Denníček "Dobre už bolo" Carabasa


Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 298, 299, 300 ... 387, 388, 389  Další
 
odeslat nové téma  Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa  Úvodní stránka -> Osobní tréninkové logy -> Denníček "Dobre už bolo" Carabasa
Rychle na stránku:
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
maciak


PříspěvekZaslal: po listopad 23, 2020 5:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cim mate maxko blizsie k genetickemu maxku tak tym viac peakovat treba.
Ja viem ze 270 potiahnem na mrtvole hocikedy ale 280 uz musi byt brutal peak
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út listopad 24, 2020 7:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

maciak napsal:
Ja viem ze 270 potiahnem na mrtvole hocikedy ale 280 uz musi byt brutal peak


Toto by som si chcel niekedy napísať do logu


Drepy:
1x3x20kg
1x3x60kg
1x1x100kg
1x1x140kg belt on
1x1x180kg
1x1x200kg
1x1x220kg
1x1x240kg

Bench press:
1x3x60kg
1x2x100kg
1x1x120kg
1x1x130kg
1x1x140kg
1x1x150kg

Klasika mŕtvola:
1x3x60kg
1x1x100kg
1x1x140kg belt on
1x1x180kg
1x1x200kg
1x1x220kg
1x0x240kg lol, tak nič, Jirkas ma poničil jak starú handru

Sumo:
1x1x240kg now we're talking!

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CH9iwTkBVf4/
Tak som sa nakoniec hecol a rozhodol som sa, že za tú hodinu aspoň nejaké základné lifty sa stihnúť dajú. Ale bolo to len tak tak
Na recepcii borka z druhej prevádzky, ale bola zlatík. Nie je to síce Rasputinka, ale aj tak v pohode. Dokonca ma nechala dvíhať o 5 minút dlhšie, len som potom musel za sebou poctivo popratať (čo by som urobil aj tak, ale asi na druhej prevádzke cvičia samí nepratajúci debili ). Tak bola aj ona sýta, aj tréning celý.
Drepy ťažké, jojoj. Hrozne stuhnutý som bol, ale ako som vzal činku na chrbát, ozvalo sa "cvak" a všetko zapadlo tam, kde to má byť. Telo sa automaticky nastavilo na známy pohyb a keď sa rozhýbali nohy, celkom to šlo. Od ideálnej formy ďaleko, ale buďme radi aj za to málo, čo máme, ako povedal Budha alebo Ježiš alebo Santa Claus, neviem už.
Do poslednej 240ky som šiel hodne váhavo a vidieť prečo. Dal som to len tak tak, v podstate 240ka so stopkou nad paralelom, som frajer Ale pocit super, chýbalo mi to, držať na chrbte nezmyselne neprirodzenú váhu.
Benche klasika slabota. Tam som najviac náchylný na zmenu. Iná lavička, dlhšia a tenšia činka. Ešte aj legdrive som zabudol alebo čo. Ale napriek všetkému 150ka vydretá padla. Čo je paradox, lebo práve na bench mám vlastne aj doma dostatočnú váhu na poriadny tréning, na rozdiel od ostatných cvikov.
No a mŕtvola, samozrejme, ako vždy nemesis Šiel som klasiku, lebo netuším prečo a tak to aj dopadlo. 240ku som dostal po kolená, keď môj spodný chrbát začal robiť

a ja som počúvol, lebo som dospelý zodpovedný muž, ktorý dbá na svoje zdravie a jeho telo je mu chrámom.




Pičoviny, proste už som nevládal

Položil som činku a Štúr ma vyhejtoval, že nedám ani 240, tak som sa otočil na päte a desať sekúnd (desať vyzerá frajersky, ale bolo to tak do pol minúty v skutočnosti, s ceremóniami, rituálmi a predýchavaním a tak) po zlyhávke som s ľahkosťou potiahol 240 sumom Lebo sumo je cesta. A cheating. A cesta. A láska.

Takže po vyše mesačnom cvičení v obývačke total 630, s rezervou na sume, lebo tam mohlo byť aj 250. Nie zle, celkovo si držím plus mínus ten štandard, že aj bez poriadneho tréningu tam nad tých 600 je. A podotýkam, že všetko v rámci jednej jedinej hodiny.

Zvyšok týždňa zas pumpičky doma, tá hodina v gyme je málo na nejaký ozajstný tréning. Hádam sa mi tam podarí dostať aj budúci týždeň (poradovník tam je jak za socíku na byty, ty vole) a zopakovať si aspoň veľkú trojku, ale už rozumnejšou formou.





*rozumnejšia forma
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cohen999


PříspěvekZaslal: út listopad 24, 2020 8:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hodinove okno na cvicenie? To aj moj lamacky trening trva minimalne 1:20, pretoze musi, pretoze som zacal vozit juniora do skolky a zo skolky a je to fakt nestresujuce!!!
_________________
Zvykne sa hovorit, ze kto zabehne maraton, uz si nemusi nic dokazovat. Ja by som ale este rad snatch test s 32kg, press s 40 a TGU s 48kg :)
185/82
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jirkas8


PříspěvekZaslal: út listopad 24, 2020 9:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:


1x0x240kg lol, tak nič, Jirkas ma poničil jak starú handru



Tak alespoň na něčem Ale nevim proc to zkousis uplne bez treningu, to by sem ja svym zadum ani nenavrhoval Zkus to po dvoumesicnim tahani klasiky
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: čt listopad 26, 2020 7:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jirkas8 napsal:
decarabas napsal:


1x0x240kg lol, tak nič, Jirkas ma poničil jak starú handru


Ale nevim proc to zkousis uplne bez treningu, to by sem ja svym zadum ani nenavrhoval


Joj zlatík, ty ma ešte nesleduješ veľmi dlho, že?


Doma

Bulharské drepy:

1x20xmalý Pepek
2x20x30kg

Zombie squat pauzovaný:
1x3x40kg
1x3x60kg
3x6x100kg belt on

Bench press:
1x6x60kg
3x10x100kg

Larsen press:
3x10x80kg

Príťahy v predklone:
3x10x80kg

Veslo - expander:
3x20

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CICr_-UhmAp/
Dojebaný od pondelka ako po wrestlingu s parným valcom. Čas na pumpičky bez nejakých veľkých váh!
Tak som na bulhary ukecal malého Pepka, tešil sa mega, lebo som ho povozil na chrbte a bol dôležitý, lebo bez neho by som nemohol cvičiť. Keď som ho potom volal na ďalšiu sériu, kričal "NEEEE" a na benchovacej lavici robil naháňačky autíčok No, takže nastal stav instagram vs realita Na internete super romantická súhra otec-syn-fitness a v skutočnosti mi ešte rozlilal magnézko po koberci a potom po tej mláke jazdil autíčkom, tak som to musel čistiť medzi sérkami .
Dal som na chrbát činku a zistil som, že oproti Pepkovým 13 až 15 kilo tam je 30 kilo... Hups. No nič, počet opakovaní ostal a výsledkom bola mega pumpa stehien.
Nohy som dorazil zombie drepmi so stopkou. Robil som to len druhýkrát, ale už cítiť zlepšenie, držanie tela sa zlepšilo, ani vystreté ruky sa mi neklepú ako tomu susedovi, čo si o 7 ráno musel ísť kúpiť aspoň dvojdecku borovičky, aby bol schopný dokráčať do krčmy o 25 metrov ďalej, kde už potom rozjel seriózny pitný režim, kým ja som vyberal, či si dám špaldový alebo celozrnný racio chlebík (nakoniec som kúpil biele maslové rožky a tresku, ale snahu som mal!!!!!).
Benche nejaké ťažké. Žeby ma tak zmordovala tá jedna vytrápená 150ka v pondelok? Netuším, ale splnil som, čo som si vymyslel. Ale nejaká zvláštna pumpa sa nekonala.
Na záver ešte chrbty, klasika príťahy a potom ešte zas príťahy, ale tentoraz bezpečné - s gumou.

Dúfam, že sa mi podarí dostať sa v pondelok zas do gymu, majú tam teraz hroznú tlačenicu, každý zrazu chce cvičiť, ale verím, že s mojím šarmom zlomím Rasputinku, aby ma uprednostnila Ono tie domáce tréningy akože OK, ale poriadne železo je poriadne železo. Navyše si to treba užiť, kým nám ten náš Igi zas posere život.

Už som zas dva týždne nerobil strečing, brucho tiež moc nehrotím, dúfam, že sa dostanem aspoň v nedeľu do infrasauny a na masáž
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Turakam


PříspěvekZaslal: čt listopad 26, 2020 8:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hehe, zombie drepy:), však tak cvičím čelňáky posledných 5 rokov (Frankensteinove drepy), sranda, idú ti parádne (ako všetky drepové variácie), u mňa bol hlavne problém, že ma činka zadúšala pri vyšších váhach, až do vypínania totálneho, ale aj tak som dal týmto spôsobom raz v živote 140kg, teda pre teba bežná prac. séria nabudúce
_________________
"I guess he’s taking Hunt to Takedown City, where the pain is free and the hits are plenty."
On to Turakam nemyslí zle, občas jsou ty jeho poznámky na ránu, ale většinou jsou dost na místě. To je takový náš Dr. House
"Conor Bless"
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: po listopad 30, 2020 8:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Turakam napsal:
ale aj tak som dal týmto spôsobom raz v živote 140kg, teda pre teba bežná prac. séria nabudúce


Na to nemám dosť kotúčov

Piatok!!!

Rumunský deadlift:

1x6x60kg
1x6x100kg
4x6x120kg

Nordic curls:
3x6

Príťahy v predklone podhmatom:
3x10x80kg

Príťahy JČs oporou:
3x10x32kg

Incline bench press:
1x6x60kg
3x6x100kg

Kliky s expanderom:

3x12

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CIIHqumh02Z/
Fajnový trenál. Nakoľko som mal ťahy v pondelok, nebolo treba to hrotiť a dal som si len rumuny, nech poškádlim hamsy. A pretože som predtým škádlil hamsy skôr pumpami, poňal som to silovejšie a na rumuny prihodil 20 kilo. Necítil som nič! Povedal som si, že asi dačo robím zle, tak som zaradil nordic curls. A ako hej, bolo to náročné, ale stále som necítil nič špeciálne, nedajbože nejaké napumpovanie svalu.
Na druhý deň som sa zobudil a cítil som zľaaaaahunka stuhnutý hamstring, bol som prevelice sklamaný. Eh, aký som len bol naivný! V priebehu dňa a hlavne nasledujúceho dňa prišla taká krutá svalovica, že som skoro zlámal masážnu pištoľ, ako som sa snažil to uvoľniť Veľká paráda Trochu to cítim ešte aj dnes.
Späť k piatkovému tréningu!
Pokračoval som chrbtom, klasicky príťahové cviky. Chcelo by to zaradiť zhyby, ale doma nie je šanca a vo fitku to asi v priebehu hodiny nestihnem spolu s veľkou trojkou. Tak uvidíme, ako to pôjde, skúsim to dnes niekam napchať do supersetu alebo čo. Aspoň zopár, nech ten sval natiahnem.
Hrudník som začal šikmými tlakmi, ozaj všetko šlapalo, až došlo k tomu, čo som čakal posledný mesiac Malý Pepek si nedal povedať ani sedemkrát a hral sa pod naloženou činkou. Zrazu radostne vyskočil a JEBOL hlavu (mohol som napísať udrel, ale on si ju naozaj jebol) o činku (chvalabohu za plastové kotúče) a rozreval sa. V tom šoku sa rozbehol za Sorayou do kuchyne, ale cez slzy prd videl, takže po prvom kroku zakopol o malý kotúč na zemi a ROZJEBAL sa (mohol by som napísať spadol, ale on sa naozaj rozjebal) do chodby a tam ležal a plakal a šli mu sople a všade veľká dráma a ja som sa smial a Soraya si len vzdychla Našťastie sa mu nič nestalo, lebo je malý a má ešte mliečnu hlavu. Na druhú stranu, odvtedy si dáva pozor a činky obchádza zďaleka, ono to je asi naozaj tak, že deti musia najprv strčiť ruku do ohňa, aby vedeli, že to bolí.

Táto epizódka ho ale nijak nepoznačila a keď som robil strečing, už po mne lozil a tešil sa, že cvičí s tatom.

Včera výlet na horskú chatu nad Košicami. Malý to dával hodne dobre aj v snehu, je to drsňák, ale keď sa po chvíli unavil, musel som byť drsňák ja a nosil som ho na chrbte hore aj dole kopcom. Cardio. Celkom som sa natrápil, ani nie tak váhou, ale skôr neprirodzenou polohou krku a rúk a obavami, aby sme sa nešmykli a nepleskli sebou na namrznutých kameňoch (to sa podarilo len Sorayi, ktorá sa šmykla a spadla, ako sa vraví, ako pytel hoven, ale našťastie to skončilo len rehotom). Bola to super prechádzka, dúfam, že už bude namrznuté a sneh kľudne celú zimu, rád si to zopakujem.

https://www.instagram.com/p/CINGkjvBfnF/
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út prosinec 01, 2020 9:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Drepy:
1x3x20kg
1x1x60kg
1x1x100kg
1x1x140kg
1x1x180kg
1x1x200kg potiaľ naboso bez opasku
2x2x200kg

Sumo mŕtvola:
1x3x60kg
1x1x100kg
1x1x140kg belt on
1x1x180kg
2x2x210kg

Bench press:
1x3x60kg
1x1x100kg
1x1x120kg
2x2x140kg

Zhyby:
3x6xCarabas

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CIP0K1wBpnp/
Pondelok a to znamená jediné! No, nie jediné, v pondelok sa deje plno vecí, ako napríklad sa ide do práce a periem si fusakle a poprdené trenky, ale HLAVNE to znamená, že sa ide do fitka, uiiiiii!
Na recepcii kto iný ako vysmiata Rasputinka s kučerami po celej hlave, lebo vraj si nestihla vyžehliť vlasy. Nevedel som sa rozhodnúť, či vyzerá lepšie s rovnými alebo kučeravými a tak som sa radšej šiel prezliecť, aby som nespôsobil fopá. Mal by som ju skúsiť ukecať, aby ma pri mojich domácich tréningoch stále vítala a púšťala do obývačky, mal by som potom taký ten správny feeling, že sa ide makať. Ale asi by bola proti tomu. A možno aj Soraya A Rasputin určite tiež. V podstate by to vadilo asi každému okrem mňa!
Drep som musel začať bez opasku a topánok, lebo Ustinov chcel vedieť, či to dám. Tak, dal som, ale že by to bolo nejaké pohodlné... Navyše v gyme bola kosa jak v prdeli a ťahalo mi na nohy, takže som si to fakt užil, Péťo dík
Zvyšné drepy boli potom nejaké nezvyklé, keď som si dal opasok a boty. Paradox, mal som pocit, že mi v topánkach zrazu odišla mobilita aj technika. Asi nie je dobré mixovať boso a neboso v jednom tréningu
Nasledoval deadlift, to bola čisto formalitka, 210kilo je houby váha, tak som to tam nahádzal v priebehu pár minút a bol kľud.
Benche takisto celkom dopohody, len bojujem s legdrivom, respektíve mi nejde. Lavička je v inej výške ako moja domáca lavička a trochu mi to rozhadzuje setup. Ale nič to, dvojky so 140 v pohode, len dnes ma bolí rameno. Neviem, či z benchov, alebo zo zhybov, ku ktorým som sa konečne na konci tréningu dostal, lebo ma bolí ako keby zozadu. Ale zhyby po mesiaci lahoda, aj celkom išli, síce to bolo už po uplynutí hodiny, ale len pár minút a Rasputinka prižmúrila očko, takže pohodka.

Dnes samozrejme dobitý, telo vyšokované z váh, ale som spokojný, dobre to padne raz za čas, potešili aj zhyby, no skrátka celé dobre. Uvidíme, ako zajtra, či si nedám pauzu, nejaký som ojazdený, ale hádam sa z toho vyspím.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: st prosinec 02, 2020 8:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nasrať, dnes pauza. Cítim sa nejaký dotlčený. Ono 3x do týždňa fullbody je celkom fukot na regeneráciu, keď máte doma 135kg činku. A potom jeden tréning so 135kg zameníte za 200kg alebo aj viac a regenerácia je taká, že



Dnes len váľačky po valci, strečing, možno abwheel a hooodne masažnej pištole. Na piatok budem v cajku a ďalší týždeň už pôjde dobre.

_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlk#


PříspěvekZaslal: pá prosinec 04, 2020 12:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Drepy:
...
1x1x200kg potiaľ naboso bez opasku


pěkné, bosý, holý a ještě se stopkou... to máš dobře natrénováno!

a PU můžu potvrdit, v Eaglu jsem za ní stál.
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: so prosinec 05, 2020 9:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlk# napsal:
decarabas napsal:
Drepy:
...
1x1x200kg potiaľ naboso bez opasku


pěkné, bosý, holý a ještě se stopkou... to máš dobře natrénováno!


No práve ani nie, 200ky by som mal sekať v sériách po 6 opakovaní. Netrénujem teraz nijak špeciálne ani core, nedrepujem bez opasku, brucho flákam, takže som rád, že telo si s tým dobre poradilo.




Drepy s dvojitou stopkou a expanderom (názov ):
1x3x60kg
1x1x80kg
1x1x110kg belt on
4x6x135kg

Rumuny:
1x3x60kg
3x6x120kg

Príťahy - expander:

3x20

Upažovanie v sede v predklone:
3x12x12kg

Tlaky JČ na rovnej:
3x12x32kg

Superset
Upažovanie JČ:

3x10x12kg
+
Tlaky JČ na rovnej:

3x10x12kg


Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CIaIpyDB2OG/
No v stredu som si dal veget, len nejaký strečing a trochu bruško, myslím, že som urobil dobre. Nie že by som bol vďaka tomu fresh a pripravený behať maratóny, ale aspoň som nemal pocit, že som odliaty z betónu. Ono by to chcelo pravidelnú saunu a masáž a strečing a hneď by sa fungovalo lepšie, ale miesto aktívnej regenerácie sedím v práci hodiny pred monitorom Ale nesťažujem sa, keby som mal kopať krompáčom, asi by som z toho tiež neejakuloval dúhu.
Tak teda, aby som si vynahradil odfláknutú stredu a zároveň zapracoval na slabinách, pomotal som sa expandermi a zadelil si dve výživné stopky počas drepov. A fujky fujky. Akože cvik bezva, ale kokotina Skončil som 4 série a klepali sa mi nohy ako po neviem ako výkone. Myslím, že za to môže hlavne ten expander, zadok strašne schytal.
Potom samozrejme nejaké rumunské mŕtvolky, tam sa čoskoro bude prihadzovať. Inak to isté, čo minulý týždeň. Žiadna pumpa, nič, easy a deň na to cítim, ako hamstringy začínajú plačkať
Chrbát ok, nechcelo sa mi príťahy s veľkou činkou, tak som to skôr popreciťoval. Jedna séria trvala hádam 45 minút, koľko som to držal a pomalonegatívkoval.
A na kozy som to už tiež nehrotil, beztak ma nejak pobolieva pravý rotátor (jo, bombovať ťažké benche v tlakovom presse v pondelok sa moc nevypáca ) a zvolil som radšej jednoručky, ktoré som beztak už dlho nešiel.
Ukončené pumpičkou a mohol by som kojiť.

Včera mi otec z lásky a hrdosti nad tým, ako ma vychoval, daroval tašku plnú hovädzieho z farmy (v skutočnosti už len nemal miesto v mrazáku ) a tak mi zabezpečil na nejaký čas prísun kvalitných bielkovín. Ešte z rovnakého zdroja dorazí morka a už to bude úplná pecka. Človek by tak chcel byť vegán a nedá sa...

Dnes má malý Pepek oslavu, pretože včera sa prekvapivo dožil už tretích narodenín. Kto by to bol čakal, že mu ten život tak pôjde. Na tri roky je celkom šikovný, vie počítať do 20, pozná skoro celú veľkú tlačenú abecedu a kecá tak parádne, že by mohol ísť sfleku do politiky, keby som z neho vychoval bezcharakternú oportunistickú sviňu. Pri celej svojej šikovnosti sa aj tak občas pozabudne a pri pozeraní rozprávok nám poští gauč
Takže dnes párty!!!
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: so prosinec 05, 2020 10:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Se jmenuje Jozef, nebo mu Pepek rikas jen tak ? Driv sem tu cetl napr Judas )
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: so prosinec 05, 2020 11:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nene,volá sa Peter ako ja. Len mna odmala doma volali Pepek,neviem prečo. Tak ja som velky Pepek a on je maly Pepek, normalne na to počuje Judáša sme zrušili,lebo je nakoniec taky zlaty,že sa to nehodí
_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judson


PříspěvekZaslal: so prosinec 05, 2020 11:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

decarabas napsal:
Nene,volá sa Peter ako ja. Len mna odmala doma volali Pepek,neviem prečo. Tak ja som velky Pepek a on je maly Pepek, normalne na to počuje Judáša sme zrušili,lebo je nakoniec taky zlaty,že sa to nehodí

Ok, Judas me vzdy pripomel Cervenyho trpaslika a Rimmra )
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
decarabas


PříspěvekZaslal: út prosinec 08, 2020 9:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Drepy:
1x3x20kg
1x1x60kg
1x1x100kg
1x1x140kg belt on
1x1x180kg
2x2x200kg

Sumo mŕtvola:
1x3x60kg
1x1x100kg
1x1x140kg belt on
1x1x180kg
1x1x220kg
1x1x240kg
1x1x220kg
1x6x180kg

Bench press:
1x3x60kg
1x2x100kg
1x2x120kg
2x2x140kg

Zhyby:
3x6xCarabas

Hodnotenie tréningu: https://www.instagram.com/p/CIhy7yAh9RW/
Aaaa, pondelky sú sviatky. Treba si to užívať, než nám pomätený Igor zas všetko pozatvára, zruší Vianoce aj Nový rok a zakáže narodeniny, aby sme mohli všetci byť zdraví a bez práce
Erik sa včera nezúčastnil, čo bolo fajn, lebo to je hrozne ukecaný človek a občas to zdržiava od cvičenia Jak ho mám rád, tak mi vadí, keď si kvôli nemu musím dať z uší slúchadlá. Nie je to problém, keď mám tréning na dve hodiny, ale stlačiť sa do hodiny vyžaduje precízne časovanie, ktoré narušuje
Drepy som si dal so stopkou, špeciálne s láskou a od srdiečka pre Jirkas-a, nech ho trošku inšpirujem. Všimol som si, že buttwink sa nekonal, ale málinko sa mi zdvihnú päty, keď som dole, takže ešte to chce trošku postrečovať. Každopádne progres to je a ako hovorí môj dobrý kamarát Lukáš Sebaláska "Skvelá práca!"
Bench bol obsadený nejakým tučným slabým buzerantom.

Bol to Štúr

Tak som si dal deadlifty. Hop čip hopá, lietalo to ako nič. Nejaký týpek v obtiahnutom tričku ma obzeral, až som si začínal namýšľať, ale asi ho fakt zaujímala len váha na činke. 240 by asi bola aj dvojka, ale nejak sa mi nechcelo to hrotiť, radšej som postupne zhodil váhu na 180 a dorazil sa peknou šestkou. Mal som z toho dobrý pocit, tie domáce tréningy s dôrazom na prdel a hamstringy sa asi vyplácajú. Alebo aj nie a len to náhodou šlo, netuším

No a benche na záver. Trochu zas protestovalo rameno, ale keď som dobre stiahol lopatky a kontroloval pohyb, bolo to oveľa lepšie. Druhá pracovná séria bola potom u úplne bezbolestná. Dnes keď skusmo točím rukou hore dole, cítim len tupý tlak okolo rotátorov. Takže fajn, to sa poddá.
Natočil som aj zhyby. Neznášam ten cvik, ale je to holt základ a patrí do tréningu. Nehovoriac o tom, že z kadejakých domácich príťahov v predklone na milión spôsobov už mám nervy, nebaví ma to Tá hrazda to aspoň oživí, nehovoriac o prínose pre zdravie a silu a formu chrbta.

Náhodou sa objavila aj Aďazonka, forma sa jej roztiekla kvôli karanténe a láske k sladkostiam, asi jej nepomohlo ani to, že si kúpila s frajerom nový, šialene drahý bejvák, vďaka čomu má na účte sumu, ako som bežne nosil po vreckách, keď som bol na strednej škole. Keď mi prezradila, že ich nový byt stál doslova TRIKRÁT toľko, čo môj byt, ktorý som kúpil v 2008, tak mi zabehla slina. Masaker. Je pravda, že ja som ho kúpil v pôvodnom stave a nejaké prachy som vrazil do prerábky, ale ty vole... Ty vole. Splácať ťažké stotisíce v tejto chujovej pandemickej situácii, keď ani nevieš, ako prídeš o živobytie je iný level stresu...

Jo a Erik mi sľúbil požičať jeho 15kilové cementové kotúče. Sú ale hodne tlsté, tak neviem, či sa mi podarí z nich vyskladať nejakú väčšiu váhu. Teoreticky by som z nich mal byť schopný doma vyrobiť 150kg činku, ak sa to celé pomestí na tyč (a to už je na domáce podmienky hodne solídne). Ale ak aj nie, tak minimálne mi odpadne otravná povinnosť prehadzovať malé kotúče z jednoručiek na veľkú činku a naopak.



_________________
Voda je mokrá, nebe je modrý a ženský mají tajemství. Koho to sere?

(Joe Hallenbeck - Posledny skaut)
nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma - Denníček "Dobre už bolo" Carabasa Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 298, 299, 300 ... 387, 388, 389  Další
Rychle na stránku:


 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru




Populární značky: