radosť Škoda spomínať aj boľavé zápästia po benchi, dorazené na lowbare Riša pichlo v kolene, tak to hneď zabalil. Teploš, pichanie v kolene mám ešte počas rozcvičky a aj tak sa ide ďalej aj cez ďalšie boliestky.

Fuj, ufňukaný som až hanba, radšej by som mal spomenúť Rasputinkine pompézne napratané legíny a nové tielko s celým holým chrbtom. Trochu som s ňou pokecal, tak vraj sa majitelia obávajú ďalších obmedzení fitiek, že už prvé zavretie prežili len tak tak a druhé už by bolo fatálne. Tak snáď Igorovi nejebne v tej makovici (ešte viac) a nevymyslí nejakú kravinu

decarabas

PříspěvekZaslal: po září 21, 2020 8:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Piatok

Mŕtvola:

1x2x60kg
1x2x100kg
1x1x140kg
1x1x180kg belt on
2x2x210kg

Speed reps mŕtvola:

3x3x150kg

Hyperextenzie:
3x8x60kg

Gynostroj:
3x8x všetky tehličky plus expander GAYYYYYY

Zhyby:
3x8xCarabas

Sling shot press:

1x3x60kg
1x3x100kg
3x3x140kg

Bruško

Hodnotenie tréningu:
https://www.instagram.com/p/CFTqWF5Bfi6/
Mŕtvoly oukej, nebol najmenší problém a aj ťažké dvojky boli vlastne speed reps. Blbé je, že mobilita mojich bedier si ide svoje - takže nejde Musím to vkuse aktívne strečovať a rozhybávať, inak to hneď zatuhne a kurví mi to techniku. Ah jo, začarovaný kruh naozaj. Pomaly sa mení pomer medzi silovým problémom a strečmi a mobilitami a za chvíľku bude zo mňa zatuhnutý jogín, čo už len tu a tam niečo zdvihne.
Počas druhej série mi dvaja babrácki vrabčáci prebehli popred kameru, keď smerovali - kam inam - na bench. Ja vieeeem, nevšimli si telefón v statíve a ani nemám právo sa tam všade rozťahovať a filmovať sa, ale aj tak by som im utrhal nôžky ako mravcom. Teda, zatiaľ ešte áno, ale keď budú naďalej brutálne drtiť kozy a biceps, ako to robia vždy, keď ich vidím, čoskoro už mi nedajú šancu
Na hyperky som si vzal 60 kilo, lebo mám asi málo rozjebaný spodok chrbta a hamstringy. Ale bolo to super, ešte s tým širokým úchopom, ťahal som to prevažne pekne hamstringami a spodný chrbát sa síce pumpol, ale nerozbil.
Potom gynostroj. Cítil som sa na tom hrozne teplo, ale aspoň to majitelia rozumne hodili za taký múrik, kde ma moc nevidieť a ja som sa nenatáčal, takže pssst, ostane to len medzi nami Ale asi mám silnú riť, lebo všetky tehličky mi boli málo a musel som si okolo kolien dať ešte expander
#asspower
Zhyby na rovnej hrazde ešte nejdú. Stále ma serie tá šľacha aj keď sa už zlepšila. Nejaké zhyby by som s ňou asi vymáčkol, ale chcem to doliečiť. Sranda, na šikmej to necítim vôbec. Svalovka z toho bola slušná, ale rovná hrazda a užší úchop mi sedia viac
No a potom už len trochu overloadu na kozy, po dlhom čase sling shot press, veľmi ľahký stopkovaný so 140kami.

Cusana je brutálny beast, túžila po nejakom drsnom tréningu, tak sa, okrem iného, dostala na legpresse na desať opakovaní s 200 kilami (bola to pyramída, nahadzovala a potom zas zhadzovala po 20kach), čo som tam u báb jakživ nedivel a popravde moc ani u chlapov Ale zas je pravda, že je stavaná jak tank, ramená a chrbát vybombované z poledance, nohy a riť zas z našich tréningov. Vrabčáci sa jej boja A myslím, že aj jej muž

Inak legíny sa moc nevyskytovali, ani Rasputinka, ani Riško sa nedostavil, lebo mu do toho vošlo niečo veľmi dôležité, kvôli čomu mu nevyšiel tréning a ešte ďalšie lži, len aby nemusel priznať, že zas musel v tesilákoch liezť na nejakú kokotskú pseudoumeleckú vernisáž s frajerkou

decarabas

PříspěvekZaslal: út září 22, 2020 7:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Drepy:
1x3x60kg
1x2x100kg
1x1x150kg belt on
1x1x190kg
2x2x215kg stopky

Speed reps:
3x3x150kg

Box squats:
3x3x150kg

Larsen press:
1x5x65kg
5x5x105kg stopky

Mŕtvola pauzovaná:
1x3x60kg
1x3x100kg
3x3x130kg belt on

Veslo - kladka:
3x10x80kg

Bruško
4x15

Hodnotenie tréningu
: https://www.instagram.com/p/CFbMzXXBAB9/
Nóóó, nie zlé. Ako vždy, pondelok je drepovací deň (aj keď niektorí tvrdia, že to je celosvetový bench press day, ale ten je predsa každý deň, akurát v piatok sa kombinuje s bicepsovým dňom) a tak som sa dooosť tešil.
Pretože minule mi tie pauzované dvojky s 210kou šli ľahko nešli až tak zle, rozhodol som sa prihodiť
Nemyslím, že som niekedy už drepol dve dvojky s pauzou s 215kou na chrbte, takže veľká spokojnosť. Subjektívne mi to prišlo dokonca ľahšie než tých 210 naposledy, takže jupí. Ale zas minule som bol ešte trochu zmordovaný z mŕtvol, nech som k sebe fér
Zvyšok už bol easy, akurát Riša som poslal po bedničku na box squats a on prišiel s touto barovou stoličkou trojmetrovou, že miesto dosedov som sa mohol len tak opierať. Nechcelo sa mi to už prenášať a meniť, tak sme si dosedy dali ani nie na paralel, pretože Riško je babrák a aj keď som mu už párkrát vysvetľoval, ktorú bedničku má priniesť, furt chodí s touto
Larseny celkom morda, oproti minulému týždňu som nič neprihadzoval na váhe, zato som dal všade stopky. Samovražda, tou nestabilitou mi to pripomenulo bratovu bývalku. S tým rozdielom, že ja som sa nezosypal
No a potom už len technické mŕtvoly, radšej s opaskom. Nie kvôli váhe, ale nechcem riskovať ten chrbát ešte po ťažkých drepoch atd, verím, že mi bude odpustený tento priposratý prístup.

Objavili sa zas tí dvaja vrabčáci, čo mi minule chválili drep. Tentokrát šli mŕtvolu. Ufff. No. Hm. Sumo v ich podaní bolo veeeeľmi zaujímavé. Nohy naširoko, kam až oko dovidelo, predrepnuté ass to grass, kolená sa dotýkali, chrbát guľatý... Doteraz mi nie je jasné, ako dokázali telo dostať do takých polôh, lebo to som nevidel ani v cirkuse. Asi ako majú ešte tie detské mäkké telíčka alebo čo. Zlepšili mi náladu, darmo Chvíľku som dumal, že budem dobrý strejda a trochu im poradím, ale na druhú stranu, nemali naložené veľa, časom na to sami prídu a hlavne je mi to uprdele Ale mooožno časom, keď už to bude zdravie ohrozujúce.

Cusana zas beast mode, tentoraz bulhary so 40kg. Divočina a už naozaj budí hrôzu Neviem jej vybiť z hlavy ten kktský poledance, ona na to nemá predpoklady, lebo je to proste prsatý chlap s chrbtom jak drevorubač a na tyči je elegantná ako zavesená igelitka s hovädzím, ale nedá si povedať, že powerlifting je cesta. Chce byť princezná

Zas prišiel ten holohlavý už skoro svalnatý borec so zlatou retiazkou a proste ma popudzoval len tým, že tam bol

decarabas

PříspěvekZaslal: čt září 24, 2020 7:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Drepy:
1x3x20kg
1x5x60kg
5x5x120kg

Bench press:
1x2x60kg
1x2x110kg
2x2x137,5kg

Speed reps:

3x3x105kg

Board press:
3x3x120kg

Incline bench dumbbell rows:
1x5x20kg
5x5x40kg

Bruch

Hodnotenie tréningu:
https://www.instagram.com/p/CFgW7TfBsbL/
Začali sme drepmi, pretože drepy na záver tréningu sú mor skoro raký hrozný ako Covid. Takto sme si odtrpeli polámanosť a neohybnosť hneď na začiatku a potom sme už mohli normálne cvičiť. Takto - drepy nie sú ťažké, ale boy oh boy, po pondelku som taký dolámaný stále, že je to výzva. Šiel som to bosý, s poctivou stopkou dole, raz za čas to je fajn, zlepšuje mi to mobilitu a stabilitu.
A potom sa šlo na benche. Podľa plánu som prihodil 2,5 kila, nech som mocný bujak.
Z môjho pohľadu zdola sa to hýbalo dosť pomaly, ale video zase raz ukazuje niečo iné To je tá subjektivita, s plne naloženou činkou nad bezbranným ksichtom a krkom sa čas vlečie trochu inak.
Každopádne rezerva bola, som spokojný. Na board press som si prihodil nejaké kilká navyše, lebo to bolo ozaj veľmi ľahké.
Potom sa už len trochu porobil chrbát s jednoručkami a bolo vymaľované.

Nedalo mi a začal som Cusanu učiť mŕtvolu Na veľké "prekvapenie" jej to šlo (aj keď ju boleli holene z ťahania činky na seba a tak so skúšala ojebať,čo samozrejme nešlo, lebo som to strážil. Bude si musieť zohnať podkolienky ) a potiahla nadhmatom bez opasku 60 kilo Podotýkam, že nikdy predtým to nerobila, ak nerátame ťahy s rovnými nohami. Najprv pyskovala, že sa jej to nepáči, ale keď jej to tak dobre šlo a Rišo sa z toho tešil a tancoval dookola ako africký kmeňový šaman, čo olizuje žaby dúhových farieb, trochu povolila Bude dobrá, pomakať na technike, časom dať opasok a verím, že stovka by tam za pár týždňov bola. Otázka je, či sa na to nechá zlomiť, keď chce byť krehkojemná éterická poledancerka

Aďazonka tiež deadliftovala, ale mala zabranú "platformu" (tie dve kktské gumy, čo sa rozchádzajú). Poradil som jej, nech si pre zmenu dá doťahy z racku (asi 5cm plus). Nevedela, že také niečo existuje, o to viac ju potom potešilo, keď potiahla 95 kilo Mám radosť, keď sa ľudia učia a zlepšujú. Aspoň niekto, lebo Štúr si ide stále svoje depresívne workouty s dojebaným hamstringom

decarabas

PříspěvekZaslal: po září 28, 2020 6:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mŕtvola:
1x2x60kg
1x2x100kg
1x1x140kg
1x1x180kg belt on
2x2x220kg

Pauzovaná mŕtvola:
3x3x160kg

Hyperextenzie:
5x5x100kg

Roznožovanie na gynostroji:
5x5x vŠetko + expander

Veslovanie - kladka:
3x10x80kg

Slingshot press:
1x3x60kg
1x3x100kg
3x3x150kg

Brucho:
3x

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CFlzdFEBR9r/
Gravitácia na max, ale zábava tiež
Rišo sa nedostavil a už sa z toho smiala aj Rasputinka, ale bola Aďazonka, Štúr, Cusana, potom Johny a Nika a tak sme nakoniec robili celkom slušný humbug. Ale to tak býva, keď je fitko poloprázdne a ešte polovica z prítomných sme my, Rasputinka za barom bombovala starý rock, tak prečo si to neužiť, však.
Na ťahoch som robil celkom veľké skoky, zo 180 rovno na pracovné 220ky, lebo som pankáč. Zdali sa mi hrozne ťažké, ale na videu to nakoniec nevyzerá tak zle. A ani mi nepoodtŕhalo chrbticu, takže super. Možno som silnejší, ako som si myslel. Ale včera som pozeral Ripperove video s pauzovanými 280kami a po záchvate plaču som si musel dať niečo sladké na ukľudnenie.
Na hyperextenzie som sa rozhodol trochu to rozjet Podľa pornovzdychania na videu sa podarilo. Myslel som, že mi explodujú hamstringy, svalovka krutoprísna ešte dnes. Hrozná morda, ale aj zábava, bavilo ma to Dám si aj nabudúce.
Nesmel chýbať roznožovací gyno stroj. Hanba nehanba, prdel treba precvičiť Rasputinka sa mi síce smiala, ale to len preto, že mi v skutočnosti môj zadok závidí a chcela by tiež taký. Až by ho mala depilovať, tak by ju to prešlo Nech si radšej nechá svoj, tomu nič nechýba
Slinsghot press bol cool, pridal som pocitovo. To znamená, že som pridal toľko, koľko som ešte vedel zatlačiť bez toho, aby som si zalomil lakte do druhej strany a rozvalcoval hrudný kôš na kostnú múčku.

Ako som spomínal, Aďazonka sa minule extrémne tešila, že z racku potiahla 95 kilo. Radosť ju prešla, keď Cusana v piatok bez problémov (a bez opasku) potiahla nadhmatom 2x70 a tvárila sa, že kľudne ideme ďalej Už mala na nohách štucne a keď som ju spičoval, nech to ťahá na seba, tak z toho bol fakt pekný a ľahký ťah Takže Aďazonka len smutne sedela a kukala, jak Cusane ide všetko, na čo v tom gyme šáhne. Skúsili sme na ňu na jednu z ľahších sérií natiahnuť aj opasok, čo to spraví. Spravilo to to, že jej všetko prišlo ešte ľahšie. Stvoril som monštrum Do pol roka tam bude mávať so stovkou jak s kabelkou.

Štúr a jeho dojebaný hamstring si idú svoje. Štúr sa rozhodol, že buď niečo dvihne, alebo sa už načisto zmrzačí. Nezmrzačil sa, ale zas ani toľko nedvihol Myslím 170 potiahol a 160 drepol. Nie zlé na to, že za sebou ťahá nohu jak nie veľmi čerstvý zombie, ale asi nebude reálne takto pokračovať

cohen999

PříspěvekZaslal: po září 28, 2020 7:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ripper ma nove video? No idem kuknut...
decarabas

PříspěvekZaslal: po září 28, 2020 8:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cohen999 napsal:
Ripper ma nove video? No idem kuknut...

Jo, na insta

decarabas

PříspěvekZaslal: út září 29, 2020 7:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Drepy:
1x3x60kg
1x2x100kg
1x1x130kg belt on
1x1x140kg
1x1x180kg
1x1x200kg
2x2x220kg

Speed reps:
3x3x150kg

Box squats:
3x3x150kg

Pauzované mŕtvoly:
1x3x60kg
1x3x100kg
3x5x130kg belt on

Larsen press:
1x5x60kg
5x5x110kg

Sťahovanie kladky rovnými rukami:

1x10x40kg
3x10x50kg

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CFtOYopheuV/
Pondelky sú brutálne. Proste sú.
Po príchode do fitka som zistil, že som si zabudol SBD návleky a to ma čakali drepy (ideálne pauzované) s 220. Nie, že by som bol nejaká bábovka, ale dpč, nad 200 kg bez nejakej ochrany kolien je kus dráma a okrem toho telo je zvyknuté ich mať - ľahšie sa kontroluje hĺbka, keď má človek vzadu na kolene hrču materiálu, ktorá v podstate nejakú prehnanú hĺbku ani neumožní. Nehovoriac o psychologickom efekte.
Jebať psychológiu. Trocha predtréningovky (rozumej dvojnásobná dávka), trocha tabaku (rozumej trojnásobná dávka), dobrá muzika (rozumej v slúchadlách, nebola Rasputinka a tak z reprákov šupovali super letné disco hity) a keby som bol veriaci, aj rýchla modlitba a pre istotu zvieracia obeta, keby náhodou som neveril v toho správneho boha.
V prvej sérii som sa hecol a dal aj stopky. V druhej som sa hecol, aby som sa vôbec hecol a stopky, ak boli, tak len minimálne.
Pocity: Nooo, nie že strach, ale posraný som teda bol Paradoxne stopka je na holé kolená lepšia, človek má čas tlačiť kolená von, spomaliť a hoooodne kontrolovať pohyb dole a neodrážať sa zdola - to by mi explodovalo koleno po okolí ako dobre natlakovaný jebák na mojom mastnom čele, keď som mal tak 17 rokov a vlasy ostrihané na hubku a nosil tričká XL, aby som, nie ako teraz, zaodel svoje mocné chlpaté telo vhodným kusom odevu, ale aby som zahanbene schoval kostnatú figúru Mr. Dachau 1942. Celkom to vyčerpá aj psychicky, ten drep je nekonečne dlhý, celý čas treba dávať pozor, nie je priestor na chyby. Po dokončení série Cusana pozrela na mňa a že "Ty vyzeráš riadne dojebaný", ale to bolo len červenými očami z tabaku, zadýchaním zo spevňovania core a tým, že som bol riadne dojebaný.

Takže som na seba celkom hrdý, ľahké by to nebolo ani v SBDčkach, takto to bol úplne iný level.
Zvyšok už bol easy, keď som mal za sebou ťažké dvojky, odľahlo mi a všetko už bolo prechádzka ružovou záhradou.

Mŕtvoly pimpam hopčip, veľmi dobre sa mi darilo triafať techniku, ale tak hej, no, so 130kou to zvládne každý. Keby m to takto šlo pri 250ke, to by bolo iné kafíčko.

Larseny - opäť prihodená váha, ale už bez stopiek. Solídna robota a pumpa. Cez túto váhu teraz nejaký čas nepôjdem, je to tak akurát, aby bol progres a nedojebal som sa.

Na záver malinko chrbát a žiadne brucho, už nebol morál, vonku lialo a bolo treba sa v tej tme a vode ešte dostať domov....

Cusana totálne zničila Aďazonku, keď drepla 80kg s tak 5kilovou rezervou, čo Aďazonka už len odovzdane sledovala a potom smutne odišla do šatne, sotva sa pozdravila. Brutal. Cusana potom ešte nasekala nejaké trojky so 60kou a prstom v nose a čakalo ju niekoľko ďalśich cvikov ako výpady a výskoky, aby sa na záver zničila na legpresse. Ten človek je regulérny magor a keď chytí amok, tak ju nezastaví absolútne nič. Skrátka typická jemná poledancerka

Celý tréning sme čakali, čo Igor vymyslí voči kovidu a ako veľmi to afektne fitká. Nakoniec bol nežný a ODPORÚČA nám nosiť v gyme rúška. Ja by som mu tiež niečo odporučil, ale zavreli by ma za to. Každopádne s tým zatváraním, dnes cestou do práce dvaja policajti zastavili autobus a sliedili po ľuďoch bez žltej hviezdy na kabáte s dlhými vlasmi a tričkom rolling stones bez rúšok. Nikoho nenašli a tak nemohli nikomu nič odporučiť a odporúčali sa z autobusu. Ľuďom už fakt jebe. Už sa teším, ako po mne budú strieľať, lebo som stál pri niekom na menej ako dva metre bez ultraúčinného super rúška, zostehovaného zo starého prepoteného trička.

odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Dennicek starého slabého naturálneho hejtera Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 293, 294, 295, 296, 297  Další
Rychle na stránku:

Přejdi na: